Hoşgeldiniz!

Deniz Deniz

Özcan Deniz-Deniz Çakır-Ya Sonra-Yeni Klip 04:56
Özcan Deniz-Deniz Çakır-Ya Sonra-Yeni Klip 374.946 izlenme - 6 yıl önce özcan deniz-deniz çakır-ya sonra-yeni klip
Özcan Deniz-Deniz Çakır Ya Sonra Klip 04:59
Özcan Deniz-Deniz Çakır Ya Sonra Klip 168.342 izlenme - 6 yıl önce özcan deniz-deniz çakır ya sonra klip dizifilm.com
Deniz Tekin-Kendine İyi Bak (cover) 03:40
Deniz Tekin-Kendine İyi Bak (cover) 12.703 izlenme - 1 yıl önce Sanatçının Soundcloud Hesabı; http://bc.vc/GH0xy7 Sanatçının Twitter Hesabı;http://bc.vc/MdsWUi Sanatçının Facebook Hesabı;http://bc.vc/VatxY3 Facebook Sayfamız; http://bc.vc/ApYOrS Twitter Hesabımız; http://bc.vc/mgZfXv Yan yana geçen geceler unutulup gider mi? Acılar birden biter mi? Bir bebek özleminde seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Suya hasret çöllerde beyaz güller biter mi? Dikenler göğü deler mi? Bir menekÅŸe kokusunda seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak beni düşünme Su akar yatagını bulur. İçimdeki fırtına kör kurÅŸunla diner mi? Kavgalar kansız biter mi? Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Åu kahpe dünya seni bana düşman eder mi? Dostluklar birden biter mi? Bir kardeÅŸ selamında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak beni düşünme, Su akar yatağını bulur.
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 05:00
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 46.065 izlenme - 6 yıl önce özcan deniz & deniz çakır - ya sonra
Org Çalan Deniz 01:17
Org Çalan Deniz 4.118 izlenme - 2 yıl önce Zadar, Hırvatistan'da 3000 yıllık geçmişi olan bir şehir. 2. Dünya Savaşı'nda neredeyse tamamen yok edildiği için tarihi simgelerinin büyük kısmını kaybetmiş. Bu savaşın sonrasında şehri tekrar yaşanır kılmak, bu acı dolu savaşı unutturmak için alelacele ve kaotik bir yeniden yapılanma programı uygulanmış. Bu uygulama kapsamında sahil şeridi tamamen beton dökülerek kullanıma açılmış (Bu uygulama size tanıdık gelebilir). Bu yapının çirkinliği ve sıkıcılığı nedeniyle bir yeniden tasarım çalışması yapılmış. Çalışma mimar Nikola Baši'e ait. Nikola 2005 yılında sahil şeridi için 70 metre uzunluğunda, denizden gelen dalgaları müziğe dönüştüren bir org inşa etmiş. Bu org Deniz Orgu olarak adlandırılmış ve 2006 yılında "Şehir Kamu Alanı İçin Avrupa Ödülü"ne layık görülmüş. Bu ilginç orgdan çıkan sanki başka bir dünyaya ait benzersiz müzikle sizi başbaşa bırakıyoruz.
Feyzullah Çınar -  Oy Deniz (Deniz Gezmiş'e Ağıt) 06:00
Feyzullah Çınar - Oy Deniz (Deniz Gezmiş'e Ağıt) 6.108 izlenme - 2 yıl önce Feyzullah Çınar'ın videosu yetmez, onun bir de ses dosyasını eklemem gerekir diye aranırken, bu eseri buldum. Feyzullah Çınar, Mihneti mahlasını kullanan bir şair arkadaşının şiirini bestelemiş. Şiir fazlasıyla sembolik olduğundan TRT arşivinde bile girmiş. Edebiyat öğretmeni edası ile anlatayım, şair burada Kara Deniz derken, Deniz Gezmiş'in esmerliğine vurgu yapmaktadır. Yoksa Deniz Gezmiş, Karadenizli değildir. Ayrıca not:Oğlu ya da torunu (olduğunu tahmin ettiğim şahıs)Cem Çınar, Feyzullah Çınar'a ait pek çoğu gün yüzüne yeni çıkmış pek çok eseri kendi Youtube kanalında paylaşmakta)
Deniz Tekin - Kendine İyi Bak (Ahmet Kaya cover) 03:40
Deniz Tekin - Kendine İyi Bak (Ahmet Kaya cover) 5.025 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Deniz Tekin - Kendine İyi Bak (Ahmet Kaya cover Yan yana geçen geceler unutulup gider mi? Acılar birden biter mi? Bir bebek özleminde seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Suya hasret çöllerde beyaz güller biter mi? Dikenler göğü deler mi? Bir menekşe kokusunda seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak beni düşünme Su akar yatagını bulur. İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi? Kavgalar kansız biter mi? Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Şu kahpe dünya seni bana düşman eder mi? Dostluklar birden biter mi? Bir kardeş selamında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak beni düşünme, Su akar yatağını bulur.
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 2011 04:59
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 2011 13.212 izlenme - 6 yıl önce özcan deniz & deniz çakır - ya sonra 2011
Özcan Deniz&deniz Çakır-Ya Sonra-[alisayar] 04:59
Özcan Deniz&deniz Çakır-Ya Sonra-[alisayar] 11.721 izlenme - 6 yıl önce özcan deniz&deniz çakır-ya sonra-[alisayar]
Ya Sonra Fragmanı 02:17
Ya Sonra Fragmanı 7.907 izlenme - 7 yıl önce ya sonra fragmanı dizifilm.com
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra - 2011 04:56
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra - 2011 6.295 izlenme - 6 yıl önce özcan deniz & deniz çakır - ya sonra - 2011
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 04:59
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 4.607 izlenme - 3 yıl önce Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra Şarkı Sözü: Nedir derdin söyle diye Bi gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim kendim Kimse görsün istemedim Candan seven biri bekledim Sen sendeyim.com yoktun ki Bu kara günlerde başkası vardı gönlümde Gerçekleri gördüm yeter dedim Bu günün birde yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Yaşamdan ne varım senden sonra Acımadan geçen yıllar zamanla yalnızlık başlar Yola çıkar sendeyim.com pişmanlıklar Kal sevgini de al gidiyorum ben Sen hoşçakal bu günlerin yarınları var Gidiyorum ben hoşçakal Bilmem nasıl yaşarım ben Böyle karşılıksız severken Kopmalıyız iş işten geçmeden Alışkanlık betermiş hepsinden Korkuyorum her biten günden Bırak kalbim sevmişken Bu günün birde yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Yaşamdan ne varım senden sonra Acımadan geçen yıllar zamanla yalnızlık başlar Yola çıkar sendeyim.com pişmanlıklar Kal sevgini de al gidiyorum ben Sen hoşçakal bu günlerin yarınları var Gidiyorum ben hoşçakal
Deniz Seki - Aptal 04:49
Deniz Seki - Aptal 5.728 izlenme - 7 yıl önce aptal...
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra (Yeni Klip 2011) 05:11
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra (Yeni Klip 2011) 2.637 izlenme - 3 yıl önce Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra (Yeni Klip 2011)
Yakarım Ona Bir Seher Türküsü.gözleri Zaten Deniz 03:38
Yakarım Ona Bir Seher Türküsü.gözleri Zaten Deniz 5.970 izlenme - 7 yıl önce yakarım ona bir seher türküsü.gözleri zaten deniz deniz kokusu.
Özcan Deniz - Deniz Çakır - Ya Sonra - 2011 04:38
Özcan Deniz - Deniz Çakır - Ya Sonra - 2011 6.555 izlenme - 6 yıl önce www.izlesene.com/kanal/birtanem_siin
Deniz -  Hiç Kimse Vazgeçilmez Değil 05:09
Deniz - Hiç Kimse Vazgeçilmez Değil 2.764 izlenme - 4 yıl önce Sözler : rüzgar savurur küllenmiş duyguları yağmur alır götürür kirlenmiş sevdaları unutamam sanma unutursun zamanla alışamam sanma alışırsın zamanla birgün gelir herşey biter bir bakarsın bir sen varsın tüm resimler yakılmış anılar unutulmuş geçmişe süngerler çekilmiş yeni bir aşk bulunmuş eskisi unutulmuş yepyeni bir hayat kurul muş hiç kimse vazgeçilmez değil
Deniz Yıldızı 03:39
Deniz Yıldızı 4.536 izlenme - 8 yıl önce deniz yıldızı videosu İyi seyirler
Ya Sonra Fragmanı 02:17
Ya Sonra Fragmanı 2.265 izlenme - 7 yıl önce ya sonra fragmanı dizifilm.com
Dezz Deniz_ji Do Heta İro 04:00
Dezz Deniz_ji Do Heta İro 4.475 izlenme - 9 yıl önce dez denizin en son mükemmel parçası...
Balinanın Şaşkınlık Yaratan Atlayışı 00:55
Balinanın Şaşkınlık Yaratan Atlayışı 24 izlenme - 1 hafta önce Avusturalya’nın Sidney kentindeki Bondi plajının açıklarında 45 tonluk olduğu söylenen balinanın atlayışı görenleri şaşkınlığa uğratmış.
Hüner Coşkuner - Ay Deniz Deniz Mavi 01:17
Hüner Coşkuner - Ay Deniz Deniz Mavi 2.079 izlenme - 5 yıl önce
Ronaldınho Show Kacırma Mutlaka İzle Futbol Kralı 00:44
Ronaldınho Show Kacırma Mutlaka İzle Futbol Kralı 5.519 izlenme - 9 yıl önce zebramo@hotmail.com
Dalgıca Karnını Kaşıtan Fok Balığı 02:41
Dalgıca Karnını Kaşıtan Fok Balığı 37 izlenme - 1 ay önce Dalgıç Gary Grayson’la karşılaşan fok balığı denizin derinliklerinde önce şakalaşmış daha sonra karnını kaşıtmış.
Doritosun Deniz Kızı Fantezisi Sınırlarını Zorlaması 00:24
Doritosun Deniz Kızı Fantezisi Sınırlarını Zorlaması 834 izlenme - 3 yıl önce Doritos, denizden babam çıksa yerim diyenlere özel bir reklam yapmış. Denizden çıkana dikkat. Umdunu değil bulduğuyla idare edecek artık arkadaş...
Deniz Aslanı Küçük Kızı Suya Çekti 01:12
Deniz Aslanı Küçük Kızı Suya Çekti 50 izlenme - 2 ay önce Kanada'nın Vancouver kentinde limanların çevresinde yemek arayan deniz aslanlarını görmek sürpriz değil. Ancak onları beslemek oldukça tehlikeli olabiliyor. Uyarıları dikkate almayan bir aile bunu zor bir deneyimle öğrendi.
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 04:59
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 1.064 izlenme - 5 yıl önce Ya Sonra (2011) - Poll Menajerlik Film
Özcan Deniz Deniz Çakır Ya Sonra  Adnan Çelebi 05:53
Özcan Deniz Deniz Çakır Ya Sonra Adnan Çelebi 769 izlenme - 6 yıl önce adnan çelebi.
özcan deniz / deniz çakir düet ya sonra/ ya sonra filmi 04:59
özcan deniz / deniz çakir düet ya sonra/ ya sonra filmi 691 izlenme - 6 yıl önce
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 04:59
Özcan Deniz & Deniz Çakır - Ya Sonra 615 izlenme - 5 yıl önce Ya Sonra (2011) - POLL MENAJERLİK FİLM