Hoşgeldiniz!

deniz kuvvetleri

Asiri Sevimli 23 Nisan Klibi (Turk Deniz Kuvvetleri) 05:20
Asiri Sevimli 23 Nisan Klibi (Turk Deniz Kuvvetleri) 8.460 izlenme - 1 yıl önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Ulusal egemenliğimizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile özdeşleşen değerlerin izinde, vatan ve millet sevgisiyle dolu, çağdaş bireyler olarak yetişmesi Deniz Kuvvetleri Komutanlığı olarak en büyük dileğimizdir. Bu inançla yola çıkarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hem çocuklarımızla paylaşmak hem de denize ve denizciliğe gönül veren nesiller yetişmesine katkı sağlamak amacıyla kısa bir film hazırlanmıştır. “23 Nisan Denizde Bayram” adlı kısa film; sevgi, saygı, dayanışma, iş birliği ve yüksek aidiyet duygularından ortaya çıkan özgün bir projedir.Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personeli ve Sevgi Evleri Çocuk Yuvaları çocuklarının katılımıyla hazırlanmıştır. Türkiye’de ve dünyada çocuklarla ve çocuk sevgisiyle özdeşleşen Barış MANÇO’ya ait olan “Bugün Bayram” adlı şarkı projeye ayrı bir anlam ve değer katmış, büyük üstadı yeniden anmamız için de bir vesile olmuştur. Deniz Kuvvetleri Komutanlığının ülkemiz ve dünya çocuklarına armağanı olan “23 Nisan Denizde Bayram” adlı kısa filmin hazırlık, çekim ve çekim sonrası tüm süreçlerinde büyük bir heyecan ve özveriyle yanımızda olan ve katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunarız. Bu vesileyle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü bir kez daha sevgi ve özlemle anıyoruz. Not: Aciklamaya mudahale etmek istemedim, izlerken de ayri bir mutlu oldum, sizlerin seyrine sunuyorum.
Deniz Kuvvetlerinden Amfibi Komando Klibi 01:57
Deniz Kuvvetlerinden Amfibi Komando Klibi 406 izlenme - 2 ay önce Dağların zirvesinde, denizlerin derinliklerinde, gece, gündüz, yaz, kış, her zaman ve her yerde milletimizin huzur ve güvenliği için kahramanca görev yapan Komandolarımıza ithaf edilmiştir.
Türk Silahlı Kuvvetleri Harika Video 03:31
Türk Silahlı Kuvvetleri Harika Video 12.971 izlenme - 8 yıl önce türk silahlı kuvvetleri
Bir Devletin Deniz Kuvvetleri'ne Tersane Demek! 01:19
Bir Devletin Deniz Kuvvetleri'ne Tersane Demek! 3.525 izlenme - 5 yıl önce
Özlem Üngör - Şehidim Rahat Uyu 05:04
Özlem Üngör - Şehidim Rahat Uyu 1.354 izlenme - 1 yıl önce Sana sıkılan kurşun Ciğerime saplanır Bilmem bu acı nasıl Yüreğimde saklanır Can verdiğin bayrağın Tabutuna sarılmış Sana yüce yaradan Cennetten yer ayırmış Şehidim rahat uyu Biz bekleriz vatanı Bu millet affeder mi Sana kurşun atanı Can verdiğin bayrağın Tabutuna sarılmış Sana yüce yaradan Cennetten yer ayırmış Melekler seni bekler Hasretle gökyüzünde Sen her şeye değersin Milletin gözünde Can verdiğin bayrağın Tabutuna sarılmış Sana yüce yaradan Cennetten yer ayırmış
Türk Deniz Kuvvetleri - Duygulandırıcı Reklam 01:58
Türk Deniz Kuvvetleri - Duygulandırıcı Reklam 1.140 izlenme - 2 yıl önce Türk Deniz Kuvvetlerinin hazırladığı bir reklam filmi denizci olmanın zorluğu anlatan bir reklam, insan izlerken gerçekten duygulanıyor. İyi seyirler.
türk savaş gemileri bodruma geldi 02:51
türk savaş gemileri bodruma geldi 2.243 izlenme - 7 yıl önce türk savaş gemileri bodruma geldi
Kıbrıs Şehidi Deniz Er Uğur TATLI 07:14
Kıbrıs Şehidi Deniz Er Uğur TATLI 834 izlenme - 2 yıl önce Aziz şehitlerimizi yâd etmek için Genelkurmay Başkanlığı tarafından başlatılan ''Türkiye Şehitlerini Anıyor'' etkinliği kapsamında, 16 Aralık 2015 tarihinde Harbiye Askerî Müzesi ve Kültür Sitesi Komutanlığında, Kıbrıs Barış Harekâtı şehitlerinden Deniz Er Uğur TATLI' nın aziz ruhu için tören düzenlenmiştir.
Turk Deniz Kuvvetleri Atış Görüntüleri 01:39
Turk Deniz Kuvvetleri Atış Görüntüleri 1.074 izlenme - 2 yıl önce Türk Deniz Kuvvetlerinin Türk Uçak Gemisinden Kalkan Helikopterlerin Yaptığı Atışlar Ve Fırkateynlerimizden ( Bizzat Gemilerden ) Yapılan Atışlar Vardır Videonun Bazı Yerlerinde Füzelerin Fırlatılışı Slow Motion Verilmiş Gerçekten Müthiş Bir Keyif İyi Seyirler
Gemilerin Kardeşliği 13:55
Gemilerin Kardeşliği 730 izlenme - 1 yıl önce 23 Haziran 1941'de Akdeniz'de batan Refah Şilebi, Çanakkale'de 14 Temmuz 1942'de batan Atılay ve 4 Nisan 1953'te batan Dumlupınar denizaltılarının ortak noktalarının anlatıldığı belgesel.
ilk Türk Savaş Gemisi Heybeliada'dan Füze Atışı 00:32
ilk Türk Savaş Gemisi Heybeliada'dan Füze Atışı 6 izlenme - 21 saat önce Türk Deniz Kuvvetleri'ne yerli üretim gemi sağlanmasını amaçlayan MİLGEM Projesi dahilinde inşa edilen ilk Türk savaş gemisi Heybeliada'dan Harpoon Block II füze atışı gerçekleştirildi.
Türk Deniz Kuvvetlerimiz 03:11
Türk Deniz Kuvvetlerimiz 2.469 izlenme - 8 yıl önce işte türkiyemin donanması,işte türkiyemin bahriyesi,işte türk varlığının denizlerdeki eşsiz kudreti.
ABD Gemisi Silahlı İran Botlarına Ateş Açtı 01:05
ABD Gemisi Silahlı İran Botlarına Ateş Açtı 311 izlenme - 11 ay önce ABD Deniz Kuvvetleri gemisi USS Nitze isimli destroreyden kendisine hızla yaklaşan İran'a ait silahlı botlara ateş açıldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
denizkurdu 2009 tatbikati 01:59
denizkurdu 2009 tatbikati 1.418 izlenme - 7 yıl önce deniz kuvvetleri komutanlıgı 2009 denizkurdu tatbikati www.gemimuhendisi.org
turk deniz kuvvetleri 03:08
turk deniz kuvvetleri 1.335 izlenme - 7 yıl önce turk deniz kuvvetleri
ilk milli savaş gemisi artık denizde! 02:14
ilk milli savaş gemisi artık denizde! 1.867 izlenme - 7 yıl önce yerli imkanlarla üretilen ilk milli savaş gemisi heybeliada'da denize indirildi! proje çizimine 2004 yılında başlanan heybeliada f 511 korvetinin tasarımı türk uzmanları tarafından yapıldı. gemide kullanılan malzemenin yüzde sekseni yerli üreticilerden elde edildi. ayrıntılar teb kobi tv'de!
Çanakkale Türküsü, Deniz Kuvvetleri ve Candan Erçetin 11:21
Çanakkale Türküsü, Deniz Kuvvetleri ve Candan Erçetin 669 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale Türküsü, Deniz Kuvvetleri ve Candan Erçetin ____@___xclas_______ Çanakkale Savaşlarının 100’üncü yılında Türk Deniz Kuvvetlerinin farklı gemi ve birliklerinde Sayın Candan ERÇETİN ve Deniz Kuvvetleri personeli tarafından Çanakkale Türküsü seslendirilerek, Şehitlerimiz yad edilmiştir. Şarkı Sözleri : Çanakkale Türküsü Çanakkale içinde aynalı çarşı, Ana ben gidiyom düşmana karşı, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale içinde bir uzun selvi Kimimiz nişanlı, kimimiz evli, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale içinde bir kırık testi Analar babalar ümidi kesti, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale elinde toplar kuruldu, Vay bizim uşaklar orda vuruldu, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale üstünü duman bürüdü On üçüncü fırka harbe yürüdü, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni, Off, gençliğim eyvah! TSK
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan Muhteşem Çanakkale Klibi 11:14
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan Muhteşem Çanakkale Klibi 431 izlenme - 2 yıl önce Şehitlerimize Selam Olsun! (Video'yu paylaşalım dostlar) (Çanakkale içinde Aynalı Çarşı) Candan Erçetin ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personelinin değişik birlik ve görev alanlarındaki bölgelerde seslendirdiği Çanakkale türküsü sosyal medyada yoğun ilgi görmeye başladı. Çanakkale Savaşı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Genel Sekreterliği'nin hazırladığı ve çeşitli bölgelerde bulunan askerler ile sanatçı Candan Erçetin'in seslendirdiği Çanakkale türküsü, sosyal medyada paylaşım rekorları kırmaya başladı. "Şehitlerimize Selam Olsun" başlığıyla sunulan klipte Çanakkale'nin denizden ve karadan muhteşem detayları yer alıyor. Çanakkale türküsü eşliğinde devam eden 11 dakikalık klipte gece ve gündüz çekimleri ile sualtı çekimlerinin profesyonelliği izleyenleri büyülüyor. Klipte Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Recep Bülent Bostanoğlu ise seyir halindeki gemiden Çanakkale Şehitleri Anıtı'na selam veriyor. SAT KOMANDOLARI DA ÇANAKKALE TÜRKÜSÜNÜ SESLENDİRDİ Çekimleri Donanma Komutanlığı'nın ana üssünün bulunduğu Gölcük ile İstanbul, İzmir, Erdek'in de aralarında bulunduğu merkezler ile Türk donanmasının görev yaptığı denizlerde gerçekleştirildi. Deniz Harp Okulu öğrencilerinden Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu'na, Ege Denizi'nden Akdeniz'e, Atlas Okyanusu'ndan Aden Körfezi'ne, Güney Afrika'dan Hint Okyanusu'na kadar değişik mekanların görüntülerinin kullanıldığı klipte SAT komandolarının da görüntüleri yer alıyor. Mehmet Akif Ersoy'un "Çanakkale Şehitlerine" adlı şiirinin Anıtkabir'den Astsubay Kıdemli Başçavuş Çağlar Kılıç tarafından seslendirildiği klibin son bölümü dinleyenlerin tüylerini diken diken ediyor. "Çanakkale Şehitleri Anıtı" önünde Kıbrıs gazisi emekli Astsubay Necdet Erdinç'in sesiyle başlayan klip, yine aynı noktada sona eriyor.
Türk Deniz Kuvvetleri Güdümlü Mermi Atışları 05:32
Türk Deniz Kuvvetleri Güdümlü Mermi Atışları 408 izlenme - 2 yıl önce Video Barbaros Türk Deniz Görev Grubu Gemilerinin Güney Afrika Denel Overberg Atış Alanında Yaptığı Güdümlü Mermi Atışlarını İçermektedir. Videoda TCG Heybeliada'nın RAM Atışı TCG Oruçreis'in Sea Sparrow Atışları TCG Gediz'in SM-1 Ve ESSM Atışları Mevcuttur İnşallah Beğenirsiniz İyi Seyirler.
Deniz Kuvvetlerinden Hayran Bırakan 04:56
Deniz Kuvvetlerinden Hayran Bırakan "Uptown Funk" Koreografisi 228 izlenme - 1 yıl önce Norveç - Stavanger şehrindeki Kraliyet Deniz Kuvvetleri okulundan mezun olan öğrenciler, geçit törenlerinde "Uptown Funk" şarkısına ilginç bir koreografi hazırladılar.
Hızlı İçecek Soğutma Cihazı İcat Eden Türkler 01:51
Hızlı İçecek Soğutma Cihazı İcat Eden Türkler 585 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten bir arkadaşın yorumunda dediği gibi bu sene ne mucit yaptı be. Yalnız bu ciddi. Kocaeli'nde bir firmada çalışan Elektirik ve Elektronik Mühendisi Orhan Barış ve Deniz Kuvvetlerinden emekli Elektronik Teknisyeni Ufuk Palandöken, içecekleri 2 ila 9 dakikada hızla soğutan makine icat edip, üstüne Türk Patent Enstitüsünden, patentini almış. Arkadaşlarla gurur duyuyor, onlardan daha nice icatlar bekliyoruz.
Donanma 06:21
Donanma 801 izlenme - 8 yıl önce
Türk Deniz Kuvvetleri (Dkk) 06:23
Türk Deniz Kuvvetleri (Dkk) 449 izlenme - 3 yıl önce The Turkish Navy (turkish: Türk Deniz Kuvvetleri) İs The Naval Warfare Service Branch Of The Turkish Armed Forces. The Navy Can Trace İts Lineage Back To The...
Dz.K.K. Istanbul Tersanesi Komutanlığı 47:26
Dz.K.K. Istanbul Tersanesi Komutanlığı 227 izlenme - 2 yıl önce Dz.K.K. Istanbul Tersanesi Komutanlığı tanıtımı. Dünyada sayılı tersanelerinden biri olan tersanemizde milgem projesi başta olmak üzere karakol gemisi hücümbot yapımı gerçekleşmektedir. çekimi stv haber yapmış cnn türk'ünde yaptığı çekim vardı ama bi kaç dakikalık olduğu için bunu koydum. ''Her fabrika bir kaledir.'' Mustafa Kemal ATATÜRK
Tcg Giresun 03:41
Tcg Giresun 689 izlenme - 6 yıl önce tcg giresun
Şili Deniz Kuvvetleri Atmosfere Giren UFO'nun Görüntülerini Yayınladı! 00:59
Şili Deniz Kuvvetleri Atmosfere Giren UFO'nun Görüntülerini Yayınladı! 64 izlenme - 7 ay önce Şili yetkilileri tarafından son iki yıldır incelenen, oldukça sıradışı bir davranış sergileyen UFO'nun dokuz dakikalık bir videosu Bugün kamuoyuna açıklandı. Soruşturmanın Sorumluluğunu CEFAA - UFO'ları veya UAP'yi (kimliği belirsiz hava olayı) araştıran Şili hükümet ajansı Üstelendi.. FAA'nın eşdeğerliği olan Şili Hava Kuvvetleri'nin yetkisi altındaki DGAC'de bulunan CEFAA, birçok disiplinli askeri uzmanlar, teknisyenler ve akademisyenlerden oluşan bir komiteye sahip fakat Hiçbiri iki deneyimli Donanma subayı tarafından fark edilen ve Airbus Cougar AS-532 Tipi helikopter ile çekilen bu garip uçan nesneyi açıklayamadı. Nesne Hakkında CEFAA'dan Edinilen Bilgiler ise Şu Şekilde: Nesne ortadan bir aks ile birbirine bağlanmış ve ışık saçan 2 küre şeklinde , oldukça Sessiz Olan bu cisim sessiz olmasının yanısıra Aşırı derecede sıcak olduğuda yapılan testler ile belgelenmiş durumda.
Deniz Kuvvetleri & Candan Erçetin - Çanakkale Türküsü 11:21
Deniz Kuvvetleri & Candan Erçetin - Çanakkale Türküsü 363 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale Savaşlarının 100’üncü yılında Türk Deniz Kuvvetlerinin farklı gemi ve birliklerinde Sayın Candan ERÇETİN ve Deniz Kuvvetleri personeli tarafından Çanakkale Türküsü seslendirilerek, Şehitlerimiz yad edilmiştir. Şarkı Sözleri (lyrics): Çanakkale içinde vurdular beni Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni Ooof gençliğim eyvah Ölmeden mezara koydular beni Ooof gençliğim eyvah Çanakkale içinde aynalı çarşı Çanakkale içinde aynalı çarşı Ana ben gidiyom düşmana karşı Ooof gençliğim eyvah Ana ben gidiyom düşmana karşı Ooof gençliğim eyvah Çanakkale içinde bir uzun selvi Çanakkale içinde bir uzun selvi Kimimiz nişanlı kimimiz evli Ooof gençliğim eyvah Kimimiz nişanlı kimimiz evli Ooof gençliğim eyvah Kimimiz nişanlı kimimiz evli Ooof gençliğim eyvah Kimimiz nişanlı kimimiz evli Ooof gençliğim eyvah Kimimiz nişanlı kimimiz evli Ooof gençliğim eyvah Kimimiz nişanlı kimimiz evli Ooof gençliğim eyvah
TRT Haber - Ana Haber Bülteni 01:28
TRT Haber - Ana Haber Bülteni 361 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de lösemili çocuklar meslekleri tanıyalım projesi kapsamında Foça Amfibi Grup Komutanlığını gezdi. Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
Deniz Kuvvetleri Komutanı'na Protesto 00:53
Deniz Kuvvetleri Komutanı'na Protesto 382 izlenme - 3 yıl önce Beyin kanamasından hayatını kaybeden Balyoz davası hükümlüsü 49 yaşındaki Deniz Kurmay Albay Murat Özenalp için ilk tören dün GATA'da yapıldı. Kocatepe Camii'ndeki törene katılan Deniz Kuvvetleri Komutanı Bostanoğlu protesto edildi. Özenalp'in oğlu ve kızı vakur duruşlarıyla dikkat çekerken babalarını son yolculuğa uğurladıkları sırada gözyaşlarını tutamadılar. Acılı yakınlarının Fenerbahçe taraftarı kadar olamadınız sözü ise dikkat çekiciydi
Sat Komandoları 26 Dakika Tarih Yazdı 01:25
Sat Komandoları 26 Dakika Tarih Yazdı 13 izlenme - 2 ay önce Süveyş Kanalı açıklarında Kongo bayraklı gemiye yapılan ve Türkiye'nin yakın tarihinde tek seferde en yüklü miktarda eroinin ele geçirildiği operasyonda, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Sualtı Taarruz (SAT) komandoları önemli rol oynadı.