Hoşgeldiniz!

Deposu Videoları İzle

Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 01:17
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 2.692 izlenme - 8 ay önce Karadenizde benzin deposuz arabayla yola çıkan abimizden mükemmel çözüm laz beyni dedikleri bu olsa gerek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sigarayı Benzin Deposuyla Yakmak 00:42
Sigarayı Benzin Deposuyla Yakmak 8.621 izlenme - 4 yıl önce Bu adam tam bir çılgın
Su Deposu Buz Kulesi'ne Dönüştü 01:19
Su Deposu Buz Kulesi'ne Dönüştü 389 izlenme - 4 ay önce Van'da aşırı soğuk nedeniyle boruları patlayan 20 metre yüksekliğindeki su deposu, akan suların donmasıyla "buz kulesi"ne dönüştü.
Adam Su Deposu Gibi Mükemmel Bir Show 03:40
Adam Su Deposu Gibi Mükemmel Bir Show 4.946 izlenme - 7 yıl önce adam su deposu gibi mükemmel bir show
Baba Baba  Klasikler - Laf Deposu 01:24
Baba Baba Klasikler - Laf Deposu 1.493 izlenme - 2 yıl önce HalicMehmet bu sefer Baba Baba Klasikler - Laf Deposu adında online bir video çekti ve videoda klasik türk babalarından ,baba ganoush, babadook dan bahsederek onları taklit etti.babalar günü ne zamandiyenlere babalar günü yaklaşıyor bunlara dikkat edin. videomu keyifle izleyin :)) Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d Twitter Hesabım https://goo.gl/02eHA0 İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM
Afyonkarahisar'daki Patlamada 25 Şehit (İlk Açıklama) 02:32
Afyonkarahisar'daki Patlamada 25 Şehit (İlk Açıklama) 3.137 izlenme - 5 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu : 05 Eylül 2012 tarihinde saat 21.15 sıralarında, Afyonkarahisar’da konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığına bağlı Mühimmat Depo Komutanlığında, el bombalarının depolandığı bir cephanelikte yapılan çalışma esnasında 2 Astsubay, 2 Uzman Çavuş 21 Erin Şehit olduğunu, 8 Askerinde yaralı olduğunu açıkladı...
Şehitlerin isimleri Belli Oldu! İşte Yürek Yakan Liste 01:21
Şehitlerin isimleri Belli Oldu! İşte Yürek Yakan Liste 1.821 izlenme - 5 yıl önce "Kıdemli Başçavuş Bedri Naim, Astsubay Kıdemli Çavuş Murat Döger, Uzman Çavuş Hüseyin Apaydın Uzman Çavuş Cüneyt Akkuş, Erbaş ve Erler Ayhan Kutsu, Kadri Aydın, Fatih Şalgam, Bayram Uluer, Burak Kaplan, Emrah Aral, Emrah Kartal, Hayri Kaya, Emre Yıldırım, Emrah Sandalcı, Mehmet Emre Özer, Hüseyin Gökhan Eriç, Tolga Tostan, Ahmet Tosun, Burak Umut Gedik, Onur Fikret Gülger, Macit Coşkun, Barış Öztürk, Mehmet Emin Çoğun, Abdullah Tokgöz ve Fatih Ergeç."
Vitamin Deposu Tarifi 02:10
Vitamin Deposu Tarifi 656 izlenme - 3 yıl önce Kış kapıdan baktırmasın, kazma kürek yaktırmasın dedik ve vitamin deposu bir içecek hazırladık. Tarifi şimdi MigrosTV’de! http://migrostv.migros.com.tr/vitamin-deposu/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Gülbudak Tarım İşletmeleri 01:45
Gülbudak Tarım İşletmeleri 1.880 izlenme - 7 yıl önce gülbudak tarım işletmeleri ve soğuk depoculuk
Plastik Su Tankının Arabayla Kapışması 00:40
Plastik Su Tankının Arabayla Kapışması 383 izlenme - 2 yıl önce 2 arkadaş seyahat ederken yolda gördükleri su deposuna gülmekten yarıldılar.
Muhalif Suriyeli Keskin Nişancı Mühimmat Deposunu Böyle Patlattı 00:54
Muhalif Suriyeli Keskin Nişancı Mühimmat Deposunu Böyle Patlattı 129 izlenme - 11 ay önce Ahrar'uş Şam Hareketi'ne bağlı keskin nişancı Halep kentinde rejime ait küçük bir cephaneliği böyle havaya uçurdu.
mide değil su deposu 02:06
mide değil su deposu 827 izlenme - 9 yıl önce istanbula koy bundan bir kaç tane sular kesilince lazım olur
Afyonkarahisar'daki Patlamada 25 Şehit 01:28
Afyonkarahisar'daki Patlamada 25 Şehit 487 izlenme - 5 yıl önce TSK, dün gece saat 21.15 Afyonkarahisar'da bir mühimmat deposunda yapılan çalışmalar sırasında meydana gelen patlama 25 askerin şehit, 8 askerin ise yaralı olduğunu açıkladı.
Antalya Yağ Sobası Patladı: Ve 2 Yaralı 00:56
Antalya Yağ Sobası Patladı: Ve 2 Yaralı 100 izlenme - 1 yıl önce Yağ sobası patladı: 2 yaralı Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi'ndeki bir oto elektrik dükkanında ısınmak için yakılan yağ sobasının patlaması sonrası işyeri sahibi 36 yaşındaki Osman Sarı ile 46 yaşındaki Ufuk Kaynak yaralandı.
Hatay'da  Canlı Yayında TRT Muhabirine Tepki Göstermek 01:00
Hatay'da Canlı Yayında TRT Muhabirine Tepki Göstermek 214 izlenme - 2 yıl önce O bölgede yaşayan vatadaş TRT muhabirinin sözünü keserek ilginç bilgiler ortaya atıyor. Trt'nin doğru ve tarafsız haber verdiğinden kuşkumuz yoktur.
KANAL TEDAVİSİ NASIL YAPILIR ? 00:37
KANAL TEDAVİSİ NASIL YAPILIR ? 57 izlenme - 10 ay önce Öncelikle ağrısız bir çalışma olması için dişe anestezi yapılarak başlanır. Daha sonra çürük oluşan kısım temizlenir ve iltihaplı pulpa çıkarılır. Kök kanalındaki tüm sinir ve doku artıkları temizlenme işlemi uygulanır. Kök ucuna kadar kanallar genişletilir ve uygun solüsyonlarla kanal yapılır. http://www.drdental.com.tr/klinik-cihazlar/endodontik-cihazlar
Sanalika Yakalama 08:22
Sanalika Yakalama 291 izlenme - 4 yıl önce Sanalika İspanya Tatili Tanıtım Gidemeyenler İzlesin
Tırın Yakıt Deposunu Boşaltan Hırsızlar 01:01
Tırın Yakıt Deposunu Boşaltan Hırsızlar 132 izlenme - 4 yıl önce Tırın Yakıt Deposunu Boşaltan Hırsızlar 14.11.2013 günü Alaaddin Gökhan Gür kanalına yüklediğim 'Tırın Yakıt Deposunu Boşaltan Hırsızlar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gokhangur kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hakan Taşıyan - Gözün Sevem 04:05
Hakan Taşıyan - Gözün Sevem 110 izlenme - 2 yıl önce Hakan Taşıyan'ın 1998 yılında Sıla Kaset deposu tarafından çıkarılan "Gözün Sevem" adlı üçüncü albümünün en güzel şarkısıdır. Yıllardır aklımdan çıkmayan bir şarkıydı, sitede olması gerektiğini düşündüm.
Su Deposu Sacından Cip Yapan Zonguldaklı 01:33
Su Deposu Sacından Cip Yapan Zonguldaklı 150 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ta yaşayan Gençağa Somuncu adlı abimiz görüntüdeki jipi (Mini Cip JJ2) yapmış, gerisini de kendisi anlatsın.
Barut Deposunun İmhası Sırasında Çıkan Ürkütücü Ses 01:23
Barut Deposunun İmhası Sırasında Çıkan Ürkütücü Ses 118 izlenme - 3 yıl önce Yer yine Rusya bu sefer miadını tamamlamış olan barut dolu bir deponun imhasını izleyeceğiz ama oluşan yoğun alevin ardından çıkan ses çok şeytanice. Şeytan doldurttuğu gibi boşaltmayı da yapıyor bence. Şeytan "Boşaltmayı sizden öğrenecek değiliz."
polyester su depoları 04:19
polyester su depoları 220 izlenme - 7 yıl önce Polyester su depoları. (su, süt kimyasal depoları) Polietilen su depoları, (su depoları) Polikrom su depoları, (su, süt, zeytinyağı depoları) Yüzer platform, duba, (yüzer platform, duba, iskele) Atık su depoları, (arıtma depoları) Su arıtma cihazları, (evsel arıtma cihazları) ***KARAM YAPI MARKET***Çözüm Ortağınız…. En Kaliteli Polyester Depolar Bizde Kaliteyi Ucuza Alın Rahat Edin ŞAŞIRMAYIN
Muncurlukoyu  Merkez Su Deposu Duzce 00:43
Muncurlukoyu Merkez Su Deposu Duzce 194 izlenme - 7 yıl önce muncurlukoyu merkez su deposu duzce
Muncurlu Koyu Su Deposu 1. Aza Zeki Küçük 01:12
Muncurlu Koyu Su Deposu 1. Aza Zeki Küçük 255 izlenme - 7 yıl önce muncurlu koyu su deposu 1. aza zeki küçük
Boyut Ecza İlahi Grubu 01:06
Boyut Ecza İlahi Grubu 107 izlenme - 5 yıl önce boyut ecza ilahi grubu
Soğuk Hava Deposu - Www.karalsogutma.com 00:12
Soğuk Hava Deposu - Www.karalsogutma.com 12 izlenme - 7 ay önce http://www.karalsogutma.com Soğuk Hava Deposu
 Hatay’da kaçak mazot deposunu sahibi ateşe verdi: 10 ölü 4 yaralı 00:28
Hatay’da kaçak mazot deposunu sahibi ateşe verdi: 10 ölü 4 yaralı 103 izlenme - 4 yıl önce Hatay’ın Altunözü ilçesine bağlı Tanışma köyünde, polisin bastığı kaçak mazot deposunu sahibi havaya uçurdu. Olayda ilk belirlemelere göre 10 kişi hayatını kaybetti.
başarı express eşya deposu 03:31
başarı express eşya deposu 132 izlenme - 7 yıl önce depolama sektörünün lider firması.
Makara 01:41
Makara 223 izlenme - 8 yıl önce kurtlarını döküyor yakışır babama :)
Magnezyum Deposunun Patlama Anı 00:52
Magnezyum Deposunun Patlama Anı 19 izlenme - 10 ay önce İtfaiyeciler yanan bir depoyu söndürmek için çalışıyorlardı. Fakat deponun bir magnezyum deposu olduğundan ve magnezyumun bu kadar çabuk yandığından haberleri yoktu.