Hoşgeldiniz!

Derin Amerika Videoları İzle

Türkiye'yi bölmeye kalkarlarsa 3. dünya savaşı çıkar.! (Adnan Oktar) 10:16
Türkiye'yi bölmeye kalkarlarsa 3. dünya savaşı çıkar.! (Adnan Oktar) 77 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de yaşayan herkesi şehit etmeden Türkiye'yi bölmek mümkün değildir. Türkiye'yi yok etmeye de kalkarlarsa 3. dünya savaşı çıkar ve dünyadaki insanların en az yüzde doksandokuzu ölür. Türkiye'yi bölmeye çalışmak dünyanın intiharı demektir! Kimse böyle bir hayali aklından bile geçirmesin. http://www.turkislambirligi.org 3. üçüncü dünya savaşı çıkacak mı çıkıyor mu ne zaman olacak mı olur mu armageddon ilimünati ortadoğu arap baharı pkk bölünme federasyon demokratik özerklik federasyon sistemi anadilde eğitim yeni anayasa kck pyd kandil karayılan öcalan güneydoğu niçin nasıl hangi neden nerede ne zaman kim kimdir
Derin Amerika IŞİD'e karşı Türk ordusunu kullanmak için elinden geleni yapıyor. Biz savaş istemiyor 03:09
Derin Amerika IŞİD'e karşı Türk ordusunu kullanmak için elinden geleni yapıyor. Biz savaş istemiyor 19 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika IŞİD'e karşı Türk ordusunu kullanmak için elinden geleni yapıyor. Biz savaş istemiyoruz.
Derin Amerika PKKYPG’ye Türkiye’nin Güneydoğusunda komünist devlet kurmak istiyor 05:26
Derin Amerika PKKYPG’ye Türkiye’nin Güneydoğusunda komünist devlet kurmak istiyor 24 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika PKK-YPG’ye Türkiye’nin Güneydoğusunda komünist devlet kurmak istiyor
Derin Amerika IŞİD'e karşı Müslümanları kullanmak istiyor, oyuna gelinmesin 05:08
Derin Amerika IŞİD'e karşı Müslümanları kullanmak istiyor, oyuna gelinmesin 11 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika IŞİD'e karşı Müslümanları kullanmak istiyor, oyuna gelinmesin.
Derin Amerika YPG'yi silahlandırarak Türkiye'nin başını belaya sokmaya çalışıyor, bu bela onları 01:43
Derin Amerika YPG'yi silahlandırarak Türkiye'nin başını belaya sokmaya çalışıyor, bu bela onları 11 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika YPG'yi silahlandırarak Türkiye'nin başını belaya sokmaya çalışıyor, bu bela onları da yakar.
Derin Amerika'nın PKK'ya verdiği silah ve lojistik destek her yönüyle deşifre edilmeli 03:19
Derin Amerika'nın PKK'ya verdiği silah ve lojistik destek her yönüyle deşifre edilmeli 11 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika'nın PKK'ya verdiği silah ve lojistik destek her yönüyle deşifre edilmeli.
Derin Amerika YPG/PKK ile iş birliği yapıyor, Amerikalı sapkınlar YPG'ye katılıyor 05:08
Derin Amerika YPG/PKK ile iş birliği yapıyor, Amerikalı sapkınlar YPG'ye katılıyor 8 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika YPG/PKK ile iş birliği yapıyor, Amerikalı sapkınlar YPG'ye katılıyor.
Derin Amerika'nın PKK'ya verdiği silah ve lojistik destek her yönüyle deşifre edilmeli 03:18
Derin Amerika'nın PKK'ya verdiği silah ve lojistik destek her yönüyle deşifre edilmeli 7 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika'nın PKK'ya verdiği silah ve lojistik destek her yönüyle deşifre edilmeli Adnan Oktar’ın 7 Ağustos 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Derin Amerika Cerablus'tan IŞİD'i çıkarıp PKK’yı yerleştirmek için askerimizi kullanmak istiyor 02:21
Derin Amerika Cerablus'tan IŞİD'i çıkarıp PKK’yı yerleştirmek için askerimizi kullanmak istiyor 5 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Cerablus'tan IŞİD'i çıkarıp PKK’yı yerleştirmek için askerimizi kullanmak istiyor.
Derin Amerika IŞİD'e kendi askerleri yerine Türkiye'yi karanlık savaşa sokmak istiyor. Bu oyuna 02:57
Derin Amerika IŞİD'e kendi askerleri yerine Türkiye'yi karanlık savaşa sokmak istiyor. Bu oyuna 5 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika IŞİD'e kendi askerleri yerine Türkiye'yi karanlık savaşa sokmak istiyor. Bu oyuna gelmeyelim.
Derin Amerika 07:37
Derin Amerika "Yapıcı kaos" sistemiyle Müslümanları birbirine kırdırarak bölgeyi kontrol altında 3 izlenme - 12 ay önce Derin Amerika "Yapıcı kaos" sistemiyle Müslümanları birbirine kırdırarak bölgeyi kontrol altında tutmaya çalışıyor.
Derin Amerika bölgede insanlara savaş yöntemleri yerine sevgi ve merhameti öğretmeli 02:33
Derin Amerika bölgede insanlara savaş yöntemleri yerine sevgi ve merhameti öğretmeli 3 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika bölgede insanlara savaş yöntemleri yerine sevgi ve merhameti öğretmeli.
Derin Amerika PKK'nın IŞİD'i yenecek bir güç olduğu yalanını söyleyerek PKK’ya devlet kurdurmak 07:02
Derin Amerika PKK'nın IŞİD'i yenecek bir güç olduğu yalanını söyleyerek PKK’ya devlet kurdurmak 3 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika PKK'nın IŞİD'i yenecek bir güç olduğu yalanını söyleyerek PKK’ya devlet kurdurmak istiyor.
Derin Amerika IŞİD’i bahane ederek katil PKK’yı Müslümanları yok etmek için kullanıyor 02:29
Derin Amerika IŞİD’i bahane ederek katil PKK’yı Müslümanları yok etmek için kullanıyor 2 izlenme - 12 ay önce Derin Amerika IŞİD’i bahane ederek katil PKK’yı Müslümanları yok etmek için kullanıyor.
Derin Amerika Suriye’ye şiddeti durdurmaya değil Türkiye’yi bölmek isteyen PKK’yı korumaya geldi 03:19
Derin Amerika Suriye’ye şiddeti durdurmaya değil Türkiye’yi bölmek isteyen PKK’yı korumaya geldi 2 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Suriye’ye şiddeti durdurmaya değil Türkiye’yi bölmek isteyen PKK’yı korumaya geldi.
Derin Amerika Türkiye’yi PKK ile işbirliğine zorlamak için Ankara saldırısını IŞİD’in üzerine atıyor 01:58
Derin Amerika Türkiye’yi PKK ile işbirliğine zorlamak için Ankara saldırısını IŞİD’in üzerine atıyor 2 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Türkiye’yi PKK ile işbirliğine zorlamak için Ankara saldırısını IŞİD’in üzerine atıyor.
Derin Amerika bütün terör örgütlerine yaptığı gibi PKK’ya da kalleşlik yapacaktır 06:06
Derin Amerika bütün terör örgütlerine yaptığı gibi PKK’ya da kalleşlik yapacaktır 2 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika bütün terör örgütlerine yaptığı gibi PKK’ya da kalleşlik yapacaktır.
Başkanlık sistemi derin devleti engellemez şu an Amerika’yı derin devlet idare ediyor 03:07
Başkanlık sistemi derin devleti engellemez şu an Amerika’yı derin devlet idare ediyor 3 izlenme - 2 yıl önce Başkanlık sistemi derin devleti engellemez şu an Amerika’yı derin devlet idare ediyor.
Derin Amerika PKK/YPG’ye Türkiye’nin Güneydoğusunda komünist devlet kurmak istiyor 05:26
Derin Amerika PKK/YPG’ye Türkiye’nin Güneydoğusunda komünist devlet kurmak istiyor 2 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika PKK/YPG’ye Türkiye’nin Güneydoğusunda komünist devlet kurmak istiyor.
Derin Amerika Türkiye’nin bölünüp, federasyon olması için elinden geleni yapıyor 04:04
Derin Amerika Türkiye’nin bölünüp, federasyon olması için elinden geleni yapıyor 1 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Türkiye’nin bölünüp, federasyon olması için elinden geleni yapıyor.
Derin Amerika Cerablus'un boşaltılması için Türk askerini kullanmak sonra da bölgeye PYD'yi yerleşme 02:21
Derin Amerika Cerablus'un boşaltılması için Türk askerini kullanmak sonra da bölgeye PYD'yi yerleşme 1 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Cerablus'un boşaltılması için Türk askerini kullanmak sonra da bölgeye PYD'yi yerleştirmek istiyor.
Derin Amerika PKK'nın IŞİD'i yenecek bir güç olduğu yalanını söyleyerek PKK’ya devlet kurdurmak isti 07:03
Derin Amerika PKK'nın IŞİD'i yenecek bir güç olduğu yalanını söyleyerek PKK’ya devlet kurdurmak isti 1 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika PKK'nın IŞİD'i yenecek bir güç olduğu yalanını söyleyerek PKK’ya devlet kurdurmak istiyor Adnan Oktar’ın 15 Ağustos 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Derin Amerika 3 bin genci dağa kaldırılmış olsa ne yapardı diye düşünsün, ondan sonra PKK hakkında 02:25
Derin Amerika 3 bin genci dağa kaldırılmış olsa ne yapardı diye düşünsün, ondan sonra PKK hakkında 1 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika 3 bin genci dağa kaldırılmış olsa ne yapardı diye düşünsün, ondan sonra PKK hakkında Türkiye'ye akıl versin.
Derin Amerika ve Avrupa’nın IŞİD’le mücadele etmesinin tek nedeni PKK’yı IŞİD'den kurtarmaktır 10:03
Derin Amerika ve Avrupa’nın IŞİD’le mücadele etmesinin tek nedeni PKK’yı IŞİD'den kurtarmaktır 0 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika ve Avrupa’nın IŞİD’le mücadele etmesinin tek nedeni PKK’yı IŞİD'den kurtarmaktır.