Hoşgeldiniz!

Denizcilik Videoları İzle

Okyanusta Dev Dalgalar 04:20
Okyanusta Dev Dalgalar 8.751 izlenme - 1 yıl önce Videonun paylaşıldığı kanal da görüntülerin yaşandığı yer Hint Okyanusu olarak belirtilmiş. Gemicilerin cesaretine ve görüntülere hayran kalmamak elde değil.Suyun karşı konulamaz gücü de büyüleyici,aynı zamanda korkutucu.Zor şartlar altında çalışmak buna denir sanırım.
Denizcilik Tarihinde Çözülememiş 5 Gizemli Olay 05:06
Denizcilik Tarihinde Çözülememiş 5 Gizemli Olay 2.053 izlenme - 11 ay önce İyi Seyirler KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OL : http://www.youtube.com/subscription_c... ------------------------------------ Beni desteklemek için videoma yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın. ---------------------------------------- İlginç Ve Açıklanamayan Olaylar Oynatma Listesi: https://www.youtube.com/playlist?list... --------------------------------------- Kaynak: http://onedio.com/haber/aniden-kaybol... http://www.kanguncesi.com/kgv4/compon... http://www.sabah.com.tr/fotohaber/dun... http://www.listemiste.com/en-unlu-10-... https://en.wikipedia.org/wiki/MV_Joyita http://www.angelsghosts.com/ghost_shi... https://en.wikipedia.org/wiki/Octaviu...) https://en.wikipedia.org/wiki/Mary_Ce... http://www.smithsonianmag.com/ist/?ne... https://en.wikipedia.org/wiki/Ourang_... http://mysteriousuniverse.org/2011/11... ---------------------------------------- Kevin MacLeod sanatçısının Redletter adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Sanatçı: http://incompetech.com/ ------------------------------
1 temmuz denizcilik ve kabotaj bayramı 02:08
1 temmuz denizcilik ve kabotaj bayramı 10.343 izlenme - 7 yıl önce 1 temmuz denizcilik ve kabotaj bayramı
Ydo '06 Boru Trampet Takımı 04:16
Ydo '06 Boru Trampet Takımı 3.265 izlenme - 9 yıl önce tuzla turu sonrası okula giris. 5.mars
Binali Yıldırım - Tamam Hanım Toparlıyorum 00:35
Binali Yıldırım - Tamam Hanım Toparlıyorum 1.041 izlenme - 3 yıl önce Ekovitrin’in ‘Yılın Starları’ ödülleri sahiplerine verilmiş. Törende Zaman Gazetesi, yılın gazetesi ödülüne layık görülmiş. Programda, 10 yılın En Başarılı Bakanı Ödülü'nü alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Dünya medeniyetine katkı sağlayan Osmanlı’nın anlayışıdır bizim yaptığımız. İnsana hizmeti en önemli meselemiz olarak gördük. Bu ekibin başında bu işe hayatını adayan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan vardır. Onun liderliğinde bu ülke çok şey kazandı." demiş
Çeşme Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 2010-2011 Yılı Makine Mezunları 03:09
Çeşme Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 2010-2011 Yılı Makine Mezunları 1.369 izlenme - 6 yıl önce
Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi - I Love Rock’n Roll - Joan Jett & The Blackhearts 03:34
Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi - I Love Rock’n Roll - Joan Jett & The Blackhearts 1.736 izlenme - 3 yıl önce Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi, 70lerin hit şarkısı I Love Rock’n Roll ile 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine katıldı!
Denizcilik Böyle Bir Şey 07:34
Denizcilik Böyle Bir Şey 711 izlenme - 6 yıl önce böyle diyorsan paylaş
Ulaştırma Bakanlığından 00:38
Ulaştırma Bakanlığından "Babalar Günü" Videosu 19 izlenme - 1 hafta önce - Ulaştırma Bakanlığından "Babalar Günü" videosuANKARA - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, "Babalar Günü"ne özel video yayımladı.
Nevvar Salih İşgören Denizcilik Anadolu Lisesi	 - Lan Oğlum Böyle Olmaz - Flört 02:48
Nevvar Salih İşgören Denizcilik Anadolu Lisesi - Lan Oğlum Böyle Olmaz - Flört 1.324 izlenme - 3 yıl önce Nevvar Salih İşgören Denizcilik Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Flört'ten Lan Oğlum Böyle Olmaz şarkısıyla katıldı.
Yoldan Çıkarım Diye Boğaziçi Üniversitesi'ne Gitmedim - Binali Yıldırım 01:47
Yoldan Çıkarım Diye Boğaziçi Üniversitesi'ne Gitmedim - Binali Yıldırım 1.033 izlenme - 3 yıl önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın Boğaziçi Üniversitesi ile ilginç yorumu... İTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi'ni tercihte kararsız kaldığını söyleyen Binali Yıldırım, Boğaziçi'ndeki ortamı gördükten sonra "Boğaziçi'nde bahçede kızlar erkekler bir arada oturuyor. 'Ben burda yoldan çıkarım' diye düşünüp İTÜ'yü tercih ettim" dedi.
Çeşme Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 2010-2011 Yılı Güverte Mezunları 03:08
Çeşme Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 2010-2011 Yılı Güverte Mezunları 821 izlenme - 6 yıl önce
Amasra 1 Temmuz Kabotaj Bayramı Halat Çekme Yarışı 00:45
Amasra 1 Temmuz Kabotaj Bayramı Halat Çekme Yarışı 843 izlenme - 6 yıl önce amasra 1 temmuz kabotaj bayramı etkinlikleri - halat çekme yarışı - su ürünleri kooperatifi ve sahil güvenlik upload http//www.amasram.net
Denizcilik 03:39
Denizcilik 939 izlenme - 8 yıl önce denizcilik mesleğini kolaymı sandiniz?
Mersin Denizcilik Lisesi - Badem-Doğ Güneş 03:09
Mersin Denizcilik Lisesi - Badem-Doğ Güneş 682 izlenme - 3 yıl önce Mersin Denizcilik Lisesi 1995 yılında İstanbuul’da kurulan rock grubu Badem’in Doğ Güneş şarkısıyla sahnedeydi!
Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 2010-2011 Mezunları Tören Alanına Giriş 01:36
Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi 2010-2011 Mezunları Tören Alanına Giriş 519 izlenme - 6 yıl önce
Bilal Erdoğan'ın 40 Milyon TL'lik Gemicik'i 02:28
Bilal Erdoğan'ın 40 Milyon TL'lik Gemicik'i 295 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan, Oğlu Necmettin Bilal Erdoğan ve eniştesi Ziya İlgen'in ortak olduğu BMZ Group Denizcilik Şirketine inşa edilen 7 bin 150 DWT taşıma kapasitesine sahip M/T BEGIM ASLANOVA isimli nehir tankeri, Yardımcı Tersanesi'nde yapılan törenle denize indirildi. 10 adet sipariş edilen gemilerin tanesi 40 milyon TL! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127636/gemi-var-gemicik-var-recep-tayyip-erdogan
Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi - Guns 'n Roses - Knockıng On Heavens Door 03:30
Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi - Guns 'n Roses - Knockıng On Heavens Door 336 izlenme - 3 yıl önce Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere Guns’N Roses’in Knocking on Heaven’s Door şarkısıyla katıldı.
Panama Kanalı Nasıl Yapıldı? 02:02
Panama Kanalı Nasıl Yapıldı? 224 izlenme - 3 yıl önce Atlantik ile Pasifik Okyanuslarını birleştiren Panama Kanalı'ndan ilk gemi 100 yıl önce bugün geçti. Kanal zamanının en büyük mühendislik projesiydi. Deniz yolculuğu tarihini tamamen değiştirdi ama bunun için büyük bedeller de ödendi. Alıntı.
snr-17 nehir botları teslim edildi 04:28
snr-17 nehir botları teslim edildi 283 izlenme - 7 yıl önce avrupa birliği finansörlüğünde istanbul denizcilik tarafından romanya sınır polisi için tuzlada inşa edilen 5 adet devriye botu tuna nehrinde icra edecekleri arama kurtarma anti terör ve kaçakçılık devriye ve nehir kirliliği kontrolü görevlerine başlamaya hazırlar. botlar romanyanın dört farklı köşesinde çalışacaklar. ikisi ukrayna sınırında biri moldova sınırında son ikisi ise sırbistan sınırında devriye gezecek.
Odessa Denizcilik Akademisi-Odessa'da Eğitim-Ukrayna'da Üniversite Eğitimi 03:01
Odessa Denizcilik Akademisi-Odessa'da Eğitim-Ukrayna'da Üniversite Eğitimi 273 izlenme - 5 yıl önce Odessa Denizcilik Akademisi Başvuru Merkezi Everest Eğitim Danışmanlık
Ulaştırma Bakanı Arslan: 08:06
Ulaştırma Bakanı Arslan: "İstanbul-Ankara Yolunda İnsanlarımız Sorunla Karşılaşmadığı Gibi... 3 izlenme - 1 hafta önce Ulaştırma Bakanı Arslan: "İstanbul-Ankara yolunda insanlarımız sorunla karşılaşmadığı gibi Kılıçdaroğlu'da karşılaşmaz.
Profesör Geç Kalan Öğrencilere Tekme Tokat Dayak Attı 00:59
Profesör Geç Kalan Öğrencilere Tekme Tokat Dayak Attı 45 izlenme - 10 ay önce Çin'de Shandong Rizhao Maritime College adlı denizcilik okulunda geç kalan birinci sınıf öğrencilerini sıra dayağı ile cezalandıran profesörün görüntüleri sosyal medyada izleyenleri şaşırttı.
Nevvar Salih İşgören Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi - Sertab Erener - Everyway That I Can 03:05
Nevvar Salih İşgören Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi - Sertab Erener - Everyway That I Can 268 izlenme - 3 yıl önce 2012 İzmir elemelerinde Nevvar Salih İşgören Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Sertab Erener’den Everyway That I Can şarkısını seslendiriyor.
Forsa Denizcilik 02:08
Forsa Denizcilik 345 izlenme - 9 yıl önce
Güverte Eğitimi(***) 02:03
Güverte Eğitimi(***) 356 izlenme - 10 yıl önce hocyla okln sahilnde çılgnlarca eğleniors...(***)
Bakanı Protesto Eden Veliler 02:29
Bakanı Protesto Eden Veliler 168 izlenme - 3 yıl önce İTÜ Denizcilik fakültesinin mezuniyet törenine bir buçuk saat geç gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanı Binali Yıldırım, velilerce yuhalanıyor. Tabi sayın bakanımız, başbakan gibi asabi olmadığından, nazikçe suçu rektörlüğe atıp, onlar adına velilerden özür diliyor.
Mc. Nadiran Ve Melih 01:34
Mc. Nadiran Ve Melih 500 izlenme - 10 yıl önce sınıfta rap
Bu Lise Geleceğin Kaptanlarını Yetiştiriyor 01:01
Bu Lise Geleceğin Kaptanlarını Yetiştiriyor 104 izlenme - 2 yıl önce Ayvalık'ta 2011 yılında açılan Pakmaya Kenan Kaptan Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, denizcilik alanında her türlü eğitimi veriyor.
Bakan Arslan: 10:04
Bakan Arslan: "14 Yılda Tekirdağ'ı Edirne'ye, İstanbul'a Kırklareli'ne ve Çanakkale'ye Bölünmüş... 3 izlenme - 1 hafta önce Bakan Arslan: "14 yılda Tekirdağ'ı Edirne'ye, İstanbul'a Kırklareli'ne ve Çanakkale'ye bölünmüş yollarla bağladık"TEKİRDAĞ - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde faaliyet gösteren Kapaklı Kars, Ardahan, Iğdır Derneği ve AK Parti Kapaklı...