Hoşgeldiniz!

dertli ud

Muazzez Ersoy - Dertli Ud 06:03
Muazzez Ersoy - Dertli Ud 9.331 izlenme - 6 yıl önce
Sinan Özen - Dertli Ud 05:54
Sinan Özen - Dertli Ud 4.365 izlenme - 4 yıl önce Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun…(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun … Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum…(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
Sinan Özen - Dertli Ud  -By Damarix 06:01
Sinan Özen - Dertli Ud -By Damarix 4.094 izlenme - 7 yıl önce aşkın atalay full damar http//www.facebook.com/fulldamarcı facebook sayfamıza aşkın atalay yazarakta ulaşabilirsiniz..
Sinan Özen - Dertli Ud 06:01
Sinan Özen - Dertli Ud 1.605 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşık Olmak İstiyorum Çıkış Tarihi: 26.09.1991 Arabesk Şarkı Sözleri: Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun...(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun ... Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum...(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
Sinan Özen Dertli Ud 05:54
Sinan Özen Dertli Ud 1.390 izlenme - 6 yıl önce Sinan Özen Dertli Ud
Sinan Özen - Dertli Ud (1991) 06:00
Sinan Özen - Dertli Ud (1991) 650 izlenme - 2 yıl önce 1990'ların başında bomba etkisi yaratan ve çok sevilen Sinan Özen parçası ''Dertli Ud'' Söz: Ali Tekintüre / Müzik: Selami Şahin sözleri: Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun…(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun … Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum…(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
Sinan ÖZEN - Dertli Ud 06:00
Sinan ÖZEN - Dertli Ud 576 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri : Çal dertli udum çal, tellerin nameyle dolsun.. Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun... Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun, Bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum.. O vefasız nerelerde ? Söyle bana dertli udum.. Ellerini kim tutuyor ? Gözlerine kim bakıyor ? Şimdi bensiz ne yapıyor ? Söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh !! gözemi, sözemi geldik ? Ahh dertli udum ahh !! nerdeydik nereye geldik ? Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum.. O vefasız nerelerde ? Söyle bana dertli udum.. Ellerini kim tutuyor ? Gözlerine kim bakıyor ? Şimdi bensiz ne yapıyor ? Söyle bana dertli udum..
Muazzez Ersoy - Dertli Ud 06:12
Muazzez Ersoy - Dertli Ud 157 izlenme - 2 yıl önce Çal dertli udum çal Ellerin nağmeyle dolsun Çal dertli udum çal Şu gönlüm teselli bulsun Hiç susma bu akşam Çal ne olursun Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun Bil bildiğin varsa senin Anlat bana dertli udum 0 vefasız nerelerde Söyle bana dertli udum Gözlerine kim bakıyor Ellerini kim tutuyor Şimdi bensiz ne yapıyor Anlat bana dertli udum Ah dertli udum ah Söze mi göze mi geldik Ah dertli udum ah Nerdeydik nereye geldik
Sinan Özen - Dertli Ud 06:01
Sinan Özen - Dertli Ud 120 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen - Dertli Ud Şarkı Sözleri (lyrics): Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun...(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun ... Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum...(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
Sinan Özen - Dertli Ud 06:01
Sinan Özen - Dertli Ud 199 izlenme - 4 yıl önce Sinan Özen - Dertli Ud
Sinan Özen - Dertli Ud 05:54
Sinan Özen - Dertli Ud 101 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen - Dertli Ud Şarkı Sözleri (lyrics): Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun...(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun ... Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum...(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
İhsan Güvenç - Dertli Ud 06:27
İhsan Güvenç - Dertli Ud 19 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/MÃœZÄ%... Hayriye Aydoğdu İLE Şarkılar Seni Söyler MÜZİK Kanalı Tüm Videolar https://www.youtube.com/channel/UCQ-BLNMYayk1T8x8sEhdvEQ Hayriye Aydoğdu İLE Şarkılar Seni Söyler Müzik Kanalı Tüm Videolar
Sinan Özen - Dertli Ud 06:01
Sinan Özen - Dertli Ud 26 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen - Dertli Ud