Hoşgeldiniz!

denizaltı

Denizaltı Flippy ve Uzay gemisi 03:57
Denizaltı Flippy ve Uzay gemisi 6.039 izlenme - 2 hafta önce küçük sevimli denizaltı flippy denizin altında yaşıyor. dolaşırken bazı yapboz parçalırını topluyor. onlarla bir uzay gemisi inşaa ediyor.hep birlikte izleyelim. eğlenerek öğrenmek için kanalımıza abone olabilir ve yeni videoları ilk siz görebilirsiniz.ücretsiz abone olmak için www.izlesene.com/mutlucocuk flippy in diğer maceralarını izlemeye ne dersiniz? https://www.izlesene.com/video/denizalti-flippy-yelkenli-tekne-egitici-cizgi-film/9077029#channel:34726714
Denizaltı Flippy - Yelkenli tekne - Eğitici çizgi film 03:27
Denizaltı Flippy - Yelkenli tekne - Eğitici çizgi film 3.955 izlenme - 2 ay önce Küçük çocuklar Flippy'yi çok sevecekler . Flippy her bölümde yeni bir macera yaşıyor. Bu bölümde çeşitli parçalar topluyor. Bakalım onları birleştirince nasıl bir şey yapmış olacağız. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? www.izlesene.com/mutlucocuk
Yüksek Sadakat - Denizaltı 04:43
Yüksek Sadakat - Denizaltı 24.806 izlenme - 4 yıl önce
Putin Karedeniz'e Daldı 02:24
Putin Karedeniz'e Daldı 3.396 izlenme - 6 ay önce Rus Coğrafya Topluluğu’na ait üç kişilik bir mini denizaltıya binen Putin, 83 metre derinliğe inerek MS 9. yüzyıla ait olduğu sanılan bir Bizans kadırgasının kalıntılarını inceledi.
Ağaç Yüklü Kamyon Sudan Denizaltı Gibi Geçti 00:33
Ağaç Yüklü Kamyon Sudan Denizaltı Gibi Geçti 3.435 izlenme - 10 ay önce Denizaltı gibi sudan geçen kamyon...
Milgem Tanıtım Filmi (Milli Savaş Gemisi) 04:14
Milgem Tanıtım Filmi (Milli Savaş Gemisi) 2.009 izlenme - 6 ay önce Milgem Projesi (MİLGEM sınıfı korvet). Projenin adı, "Milli" ve "Gemi" kelimelerinin kısaltılmasından oluşmuştur. Milgem Projesi'nin amacı, savunma teknolojilerinde bilgi birikimi sağlayacak ve yerli savunma sanayi katkı payının yüksek tutulduğu, esnek bir yüzer savaş platformunu üretmektir. Geminin tasarımında son teknolojilerden yararlanılmış ve tasarımı ticari gizlilik arz etmektedir. İlk yerli gemi inşa fikri, 1996 yılında ortaya atılmış gerekli altyapı ve ön çalışmalar yapıldıktan sonra Türk Deniz Kuvvetleri'nin ihtiyacı olan 12 adet korvet tipi gemi inşası için tasarı faaliyetlerine 15 Şubat 2000 tarihinde Savunma Sanayi İcra Komitesi kararıyla MİLGEM Projesi'ne resmen başlatılmıştır. 2 Kasım 2010 tarihinde Deniz Kabul Tecrübeleri'ne başlanılan TCG Heybeliada (F-511) 27 Eylül 2011'de hizmete girmiş; ikinci korvet olan TCG Büyükada (F-512) denize indirilmiştir.Bu projenin dahada genişletilmesi planlanmaktadır.İyi seyirler.
Orfoza Balığı Köpek Balığını Tek Hamlede Yuttu 00:47
Orfoza Balığı Köpek Balığını Tek Hamlede Yuttu 5.474 izlenme - 1 yıl önce Denizaltındaki vahşi doğada, genelde hemen her canlının köpek balığına yem olduğunu gördük... Ancak bu kez işler biraz farklı.. Balık avcıları farklı bir deneyim yaparak önce orfoza balığı yakalıyor. Ardından da bir köpek balığını yakalayıp orfoza balığına yem olarak sunuyorlar. Orfoza balığı ise köpek balığını tek hamlede yutuyor. Balık avcıları, bu deneyimi videoya kaydederek sosyal medyada paylaştı.
Denizaltı Flippy - Helikopter - Sayıları öğreniyoruz -  Eğitici çizgi film 05:35
Denizaltı Flippy - Helikopter - Sayıları öğreniyoruz - Eğitici çizgi film 71 izlenme - 2 gün önce denizaltı flippy denizin altında gezintiye çıkıyor. bir sürü oyuncak parçaları buluyor. o parçaları birleştirip bir oyuncak yapacak . peki bu ne olacak acaba? birlikte izleyip görebiliriz. daha fazla videolarımızı izlemek için ; www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımıza tıklayıp abone olmanız yeterli. https://www.izlesene.com/video/cizgi-film-rubi-ve-jojo-tren-gezisi-pepee-caillou-ve-pocoyo-kadar-eglenceli/9152048 https://www.izlesene.com/video/eglenceli-cocuk-filmi-peppa-pig-bahcesine-agaclar-dikiyor-ona-yardim-edelim-mutlu-cocuk/9149766
dumlupınar denizaltısının hazin hikayesi 09:10
dumlupınar denizaltısının hazin hikayesi 8.257 izlenme - 7 yıl önce şehitlerimizin ruhları şad mekanları cennet olsun...
Denizaltı Tekne 03:04
Denizaltı Tekne 2.432 izlenme - 3 yıl önce Denizaltı Tekne
denizaltında namaz kılma 02:02
denizaltında namaz kılma 9.703 izlenme - 8 yıl önce böyle bir olay yok ya!
Çizgi film Build and play tüm bölümler bir arada : Araba, Traktor, Uçaklar, Gemi... 25:58
Çizgi film Build and play tüm bölümler bir arada : Araba, Traktor, Uçaklar, Gemi... 1.049 izlenme - 4 ay önce Çizgi film çocuklar için! Yapboz sever arkadaşlarımızın severek izleyeceği yeni bir çizgi film ile karşı karşıyayız. Peki neler var çizgi filmimizde? Araba,tren,kule vinç,beton karıştırıcı,gemi,motorsiklet,multitraktör,kepçe,uçak,helikopter,denizaltı,yılbaşı,uçağı,traktör,roket ve dans eden bir robot. Birleştirme sonrası oluşumu izlemek çok keyif veriyor.
900 Metre Derinlikte Yaşayan Garip Yaratıklar - BBC 18:34
900 Metre Derinlikte Yaşayan Garip Yaratıklar - BBC 225 izlenme - 5 ay önce "Acayip hayvanlara benziyirsen" şarkısındaki "hayvanlar" sanırsam bunlar oluyor efendim. Ama yine de suretle şaka olmaz, estauzübillah küfre girer. Hayvan bile olsa insan insandır. İyi seyirler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/134056/okyanusun-derinliklerinde-isik-ureten-canlilar
U-571 Fragman 02:23
U-571 Fragman 1.630 izlenme - 3 yıl önce İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen ve Almanların şifre kırma cihazı olan Enigma'ya ulaşmak için Alman deniz altıysa yola çıkan bir grup askerin başından geçenlerin konu aldığı U-571 filminin resmi fragmanı. Başrollerinde Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel yer alıyor.
deniz altı güzellikleri 05:44
deniz altı güzellikleri 1.972 izlenme - 6 yıl önce
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 01:14
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 160 izlenme - 6 ay önce Rusya'da beraberindeki 118 kişilik mürettebatıyla Barents Denizi’nde batan Kursk denizaltısında hayatını kaybedenler, facianın 15. yıl dönümünde anıldı. Anma törenlerinin ilk adresi faciada en çok gencini kaybeden Kursk şehriydi.Denizaltıcılar için anıta çelenk konuldu, dualar edildi.
En Büyük Dizaynlar - Denizaltı 46:59
En Büyük Dizaynlar - Denizaltı 98 izlenme - 5 ay önce National Geographic'e ait, En büyük Dizaynlar serisinin ilgi çeken bölümlerinden bir tanesi. Günümüz Denizaltı Sistemini gelişimini anlatan güzel bir belgesel olmuş.Almanlar ile ortak denizaltı yapımına başlamış olduğumuz bu günlerde, Denizaltı nasıl yapılır yada nasıl yapıldı ve geliştirildi sorularına cevap bulacağımız bir belgesel. Not: 2. Dünya savaşından kendisini tanıdığımız U-66 da Video'da yer almaktadır. İyi seyirler.
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 465 izlenme - 2 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.
Ali Kırca - Ah Bir Ataş Ver 05:16
Ali Kırca - Ah Bir Ataş Ver 162 izlenme - 9 ay önce Dumlupınar denizaltı Nara burnu yakınlarında yabancı bandralı bir gemiye çarpmıştır.5 kişi kurtulmuş 21 kişi ise denizaltının arka kısmında denizin altında mahsur kalmışlardır.Tüm umutların tükendiği anda gelen son istek;Birer cigara yakalım mı? kumandan. Julide Gülizar'ın anlatımı ve Ali Kırca'nın yorumuyla karşınızda unutulmaya yüz tutmuş bir acı daha.
gelİbolu'nun gönül erlerİ 08:54
gelİbolu'nun gönül erlerİ 2.100 izlenme - 7 yıl önce gelİbolu'nun gönül erlerİ
Çanakkale Dumlupınar Denizaltı şehitleri 04:33
Çanakkale Dumlupınar Denizaltı şehitleri 242 izlenme - 2 yıl önce 4 Nisan 1953
batık alman denizaltısına dalış 01:26
batık alman denizaltısına dalış 737 izlenme - 6 yıl önce sakarya ili karasu ilçesi açıklarında İkinci dünya savaşı sırasında batan alman denizaltısına bir inceleme dalışı
Müthiş Askeri Denizaltı Tasarımı 04:08
Müthiş Askeri Denizaltı Tasarımı 167 izlenme - 9 ay önce
En büyük Dizaynlar - Kıyamet Makinesi 46:59
En büyük Dizaynlar - Kıyamet Makinesi 62 izlenme - 5 ay önce Yumruk kadar uranyumla 20 sene (enerjisiz) suyun altında dolaşabilen denizaltı. Ta 1989'da suya indirilmiş. Şimdi ise USA'nın en son ve en büyük denizaltısı (Pennsylvania) 24 tane nükleer başlıklı füze taşıyor ve füzenin bir tanesinin tahrip gücü Japonya'da Hirosima'ya atılan atom bombasının tam 40 katı fazla.
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 478 izlenme - 2 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.
Beyaz Köpekbalığı 00:54
Beyaz Köpekbalığı 360 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Köpekbalığı
Hem Denizaltı Hem İnsansız Araba 03:16
Hem Denizaltı Hem İnsansız Araba 254 izlenme - 2 yıl önce Hem Denizaltı Hem İnsansız Araba
Arktik Okyanusuna Giren Ruslar 02:04
Arktik Okyanusuna Giren Ruslar 231 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Buz Denizi olarak da bilinen ve yılın en sıcak ayında bile suyun 10°C üzerini görmediği Arktik Okyanusu'na giren çılgın Ruslar.
tcg giresun 03:41
tcg giresun 671 izlenme - 4 yıl önce tcg giresun
radiohead -  bullet proof...i wish i was 03:35
radiohead - bullet proof...i wish i was 1.349 izlenme - 7 yıl önce Müzik Radiohead, Klip lVnt