Hoşgeldiniz!

Deniz Taylan Sağır Videoları İzle

Satranc ve Zarlar 02:42
Satranc ve Zarlar 482 izlenme - 2 yıl önce ''Hayat ... Satranca mı benzer, yoksa tavlaya mı ?'', ''binbir detayı düşünerek oluşturduğumuz planlar atılan bir zarla darmadağın olur mu ?'', ''hayatta oyunu kazanmak için iyi bir planlama ve güzel hamleler yeterli midir ?'' gibi sorulardan yola çıkılarak oluşturulmuş bir kısa film. Yaşamdaki şans faktörü ve talihin her daim başarıda temel unsur olduğunu kendi dilince anlatmaya çalışıyor. Ekibin ilk kısa filmi.
Saruman - Yolun Sonu Görünüyor 01:05
Saruman - Yolun Sonu Görünüyor 248 izlenme - 2 yıl önce Emeğiyle, alnının teriyle uğraşıp didinip kurduğu Isengard gözlerinin önünde göçüp giderken yüreği parçalanan Saruman gardaşımıza ithaf edilmiştir.
Gamer Muhabbetini Trolleyen Dayı - Bizim Zamanımızda Bilgisayar Yoktu Klisesi 01:02
Gamer Muhabbetini Trolleyen Dayı - Bizim Zamanımızda Bilgisayar Yoktu Klisesi 107 izlenme - 2 yıl önce Yurdumuzun çiçeği burnunda klişelerinden olan 'bizim zamanımızda bilgisayarlar, teknoloji yoktu ama sokak vardı, dostluk arkadaşlık vardı' muhabbetinden hepimiz öyle ya da böyle çekmişizdir, benzer bir vakayı da bu skeçte görmekteyiz.
Türkiye ve Yükselen Ergenlik - Sayın Ergenlik Bakanımız ile Kısa Bir Röportaj 01:30
Türkiye ve Yükselen Ergenlik - Sayın Ergenlik Bakanımız ile Kısa Bir Röportaj 109 izlenme - 2 yıl önce Malum ülkemizin en başarılı olduğu konulardan birisi, hatta Dünya markası olduğumuz konu diyebileceğimiz 'ergenlik'. Atarlı, giderli, trollüğüyle yedi düvele nam salmış bir genç nüfusa sahibiz. Biz de gittik, konunun merkezinden: çiçeği burnunda, kendisi de pekala ergen olan çok değerli Sayın Ergenlik Bakanımız'a, konu hakkında birkaç soru sorduk.
2010'ların Turkiyesi ve Biyoloji Hocası Olmak 04:40
2010'ların Turkiyesi ve Biyoloji Hocası Olmak 79 izlenme - 2 yıl önce 2010'lu yıllarda, Türkiye'de biyoloji hocası olmak ve evrim, üreme gibi konuların anlatılmasının ne gibi sakıncaları olduğuna dair engin bilgilere sahip bir müdür yardımcısı ve karşısında biçare olmuş bir biyoloji hocasının kısa hikayesi.
Amerikanın Oyununu Çözen Adamın Başına Gelenler 05:02
Amerikanın Oyununu Çözen Adamın Başına Gelenler 68 izlenme - 2 yıl önce Turgut'un zekası başına büyük bir bela açar, aynı zeka bu beladan kurtulmasına yetecek mi ? Bunlar gerçekten Amerikan oyunu mu ?
Gamer Muhabbetini Trolleyen Dayı - Bizim Zamanımızda Bilgisayar Yoktu Klisesi 01:02
Gamer Muhabbetini Trolleyen Dayı - Bizim Zamanımızda Bilgisayar Yoktu Klisesi 75 izlenme - 3 yıl önce Yurdumuzun Çiçeği Burnunda Klişelerinden Olan 'bizim Zamanımızda Bilgisayarlar, Teknoloji Yoktu Ama Sokak Vardı, Dostluk Arkadaşlık Vardı' Muhabbetinden Hepimiz Öyle Ya Da Böyle Çekmişizdir, Benzer Bir Vakayı Da Bu Skeçte Görmekteyiz.