Hoşgeldiniz!

Denizli Pamukkale

Bateri Şov 01:09
Bateri Şov 20.351 izlenme - 9 yıl önce bateri şov denizli
Özay Gönlüm -  Bugün Ayın İlkidir 02:47
Özay Gönlüm - Bugün Ayın İlkidir 3.625 izlenme - 2 yıl önce Bu gün ayın ilkidir aman aman Haydi can vücudun mülküdür Hasretten analameyen Haydide davşa ilen tilkidir Haydin doldur doldru içerim vay vay Haydin kendimizden geçelim vay vay Ocatta aş bişiyor amanaman Haydide bülbüler ötüşüyor Yar aklıma gelince amman amman Yüreğim tutuşuyor vay vay Amanın Tosya'dan gerl tosyadan amman Haydide yolar çamur olmadan vay vay Haydide anan buban duymadan vay vay
telefon şakası çok komik mutlaka izle 00:52
telefon şakası çok komik mutlaka izle 10.563 izlenme - 8 yıl önce telefon şakası çok komik
 Canlı yayında evlenme teklifi 00:58
Canlı yayında evlenme teklifi 2.218 izlenme - 4 yıl önce Denizli’de bir televizyon kanalında sabah programı yapan Kudret Çelebioğlu, 6 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı Şule Ergün’e canlı yayında evlenme teklif etti. Denizli’de yayın yapan Pamukkale TV’de sabah programı sunan 28 yaşındaki Kudret Çelebioğlu, 200. programına 3 yıldır tanıştığı ve son 6 aydır da birlikte olduğu Şule Ergün’ü de(23) davet etti. Okul öncesi öğretmeni olan Şule Ergün de televizyon binasında programı izlerken bir anda, kendisi ve Kudret Çelebioğlu’nun birlikte olduğu fotoğraflar televizyon ekranında dönmeye başladı. Kudret Çelebioğlu bu sırada Şule Ergün’ü yanına çağırdı. Televizyon ekranında biten görüntünün ardından Kudret Çelebioğlu, ‘’Bu an benim için çok önemli ve heyecanlı. Şule hep bana ‘Ömrüm ömrünün olsun’ der’’ dedi. Bu sırada cebinden yüzük kutusunu çıkaran Kudret Çelebioğlu,’Benimle evlenir misin’ diyerek evlenme teklifi yaptı. Yaşananlar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan ve sürekli ağlayan Şule Ergün ise yapılan teklife ‘Ömrüm ömrünündür’ diyerek olumlu cevap verdi ve çift sarıldı. Daha sonra televizyon binasında bulunanların alkışları arasında program sonlandırıldı. "ÇOK HEYECANLANDIM" 6 aydır kız arkadaşı olan Şule Ergün’e ilginç bir evlenme teklifi yapmak istediğini belirten Kudret Çelebioğlu, ‘’Aylardır programı sunuyorum. Benim için özel olan günde sevgilime evlenme teklifi yapmak istedim. O da kabul etti. Bundan sonra mutlu olacağız inşallah’’ dedi. Teklif karşısında çok şaşırdığını ifade eden Şule Ergün, ‘’Hiç beklemediğim bir anda oldu. Çok heyecanlandım. Çok teşekkür ediyorum’’ dedi.
Denizli'de Gezilecek Yerler 03:10
Denizli'de Gezilecek Yerler 700 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü Pamukkale Travertenleri'ne ev sahipliği yapan Denizli'de gezip görebileceğiniz pek çok tarihi ve doğal güzellik bulunuyor. Horozu, kaplıcaları, antik kentleri, akarsuları, havası ve eşsiz doğası ile ünlü Denizli ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri. Biz Denizli denince ilk olarak Pamukkale'yi hatırlıyoruz; ancak bu eşsiz doğa güzelliğinin yanı sıra Denizli'de görülecek pek çok başka güzellik de var. Pamukkale: Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan ve UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Pamukkale Travertenleri Denizli'de bulunuyor. Şehrin simgelerinden biri olan Pamukkale hem eşsiz doğal güzelliği hem de binlerce yıllık antik kentiyle Denizli'de mutlaka görülmesi gereken bir yer. Tarihi Yapılar: Denizli şehir merkezinde ve merkeze yakın çevrede görebileceğiniz tarihi eserler mevcut. Bunların başında Akhan Kervansarayı geliyor. Selçuklu döneminde kalma bir yapı olan kervasnsarayın yanı sıra Acıpayam Yazır Cami, Boğaziçi Cami, Servergazi Türbesi, Goncalı Kilisesi ve St. Philippe Martyrion Kilisesi de Denizli'de gezebileceğiniz diğer tarihi yapılar arasında. Antik Kentler: Dünyaca ünlü antik kentlere ev sahipliği yapıyor Denizli. Bunların başında ise Pamukkale'de yer alan Hierapolis Antik Kenti ve Pamukkale Hierapolis Arkeoloji Müzesi geliyor. Eğer tarihte yolculuğu seviyorsanız Colossae Antik Kenti, Tripolis Antik Kenti, Tabea Antik Kenti ve Laodikya Antik Kenti şehirde görebileceğiniz örenyerlerinden. Kaplıcalar: Denizli termal turizmi ile ünlü bir şehir. Şifa dolu kaplıcaları ile Denizli yılın her dönemi pek çok misafir ağırlıyor. Sarayköy Kaplıcaları, Karahayıt Kaplıcaları, Çizmeli Kaplıcaları, Tekkeköy Kaplıcası, Gölemezli Kaplıcası ve Kızıldere Kaplıcası Denizli'deki en bilinen ve sık ziyaret edilen kaplıcalardan. Doğal Güzellikler: Denizli'nin doğal güzelliklerini en eşsiz şekilde yansıtan yerlerden biri Honaz Dağı Milli Parkı. Yüzlerce çeşit bitkiye ve vahşi hayvan türüne ev sahipliği yapan Honaz Tabiat Parkı'nda doğa ile iç içe bir gezi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Yeşildere Şelalesi, Ağlayan Kaya Şelalesi, Güney Şelalesi, Keloğlan Mağarası ve Kaklık Mağarası da Denizli'de görülmeye değer doğal güzelliklerden.
Pamukkale Tanıtım Belgeseli 26:20
Pamukkale Tanıtım Belgeseli 567 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan ve UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Pamukkale, eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebileceğiniz bir yer. Denizli'ye yaklaşık 19 km uzaklıkta yer alan Pamukkale dünyada eşi benzeri olmayan bir bölge. Travertenleri ve binlerce yıllık bir tarihi günümüze taşıyan antik kentleri ile gezginlerin uğrak noktası. Eğer siz de bu eşsiz yeri keşfetmeye karar verdiyseniz Pamukkale'de gezilecek yerler listemize göz atmadan gezinize başlamayın. Travertenler: Pamukkale denince herkesin aklına ilk gelen görüntü elbette Pamukkale Travertenleri'ne ait. UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan travertenler Menderes Nehri'nde bulunuyor. Pamukkale gezinizde ilk görmeniz gereken yerlerden biri Pamukkale Travertenleri. Hierapolis Antik Kenti: Yalnızca ülkemizin değil dünyanın da en önemli antik kent bölgelerinden birine ev sahipliği yapıyor Pamukkale: Hierapolis Antik Kenti. Tıpkı travertenler gibi Hierapolis de UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alıyor. Bergama Krallığı'ndan günümüze miras kalan bu eşsiz ören yerini mutlaka gezin. Tripolis Antik Kenti ve Colossea Antik Kenti de Pamukkale civarında gezebileceğiniz diğer örenyerlerinden. Leodikya Antik Kenti: Pamukkale'de gezilecek antik kentlerden biri de Leodikya Antik Kenti. Tarihte Anadolu'nun en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Leodikya, Pamukkale'nin batısında, Eskihisar Köyü yakınlarında yer alıyor. Yeşildere Şelalesi: Pamukkale'de en çok ziyaret edilen yerlerden biri de doğa harikası Yeşildere Şelalesi. Sakızcılar Köyü yakınlarında bulunan Yeşildere Şelalesi 55 metre yüksekliğe sahip. Şelaleyi gezdikten sonra burada bulunan alabalık tesislerinde lezzetli bir yemek de yiyebilirsiniz. Göller ve Mağaralar: Pamukkale ve civarında gezip görebileceğiniz pek çok doğal güzellik bulunuyor. Kaklık Mağarası, Keloğlan Mağarası, Kartal Gölü ve Acıgöl bunlar arasında en çok bilinenlerden.
1960 Yıllarda Pamukkale 02:12
1960 Yıllarda Pamukkale 441 izlenme - 2 yıl önce 1960 yıllardan kalma Denizli/Pamukkale görüntüleri, ses yok kusura bakmayın artık. Eskiden daha beyazmış.
Denizli 20 12:22
Denizli 20 1.518 izlenme - 10 yıl önce mahsere kadar sevdalımsın denizli'm her horoz kendi çöplüğünde, denizli horozu her yer
Özay Gönlüm - Ay Bulutta Bulutta 02:47
Özay Gönlüm - Ay Bulutta Bulutta 175 izlenme - 2 yıl önce Dünya Yalan Gerisi Hayal
51'inci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu - Denizli-Selçuk Etabı 03:05
51'inci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu - Denizli-Selçuk Etabı 448 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu - Denizli-Selçuk etabı sahne şovları - Denizli-Selçuk etabı başlangıç noktası 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu- Organizasyonun 184 kilometrelik Denizli-Selçuk etabı başladı- Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Müftüoğlu: "Kusursuz bir organizasyon gerçekleştiriyoruz" Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun Türkiye'nin tanıtımına büyük destek sağladığına değinerek, "Bu yılki yarışlarda 600 milyon haneye ulaşmaya çalışacağız" dedi.
Denizli Tanıtım Filmi 21:20
Denizli Tanıtım Filmi 305 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü Pamukkale Travertenleri'ne ev sahipliği yapan Denizli'de gezip görebileceğiniz pek çok tarihi ve doğal güzellik bulunuyor. Horozu, kaplıcaları, antik kentleri, akarsuları, havası ve eşsiz doğası ile ünlü Denizli ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri. Biz Denizli denince ilk olarak Pamukkale'yi hatırlıyoruz; ancak bu eşsiz doğa güzelliğinin yanı sıra Denizli'de görülecek pek çok başka güzellik de var. Pamukkale: Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan ve UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Pamukkale Travertenleri Denizli'de bulunuyor. Şehrin simgelerinden biri olan Pamukkale hem eşsiz doğal güzelliği hem de binlerce yıllık antik kentiyle Denizli'de mutlaka görülmesi gereken bir yer. Tarihi Yapılar: Denizli şehir merkezinde ve merkeze yakın çevrede görebileceğiniz tarihi eserler mevcut. Bunların başında Akhan Kervansarayı geliyor. Selçuklu döneminde kalma bir yapı olan kervasnsarayın yanı sıra Acıpayam Yazır Cami, Boğaziçi Cami, Servergazi Türbesi, Goncalı Kilisesi ve St. Philippe Martyrion Kilisesi de Denizli'de gezebileceğiniz diğer tarihi yapılar arasında. Antik Kentler: Dünyaca ünlü antik kentlere ev sahipliği yapıyor Denizli. Bunların başında ise Pamukkale'de yer alan Hierapolis Antik Kenti ve Pamukkale Hierapolis Arkeoloji Müzesi geliyor. Eğer tarihte yolculuğu seviyorsanız Colossae Antik Kenti, Tripolis Antik Kenti, Tabea Antik Kenti ve Laodikya Antik Kenti şehirde görebileceğiniz örenyerlerinden. Kaplıcalar: Denizli termal turizmi ile ünlü bir şehir. Şifa dolu kaplıcaları ile Denizli yılın her dönemi pek çok misafir ağırlıyor. Sarayköy Kaplıcaları, Karahayıt Kaplıcaları, Çizmeli Kaplıcaları, Tekkeköy Kaplıcası, Gölemezli Kaplıcası ve Kızıldere Kaplıcası Denizli'deki en bilinen ve sık ziyaret edilen kaplıcalardan. Doğal Güzellikler: Denizli'nin doğal güzelliklerini en eşsiz şekilde yansıtan yerlerden biri Honaz Dağı Milli Parkı. Yüzlerce çeşit bitkiye ve vahşi hayvan türüne ev sahipliği yapan Honaz Tabiat Parkı'nda doğa ile iç içe bir gezi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Yeşildere Şelalesi, Ağlayan Kaya Şelalesi, Güney Şelalesi, Keloğlan Mağarası ve Kaklık Mağarası da Denizli'de görülmeye değer doğal güzelliklerden.
Denizli'de Feci Ölüm...inşaatın Beşinci Katındaki İskeleden Düşen İşçi Hayatını Kaybetti 03:31
Denizli'de Feci Ölüm...inşaatın Beşinci Katındaki İskeleden Düşen İşçi Hayatını Kaybetti 36 izlenme - 4 ay önce Denizli'de feci ölüm...İnşaatın beşinci katındaki iskeleden düşen işçi hayatını kaybettiDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, bir inşaatın beşinci katında mantolama yapan işçi, iskeleden düşerek hayatını kaybetti.
Kahraman Askerim - Mustafa Dağaşan 03:40
Kahraman Askerim - Mustafa Dağaşan 1.071 izlenme - 9 yıl önce mustafa dağaşan pamukkale üniversitesi Şiir dinletisi cenk marşı
Beton Mikserinin Köprüden Düşmesi Güvenlik Kamerasında 00:39
Beton Mikserinin Köprüden Düşmesi Güvenlik Kamerasında 82 izlenme - 9 ay önce Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde beton mikserinin köprü üzerinden yola düşüşü, bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.Pamukkale'den Sarayköy yönüne giden Ali Pulat yönetimindeki beton mikserinin Kumkısık kavşağındaki üst bağlantı yolunda köprüden geçerken yaklaşık 5 metre yükseklikten Denizli-Aydın karayoluna düşmesi, çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.Kayıtlarda, sürücünün araç hakimiyetini kaybetmesi sonucu beton mikserinin köprüden bağlantı yoluna düşüşü ve yola saçılan çimento görülüyor.
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Denizli - Pamukkale - 1989) 11:05
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Denizli - Pamukkale - 1989) 415 izlenme - 3 yıl önce Barış Manço'nun 7'den 77'ye programının ufak bir bölümü olan ''Dere Tepe Türkiye'' programının Denizli / Pamukkale bölümünü izleyeceksiniz. Barış Abi bu kez bizlere renklerine ve seslerine göre çeşitlerine ayrılan denizli horozunu, farklı dönemlerde farklı milletlerin egemenliğinde olan Hierapolis antik kentini ve UNESCO tarafından belirlenen Dünya Miras Listesi`nde yer alan Pamukkale'yi bizlere tanıtıyor. 1989 yılının Denizlisini Barış Abinin muhteşem üslubu ile izliyoruz.
Özay Gönlüm - Çeşmeler Yaptırdım Altın Oluklu (Nette İlk) 03:48
Özay Gönlüm - Çeşmeler Yaptırdım Altın Oluklu (Nette İlk) 71 izlenme - 2 yıl önce Dünya Yalan Gerisi Hayal
Pamukkale Kanal Pamukkalekanal 00:59
Pamukkale Kanal Pamukkalekanal 330 izlenme - 7 yıl önce pamukkale kanal pamukkalekanal.
Denizli 21:20
Denizli 77 izlenme - 3 yıl önce Denizli tanıtım videosu
Kaçırmaya Çalıştıkları Kız Karateci Çıkınca Dayak Yediler 02:24
Kaçırmaya Çalıştıkları Kız Karateci Çıkınca Dayak Yediler 19 izlenme - 9 ay önce Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, üniversite öğrencisi iki kızı yarım saat arayla farklı adreslerde kaçırmaya çalışan iki şüpheli gözaltına alındı. Magandaların kaçırmaya çalıştığı kızlardan biri karateci çıkınca iki şüpheli kaçarak kurtulabildi.
Başka Bir Kadınla Gördüğü Kocasını Omzundan Bıçaklayan Kadın 03:35
Başka Bir Kadınla Gördüğü Kocasını Omzundan Bıçaklayan Kadın 14 izlenme - 6 ay önce Denizli’nin Pamukkale ilçesinde boşanmak üzere olan kocasını sevgilisiyle gören kadın sokak ortasında adamı omuzundan bıçakladı.
Pamukkale videosu 02:36
Pamukkale videosu 134 izlenme - 3 yıl önce http://www.antepevdenevenakliyat.net/ denizli pamukkale görüntüsü pamukkalede gezi gösterimi yaptık sizlere muhteşem pamuk kale gösterisi turizmin merkezi haline gelen pamukkalede, pamukkale termalleri, pamukkalede antik kent pamukkale video
Hierapolis (Pamukkale) Traverterlerini Gezdim ! 17:41
Hierapolis (Pamukkale) Traverterlerini Gezdim ! 13 izlenme - 1 yıl önce Pamukkale Travertenleri. Traverten çok yönlü, çeşitli nedenlere ve ortamlara bağlı, kimyasal reaksiyon sonucu çökelme ile oluşan bir kayadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. ... Zaman içinde sertleşmekte ve traverten olmaktadır. Pamukkale Hierapolis Hierapolis Pamukkale - Wikipedia Afbeeldingen Van Pamukkale Apolis Hiërapolis (Frygië) - Wikipedia Thermenstad Geschiedenis Bezienswaardigheden Galerij Hierapolis - Wikipedia Hierapolis-Pamukkale - Unesco World Heritage Centre Pamukkale Turkey. Pamukkale, Hierapolis Information, Pictures ... Hierapolis - Pamukkale Turkey. Pamukkale, Hierapolis Information ... Hierapolis &Amp; Pamukkale (Denizli, Turkije) - Beoordelingen Pamukkale-Hierapolis (Denizli) Hierapolis &Amp; Pamukkale Antalya / Lara / Kundu Turkije. Informatie ... Apolis Turkije Pamukkale Otobus Noordwest Afrika Consumptieijs Met Drank Laodicea Consumptie Ijs Met Drank Pamukkale Turkije Ahasveros Pamukkale Hierapolis Cotton Castle Tour | Basket Travel Agency ... Pamukkale - Hierapolis Tour - Olu Deniz Pamukkale / Hierapolis (1 Day) | Sky Sports Paragliding Private Pamukkale (Hierapolis) Tour From Kusadasi, Selcuk, Sirince ... Pamukkale Travel Guide - Wikitravel Pamukkale (Hierapolis) › Aida Tours Pamukkale, Hierapolis, And Laodicea, Near Denizli, Turkey Pamukkale Hiërapolis - Vakantiebestemminginformatie Pamukkale &Amp; Hierapolis History - Tourism Information Of Pamukkale ... Pamukkale - Hierapolis - Natural Wonder And The Ancient Roman ... Apolis Turkije Pamukkale Otobus Noordwest Afrika Consumptieijs Met Drank Laodicea Consumptie Ijs Met Drank Pamukkale Turkije Ahasveros Pamukkale Hierapolis Popular Videos Popular Right Now - Youtube Popular On Youtube - Youtube Most Viewed Funny Videos Of The Year - Youtube Most Popular Videos - Wall Street Journal Youtube`S 10 Most Popular Videos Of 2015 - The Next Web 7 Most Popular Types Of Youtube Video You Can Make Today Popular Videos - Pexels Videos Popular Videos - Dailymotion Most Popular Videos &Amp; Pictures | Pbs: Most Popular Videos Most Viewed Youtube Video Today Most Viewed Youtube Channel Most Disliked Youtube Video ???? ???? ???? Most Liked Youtube Video Most Viewed Youtube Videos Most Viewed Youtube Video Not Music Most Popular Youtubers The Ten Most Popular Viral Youtube Videos Of 2016 Have Been - Mirror Video | London Evening Standard Popular Videos | Facebook Video - The Globe And Mail The Most Popular &Amp; Viral Videos From Wired | Wired The Most-Popular Facebook Video Publishers: November 2016 Most Popular | Popular Videos (@Hotvideotweets) | Twitter Popular Vogue Videos | Universal Pictures | Videos | Popular Videos Most Viewed Youtube Video Today Most Viewed Youtube Channel Most Disliked Youtube Video ???? ???? ???? Most Liked Youtube Video Most Viewed Youtube Videos Most Viewed Youtube Video Not Music Most Popular Youtubers Popular Videos Film Films - Pathé.Nl - De Filmsite Voor Alle Pathé Bioscopen Met De ... Pathé Verwacht Soof 2 Laatste Kans 2016 - Top 100 Films 2016 - Filmvandaag.Nl Hacksaw Ridge Arrival The Salesman Room Filmtotaal - Hét Online Filmoverzicht Filmladder | Bioscopen In Amsterdam Bioscoopagenda Amsterdam | Films In Amsterdam ... Film (Cinematografie) - Wikipedia Filmhallen Film - Voor Nieuws, Achtergronden En Columns - De Volkskrant Filmen In Amsterdam - Gemeente Amsterdam Nieuws Over Film Ster Brimstone Mag Film Niet Zien Op Première In Tushinski - Kunst &Amp; Media Dorpelingen Luyksgestel Kijken Naar Film Over Hagelstorm: `Alles Komt Weer Terug` Verrast Door Impact Van Hagelstorm Na Zien Van Film In Luyksgestel Films Top 100 Film Wikipedia Films Kijken Films 2015 Films 2014 Films 2016 Overzicht Leuke Films Film Top 10 Film En Uitgaan | Muziek, Films, Filmtrailers, Filmrecensies ... Film En Uitgaan | Nieuws, Filmtrailers En Filmrecensies | Telegraaf.Nl Films Op Tv - Tvgids.Nl Programma - Theater Film Cafe De Lieve Vrouw | Dvd Kopen? De Beste Dvd`S! Holland Film Nieuws Contact Film - Distributie Van Kwaliteitsfilms Iffr | International Film Festival Rotterdam Nederlands Film Festival | Publieke Homepage | Nederlands Film ... Film - Verkadefabriek Films Top 100 Film Wikipedia Films Kijken Films 2015 Films 2014 Films 2016 Overzicht Leuke Films Film Top 10 Film Beyaz Show 30.12.2016 / Beyaz Show Hd Izle - Kanal D Beyaz Show - Youtube Beyaz Show | Facebook Beyaz Show - Wikipedia Show Beyaz Live European Tour 2016 - Belgique - België - Tickets ... Beyaz Show Haberleri Ve Beyaz Show Gelişmeleri - Milliyet Beyaz Show - Ekşi Sözlük #Beyazshow Hashtag On Twitter Beyaz Show Avrupa Turnesi 2016 Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor
Denizli'de Yarı Maraton Heyecanı 03:31
Denizli'de Yarı Maraton Heyecanı 4 izlenme - 4 ay önce - Denizli'de yarı maraton heyecanıDENİZLİ - Denizli'de, bu yıl ilki düzenlenen 'Pamukkale Spor Oyunları' çerçevesinde 21 kilometrelik Pamukkale Yarı Maratonu gerçekleşti.
Pamukkale'de Sonbahar Yoğunluğu 01:39
Pamukkale'de Sonbahar Yoğunluğu 3 izlenme - 3 ay önce Denizli'de beyaz travertenleri ile ünlü Pamukkale, sonbaharda yoğun ilgi görüyor.
Pamukkale Belediyesi'nden 55 Milyonluk Yatırım 07:02
Pamukkale Belediyesi'nden 55 Milyonluk Yatırım 3 izlenme - 4 ay önce Pamukkale Belediyesi'nden 55 milyonluk yatırımDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Kültür, Sanat ve Yaşam Merkezi'nin ihalesine 20 Ekim'de çıkacaklarını bildirdi.
Taciz İddiasına Mahalleli Ayağa Kalktı 05:16
Taciz İddiasına Mahalleli Ayağa Kalktı 3 izlenme - 5 ay önce Taciz iddiasına mahalleli ayağa kalktı 16 yaşındaki kıza taciz iddiasına mahalleli dayağıDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, 16 yaşındaki kıza uyuşturucu vererek taciz ettiği ileri sürülen şahsa karşı mahalleli ayağa kalktı.
Başından ve Göğüsünden Vurulan Şahsın Cesedini Yol Kenarına Attılar 02:36
Başından ve Göğüsünden Vurulan Şahsın Cesedini Yol Kenarına Attılar 5 izlenme - 8 ay önce Başından ve göğüsünden vurulan şahsın cesedini yol kenarına attılar Tarlasını sulamaya giderken ceset bulduDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde başından ve göğsünden pompalı tüfekle vurulmuş halde erkek cesedi bulundu.
Eski Rektör Çelişkili İfadeleri Nedeniyle Fetö'den Tutuklandı 05:34
Eski Rektör Çelişkili İfadeleri Nedeniyle Fetö'den Tutuklandı 4 izlenme - 7 ay önce Eski rektör çelişkili ifadeleri nedeniyle FETÖ'den tutuklandı PAÜ yapılanması davasında eski rektör tutuklandı, 5 tahliyeDENİZLİ - Denizli'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturmasında Pamukkale Üniversitesindeki yapılanmaya yönelik açılan davanın ilk duruşmasında ara...
Kamyonetin Çarptığı Kız Hastanede Öldü 01:03
Kamyonetin Çarptığı Kız Hastanede Öldü 1 izlenme - 2 ay önce Kamyonetin çarptığı kız hastanede öldüDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde kamyonetin çarpması sonucu ağır yaralanan üniversite öğrencisi kız kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Otomobil Takla Attı: 1 Ölü 00:49
Otomobil Takla Attı: 1 Ölü 2 izlenme - 7 ay önce Otomobil takla attı: 1 ölüDENİZLİ - Denizli'nin Pamukkale kontrolden çıkan otomobil, takla attı.