Hoşgeldiniz!

denizaltı

Okay Temiz - Denizalti Rüzgarlari 04:37
Okay Temiz - Denizalti Rüzgarlari 7.550 izlenme - 2 ay önce Okay Temiz -Denizaltı Rüzgarları
Denizaltı Flippy ve Uzay gemisi 03:57
Denizaltı Flippy ve Uzay gemisi 7.198 izlenme - 3 ay önce küçük sevimli denizaltı flippy denizin altında yaşıyor. dolaşırken bazı yapboz parçalırını topluyor. onlarla bir uzay gemisi inşaa ediyor.hep birlikte izleyelim. eğlenerek öğrenmek için kanalımıza abone olabilir ve yeni videoları ilk siz görebilirsiniz.ücretsiz abone olmak için www.izlesene.com/mutlucocuk flippy in diğer maceralarını izlemeye ne dersiniz? https://www.izlesene.com/video/denizalti-flippy-yelkenli-tekne-egitici-cizgi-film/9077029#channel:34726714
Gemilerin Kardeşliği 13:55
Gemilerin Kardeşliği 679 izlenme - 2 hafta önce 23 Haziran 1941'de Akdeniz'de batan Refah Şilebi, Çanakkale'de 14 Temmuz 1942'de batan Atılay ve 4 Nisan 1953'te batan Dumlupınar denizaltılarının ortak noktalarının anlatıldığı belgesel.
Denizaltı Flippy - Yelkenli tekne - Eğitici çizgi film 03:27
Denizaltı Flippy - Yelkenli tekne - Eğitici çizgi film 4.739 izlenme - 4 ay önce Küçük çocuklar Flippy'yi çok sevecekler . Flippy her bölümde yeni bir macera yaşıyor. Bu bölümde çeşitli parçalar topluyor. Bakalım onları birleştirince nasıl bir şey yapmış olacağız. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? www.izlesene.com/mutlucocuk
Yüksek Sadakat - Denizaltı 04:43
Yüksek Sadakat - Denizaltı 24.874 izlenme - 4 yıl önce
Ağaç Yüklü Kamyon Sudan Denizaltı Gibi Geçti 00:33
Ağaç Yüklü Kamyon Sudan Denizaltı Gibi Geçti 3.492 izlenme - 1 yıl önce Denizaltı gibi sudan geçen kamyon...
Putin Karedeniz'e Daldı 02:24
Putin Karedeniz'e Daldı 3.409 izlenme - 8 ay önce Rus Coğrafya Topluluğu’na ait üç kişilik bir mini denizaltıya binen Putin, 83 metre derinliğe inerek MS 9. yüzyıla ait olduğu sanılan bir Bizans kadırgasının kalıntılarını inceledi.
Orfoza Balığı Köpek Balığını Tek Hamlede Yuttu 00:47
Orfoza Balığı Köpek Balığını Tek Hamlede Yuttu 5.598 izlenme - 2 yıl önce Denizaltındaki vahşi doğada, genelde hemen her canlının köpek balığına yem olduğunu gördük... Ancak bu kez işler biraz farklı.. Balık avcıları farklı bir deneyim yaparak önce orfoza balığı yakalıyor. Ardından da bir köpek balığını yakalayıp orfoza balığına yem olarak sunuyorlar. Orfoza balığı ise köpek balığını tek hamlede yutuyor. Balık avcıları, bu deneyimi videoya kaydederek sosyal medyada paylaştı.
Milgem Tanıtım Filmi (Milli Savaş Gemisi) 04:14
Milgem Tanıtım Filmi (Milli Savaş Gemisi) 2.046 izlenme - 9 ay önce Milgem Projesi (MİLGEM sınıfı korvet). Projenin adı, "Milli" ve "Gemi" kelimelerinin kısaltılmasından oluşmuştur. Milgem Projesi'nin amacı, savunma teknolojilerinde bilgi birikimi sağlayacak ve yerli savunma sanayi katkı payının yüksek tutulduğu, esnek bir yüzer savaş platformunu üretmektir. Geminin tasarımında son teknolojilerden yararlanılmış ve tasarımı ticari gizlilik arz etmektedir. İlk yerli gemi inşa fikri, 1996 yılında ortaya atılmış gerekli altyapı ve ön çalışmalar yapıldıktan sonra Türk Deniz Kuvvetleri'nin ihtiyacı olan 12 adet korvet tipi gemi inşası için tasarı faaliyetlerine 15 Şubat 2000 tarihinde Savunma Sanayi İcra Komitesi kararıyla MİLGEM Projesi'ne resmen başlatılmıştır. 2 Kasım 2010 tarihinde Deniz Kabul Tecrübeleri'ne başlanılan TCG Heybeliada (F-511) 27 Eylül 2011'de hizmete girmiş; ikinci korvet olan TCG Büyükada (F-512) denize indirilmiştir.Bu projenin dahada genişletilmesi planlanmaktadır.İyi seyirler.
dumlupınar denizaltısının hazin hikayesi 09:10
dumlupınar denizaltısının hazin hikayesi 8.265 izlenme - 7 yıl önce şehitlerimizin ruhları şad mekanları cennet olsun...
Denizaltı Flippy - Helikopter - Sayıları öğreniyoruz -  Eğitici çizgi film 05:35
Denizaltı Flippy - Helikopter - Sayıları öğreniyoruz - Eğitici çizgi film 512 izlenme - 3 ay önce denizaltı flippy denizin altında gezintiye çıkıyor. bir sürü oyuncak parçaları buluyor. o parçaları birleştirip bir oyuncak yapacak . peki bu ne olacak acaba? birlikte izleyip görebiliriz. daha fazla videolarımızı izlemek için ; www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımıza tıklayıp abone olmanız yeterli. https://www.izlesene.com/video/cizgi-film-rubi-ve-jojo-tren-gezisi-pepee-caillou-ve-pocoyo-kadar-eglenceli/9152048 https://www.izlesene.com/video/eglenceli-cocuk-filmi-peppa-pig-bahcesine-agaclar-dikiyor-ona-yardim-edelim-mutlu-cocuk/9149766
Denizaltı Tekne 03:04
Denizaltı Tekne 2.498 izlenme - 3 yıl önce Denizaltı Tekne
denizaltında namaz kılma 02:02
denizaltında namaz kılma 9.706 izlenme - 8 yıl önce böyle bir olay yok ya!
Denizaltı Flippy - Sürat Teknesi - Eğitici Çizgi Film -Mutlu Cocuk 04:23
Denizaltı Flippy - Sürat Teknesi - Eğitici Çizgi Film -Mutlu Cocuk 224 izlenme - 2 ay önce denizaltı flippy denizin altında yaşıyor. küçük yaşta olan çocuklar için harika bir çizgi film.denizin altında olan oyuncak parçalarını toplayıp, parçalarını birleştirip bir şeyler ortaya çıkarıyor. bakalım bu bölümde neler yapacak. hep birlikte izleyip görelim. daha fazla videolarımız için; www.izlesene.com/mutlucocuk.com
Çizgi film Build and play tüm bölümler bir arada : Araba, Traktor, Uçaklar, Gemi... 25:58
Çizgi film Build and play tüm bölümler bir arada : Araba, Traktor, Uçaklar, Gemi... 1.233 izlenme - 7 ay önce Çizgi film çocuklar için! Yapboz sever arkadaşlarımızın severek izleyeceği yeni bir çizgi film ile karşı karşıyayız. Peki neler var çizgi filmimizde? Araba,tren,kule vinç,beton karıştırıcı,gemi,motorsiklet,multitraktör,kepçe,uçak,helikopter,denizaltı,yılbaşı,uçağı,traktör,roket ve dans eden bir robot. Birleştirme sonrası oluşumu izlemek çok keyif veriyor.
900 Metre Derinlikte Yaşayan Garip Yaratıklar - BBC 18:34
900 Metre Derinlikte Yaşayan Garip Yaratıklar - BBC 420 izlenme - 7 ay önce "Acayip hayvanlara benziyirsen" şarkısındaki "hayvanlar" sanırsam bunlar oluyor efendim. Ama yine de suretle şaka olmaz, estauzübillah küfre girer. Hayvan bile olsa insan insandır. İyi seyirler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/134056/okyanusun-derinliklerinde-isik-ureten-canlilar
U-571 Fragman 02:23
U-571 Fragman 1.819 izlenme - 3 yıl önce İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen ve Almanların şifre kırma cihazı olan Enigma'ya ulaşmak için Alman deniz altıysa yola çıkan bir grup askerin başından geçenlerin konu aldığı U-571 filminin resmi fragmanı. Başrollerinde Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel yer alıyor.
deniz altı güzellikleri 05:44
deniz altı güzellikleri 1.986 izlenme - 7 yıl önce
Keloğlan Masalları Denizaltı 14:17
Keloğlan Masalları Denizaltı 95 izlenme - 2 ay önce bilgecan dede, deniz kirliliğiyle ilgili bir mektup almış ve sandalıyla denize açılmıştır. keloğlan ve arkadaşları da bilgecan dede’yi bulmak için, denizaltıyla yola çıkar. sandalın boş olduğunu gördüklerinde denizaltıyla araştırmaya başlarlar. bu sırada dikkatlerini denize bırakılmış atıklar çeker. bir balığın ısrarla atık maddelerin arasında dolaşmaları onları üzer ve balığı temiz bölgeye çekmeye çalışırlar. ne kadar uğraşsalar da bunu başaramazlar. balığı izlediklerinde balığın bir ailesi olduğunu, bu yüzden onlarla gelmediğini görürler ve balığı ailesiyle birlikte temiz bölgeye taşırlar.
Ali Kırca - Ah Bir Ataş Ver 05:16
Ali Kırca - Ah Bir Ataş Ver 285 izlenme - 12 ay önce Dumlupınar denizaltı Nara burnu yakınlarında yabancı bandralı bir gemiye çarpmıştır.5 kişi kurtulmuş 21 kişi ise denizaltının arka kısmında denizin altında mahsur kalmışlardır.Tüm umutların tükendiği anda gelen son istek;Birer cigara yakalım mı? kumandan. Julide Gülizar'ın anlatımı ve Ali Kırca'nın yorumuyla karşınızda unutulmaya yüz tutmuş bir acı daha.
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 01:14
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 168 izlenme - 8 ay önce Rusya'da beraberindeki 118 kişilik mürettebatıyla Barents Denizi’nde batan Kursk denizaltısında hayatını kaybedenler, facianın 15. yıl dönümünde anıldı. Anma törenlerinin ilk adresi faciada en çok gencini kaybeden Kursk şehriydi.Denizaltıcılar için anıta çelenk konuldu, dualar edildi.
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 465 izlenme - 2 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.
En Büyük Dizaynlar - Denizaltı 46:59
En Büyük Dizaynlar - Denizaltı 123 izlenme - 8 ay önce National Geographic'e ait, En büyük Dizaynlar serisinin ilgi çeken bölümlerinden bir tanesi. Günümüz Denizaltı Sistemini gelişimini anlatan güzel bir belgesel olmuş.Almanlar ile ortak denizaltı yapımına başlamış olduğumuz bu günlerde, Denizaltı nasıl yapılır yada nasıl yapıldı ve geliştirildi sorularına cevap bulacağımız bir belgesel. Not: 2. Dünya savaşından kendisini tanıdığımız U-66 da Video'da yer almaktadır. İyi seyirler.
gelİbolu'nun gönül erlerİ 08:54
gelİbolu'nun gönül erlerİ 2.170 izlenme - 8 yıl önce gelİbolu'nun gönül erlerİ
Çanakkale Dumlupınar Denizaltı şehitleri 04:33
Çanakkale Dumlupınar Denizaltı şehitleri 282 izlenme - 2 yıl önce 4 Nisan 1953
batık alman denizaltısına dalış 01:26
batık alman denizaltısına dalış 740 izlenme - 6 yıl önce sakarya ili karasu ilçesi açıklarında İkinci dünya savaşı sırasında batan alman denizaltısına bir inceleme dalışı
tcg giresun 03:41
tcg giresun 679 izlenme - 5 yıl önce tcg giresun
Arktik Okyanusuna Giren Ruslar 02:04
Arktik Okyanusuna Giren Ruslar 311 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Buz Denizi olarak da bilinen ve yılın en sıcak ayında bile suyun 10°C üzerini görmediği Arktik Okyanusu'na giren çılgın Ruslar.
Müthiş Askeri Denizaltı Tasarımı 04:08
Müthiş Askeri Denizaltı Tasarımı 205 izlenme - 12 ay önce
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 482 izlenme - 2 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.