Hoşgeldiniz!

deodorant

Sahte Astronot Halil Kayıkçı'dan Sürekli Değişen Tarihler 01:09
Sahte Astronot Halil Kayıkçı'dan Sürekli Değişen Tarihler 36.904 izlenme - 7 ay önce Olayın en başından başlayacak olursan 2013 yılında Axe Deodorant markası bir çekiliş yaptı ve internet üzerinden başvuranlar arasından online oylama ile birkaç kişiyi seçti. Bu yarışma dünya çapında 170 civarı kişi Türkiye'den de 3 kişi seçti ancak yarışma adı altında seçilenler Amerikada Axe Apollo Uzay Merkezi denen kurmaca bir yerde 4 günlük eğitim gibi göstermelik tamamen PR amacıyla bir eğitim aldı. 2014 yılında yapılması planlalan uçuşlar ertelendi çünkü teknolojik altyapı bu şirkette yoktu derken uzaya gönderecek şirket uzay mekiği arge çalışmalarını sonlandırdığını ve süresiz olarak ertelediğini belirtti. Ancak bu Halil Kayıkçı denen şahıs sürekli tv kanallarında her sene gideceğini kaynağı olmadan sahtekarca söylüyor. Bununla kalmıyor konferanslara konuşmacı olarak katılıyor hangi vasıfla diyecek olursanız Türkiye'nin En Genç Astronotu olarak Halil sadece kendi cebine baksa bu durum anlaşılabilir, ancak işin kamu zararı da var.Halil okullarda dolaştırılıp çocuklara astronot olarak tanıtılıyor. Ülkemiz medyası ve organizatörleri bu dolandırıcıya prim vererek cebini doldurmasına olanak sağlıyor.
Tereyağlı Deodorant - Eşek Şakası 03:02
Tereyağlı Deodorant - Eşek Şakası 61.912 izlenme - 3 yıl önce Cem'den eğlenceli bir eşek şakası. Bu şakayı özellikle ev arkadaşınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. :)
Koltuk altı deodorantı 00:03
Koltuk altı deodorantı 51.579 izlenme - 4 yıl önce Koltuk altı deodorantı
İzlemeye Doymayacaksınız 00:40
İzlemeye Doymayacaksınız 37.764 izlenme - 10 yıl önce
Beren Saat’ten Deodorant Reklamı! 00:35
Beren Saat’ten Deodorant Reklamı! 5.242 izlenme - 7 yıl önce rexona deodorant reklamı..
Rexona Motionsense İle Daha Fazlasını Yap! 00:30
Rexona Motionsense İle Daha Fazlasını Yap! 2.313 izlenme - 3 yıl önce Sen hareket ettikçe seninle birlikte harekete geçen tek deodorant Rexona Motionsense ile daha uzun süreli ferahlık!
El Yapımı Patlayıcı Yapmak İsteyen Adamın Hazin Sonu 01:19
El Yapımı Patlayıcı Yapmak İsteyen Adamın Hazin Sonu 1.297 izlenme - 2 yıl önce Birleştirdiği deodorantları toprağın altına gizleyerek patlatmak isteyen adamın hazin sonunu izliyoruz.
Gülle İle Sprey Boya Ve Deodorant Patlattık! - Oha Diyorum 04:37
Gülle İle Sprey Boya Ve Deodorant Patlattık! - Oha Diyorum 862 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ilginç bir deney yapıyoruz. Gülle ile sprey boya ve sprey deodorant patlattık. Sonuç gerçekten etkileyici oldu.
Towel Deadlifts & Stay'n Fresh With Native All Natural Deodorant 02:27
Towel Deadlifts & Stay'n Fresh With Native All Natural Deodorant 34 izlenme - 1 ay önce Sumo deadlifts training session with a towel to improve positioning, followed by showcasing an awesome new product I'm trying - Native, all Natural Deodorant. https://www.nativecos.com/ ADAME10 - 10% off any order (Ex. Aug 1 2017) [ Related Videos ] How to Warm-up for Squats with 3 Mobility Stretches https://youtu.be/clHlzKx85VQ Why I Bought The Rogue Ohio Deadlift Bar | Review https://youtu.be/1tQa2wdZGlU Deadlifts & Squats with New Rogue Ohio Power Bar https://youtu.be/RNwQ7Akrj0Q XForce Compression Knee Sleeves for Recovery Training | Review https://youtu.be/R9Q_Yf5V8Bw 5 Tips to Increase Your Bench Press Strength GaiNZ https://youtu.be/LbPc3BlxxtU DashSport Copper Compression Sleeve Giveaway & Bench Pressing https://youtu.be/QnV-dtokKvM How to Use Knee Wraps for Squats & Rehab Mobility https://youtu.be/o0TX8MXazQU Deadlifts & Squats at Fortis Fitness | Intense Day https://youtu.be/DOZ8AbnRqQQ [ Follow Me On Social ] Instagram: http://instagram.com/itsadamevans/ Twitter: http://www.twitter.com/itsadamevans Facebook: http://facebook.com/itsadamevans Website: http://www.adamevans.ca Google+: https://google.adamevans.ca Pinterest: http://pinterest.com/itsadamevans/ Tumblr: http://itsadamevans.tumblr.com/ Linkedin: http://www.linkedin.com/in/adamnevans
Bac Deodorant Reklamı 00:30
Bac Deodorant Reklamı 334 izlenme - 2 yıl önce Erkekleri mala bağlatan, kelleri peruksuz, garsonları işsiz bırakan, beden eğitiminden zayıf getirmenin garantisi Bac Deodorantın 80'lerden kalan bir reklamı. Ha bi de ıslık çaldırtıyor koltuk altına sıkınca.
Pinky Parfüm - Deodorant Reklamı 00:30
Pinky Parfüm - Deodorant Reklamı 316 izlenme - 2 yıl önce Reklamımızda siz nası olsa ablaya kitleneceksiniz o yüzden biz de uğraşıp slogan falan bulmadık mantığı hakim. Reklamın başından sonuna kadar defalarca söylenen tek şey 'Pinky parfüm deodorant' bukadar. Hani şöyle kokar , böyle çeşitleri vardır, karşınızdakini şu şekil etkiler gibi cümlelere hiç gerek duyulmamış.Sade bir anlatım ablamızın görselliğiyle süslenmiş efendim.
Efsane Jagler Reklamı 00:23
Efsane Jagler Reklamı 431 izlenme - 3 yıl önce Gençliğimiz ve lipidomun tavan yaptığı, seks seks cine 5 şifresini spray ile çözmeye çalıştığım zamanlar çıkan serdar ortaç ın klibindeki meme varmı yokmu tartışmaları eşliğinde hayıtıma renk getirmiş efsane reklam filmidir. Özellikle reklam müziği insanı başka bir boyuta götürür. I woke up, I was motional, I escaped I run away
Ev Yapımı Telefon Tutucu , Deodorant Şişesinden Telefon Tutucu Nasıl yapılır 03:29
Ev Yapımı Telefon Tutucu , Deodorant Şişesinden Telefon Tutucu Nasıl yapılır 216 izlenme - 1 yıl önce ev yapımı telefon tutucu , telefon tutucu nasıl yapılır ? boş deodorant şişesi ve karton rulo ile ev yapımı telefon tutucu
Unutulmaz Baba Kokusu Brut Parfüm Reklamı (1987) 00:31
Unutulmaz Baba Kokusu Brut Parfüm Reklamı (1987) 358 izlenme - 2 yıl önce Kız milleti babasına çok düşkün olur bilirsiniz .Ben küçükken babam öğle araları yemeğe gelirdi ,yemekten sonra tekrar işe gitceği zaman ben hınkırarak ağlar ,paçasına yapışır göndermezdim.Çözüm olarak ben odada oynarken gizli ve sessiz şekilde eve girmeye başlamıştı.İşte tam bu noktada onu ele veren , eve geldiğini adeta sensörlüymüşcesine hissetmemi sağlayan bu Brut parfümdü . Bir de bunun kardeşi Old Spice vardı üstünde yelken olan sevimli şişesi ile.Babam eve geldiğinde heryer buram buram bu parfümden kokardı .Reklamımızın ana fikri ise Brut parfüm okadar mükemmeldir ki bir kadını erkek olmaya özendirir efendim.
axe maceraları - 3 00:38
axe maceraları - 3 1.047 izlenme - 8 yıl önce axe maceraları - 3
Deodorant Nasıl Kullanılmalı? Deodorant Seçimi Nasıl Yapılmalı? 01:55
Deodorant Nasıl Kullanılmalı? Deodorant Seçimi Nasıl Yapılmalı? 307 izlenme - 3 yıl önce http://www.mizu.com/parfum-setleri Parfüm Uzmanı Vedat Ozan, deodorant kullanımı ve seçimi konusunda kullanıcıları aydınlattı. Deodorant çeşitlerini açıklarken kokusuz deodorant kullanımını veya parfüm setinin içinde yer alan deodorantları tavsiye eden Vedat Ozan mizu ziyaretçilerine yol gösterdi.
AXE Deodorant Reklamı 00:33
AXE Deodorant Reklamı 316 izlenme - 2 yıl önce AXE'ın bir zamanlar dillere dolanan geris size kalmış sloganını (en azından Türkiye'de) ilk kullandığı reklam. Deniz subayları cilveleşmesi temalıdır. Bir de o aralar bir gazetede, bu reklamda oynayan oyuncunun, alerjik bünyesi nedeniyle deoddorant ve parfüm kullanmadığı yazılmıştı.
YENİ REXONA İZ BIRAKMAYAN DEODORANT BLACK   WHITE ERKEK 00:31
YENİ REXONA İZ BIRAKMAYAN DEODORANT BLACK WHITE ERKEK 252 izlenme - 2 yıl önce İşi uzmanına bırakın! Yeni Rexona iz bırakmayan deodorant Black White ile kıyafetleriniz #siyahsasiyah, #beyazsabeyaz!
KOTON SİYAH VE BEYAZLARINIZDA REXONA'YI ÖNERİYOR 00:20
KOTON SİYAH VE BEYAZLARINIZDA REXONA'YI ÖNERİYOR 247 izlenme - 2 yıl önce Bu kış, Koton şıklığınızı Rexona'yla tamamlayın, deodorant izlerinizle değil şıklığınızla konuşulun. #KotonRexonayıÖneriyor
deodorant mı sandın?! 02:28
deodorant mı sandın?! 199 izlenme - 7 yıl önce deodorant sanmak
Deodorant Sıkan Çocuğu Çakmakla Alevler İçinde Bırakmak 00:16
Deodorant Sıkan Çocuğu Çakmakla Alevler İçinde Bırakmak 198 izlenme - 2 yıl önce Koltuk altına deodorant sıktığı sırada arkasındaki arkadaşının eşşek şakasına maruz kalan çocuğun zor anlarını izliyoruz. İyi Seyirler...
kokarca 00:16
kokarca 430 izlenme - 8 yıl önce
Deodorant Yeme Bağımlılığı Olan Kız 01:53
Deodorant Yeme Bağımlılığı Olan Kız 184 izlenme - 3 yıl önce 19 yaşındaki Nicole'un deodorant yeme bağımlılığı.Vücutta hangi maddesi eksik de bununla karşılamaya çalışıyor kızcağız belli değil. Ağız kokusu ve ter kokusu olmaz esprileri yapmadan izliyoruz.
Real Madridli Yıldızların Yeni Oyuncağı 02:25
Real Madridli Yıldızların Yeni Oyuncağı 224 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in Yıldız Oyuncuları Isco, Marcelo, Sergio Ramos Ve Alvaro Arbeloa Bir Deodorant Markasının Reklam Filminde Rol Aldı.
Axe - Apollo Reklamı 00:30
Axe - Apollo Reklamı 131 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1998... Genç adam, belki de Konya-İstanbul arası seferini yürüten Meram Ekspresi'nde evine huzurlu ve rahat bir şekilde dönmenin planlarını yapmaktaydı. Vagonun lavabosuna gitti, aynaya karşı geğirdi ve o zamanların en vakur deodorantı olan Axe Apollo'yu kılsız döşüne doğru sıkarak kompartımana girdi. Karşısında genç bir kadın oturmaktaydı. Kadın muazzam erkek deodorantı kokusundan mütevellit, adama da abayı yaktığını hareketleriyle belli etmeye başladı. Tam o sırada Rus mafyası kılıklı sevgilisi içeri girdi ve bizim delioğlan ile Falım sakızlı kızımıza ''Neler oluyor lan burada ?'' edası ile bir bakış attı. Meram Ekspresi, karanlık tünele girince ise olanlar oldu. Sonrası mı ? Türk erkekleri kumbaralarını boşaltarak parfümerilerin yolunu tuttu. Dipnot: Bu videoyu asıl kaydeden şahıs, bana esasında 1998 yılında Star TV'de yayınlanan Yasemin'in Penceresi programının bir bölümünü kaydettiğini lakin araya reklamların da sıkıştığını söylemişti. (Reklam dedektifi site, Alkışlarla Yaşıyorum)
Partagaspro Deodorant - Amatör Reklam 00:36
Partagaspro Deodorant - Amatör Reklam 215 izlenme - 3 yıl önce Özellikle yaz aylarında hepimizin en büyük düşmanı olan koltuk altı kokularına dur diyelim ve nasıl dur diyeceğimizi bu videoyu izleyerek öğrenelim...
Alternatif  Koltukaltı Deodrantı Reklamı (Partagaspro Deodorant) 00:36
Alternatif Koltukaltı Deodrantı Reklamı (Partagaspro Deodorant) 95 izlenme - 5 yıl önce Alternatif Koltukaltı Deodrantı Reklamı (Partagaspro Deodorant)
Deodorant Kullanmak Orucu Bozar mı? 03:06
Deodorant Kullanmak Orucu Bozar mı? 82 izlenme - 2 yıl önce Soru: Oruçlu iken parfüm, deodorant, kolonya sürmek veya bu sürdüğümüz kokuları koklamak orucu bozar mı? Bozmaz ise sevabını azaltır mı? Veya oruçlu iken sürmemek daha mı iyidir? Ayrıcı bunları kullanmanın namaz açısından mahzuru var mıdır? Cevap: Oruç tutanların deodorant, parfüm veya kolonya kullanmaları, bunları koklamaları caizdir. Bunlar yemek ve içmek sınıfına dâhil olmadığı için orucu bozmazlar. Üzerinize bunlardan sürdükten sonra, onların etkisi devam ederken namaz kılmanızda ise bir sakınca yoktur.
Chic Deodorant Reklamı 00:20
Chic Deodorant Reklamı 77 izlenme - 2 yıl önce 80'lerde ve 90'larda çok fazla alternetif olmadığı için fiyatı biraz daha düşük olarak tercih edilen Chic'in reklamı
Deodorant ve Sopayla Aksiyon Sahnesi Çekmek 00:15
Deodorant ve Sopayla Aksiyon Sahnesi Çekmek 64 izlenme - 2 yıl önce Nice gençlerimiz film artisi olma uğrunda yok oldu gitti.Her ne kadar bu gençlerimizin neyin peşinde oldukları belli olmasada deodorant ve sopa bazen ölümcül birer silaha dönüşebiliyormuş.Lafı fazla uzatmıyorum karşınızda oscarlık oyunculuğunda harmanlandığı,nefes kesen bir aksiyon sahnesi.