Hoşgeldiniz!

Derviş Eroğlu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın KKTC Resmi Ziyareti 02:12
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın KKTC Resmi Ziyareti 619 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk resmî yurt dışı ziyaretini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) gerçekleştiriyor.
Cumhurbaşkanı Gül’e, Kktc’nin En Yüksek Nişanı Olan “devlet Nişanı” Tevcih Edildi 04:36
Cumhurbaşkanı Gül’e, Kktc’nin En Yüksek Nişanı Olan “devlet Nişanı” Tevcih Edildi 290 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül’e, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu tarafından KKTC’nin en yüksek nişanı olan “Devlet Nişanı” tevcih edildi. “Siyasi hayatım boyunca yakından takip ettiğim millî davamız ve KKTC’nin geldiği noktayı simgeleyen bu nişanı taşımak benim için emsalsiz kıvanç kaynağı olacaktır” diyen Cumhurbaşkanı Gül, uluslararası toplumun verilen tüm sözlere karşın haksız şekilde uyguladığı kısıtlamalara rağmen KKTC’nin kısa sürede ulaştığı gelişmişlik seviyesinin gurur verici olduğunu belirtti.
Halk Geliyor Fark Geliyor (Derviş Eroğlu Seçim Müziği) 03:20
Halk Geliyor Fark Geliyor (Derviş Eroğlu Seçim Müziği) 96 izlenme - 3 yıl önce Canım çok çok sıkıldığı zaman seçim müziklerini açar moralimi düzeltirim. Parti marti fark etmez. Hepsi insanları gaza getirmek için hazırlanır. Şarkıda bahsedilen kişi yerine kendimi koyduğum da olur: (...)Bu şarkı bitmez/Bu çoşku dinmez/Bu ışık sönmez/"Lesley Mateas"(...) Not. Solist en tizde "Fark geliyor" diyor. Yanlış anlaşılmasın!
 KKTC Meclisi’nde yemin töreninde olay 01:03
KKTC Meclisi’nde yemin töreninde olay 90 izlenme - 5 yıl önce KKTC Meclisi’nde yemin töreninde olay KKTC’de Cumhuriyetçi Türk Partisi Milletvekili Doğuş Derya’nın “erkek egemen bir and “ diyerek andı değiştirmesi sonucu Meclis’te tartışma çıktı. And içme törenine, katılan Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça ile eski parlamenterlerin yanı sıra vatandaşlar da Derya’ya büyük tepki gösterdi. Meclis Başkanlık Divanı adına oturum başkanlığını yürüten Ergün Serdaroğlu Derya’nın yemini bitirmesine izin vermezken Meclis oturumuna 5 dakika ara verildi. Aradan sonra Doğuş Derya tekrar kürsüye gelerek andı okudu. 28 Temmuz’daki seçimde, Cumhuriyetçi Türk Partisi - Birleşik Güçler’den (CTP-BG) 21, Ulusal Birlik Partisi’nden (UBP) 14, Demokrat Parti- Ulusal Güçler’den (DP-UG) 12, Toplumcu Demokrasi Partisi’nden (TDP) 3 milletvekili seçilmişti.
KKTC 3.Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun hayatı 29:24
KKTC 3.Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun hayatı 5 izlenme - 12 ay önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Dr. Derviş Eroğlu kimdir? http://www.avrupaturkgazetesi.com/dervis-eroglu-kimdir/
Muharrem İnce'den Arınç'a İçkili Fotoğraf Yanıtı 02:34
Muharrem İnce'den Arınç'a İçkili Fotoğraf Yanıtı 37 izlenme - 4 yıl önce Muharrem İnce'den Arınç'a İçkili Fotoğraf Yanıtı
Eroğlu, Fenerbahçe Heyetini Kabul Etti 06:54
Eroğlu, Fenerbahçe Heyetini Kabul Etti 6 izlenme - 3 yıl önce Eroglu, Fenerbahce heyetini kabul etti- KKTC Cumhurbaskani Eroglu: "Turkiye ve Turkiye'deki takimlara yonelik KKTC'de yerlesmis bir sevgi var"- "Kibrisli Rum bir gencin KKTC'de top oynamasina tahammulu olmayan Guney Kibris'in, Kibris sorunuyla ilgili daha buyuk gelismeleri kabul etmesi mumkun olmaz"- Fenerbahce Spor Kulubu Baskani Yildirim: "Tum uluslararasi spor federasyonlarinda dostluk, kardeslik, baris sloganlari kullanildi ancak bunlar lafta kaldi"- "Kibris Turk halki icin uzerimize dusen gorevi yapmaya haziriz"LEFKOSA (AA) - Kuzey Kibris Turk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaskani Dervis Eroglu, Fenerbahce Spor Kulubu Baskani Aziz Yildirim ile takim kaptani Emre Belozoglu ve futbolculardan Selcuk Sahin'in de yer aldigi heyeti kabul etti.
Gül, Son Resmi Ziyaretini KKTC'ye Yaptı 09:10
Gül, Son Resmi Ziyaretini KKTC'ye Yaptı 2 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül görev süresi içindeki son resmi ziyaretini KKTC'ye yaptı, "KKTC, Doğu Akdeniz Bölgesi için örnek oluşturacak niteliktedir." dedi.