Hoşgeldiniz!

denzel washington

The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili) Türkçe Altyazılı Fragman 02:10
The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili) Türkçe Altyazılı Fragman 536.122 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem Yedili filminden yeni fragman yayınlandı! 23 Eylül 2016'da Sinemalarda Yönetmen Antoine Fuqua, ‘Metro-Goldwyn-Mayer Pictures’ ve ‘Colombia Pictures’ filmi, Muhteşem Yedili/The Magnificent Seven’ın klasik hikayesine kendi modern vizyonunu getiriyor. Sanayici Bartholow Bogue ( Peter Sarsgaard)’un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır; ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Gelecegini bildikleri vahşi hesaplasma icin sehri hazirlarken, bu yedi parali asker kendilerini paradan daha fazlasi icin savasirken bulurlar.
Zorlu İkili Türkçe Altyazılı Fragman 03:06
Zorlu İkili Türkçe Altyazılı Fragman 96.962 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Paula Patton, Denzel Washington gibi isimlerin yer aldığı Zorlu İkili filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Adalet (Equalizer) Türkçe Altyazılı Özel Klip 04:58
Adalet (Equalizer) Türkçe Altyazılı Özel Klip 37.196 izlenme - 4 yıl önce Denzel Washington'ın başrolde oynadığı Adalet (Equalizer) filminin çok özel klibi, tüm dünya ile aynı anda ve Türkçe altyazılı olarak karşınızda. Film 26 Eylül 2014'te Türkiye'de gösterime girecek.
Fences (2016) Fragman 01:50
Fences (2016) Fragman 14.155 izlenme - 1 yıl önce Oyuncular: Denzel Washington, Viola Davis ve Mykelti Williamson Yönetmen: Denzel Washington 2016 yapımı Fences filminin fragmanı.
Al Pacino - Oscar Ödülü Konuşması (1993 - Altyazılı) 05:11
Al Pacino - Oscar Ödülü Konuşması (1993 - Altyazılı) 3.534 izlenme - 2 yıl önce Efsane oyuncu Al Pacino'nun, 1992 yapımı Scent of a Woman (Kadın Kokusu) filminde canlandırdığı Albay Frank Slade rolüyle, 1993 yılında yapılan 65. Akademi Ödülleri Töreni'nde, Clint Eastwood, Robert Downey Jr., Denzel Washington ve Stephen Rea gibi rakiplerine karşı kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Altyazı bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Muhteşem Yedili - 2. Fragman (Denzel Washington) 02:28
Muhteşem Yedili - 2. Fragman (Denzel Washington) 1.392 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem Yedili - 2. Fragman (Denzel Washington) Denzel Washington, Chris Pratt ve Ethan Hawke'in başrolünde olduğu The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili), IMAX seçeneğiyle 23 Eylül'de sinemalarda olacak!
Tanrının Kitabı filmi fragmanı İzle 02:32
Tanrının Kitabı filmi fragmanı İzle 6.685 izlenme - 8 yıl önce Tanrının Kitabı filmi fragmanı İzle
the pelican brief /pelikan dosyası 02:02
the pelican brief /pelikan dosyası 1.834 izlenme - 7 yıl önce
Adalet/The Equalizer Özel Klip 04:58
Adalet/The Equalizer Özel Klip 1.292 izlenme - 3 yıl önce 26 Eylül'de Sinemalarda “The Equalizer/Adalet”te Denzel Washington huzur dolu sakin bir hayat sürmek için gizemli geçmişini geride bıraktığına inanan bir adam olan McCall’u canlandırıyor. Fakat McCall aşırı şiddet yanlısı Rus gangsterlerin kontrolü altındaki Teri (Chloë Grace Moretz) isimli genç kızla tanıştığında, kayıtsız kalamaz –ona yardım etmek zorundadır
deja vu denzel washington röpörtaj 00:34
deja vu denzel washington röpörtaj 1.032 izlenme - 7 yıl önce
Power (1986) Fragman 02:05
Power (1986) Fragman 471 izlenme - 2 yıl önce 1986 yapımı Power filminin fragmanı. Filmde Richard Gere ve Denzel Washington başrollerde yer alıyor.
Zorlu İkili - Tartışma Sahnesi 00:57
Zorlu İkili - Tartışma Sahnesi 699 izlenme - 5 yıl önce Zorlu İkili - Tartışma Sahnesi
Zorlu İkili – 2 Guns (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 03:06
Zorlu İkili – 2 Guns (2013) – 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı 770 izlenme - 5 yıl önce Oscar ödüllü oyuncu Denzel Washington ve Mark Wahlberg oyuncu kadrosu yıldızlardan oluşan bu aksiyon filminde birbirine rakip bürolarda çalışan ama birlikte bir göreve çıkmak zorunda kalan iki ajanı canlandırıyor. Ancak bir araya gelmelerinde şöyle bir sorun var: İkisi de birbirlerinin gizli görevdeki federal ajanlar olduğunu bilmiyor. Son 12 aydır, Uyuşturucuyla Mücadele Departmanı ajanı Bobby Trench (Washington) ve Amerika Birleşik Devletleri deniz istihbarat subayı Marcus Stigman (Wahlberg) birlikte çalışmaktadır. Narkotik sendikasının üyeleri olarak gizli görevde çalışan bu iki adam birbirlerine hiç de güvenmemektedir. Meksikalı bir uyuşturucu kartelinin içine sızmaya kalkan Trench ve Stigman üstleri tarafından aniden reddedilir. Artık herkes onların aleyhine çalışmaktadır ve birbirlerinden başka kimseye güvenemezler. Neyse ki gizli görevde geçirdikleri yıllar boyunca kötü adamlardan da birkaç hile öğrenmeye başarmışlardır.
Equalizer / Adalet Türkçe Altyazılı Fragman 02:28
Equalizer / Adalet Türkçe Altyazılı Fragman 402 izlenme - 4 yıl önce Equalizer / Adalet 26 Eylül'de Sinemalarda The Equalizer/Adalet”te Denzel Washington huzur dolu sakin bir hayat sürmek için gizemli geçmişini geride bıraktığına inanan bir adam olan McCall’u canlandırıyor. Fakat McCall aşırı şiddet yanlısı Rus gangsterlerin kontrolü altındaki Teri (Chloë Grace Moretz) isimli genç kızla tanıştığında, kayıtsız kalamaz –ona yardım etmek zorundadır. Çaresiz olana kaba kuvvet uygulayan herkese karşı intikam almasına olanak sağlayan gizli becerilerle donanmış McCall, verdiği emeklilik kararını bozar ve içinde yatan adaleti yerine getirme arzusunu yeniden bulur. Eğer birilerinin bir derdi varsa, eğer ihtimaller onlardan yana değilse ve eğer başvuracak başka kimseleri yoksa, McCall yardım edecektir. O, Adalet’tir. Columbia Pictures, LStar Capital ve Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Escape Artists/Zhiv/Mace Neufeld yapımı olan “The Equalizer/Adalet”i sunar. Başrollerini Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moretz, David Harbour, Bill Pullman ve Melissa Leo’nun üstlendiği filmi Richard Wenk yazdı, Antoine Fuqua yönetti. Michael Sloan ve Richard Lindheim tarafından yaratılmış televizyon dizisine dayanan filmin yapımcılığını Todd Black, Jason Blumenthal, Denzel Washington, Alex Siskin, Steve Tisch, Mace Neufeld, Tony Eldridge ve Michael Sloan; yönetici yapımcılığını ise Ezra Swerdlow, David Bloomfield ve Ben Waisbren gerçekleştirdi. “The Equalizer/Adalet”in görüntü yönetimi ASC’den Mauro Fiore’nin, yapım tasarımı Naomi Shohan’ın, kurgusu ACE’den John Refoua’nın, kostüm tasarımı David Robinson’ın, müziği ise Gregson-Williams’ın imzasını taşıyor.
Maria Callas - La Mamma Morta (Philadelphia 1993) 04:09
Maria Callas - La Mamma Morta (Philadelphia 1993) 267 izlenme - 3 yıl önce Tom Hanks'in aldığı ilk oscar çok tartışılmış ve aynı yıl çekilen Schindler'in Listesi - Liam Nesson'un oscar alması gerektiği söylenmişti. Tom Hanks'in bu oscarı hakettiğini filmin en duygulu sahnesini izleyerek görüyoruz. La Mamma Morta'nın(çalan müzik) konusu ise yanlış hatırlamıyorsam Fransız Devrimi sırasında küçük bir kızın evi yanerken annesini kaybetmesi ve ateşler içindeki durumunu konu alıyordu. Andy Beckett ise gay bir hukukçudur.AIDS yüzünden ölümü beklerken çektiği acıyı bu parçada bulmaktadır.Kendisini mahkemede savunacak olan (Denzel Washington) ile görüşürken çalan parça ile beraber bütünleşmesi oscarı hakettiğini kanıtlar cinstendir.
Zorlu İkili - Eller Bağlı Sahnesi 00:35
Zorlu İkili - Eller Bağlı Sahnesi 604 izlenme - 5 yıl önce Denzel Washington ve Mark Wahlberg başrollerinde yer aldığı Zorlu İkili filminin eller bağlı isimli sahnesi.
Zorlu İkili - Soruşturma Sahnesi 00:47
Zorlu İkili - Soruşturma Sahnesi 278 izlenme - 5 yıl önce Denzel Washington ve Mark Wahlberg'ün başrolünde yer aldığı Zorlu İkili filminin soruşturma isimli sahnesi.
Zorlu İkili - Kırmızı Şeritli Fragman 01:44
Zorlu İkili - Kırmızı Şeritli Fragman 267 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton gibi isimlerin yer aldığı Zorlu İkili filminin kırmızı şeritli fragmanı.
Flight Filminin Resmi Fragmanı 02:31
Flight Filminin Resmi Fragmanı 203 izlenme - 6 yıl önce Denzel Washington'ın başrolünde yer aldığı, Flight filminin yayınlanan resmi fragmanı.
Adalet 26 Eylül 2014'de Sinemalarda 02:28
Adalet 26 Eylül 2014'de Sinemalarda 124 izlenme - 3 yıl önce Adalet 26 Eylül 2014'de Sinemalarda McCall gizemli geçmişini geride bırakıp, sakin ve sessiz bir yaşama doğru yelken açar. Fakat acımasız Rus mafyasının kontrolü altındaki Teri isimli genç kızla tanıştığında onun içinde bulunduğu duruma kayıtsız kalamaz. Kendi kendisini emekli etmiş olan McCall, içindeki adalet duygusunun peşinden giderek Teri'ye yardım edecektir. Çünkü adaletin temsili olarak güçsüzün yanındadır... 80'lerde televizyonda gösterilen bir dizinin beyazperde uyarlaması olan yapımda başrolü deneyimli oyuncu Denzel Washington canlandırırken, ona hollywood'un genç ve yetenekli ismi Chloë Grace Moretz eşlik ediyor.
Zorlu İkili - Bankayı Vurmak Sahnesi 00:54
Zorlu İkili - Bankayı Vurmak Sahnesi 225 izlenme - 5 yıl önce Zorlu İkili - Bankayı Vurmak Sahnesi
2 Guns Türkçe Altyazılı Fragman 02:36
2 Guns Türkçe Altyazılı Fragman 157 izlenme - 5 yıl önce Gizli görevde polis olan Bobby (Denzel Washington) ve Stig (Mark Wahlberg) çok geçmeden birileri tarafından tuzağa düşürüldüklerini anlarlar ve çokta anlaşamayan bu ikili adlarını temize çıkarmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Film boyunca bir yandan büyük patlamalar, çarpışmalar ve silahlı saldırılara maruz kalırken bir yandan kim tarafından oyuna düşürüldüklerini çözmeye çalışırlar.
2 Guns Fragman 03:04
2 Guns Fragman 124 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Edward James Olmos ve James Marsden gibi isimlerin yer aldığı 2 Guns filminin resmi fragmanı.
2 Guns (2013) – Fragmanı 03:04
2 Guns (2013) – Fragmanı 119 izlenme - 5 yıl önce Oscar Ödüllü Oyuncu Denzel Washington Ve Mark Wahlberg Oyuncu Kadrosu Yıldızlardan Oluşan Bu Aksiyon Filminde Birbirine Rakip Bürolarda Çalışan Ama Birlikte Bir Göreve Çıkmak Zorunda Kalan İki Ajanı Canlandırıyor. Ancak Bir Araya Gelmelerinde Şöyle Bir Sorun Var: İkisi De Birbirlerinin Gizli Görevdeki Federal Ajanlar Olduğunu Bilmiyor. son 12 Aydır, Uyuşturucuyla Mücadele Departmanı Ajanı Bobby Trench (washington) Ve Amerika Birleşik Devletleri Deniz İstihbarat Subayı Marcus Stigman (wahlberg) Birlikte Çalışmaktadır. Narkotik Sendikasının Üyeleri Olarak Gizli Görevde Çalışan Bu İki Adam Birbirlerine Hiç De Güvenmemektedir. meksikalı Bir Uyuşturucu Kartelinin İçine Sızmaya Kalkan Trench Ve Stigman Üstleri Tarafından Aniden Reddedilir. Artık Herkes Onların Aleyhine Çalışmaktadır Ve Birbirlerinden Başka Kimseye Güvenemezler. Neyse Ki Gizli Görevde Geçirdikleri Yıllar Boyunca Kötü Adamlardan Da Birkaç Hile Öğrenmeye Başarmışlardır.
2 Guns TV Fragman 00:35
2 Guns TV Fragman 104 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Denzel Washington, Paula Patton gibi isimlerin yer aldığı 2 Guns filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Carlos Varela - Una Palabra 02:27
Carlos Varela - Una Palabra 38 izlenme - 3 yıl önce man on fire (gazap ateşi) filminde de kullanılan bir parçadır. denzel washington'un performansının tavan yaptığı bir filmde, tavan yapan bir parçadır. filmin credits kisminda calar bu parça
2 Guns TV Fragman 2 00:35
2 Guns TV Fragman 2 73 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Denzel Washington, Paula Patton gibi isimlerin yer aldığı 2 Guns filminin televizyonlarda yayınlanan ikinci resmi fragmanı.