Hoşgeldiniz!

Derya Büyükuncu Videoları İzle

Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu'ya Bağış Eleştirisi 02:19
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu'ya Bağış Eleştirisi 4.773 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Nihat Doğan, Survivor'da olduğu dönemde yarışmayı kazanan Derya Büyükuncu'nun ödül parasını bağışlamamasını eleştirdi.
Survivor Şampiyonu Derya Büyükuncu'dan Açıklama 05:04
Survivor Şampiyonu Derya Büyükuncu'dan Açıklama 981 izlenme - 3 yıl önce Survivor Şampiyonu Derya Büyükuncu'dan Açıklama
Hülya Avşar'dan Taner'in Kıçına Şaplak 01:39
Hülya Avşar'dan Taner'in Kıçına Şaplak 408 izlenme - 2 yıl önce Taner sıradışı davranışlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor.Kendi isteği ile Hülya Avşar'a kıçına şaplak attırdı.Aslında bomba olan durum Ricky Martin'in Hülya Avşar'a olan teklifi.Otelde yapmak istedi şarkı şöylememek istedi de ne demek.Üstelik korkmana gerek yoktu otele gidebilirdin Ricky Martin'den zarar gelmez diye biliyoruz.
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu'ya Bağış Eleştirisi 02:19
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu'ya Bağış Eleştirisi 267 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Nihat Doğan, Survivor'da olduğu dönemde yarışmayı kazanan Derya Büyükuncu'nun ödül parasını bağışlamamasını eleştirdi. 2011 yılında düzenlenen 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler' yarışmasında türkücü Nihat Doğan'a karşı birinciliği elde eden ve 500 bin TL'lik para ödülü kazanan milli yüzücü Derya Büyükuncu, yarışmanın finalinde kazandığı paranın yarısını işitme engelli çocuklar yararına çalışan bir vakfa bağışlayacağını söylemişti. Sözünü tutmamakla suçlanan Büyükuncu'ya bir eleştiri'de türkücü Nihat Doğan'dan geldi. Show TV'de Okan Bayülgeni'n sunduğu Makina Kafa'ya konuk olan Nihat Doğan, Derya Büyükuncu'yu samimiyetsizlikle suçladı, medyanın da bu konuda yeterince duyarlı olmadığı eleştirisinde bulundu. "DERYA'NIN YAPTIĞINI YAPSAM MEDYA BENİ ASARDI" "Yarışmayı bile siyasallaştırdılar: Nihat Doğan halk çocuğu, Anadolu çocuğu, diğerleri Beyaz Türk, elitist falan.. Acun abiye dedimki 'Gel 500 milyarı bağışlayalım, yarısını engellilere verelim, yarısıyla yüzme okulu yaptıralım. Derya abi de o okulun başında hocalık yapsın' dedim. Benim o söylemimi 'Tatlı su kurnazlığı yaptı, yarışmayı kazanmak için' dedi.." "Halbu ki 'Okul yapılacaksa en iyi ben yaparım' demesine rağmen Derya, 7 aydır hala harekete geçmedi.. Beni o zaman aşağılamaya çalışan medya, bugün dik durmuyor. Ben o parayı bağışlamasam beni Taksim'de idam ederlerdi.." "BİZ UNUTULMADIK, O ARKADAŞ SOKAĞA ÇIKAMIYOR" "Bana diyorlar ne diyorsun.. Ben söyleyeceğimi final günü söyledim. benim annem Olimpiyatlar'a gider bu adam gidemez dedim.. Demiştim ki şampiyonlar unutulur ama, kahramanlar unutulmaz. Kahraman bizdik. Biz unutulmadık hala, o arkadaş sokağa çıkamıyor."
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu Analizi 01:38
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu Analizi 80 izlenme - 2 yıl önce Ulan şaka maka bir yana da adam haklı haa! Bu ne rezillik kardeşim 6 kere katıldın diye madalya mı veriliyor hayır bir de bunu başarı gibi lanse edip durmak nasıl bir şuursuzluktur. Bu olimpiyatlarda rekor katılım bilmem ne dediniz halen sıfır madalya amk ayar oluyorum lan hergün olimpiyatları izlerken, hiç mi yok ulan başarılı olabileceğimiz bir spor dalı. Hayır Klavye Delikanlılığı diye bir alan olsa bizim sitede var 3-4 tane arkadaş eminim hepsi de altın madalyaya oynar ama yok işte...
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu'ya Çok Sert Bağış Tepkisi 02:52
Nihat Doğan'dan Derya Büyükuncu'ya Çok Sert Bağış Tepkisi 52 izlenme - 3 yıl önce Nihat Doğan yarışmadan kazandığı parayı engelli çocuklara bağışlayacağını söyleyen fakat bağışlamayan Derya Büyükuncuya çok sert eleştiri getirdi.