Hoşgeldiniz!

depo

Turkcell Akıllı Depo İle Anılarınızı Silmeyin! 01:10
Turkcell Akıllı Depo İle Anılarınızı Silmeyin! 354.692 izlenme - 3 yıl önce Size ek hafıza sağlayan Turkcell Akıllı Depo, o özel insanları, tatlı hatıraları silmek zorunda kalmayın diye şimdi tüm Turkcell’lilerin kullanımına hazır. https://akillidepo.turkcell.com.tr/
Türbanlı Kız  Depoda Sevişiyor 02:02
Türbanlı Kız Depoda Sevişiyor 410.285 izlenme - 3 yıl önce
Depoda Ateşli Sevişme 01:20
Depoda Ateşli Sevişme 155.109 izlenme - 2 yıl önce Depoda Ateşli Sevişme Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yarışırken Depo Tokatlamaya Yakalanan Motorcu 01:07
Yarışırken Depo Tokatlamaya Yakalanan Motorcu 6.260 izlenme - 2 ay önce Depo Tokatlama; İngilizcede tank slapping denen durumdur, motorsikletin ön tekerinin üzerindeki yük azaldığında ön teker sağa sola yalpalamaya başlar, fakat olay yalpalamadan da öte gidonun çok kuvvetli bir şekilde sağa sola dönmesidir, sürüş hakimiyeti kaybolur
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 02:44
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 33.896 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca meşhur sanal alışveriş merkezi amazon'u bilmeyen yoktur sanırım. Günümüze yakın bir zamanda bu şirketin depolarında teslimatları nasıl düzenlediğine dair bir içeriği sizinle paylaşmak istedim. Robotik kollardan tutun da yerdeki tag barkodlarından yollarını şaşırmadan karınca gibi çalışan yüzlerce Kiva robotlar depo içerisinde günde 30 km'den fazla mesafe katetmektedir.
Pul Biberi Yerine Talaş Satan Kimyager 01:00
Pul Biberi Yerine Talaş Satan Kimyager 4.923 izlenme - 7 ay önce adana da pul biberi yerine talaş satan kimyager yeni bir isot çeşidi ile de dünyada lider olmak istiyor. kiremit özlü isotfetamin adını verdiği yeni isot çeşidiyle türkiyenin isot ihtiyacını karşılmayı düşünüyor!! izliyoruz efenim
Akülü Araba 01:00
Akülü Araba 76.527 izlenme - 5 yıl önce Akülü Araba
Kolayı Aracın Yakıt Deposuna Dökerseniz Ne Olur? 04:21
Kolayı Aracın Yakıt Deposuna Dökerseniz Ne Olur? 4.052 izlenme - 6 ay önce Saçma testler yaparak hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşarak isim yapan YouTuber TechRax, çeyreği dolu olan bir aracın deposuna 2.5 litrelik Coca-cola döktükten sonra neler olacağını görmek için denemeye karar verdi. TechRax yakıt olarak kola kullanma deneyini 2003 model bir BMW ile gerçekleştirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 00:56
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 5.872 izlenme - 2 yıl önce Eski model kamyonetinde yakıt deposu olmayan Karadenizli adam kendince muhteşem bir çözüm bulmuş.
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 02:42
Eski Klavyeyi Küçük Bir Zulaya Çevirmek 5.019 izlenme - 3 yıl önce Eski kullanmadığınız klavyelerinize yapacağınız bu ufak geliştirme ile, saklamak istediklerinizi, kimsenin aklına gelmeyecek yerde saklayın.
İşten Kovdurtan Forklift Kazası 01:17
İşten Kovdurtan Forklift Kazası 6.766 izlenme - 3 yıl önce Sürücüsü muhtemelen kadın olan forklift sürücüsü gaza yükleniyor ve olaylar gelişiyor. Ufak bir hatanın çok büyük sonuçlara yol açacağını gözler önüne seren ibretlik bir video. akabinde gelişen özverili arama kurtarma çalışması ise göz dolduruyor.
Wolfteam Depo Çatıya Çıkmak 00:41
Wolfteam Depo Çatıya Çıkmak 6.954 izlenme - 7 yıl önce
Wolfteam Güncel Depo Bug 2011 00:13
Wolfteam Güncel Depo Bug 2011 5.030 izlenme - 7 yıl önce güncel bug
Polat Alemdar'ın Aşırı Teçhizatlı Silah Deposu 02:51
Polat Alemdar'ın Aşırı Teçhizatlı Silah Deposu 2.543 izlenme - 2 yıl önce Efendim Kurtlar Vadisinin vadi olduğu zamanlardan bir sahne. Polat Alemdar, Abdülhey ile birlikte kimseye görünmeden ofisten çıkmak istemektedir. Bu sebeple gizli odadan geçen yolu kullanacaktır. Abdülhey ise bu gizli odayı görünce şaşkınlığını gizleyemez. Zira Polat Alemdar'ın deposu çok sayıda el bombası, roket başlıkları, av bıçakları, saldırı tüfekleri, yakın taarruz tüfekleri, tabancalar, anti personel mayınları, tank savarlar, komando havanı, 16 sandık uçaksavar mermisi gibi bilumum teçhizattan oluşmaktadır. Bunların yanı sıra nükleer savaş başlıkları ve çar bombası da sipariş ettiği duyumunu almış bulunuyoruz.
Depo Bugu 01:16
Depo Bugu 4.272 izlenme - 7 yıl önce alihan yıldız
Multitap - Full Depo Vay Arkadaş Film Müziği 02:17
Multitap - Full Depo Vay Arkadaş Film Müziği 5.051 izlenme - 7 yıl önce
Wolfteam Depo Bug Show :) 01:05
Wolfteam Depo Bug Show :) 3.047 izlenme - 4 yıl önce Duvarda Yürürken A ya basılı tutun w yi bırakın cok kolay :D
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.914 izlenme - 3 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 04:38
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 2.022 izlenme - 2 yıl önce DİYARBAKIR'ın Bismil İlçesinde yaşayan ve daha önce cep telefonlarının ekranını görünmez kılan çip takılı özel tasarım gözlük yapan Celal Göger, bu kez çizgi film karakteri "Müfettiş Gatget"ten aldığı ilhamla sadece gün ışığından 1 kw enerji elde edebilecek bir şapka yaptı.Abinin kendi deyimiyle her şeyi "ŞARZ" ediyor.
Zumba Nedir? 00:54
Zumba Nedir? 4.556 izlenme - 4 yıl önce Dans ve Fitness'ın en güzel uyumu; zumba! Kilo vermenin eğlenceli yollarından birini sizin için araştırdık. Sağlıklı yaşam, iyi beslenme, düzenli sporun faydaları ve daha pek çoğu MigrosTV'de! Depo Dans'tan Gökçe Güngör ile "zumba nedir"i konuştuk. Detaylar için videomuzda!
On İki Kg Patlayıcı İle Patlatılan Devasa Depolar 00:33
On İki Kg Patlayıcı İle Patlatılan Devasa Depolar 392 izlenme - 5 ay önce Drone ile havadan kaydedilen 12 kg patlayıcı kullanılarak 200 ile 800 ton arası kapasiteli devasa çimento depolarının yıkıldığı o anlar.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sakarlığıyla Depo Yıkan Forklift Operatörü 00:41
Sakarlığıyla Depo Yıkan Forklift Operatörü 1.353 izlenme - 4 yıl önce Depoda raflara malzeme koyan forklift operatörü dikkatsizliği ve sakarlığıyla bütün depoyu yerle bir ediyor. Sakarlığıyla depoyu yıkan forklift operatörünü izliyoruz.
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek  02:33
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek 542 izlenme - 3 yıl önce Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek Sivirsineğin kanımızı nasıl emdiğini ve depoladığını izleyeceksiniz.
Nevşehir Patates Dolumu Ve Hattat Tümocan 01:26
Nevşehir Patates Dolumu Ve Hattat Tümocan 1.430 izlenme - 7 yıl önce nevşehir depodan patates dolumu tarktörlerimiz hattat a70 yümocan 70.70dtk
Yeni nesil robotlar Amazon'un devasa depolarında çalışıyor 02:23
Yeni nesil robotlar Amazon'un devasa depolarında çalışıyor 697 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en büyük e-ticaret firmalarından birisi olan Amazon'un yeni nesil robotlarını gördünüz mü? Dünyanın en büyük e-ticaret firmalarından olan Amazon, haliyle oldukça büyük boyutlarda depolara sahip. Genellikle robotların çalıştığı bu depolarda işlemlerin oldukça hızlı yürümesi gerekiyor. Amazon bu yüzden kısa bir süre önce sekizinci nesil robotlarını kullanmaya başladı. İşte yeni nesil robotların yetenekleri. Ayrıca bu videoda Amazon'un bu depolardaki işleyişin ve siparişlerin insanlara ulaşmadan önce nasıl bir işlem geçirdiğini görebilirsiniz.
Depoda Baş Başa Kaldık Sevgili Olduk - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:45
Depoda Baş Başa Kaldık Sevgili Olduk - Ben Bilmem Eşim Bilir 1.036 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'in bugün yarışmasında Tuğba Hanım ve Ahmet Bey'in tanışma hikayesi çok ilginç. Tuğba Hanım, çalışmak için baş vurduğu mağazada görevli olarak çalışan Ahmet Bey'e ilk görüşte aşık olmuş. Başvurusunun kabul olmasıyla Ahmet Bey ile aynı yerde çalışmaya başlayan Tuğba Hanım aşkını uzaktan yaşamaya devam etmiş. Bir gün depoda baş başa çalışmak zorunda kalan çift, o günden sonra sevgili olmaya karar vermiş.
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 02:01
Depo - Akıl Hastanesinde Hayat (Fragman) 742 izlenme - 3 yıl önce Depo: Akıl Hastanesinde Hayat, Türkiye'de ruh sağlığı alanında hizmet veren devlet kurumlarının iç yapılarına dair gözlemler sunabilmeyi, bu kurumlarda kalanların yaşadıkları sorunları görünür kılabilmeyi ve varolan açmazlara dikkat çekerek mevcut sisteme alternatif olası modelleri tartışmaya açabilmeyi amaçlıyor. RUSİHAK [Ruh Sağlığında İnsan Hakları Girişimi] tarafından Sağlık Bakanlığı izni ve Avrupa Birliği fonları ile Eylül 2012'den beri yürütülen bir sivil izleme çalışması sırasında çekimleri tamamlanan bu film; Adana, Elazığ, Manisa, Samsun ve İstanbul'da bulunan çeşitli kapalı kurumlarda gündelik hayatı yansıtan görüntülere, izleme ekibinin hizmet alanlar ve hastane personeli ile yaptığı görüşmelere ve kendi disiplinlerinden bu alanı değerlendiren çeşitli uzmanların görüşlerine yer veriyor. Mayıs 2014 tarihinde RUSİHAK tarafından düzenlenmesi planlanan uluslararası sempozyumda ilk kez gösterilmesi ve çeşitli festivallerde yer alması amaçlanan film; kapalı kurumlara has normlara, ritüellere, hiyerarşik yapılara, kısacası mevcut sistemin ürettiği mekan ve kimlik politikalarına odaklanıyor. Depo, bugüne kadar çeşitli fotoğraf, video ve mimari görselleştirme projelerinde yer almış olan Can Dinlenmiş ve Ege Kanar'ın ilk belgesel çalışmasıdır.
Muradiye 00:46
Muradiye 1.122 izlenme - 10 yıl önce muradiyeli ercan
Multitap Ali Full Depo 02:17
Multitap Ali Full Depo 700 izlenme - 6 yıl önce Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo Multitap Ali - Full Depo
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 03:35
Atilla Kaptan - Tuvalet Macerası 494 izlenme - 3 yıl önce Toplanın yamacına, Atilla Kaptan'da yine anlatılacaklar birikmiş! Otobüsten inmesiyle adeta kendini olayların içinde bulan Atilla Kaptan bu macerayı da ufak sıyrıklarla, derin analizlerle ve nihai çözümlemelerle atlatıyor.