Hoşgeldiniz!

Deniz Celiloğlu Videoları İzle

 Tamam Mıyız Filmi 2. Fragman 01:44
Tamam Mıyız Filmi 2. Fragman 46.999 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum’, ‘Issız Adam’, ‘Dedemin İnsanları’ gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Tamam Mıyız?’ filmi ile iki yıl aradan sonra yeniden sinemaseverlerle buluşacak. Filmin yapımcılığını ise Tims Productions üstleniyor. Galata ve Taksim’de çekilen filmde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Çağan Irmak’ın özgün diliyle anlattığı “Tamam Mıyız?” Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi.
ev filmi 01:53
ev filmi 17.913 izlenme - 7 yıl önce ev
Çalıkuşu 20. Bölüm 1. Fragmanı 00:52
Çalıkuşu 20. Bölüm 1. Fragmanı 6.626 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 20. Bölüm, 18 Şubat Salı akşamı saat 22:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 22. Bölüm 06:32
Çalıkuşu 22. Bölüm 3.523 izlenme - 3 yıl önce ÇALIKUŞU 22. BÖLÜM ÖZETİ: Konağı basan Neriman, Seyfettin Bey'le nikahlandığını açıklayınca Besime Hanım şok geçirerek bayılır. Evdekiler hayretler içinde bir açıklama bekler. Seyfettin Bey, keder içinde susmak zorunda kalır. Ailesinin yaşadıkları Kamran'ın gücüne gitse de Feride'yi kaybetmemek için konuşmaz. Gerçekleri gizler. Besime Hanım, bu utanca daha fazla dayanamaz, evi terk eder. Fakat gidecek yeri yoktur. Eve yerleşen Neriman'ın varlığı herkesi huzursuz eder. En çok da Feride'yi... Mektebe dönüp yatılı kalmaya karar verir. Azelya ise çoktan Feride'nin güvenini kazanmıştır. Sözde ona destek olmak için mektebe ziyarete gider. Yapımcılığını Tims Productions'ın yaptığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz'ın yazdığı Çalıkuşu, 11 Mart Salı akşamı saat 22:30'da Kanal D Ekranlarında...
Çalıkuşu 13. Bölüm 1. Fragmanı 00:59
Çalıkuşu 13. Bölüm 1. Fragmanı 2.778 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 13. Bölüm, 24 Aralık Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 22. Bölüm 1. Fragman 00:37
Çalıkuşu 22. Bölüm 1. Fragman 2.382 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 22. Bölüm, 11 Mart Salı akşamı saat 22:30'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 11. Bölüm 2. Fragmanı 00:43
Çalıkuşu 11. Bölüm 2. Fragmanı 2.554 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 11. Bölüm, 10 Aralık Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 23. Bölüm 1. Fragmanı 00:51
Çalıkuşu 23. Bölüm 1. Fragmanı 2.333 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 23. Bölüm, 18 Mart Salı akşamı saat 22:30'da Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 13. Bölüm 2. Fragmanı 01:02
Çalıkuşu 13. Bölüm 2. Fragmanı 854 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 13. Bölüm, 24 Aralık Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında !!! Feride "evet" diyor! Feride, Kamran’ın evlilik teklifine “evet” diyor. Feride'den umudunu kesen Kamran, yurt dışına gitmek için evden ayrılır. Bunu duyan Feride, aşkına yetişebilmek, onun gidişini durdurabilmek için konağa doğru hareket eder. Nihayet yolları kesişir. Olanı biteni anlatır. Kamran, ona inanır. Feride, evlilik teklifine “evet” der. Dünyalar ikisinin olur. Konak son zamanlarda epeyce acı olaylar yaşamıştır. Bu güzel haberi bir an önce evdekilere açıklamak isterler. Öte yandan, Seyfettin Bey, Necmiye'nin yaptıklarını hazmedemez. Küskün bir şekilde, onu evden uzaklaştırır. Eşyaları hızlıca toplanır. Necmiye için yeni evinde bir hayat başlar. İntikam almak için artık daha çok sebebi vardır. Besime Hanım'ın yüreği bir kez daha tutuşur. Konak iyice sessizleşir. Sessizlik birden bozulur. Ailenin dağılmasına çok üzülen Seyfettin Bey kalp krizi geçirir. Aile bir kez daha üzüntüyle sarsılır.
Çalıkuşu 20. Bölüm 2. Fragmanı 00:59
Çalıkuşu 20. Bölüm 2. Fragmanı 724 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 20. Bölüm, 25 Şubat Salı akşamı saat 22:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 11. Bölüm 1. Fragman 01:06
Çalıkuşu 11. Bölüm 1. Fragman 561 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 11. Bölüm, 10 Aralık Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Tamam Mıyız? Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? Fragmanı 473 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu.
Kanit 96.Bolum Fragmanı 00:30
Kanit 96.Bolum Fragmanı 512 izlenme - 4 yıl önce Kanit 96.Bolum Fragmanı 2012)
Çalıkuşu 12. Bölüm 2. Fragmanı 00:49
Çalıkuşu 12. Bölüm 2. Fragmanı 226 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 12. Bölüm, 17 Aralık Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 12. Bölüm 1. Fragmanı 00:33
Çalıkuşu 12. Bölüm 1. Fragmanı 214 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 12. Bölüm, 17 Aralık Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında !!!
Çalıkuşu 10. Bölüm Fragmanı 01:09
Çalıkuşu 10. Bölüm Fragmanı 167 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 10. Bölüm Fragmanı (3.Aralık 2013) itibariyle ekranlarda...
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 177 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu. Filmin Konusu: Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi. Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltraşlıkla arındırır. Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda da işini kaybetmiştir .Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür. İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek..Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler. . Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.. İyi Seyirler..
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? (2013) - İnternet Fragmanı 135 izlenme - 3 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu. Filmin Konusu: Hayatta hiçbir şey tesadüf değil, her şeyin bir sebebi var.. Tıpkı Temmuz ve İhsan’ın yollarının mucizelerle kesişmesi gibi. Hayatındaki seçimleri Temmuz’u babası ile karşı karşıya getirir, maddi hiçbir destek beklemeksizin kendi hayatını yaşamak isteyen ve evinden ayrılan Temmuz, ruhunu meslek olarak seçtiği heykeltraşlıkla arındırır. Hayatını devam ettirmek için çocuk romanları için çizerlik yapan Temmuz’un hayatı, sevgilisinden aldığı bir e-mail ile allak bullak olur. Sevgilisi tarafından terk edildiğini öğrenen Temmuz aynı zamanda da işini kaybetmiştir .Hayatı ile yüzleşen Temmuz, dibe vurmuş, yaşama küsmüştür. İhsan ise, bedensel dezavantajı sebebiyle, hayatını annesine bağlı yaşamak zorunda genç bir adamdır. Gerçekleştiremeyeceği hayallerinin yanı sıra annesinin sırtında bir yük olmaktan da mutsuz olan İhsan’ın kurtuluşu ile ilgili tek bir fikri vardır. Ta ki Temmuz’la karşılaşana dek..Temmuz ve İhsan hayatlarının çöküşünde, dibe vurdukları bir anda karşılaşır ve bu karşılaşma Temmuz’u hayatı, sanatı, umudu yeniden tanıyacağı, İhsan’ı ise hayata yeniden tutunacağı bir dostluğa, başlangıca sürükler. . Farklı iki yaşamın birleşmesine sebep olan bu tesadüfî buluşma Temmuz’u İstanbul’un hiç bilmediği bir köşesine ve hiç tanımadığı bir ailenin içine sokacaktır.. İyi Seyirler..
Çalıkuşu 22. Bölüm 2. Fragman 00:44
Çalıkuşu 22. Bölüm 2. Fragman 103 izlenme - 3 yıl önce Çalıkuşu 22. Bölüm, 11 Mart Salı akşamı saat 22:30'de Kanal D ekranlarında !!!
Sinema - 01:16
Sinema - "Öğrenci İşleri" 64 izlenme - 2 yıl önce Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday. "Öğrenci İşleri"Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar, Deniz Celiloğlu, Bora Akkaş, Begüm Öner, Tolga Canbeyli, Serhan Özben, Bülent Çolak, Tuncay Akça ve Ahmet Arıman'ın rol aldığı "Öğrenci İşleri", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.Talip Karamahmutoğlu'nun yönettiği filmde, dershane için iddiaya giren iki kardeşin ve öğrencilerinin komik hikayesi anlatılıyor.