Hoşgeldiniz!

derin amerika

Türkiye'yi bölmeye kalkarlarsa 3. dünya savaşı çıkar.! (Adnan Oktar) 10:16
Türkiye'yi bölmeye kalkarlarsa 3. dünya savaşı çıkar.! (Adnan Oktar) 82 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de yaşayan herkesi şehit etmeden Türkiye'yi bölmek mümkün değildir. Türkiye'yi yok etmeye de kalkarlarsa 3. dünya savaşı çıkar ve dünyadaki insanların en az yüzde doksandokuzu ölür. Türkiye'yi bölmeye çalışmak dünyanın intiharı demektir! Kimse böyle bir hayali aklından bile geçirmesin. http://www.turkislambirligi.org 3. üçüncü dünya savaşı çıkacak mı çıkıyor mu ne zaman olacak mı olur mu armageddon ilimünati ortadoğu arap baharı pkk bölünme federasyon demokratik özerklik federasyon sistemi anadilde eğitim yeni anayasa kck pyd kandil karayılan öcalan güneydoğu niçin nasıl hangi neden nerede ne zaman kim kimdir
Derin Amerika YPG'yi silahlandırarak Türkiye'nin başını belaya sokmaya çalışıyor, bu bela onları 01:43
Derin Amerika YPG'yi silahlandırarak Türkiye'nin başını belaya sokmaya çalışıyor, bu bela onları 11 izlenme - 2 yıl önce Derin Amerika YPG'yi silahlandırarak Türkiye'nin başını belaya sokmaya çalışıyor, bu bela onları da yakar.
Derin Amerika YPG/PKK ile iş birliği yapıyor, Amerikalı sapkınlar YPG'ye katılıyor 05:08
Derin Amerika YPG/PKK ile iş birliği yapıyor, Amerikalı sapkınlar YPG'ye katılıyor 8 izlenme - 2 yıl önce Derin Amerika YPG/PKK ile iş birliği yapıyor, Amerikalı sapkınlar YPG'ye katılıyor.
Derin Amerika 07:37
Derin Amerika "Yapıcı kaos" sistemiyle Müslümanları birbirine kırdırarak bölgeyi kontrol altında 3 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika "Yapıcı kaos" sistemiyle Müslümanları birbirine kırdırarak bölgeyi kontrol altında tutmaya çalışıyor.
Derin Amerika bölgede insanlara savaş yöntemleri yerine sevgi ve merhameti öğretmeli 02:33
Derin Amerika bölgede insanlara savaş yöntemleri yerine sevgi ve merhameti öğretmeli 3 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika bölgede insanlara savaş yöntemleri yerine sevgi ve merhameti öğretmeli.
Derin Amerika Suriye’ye şiddeti durdurmaya değil Türkiye’yi bölmek isteyen PKK’yı korumaya geldi 03:19
Derin Amerika Suriye’ye şiddeti durdurmaya değil Türkiye’yi bölmek isteyen PKK’yı korumaya geldi 2 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Suriye’ye şiddeti durdurmaya değil Türkiye’yi bölmek isteyen PKK’yı korumaya geldi.
Derin Amerika Türkiye’nin bölünüp, federasyon olması için elinden geleni yapıyor 04:04
Derin Amerika Türkiye’nin bölünüp, federasyon olması için elinden geleni yapıyor 2 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Türkiye’nin bölünüp, federasyon olması için elinden geleni yapıyor.
Derin Amerika bütün terör örgütlerine yaptığı gibi PKK’ya da kalleşlik yapacaktır 06:06
Derin Amerika bütün terör örgütlerine yaptığı gibi PKK’ya da kalleşlik yapacaktır 2 izlenme - 2 yıl önce Derin Amerika bütün terör örgütlerine yaptığı gibi PKK’ya da kalleşlik yapacaktır.
Derin Amerika Cerablus'un boşaltılması için Türk askerini kullanmak sonra da bölgeye PYD'yi yerleşme 02:21
Derin Amerika Cerablus'un boşaltılması için Türk askerini kullanmak sonra da bölgeye PYD'yi yerleşme 1 izlenme - 1 yıl önce Derin Amerika Cerablus'un boşaltılması için Türk askerini kullanmak sonra da bölgeye PYD'yi yerleştirmek istiyor.