Hoşgeldiniz!

denyo

çok kötü fırladı :))) 00:20
çok kötü fırladı :))) 8.491 izlenme - 8 yıl önce naptın
Sırbistanlı futbolcunun Sabri'ye Özenmesi 00:37
Sırbistanlı futbolcunun Sabri'ye Özenmesi 2.411 izlenme - 1 yıl önce Bir Sabri olabilmesi için daha çok çalışması lazım ama yinede boş kale önündeyken saç baş yolduran cinsten vuruşuyla topu ağlarla buluşturamayan bu sırp futbolcuya ayakta alkışlarlayaşıyoruz, pardon alkışlıyoruz.
Seda Sayan Stüdyo Ekibini Azarladı 00:55
Seda Sayan Stüdyo Ekibini Azarladı 1.457 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan: "Denyo musunuz, döveyim mi sizi" Diye Azarladı Böyle azar görülmedi, Seda Sayan bu sefer çok sinirli.
Haşlama Taşlama - Yasemin Yalçın (7. Bölüm - 1993) 29:44
Haşlama Taşlama - Yasemin Yalçın (7. Bölüm - 1993) 692 izlenme - 3 yıl önce Yasemin Yalçın'ın Haşlama Taşlama programından 30 dakikalık çok güzel bir kayıt. Alican, Hayatın Dalları, Keloğlan tiplemeleri, Bil Kazan, Çekilin Bu Haber Bizim isimli skeçler, Ozan Orhon'un Zeynep şarkısının alternatif klibi ve 90'lı yıllardan eski reklamlar. Çok güzel bir nostalji
Haşlama Taşlama – Show TV - Yasemin Yalçın (1993 - 27 dk) 27:17
Haşlama Taşlama – Show TV - Yasemin Yalçın (1993 - 27 dk) 634 izlenme - 3 yıl önce Yasemince'nin ilk versiyonu, 1993 yılına ait Haşlama Taşlama'dan aynı bölüme ait olduğu düşünülerek birleştirilen videoların oluşturduğu tam bir bölümü izliyoruz şimdi. Alican, Hayatın Dalları tiplemeleri, Kimin Eli Kimin Cebinde, Bigudili Yarışma Hostesi, Eti Anma Töreni isimli skeçler ve Nükhet Duru'nun Mahmure şarkısının alternatif klibini içeren hoş bir videodur. Güldürü ustası Yasemin Yalçın ve Haşlama Taşlama'yı izliyoruz şimdi. Erhan Çakır'a sonsuz teşekkürler.
Ahmet Turan - Denyo 06:00
Ahmet Turan - Denyo 225 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Turan - Denyo
Doğal Afet Muhabiri Alper 00:26
Doğal Afet Muhabiri Alper 128 izlenme - 3 yıl önce Çatışmanın ortasından canlı yayına bağlanan savaş muhabirlerine özenen Alper kardeşimiz; Madem Antalya' da sel var, ben de paçaları sıvayıp Konyaaltı Plajı' ndan haberlere bağlanayım der. Uğur Dündar' ın "Teşekkür ediyorum" uyarılarına rağmen yılmayan Alper' den 3 gündür haber alınamıyor.
Yalçın Çakır - Az Önce Arayan Denyo! 01:02
Yalçın Çakır - Az Önce Arayan Denyo! 177 izlenme - 3 yıl önce Aradakiler programında verilen dizideki adamı kayıp sanan saf izleyiciye Yalçın Çakır matrak bir cevap veriyor, fakat sana bu sözleri hiç yakıştıramdım. Bunu da böyle bil Yalçnı resis...
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 01:04
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 188 izlenme - 3 yıl önce gün geçmiyor ki wooooo, ouuuch şeklinde nidalar atıp, denyoluk yapan bir grup ihtiyar turistle ilgili video izlemeyelim. belki kendi ülkelerindelerdir ancak o şekilde giyinen her ihtiyar benim için turisttir bu da böyle biline. velhasıl, videoda görülen arkadaşlar kocaman kayayı bowling topu gibi kullanarak, ağaçların labutmuşcasına devrilmesini, hepimizin aşina olduğu hold on jack, we got it vb. cümleleri eşliğinde izliyorlar. bizde bu turistlerin yaptıklarını kınayarak izleyelim, yeşili koruyalım, doğayı sevelim, küçüklerimizi koruyalım, terli terli soğuk su içmeyelim
Saykolukla Denyoluk Arasındaki Kalın Çizgi 01:47
Saykolukla Denyoluk Arasındaki Kalın Çizgi 85 izlenme - 3 yıl önce Bazıları dahilikle delilik arasında gidip gelirken, Amerikan bebesi bu! yapacak bir şey yok; artık can sıkıntısı mı çizgi film repliği mi? anlayamadığım doğaçlama gösterisi. Yasal uyarı! Aşırı derece sinir bozucu.
Ahmet Turan - Denyo 06:00
Ahmet Turan - Denyo 89 izlenme - 5 yıl önce Bu Bir By Hasan Şahinoğlu Yapımı Olup Ahmet Turan Kardeşime Armağandır
Kafası Çoook Güzel 00:20
Kafası Çoook Güzel 70 izlenme - 10 yıl önce arkadaş sözde fotograf çekiçek ama kafa uçmuş