Hoşgeldiniz!

dertli udum

Sinan Özen--- Dertli Udum 05:59
Sinan Özen--- Dertli Udum 101.513 izlenme - 9 yıl önce sinan özen--- dertli udum
İhsan Güvenç-Çal Dertli Udum Çal 06:29
İhsan Güvenç-Çal Dertli Udum Çal 6.524 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Sinan Özen - Dertli Udum 06:01
Sinan Özen - Dertli Udum 1.334 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen - Dertli Udum Şarkı Sözleri: Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun…(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun … Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum…(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
Dertli Udum 06:03
Dertli Udum 2.087 izlenme - 8 yıl önce selami şahin-dertli udum....
Sinan ÖZEN - Dertli Ud 06:00
Sinan ÖZEN - Dertli Ud 554 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri : Çal dertli udum çal, tellerin nameyle dolsun.. Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun... Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun, Bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum.. O vefasız nerelerde ? Söyle bana dertli udum.. Ellerini kim tutuyor ? Gözlerine kim bakıyor ? Şimdi bensiz ne yapıyor ? Söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh !! gözemi, sözemi geldik ? Ahh dertli udum ahh !! nerdeydik nereye geldik ? Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum.. O vefasız nerelerde ? Söyle bana dertli udum.. Ellerini kim tutuyor ? Gözlerine kim bakıyor ? Şimdi bensiz ne yapıyor ? Söyle bana dertli udum..
Sinan Özen Dertli Udum 07:07
Sinan Özen Dertli Udum 886 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun…(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun … Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum…(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..(2x)
Sinan Özen Dertli Udum 06:01
Sinan Özen Dertli Udum 597 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen Dertli Udum 1991 Çal Dertli Udum Çal Tellerin Nağmeyle Dolsun Çal Dertli Udum Çal Şu Gönlüm Teselli Bulsun Hiç Susma Bu Akşam Ne Olursun Giden Sev...
Sinan Özen - Dertli Udum 1991 06:00
Sinan Özen - Dertli Udum 1991 173 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Çal dertli udum çal , tellerin nameyle dolsun Çal dertli udum çal, şu gönlüm teselli bulsun...(2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, Giden sevgiliye bir çağrı olsun Bir davet olsun ... Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız nerelerde, söyle bana dertli udum...(2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum.. Ahh dertli udum ahh!! gözemi sözemi geldik? Ahh dertli udum ahh!! nerdeydik nereye geldik! (2x) Hiç susma bu akşam çal ne olursun, giden sevgiliye bir çağrı olsun, bir davet olsun.. Bir bildiğin varsa senin, anlat bana dertli udum O vefasız şimdi nerde, söyle bana dertli udum? (2x) Ellerini kim tutuyor? gözlerine kim bakıyor? şimdi bensiz ne yapıyor? söyle bana dertli udum..
Sinan Özen Dertli Udum 06:58
Sinan Özen Dertli Udum 98 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen Dertli Udum