Hoşgeldiniz!

deri

Manyak Deri Kürk Elbise Giyenler - Yesil Nasim 01:21
Manyak Deri Kürk Elbise Giyenler - Yesil Nasim 6.133 izlenme - 11 ay önce Nasim ablamızı zaten bilenler biliyor. Yeni parodisiyle bizlerleymiş. Not: ne biçim başlık demeyin orjinal başlığı.
Vücudunda Yüzlerce Tümör Oluşan Kadın 01:44
Vücudunda Yüzlerce Tümör Oluşan Kadın 14.037 izlenme - 4 yıl önce Ablamız aslında gençliğinde normal sıradan bir hayat yaşayan birisiymiş, fakat sonradan bu cilt hastalığı başlamış ve vücudunda yüzlerce ağrılı tümör oluşmaya başlamış, sonrası malum. Bence şükretmek lazım.
Kamboçya'da Bahçesinde  Timsah Besleyen Aile 10:46
Kamboçya'da Bahçesinde Timsah Besleyen Aile 2.167 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar bu arkadaşımızı tanıyan tanır zaten linklerini bırakacam. Sevdiğim bir gezgin. Bu videoda evinin arka bahçesinde timsah besleyip büyüten bir aileyi çekmişler. Timsahların yavrularını Vietnam'a falan yolluyorlarmış kodamanları ise derilerini vs. kullanıp bazılarını da yiyorlarmış.
Deri direksiyon boyamak 09:27
Deri direksiyon boyamak 2.029 izlenme - 8 ay önce Boya değil renk üretiyoruz, Atölyemizde 1.kalite deri boyalarından ihtiyacınız olan orjinal birebir renkleri üretiyoruz. Boyalarımız kokusuz, yapışmaz ve hızlı kurur, uygulaması kolaydır.boyama uygulaması bittikten 30 dakika sonra aracınızı veya uyguladığınız bölgeyi kullanabilirsiniz.Ev, ofis ve aracınızın deri koltukları ve aksamları için renk hazırlıyoruz.
Tarantulanın Deri Değiştirme Görüntüleri 01:05
Tarantulanın Deri Değiştirme Görüntüleri 4.041 izlenme - 1 yıl önce Red Kneee bir tür Meksika tarantulası,şimdi o türün deri değiştirme anını izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Rahatlatma Etklili Deri Temizliği 12:41
Rahatlatma Etklili Deri Temizliği 6.127 izlenme - 2 yıl önce Sedef hastalığına yakalanmış abimizin azimli mücaelesini izliyoruz...
Deri Cüzdan Nasıl Yapılır 15:45
Deri Cüzdan Nasıl Yapılır 2.464 izlenme - 1 yıl önce Yüzde 100 el işçiliğiyle deri cüzdan yapımı. Nereden bulabilirim diyenler olursa: https://www.etsy.com/listing/513244721/gents-buffalo-calf-leather-wallet?ref=shop_home_feat_4 İyi seyirler.
Deri El Çantası Yapımı 03:23
Deri El Çantası Yapımı 10.698 izlenme - 4 yıl önce El işi deri çanta yapmak için kendinize aldığınız deri bir kumaş parçası ve hobi malzemeleri satan her dükkanda bulabileceğiniz kesici aletlerden almanız yeterli. Yapıştırıcı kullanarak, ve dikişten önce delik açarak ipleri aralarından geçirerek çantanın birleşim yerlerini kolayca belirleyebilirsiniz.
Kolsuz Agop un Ölümü 02:31
Kolsuz Agop un Ölümü 1.511 izlenme - 5 ay önce Kolsuz Agop'un bilinmeyen hayatı... (Agop Kotoğyan kimdir?) Şartlar ne olursa olsun mesleklerinden hiç vazgeçmeyen, emek veren ve bu uğurda her türlü fedakarlığı yapan öyle isimler var ki biz sadece hayatını kaybettiğinde tanıyoruz ya da anıyoruz. Bu isimlerden biri de Kolsuz Agop lakaplı Prof. Dr. Agop Kotoğyan... Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli cildiye uzmanlarından “Kolsuz Agop” olarak tanınan Prof. Dr. Agop Kotoğyan, dün 79 yaşında hayatını kaybetti.
Vücut Hastalığını Araç Olarak Kullanan Kadın 00:59
Vücut Hastalığını Araç Olarak Kullanan Kadın 3.712 izlenme - 2 yıl önce Bu kadın Dermatographia yani aşırı hassas deri hastalığı,vücudu çok hassas vücudunu bir araç olarak kullanıyo şekiller yapıyo.Ne dersin Allah şifa versin
Deriden Postacı Çantası Yapımı 09:05
Deriden Postacı Çantası Yapımı 1.993 izlenme - 7 ay önce Hepimizin sevdiği el işleri orgazmında bu hafta deriden çanta yapıyoruz arkadaşlar
Deriden Harçlık Cüzdanı Nasıl Yapılır? 00:57
Deriden Harçlık Cüzdanı Nasıl Yapılır? 1.595 izlenme - 11 ay önce Deriden harçlık cüzdanı yapımı MigrosTV'de.
Bir Dokunuşla Derisi Kopan Kelebek Çocuk 05:57
Bir Dokunuşla Derisi Kopan Kelebek Çocuk 6.654 izlenme - 3 yıl önce Kelebek çocuk diye anılan 14 yaşındaki Kanadalı Jonathan Pitre gün boyunca sürekli derisinin kabarması ve kopması yüzünden acı içinde yaşıyor. Çaresiz annesi 35 yaşındaki Tina Boileau'da enfeksyon kapmaması için oğlunun bandajlarının sökülüp tekrar sarılmasına yarcımcı oluyor.
Deri Cüzdan Yapımı 15:45
Deri Cüzdan Yapımı 3.899 izlenme - 3 yıl önce Beyler konuyu uzatmıyorum sitemizin milli sporu olan el sanatları ve iş makinesi videolarına benim bir katkımdır.
Çöpçüler Kralı - İtmeyin Canım 02:33
Çöpçüler Kralı - İtmeyin Canım 3.181 izlenme - 2 yıl önce Bu kalitede izlemek beni çok mutlu etti, sevgili Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri ile paylaşıyorum.
sergilenen en büyük kaplumbağa 04:13
sergilenen en büyük kaplumbağa 8.968 izlenme - 9 yıl önce dünyada sergilenen en büyük deniz kaplumbağası
Deri Direksiyon Boya Uygulaması  Scenic3 Privilege 06:48
Deri Direksiyon Boya Uygulaması Scenic3 Privilege 392 izlenme - 6 ay önce Boya değil renk üretiyoruz, Atölyemizde 1.kalite ithal deri boyalarından ihtiyacınız olan orjinal birebir renkleri üretiyoruz. Boyalarımız kokusuz, yapışmaz ve hızlı kurur, uygulaması kolaydır.boyama uygulaması bittikten 30 dakika sonra aracınızı veya uyguladığınız bölgeyi kullanabilirsiniz.Ev, ofis ve aracınızın deri koltukları ve aksamları için renk hazırlıyoruz.
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 3.933 izlenme - 3 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Erman Toroğlu: Gomis Gavura Vurur Gibi Vuruyor 00:40
Erman Toroğlu: Gomis Gavura Vurur Gibi Vuruyor 348 izlenme - 4 ay önce A Spor yorumcusu Erman Toroğlu Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde değerlendirmelerde bulundu.
Raperin Mirady Hate Ber Deri 03:57
Raperin Mirady Hate Ber Deri 5.500 izlenme - 6 yıl önce Raperin Mirady Hate Ber Deri
kumaş nasıl yapılır 05:01
kumaş nasıl yapılır 3.920 izlenme - 7 yıl önce http//www.ilimvebilim.org/
Halay 01:05
Halay 10.831 izlenme - 10 yıl önce halay diye bune denilir
Oto döşeme www.carizmaotodoseme.tr.gg 04:32
Oto döşeme www.carizmaotodoseme.tr.gg 9.048 izlenme - 9 yıl önce hayallerinizi gerçekleştirir
El Yapımı Deri Kemer 04:57
El Yapımı Deri Kemer 1.419 izlenme - 3 yıl önce Bu tarz videoları çok sevdiğimden bir tanesini sizle paylaşmak istedim. İzledikten sonra el emeğinin ne güzel bir şey olduğunu tekrar anlayacaksınız.
Galatasaraylı Futbolcuların Cengiz Kurtoğlu Hayranlığı (1997) 02:07
Galatasaraylı Futbolcuların Cengiz Kurtoğlu Hayranlığı (1997) 1.333 izlenme - 2 yıl önce tüm galatasporlular cengin fanı imiş fatih terim den tuttda hakan biliç hagi vs gene bir enfes kesit sizlerle
Burundaki Ölü Derileri Temizlemek 00:30
Burundaki Ölü Derileri Temizlemek 614 izlenme - 1 yıl önce Kapatıcıların kapatmaktan aciz olduğu tek şey şüphesiz ki ölü deri arkadaşlar. Ne leş ne lanet bir şeydir erkekler anlamaz, kızlar duygulandı bile.
Deri direksyon boya uygulaması Mercedes E200 Avantgarde 03:27
Deri direksyon boya uygulaması Mercedes E200 Avantgarde 109 izlenme - 5 ay önce Boya değil renk üretiyoruz, Atölyemizde 1.kalite deri boyalarından ihtiyacınız olan orjinal birebir renkleri üretiyoruz. Boyalarımız kokusuz, yapışmaz ve hızlı kurur, uygulaması kolaydır.boyama uygulaması bittikten 30 dakika sonra aracınızı veya uyguladığınız bölgeyi kullanabilirsiniz.Ev, ofis ve aracınızın deri koltukları ve aksamları için renk hazırlıyoruz. https://www.facebook.com/renkuretim/
derimizin 2 milyon kez büyütülmüş hali 02:59
derimizin 2 milyon kez büyütülmüş hali 1.038 izlenme - 8 yıl önce fenbilimleri.blogspot.com adresinden reklamlara tıklayarak bizlere destek olabilirsiniz...