Hoşgeldiniz!

depo

Turkcell Akıllı Depo İle Anılarınızı Silmeyin! 01:10
Turkcell Akıllı Depo İle Anılarınızı Silmeyin! 354.283 izlenme - 2 yıl önce Size ek hafıza sağlayan Turkcell Akıllı Depo, o özel insanları, tatlı hatıraları silmek zorunda kalmayın diye şimdi tüm Turkcell’lilerin kullanımına hazır. https://akillidepo.turkcell.com.tr/
Türbanlı Kız  Depoda Sevişiyor 02:02
Türbanlı Kız Depoda Sevişiyor 230.962 izlenme - 3 yıl önce
Depoda Ateşli Sevişme 01:20
Depoda Ateşli Sevişme 67.062 izlenme - 1 yıl önce Depoda Ateşli Sevişme Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 02:44
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 33.774 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca meşhur sanal alışveriş merkezi amazon'u bilmeyen yoktur sanırım. Günümüze yakın bir zamanda bu şirketin depolarında teslimatları nasıl düzenlediğine dair bir içeriği sizinle paylaşmak istedim. Robotik kollardan tutun da yerdeki tag barkodlarından yollarını şaşırmadan karınca gibi çalışan yüzlerce Kiva robotlar depo içerisinde günde 30 km'den fazla mesafe katetmektedir.
Akülü Araba 01:00
Akülü Araba 76.056 izlenme - 4 yıl önce Akülü Araba
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 00:56
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 5.867 izlenme - 1 yıl önce Eski model kamyonetinde yakıt deposu olmayan Karadenizli adam kendince muhteşem bir çözüm bulmuş.
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 02:42
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 4.347 izlenme - 2 yıl önce Eski kullanmadığınız klavyelerinize yapacağınız bu ufak geliştirme ile, saklamak istediklerinizi, kimsenin aklına gelmeyecek yerde saklayın.
Polat Alemdar'ın Aşırı Teçhizatlı Silah Deposu 02:51
Polat Alemdar'ın Aşırı Teçhizatlı Silah Deposu 2.481 izlenme - 1 yıl önce Efendim Kurtlar Vadisinin vadi olduğu zamanlardan bir sahne. Polat Alemdar, Abdülhey ile birlikte kimseye görünmeden ofisten çıkmak istemektedir. Bu sebeple gizli odadan geçen yolu kullanacaktır. Abdülhey ise bu gizli odayı görünce şaşkınlığını gizleyemez. Zira Polat Alemdar'ın deposu çok sayıda el bombası, roket başlıkları, av bıçakları, saldırı tüfekleri, yakın taarruz tüfekleri, tabancalar, anti personel mayınları, tank savarlar, komando havanı, 16 sandık uçaksavar mermisi gibi bilumum teçhizattan oluşmaktadır. Bunların yanı sıra nükleer savaş başlıkları ve çar bombası da sipariş ettiği duyumunu almış bulunuyoruz.
İşten Kovdurtan Forklift Kazası 01:17
İşten Kovdurtan Forklift Kazası 5.947 izlenme - 2 yıl önce Sürücüsü muhtemelen kadın olan forklift sürücüsü gaza yükleniyor ve olaylar gelişiyor. Ufak bir hatanın çok büyük sonuçlara yol açacağını gözler önüne seren ibretlik bir video. akabinde gelişen özverili arama kurtarma çalışması ise göz dolduruyor.
Wolfteam Depo Çatıya Çıkmak 00:41
Wolfteam Depo Çatıya Çıkmak 6.946 izlenme - 6 yıl önce
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 04:38
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 2.004 izlenme - 10 ay önce DİYARBAKIR'ın Bismil İlçesinde yaşayan ve daha önce cep telefonlarının ekranını görünmez kılan çip takılı özel tasarım gözlük yapan Celal Göger, bu kez çizgi film karakteri "Müfettiş Gatget"ten aldığı ilhamla sadece gün ışığından 1 kw enerji elde edebilecek bir şapka yaptı.Abinin kendi deyimiyle her şeyi "ŞARZ" ediyor.
Wolfteam Güncel Depo Bug 2011 00:13
Wolfteam Güncel Depo Bug 2011 5.027 izlenme - 6 yıl önce güncel bug
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.886 izlenme - 2 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Depo Bugu 01:16
Depo Bugu 4.271 izlenme - 6 yıl önce alihan yıldız
Wolfteam Depo Bug Show :) 01:05
Wolfteam Depo Bug Show :) 3.034 izlenme - 3 yıl önce Duvarda Yürürken A ya basılı tutun w yi bırakın cok kolay :D
Multitap - Full Depo Vay Arkadaş Film Müziği 02:17
Multitap - Full Depo Vay Arkadaş Film Müziği 5.032 izlenme - 6 yıl önce
Zumba Nedir? 00:54
Zumba Nedir? 4.491 izlenme - 3 yıl önce Dans ve Fitness'ın en güzel uyumu; zumba! Kilo vermenin eğlenceli yollarından birini sizin için araştırdık. Sağlıklı yaşam, iyi beslenme, düzenli sporun faydaları ve daha pek çoğu MigrosTV'de! Depo Dans'tan Gökçe Güngör ile "zumba nedir"i konuştuk. Detaylar için videomuzda!
Sakarlığıyla Depo Yıkan Forklift Operatörü 00:41
Sakarlığıyla Depo Yıkan Forklift Operatörü 1.326 izlenme - 3 yıl önce Depoda raflara malzeme koyan forklift operatörü dikkatsizliği ve sakarlığıyla bütün depoyu yerle bir ediyor. Sakarlığıyla depoyu yıkan forklift operatörünü izliyoruz.
Mahallenin Gençlerinden Hırsızlara Meydan Dayağı Kamerada 05:26
Mahallenin Gençlerinden Hırsızlara Meydan Dayağı Kamerada 93 izlenme - 4 ay önce Mahallenin gençlerinden hırsızlara meydan dayağı kameradaHırsızları önce tekme tokat dövdüler, sonra polise teslim ettilerİSTANBUL - Kağıthane'de bir depoya giren 2 hırsız, 10 TL değerindeki soğutucu tüpleri çalarken mahallenin gençlerine suç üstü yakaladı.
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek  02:33
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek 539 izlenme - 2 yıl önce Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek Sivirsineğin kanımızı nasıl emdiğini ve depoladığını izleyeceksiniz.
Nevşehir Patates Dolumu Ve Hattat Tümocan 01:26
Nevşehir Patates Dolumu Ve Hattat Tümocan 1.416 izlenme - 7 yıl önce nevşehir depodan patates dolumu tarktörlerimiz hattat a70 yümocan 70.70dtk
Depoda Baş Başa Kaldık Sevgili Olduk - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:45
Depoda Baş Başa Kaldık Sevgili Olduk - Ben Bilmem Eşim Bilir 970 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'in bugün yarışmasında Tuğba Hanım ve Ahmet Bey'in tanışma hikayesi çok ilginç. Tuğba Hanım, çalışmak için baş vurduğu mağazada görevli olarak çalışan Ahmet Bey'e ilk görüşte aşık olmuş. Başvurusunun kabul olmasıyla Ahmet Bey ile aynı yerde çalışmaya başlayan Tuğba Hanım aşkını uzaktan yaşamaya devam etmiş. Bir gün depoda baş başa çalışmak zorunda kalan çift, o günden sonra sevgili olmaya karar vermiş.
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 02:01
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 601 izlenme - 3 yıl önce Depo: Akıl Hastanesinde Hayat, Türkiye'de ruh sağlığı alanında hizmet veren devlet kurumlarının iç yapılarına dair gözlemler sunabilmeyi, bu kurumlarda kalanların yaşadıkları sorunları görünür kılabilmeyi ve varolan açmazlara dikkat çekerek mevcut sisteme alternatif olası modelleri tartışmaya açabilmeyi amaçlıyor. RUSİHAK [Ruh Sağlığında İnsan Hakları Girişimi] tarafından Sağlık Bakanlığı izni ve Avrupa Birliği fonları ile Eylül 2012'den beri yürütülen bir sivil izleme çalışması sırasında çekimleri tamamlanan bu film; Adana, Elazığ, Manisa, Samsun ve İstanbul'da bulunan çeşitli kapalı kurumlarda gündelik hayatı yansıtan görüntülere, izleme ekibinin hizmet alanlar ve hastane personeli ile yaptığı görüşmelere ve kendi disiplinlerinden bu alanı değerlendiren çeşitli uzmanların görüşlerine yer veriyor. Mayıs 2014 tarihinde RUSİHAK tarafından düzenlenmesi planlanan uluslararası sempozyumda ilk kez gösterilmesi ve çeşitli festivallerde yer alması amaçlanan film; kapalı kurumlara has normlara, ritüellere, hiyerarşik yapılara, kısacası mevcut sistemin ürettiği mekan ve kimlik politikalarına odaklanıyor. Depo, bugüne kadar çeşitli fotoğraf, video ve mimari görselleştirme projelerinde yer almış olan Can Dinlenmiş ve Ege Kanar'ın ilk belgesel çalışmasıdır.
Multitap Ali Full Depo 02:17
Multitap Ali Full Depo 700 izlenme - 6 yıl önce Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo
Muradiye 00:46
Muradiye 1.121 izlenme - 9 yıl önce muradiyeli ercan
Yeni nesil robotlar Amazon'un devasa depolarında çalışıyor 02:23
Yeni nesil robotlar Amazon'un devasa depolarında çalışıyor 396 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük e-ticaret firmalarından birisi olan Amazon'un yeni nesil robotlarını gördünüz mü? Dünyanın en büyük e-ticaret firmalarından olan Amazon, haliyle oldukça büyük boyutlarda depolara sahip. Genellikle robotların çalıştığı bu depolarda işlemlerin oldukça hızlı yürümesi gerekiyor. Amazon bu yüzden kısa bir süre önce sekizinci nesil robotlarını kullanmaya başladı. İşte yeni nesil robotların yetenekleri. Ayrıca bu videoda Amazon'un bu depolardaki işleyişin ve siparişlerin insanlara ulaşmadan önce nasıl bir işlem geçirdiğini görebilirsiniz.
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 03:35
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 428 izlenme - 2 yıl önce Toplanın yamacına, Atilla Kaptan'da yine anlatılacaklar birikmiş! Otobüsten inmesiyle adeta kendini olayların içinde bulan Atilla Kaptan bu macerayı da ufak sıyrıklarla, derin analizlerle ve nihai çözümlemelerle atlatıyor.
Tarihi Çerçinin Atölyesi Böyle Yandı 02:45
Tarihi Çerçinin Atölyesi Böyle Yandı 38 izlenme - 3 ay önce Tarihi çerçinin atölyesi böyle yandı Kimyasal madde bulunan depoda yangın çıktı, 1 itfaiye eri ve 2 kişi yaralandıADANA - Adana'da 1910 yılında kurulan aktar Çerçi Yusuf'un deposu olarak kullanılan ve içerisinde kimyasal madde bulunan binanın çatı katında yangın çıktı.
Bug1 Video 00:20
Bug1 Video 241 izlenme - 3 yıl önce Bug1 Video
multitap - full depo janta nikelaj 02:17
multitap - full depo janta nikelaj 373 izlenme - 6 yıl önce