Hoşgeldiniz!

Desem Ki Videoları

Bedirhan Gökçe-Desem Ki? 02:36
Bedirhan Gökçe-Desem Ki? 12.422 izlenme - 8 yıl önce günlerden sonra bir gün,Şayet sesimi farkedemezsen,rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden,bil ki ölmüşüm.fakat yine üzülme, müsterih ol;kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini,ve neden sonra tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede,hatırla ki mahşer günüdür..ortalığa düşmüşüm seni arıyorum...
Cahit Sıtkı Tarancı - Desem Ki 03:02
Cahit Sıtkı Tarancı - Desem Ki 13.671 izlenme - 8 yıl önce Cahit Sıtkı Tarancı'nın güzel bir aşk şiiri: Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Desem Ki - Cahit Sıtkı Taranci 02:31
Desem Ki - Cahit Sıtkı Taranci 12.997 izlenme - 8 yıl önce Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Cahit Sıtkı Tarancı - Desem Ki 02:01
Cahit Sıtkı Tarancı - Desem Ki 3.803 izlenme - 3 yıl önce Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
cahit sıtkı tarancı desem ki ... 02:20
cahit sıtkı tarancı desem ki ... 9.727 izlenme - 9 yıl önce vakitlerden bir nisan akşamıdır rüzgarların en ferahlatıcısı senden esiyor...
Desem Ki 02:40
Desem Ki 1.483 izlenme - 3 yıl önce Şiir:Cahit Sıtkı TARANCI Video düzenleme: M.İlhan ALP
Desemki - Cahit Sıtkı Tarancı 03:18
Desemki - Cahit Sıtkı Tarancı 6.313 izlenme - 8 yıl önce Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Cem Okan - Desem ki 04:48
Cem Okan - Desem ki 2.347 izlenme - 5 yıl önce
Desem Ki - Cahit Sıtkı Tarancı 02:23
Desem Ki - Cahit Sıtkı Tarancı 3.891 izlenme - 7 yıl önce Seslendiren: Bedirhan Gökçe Şarkı: Söyleyemedim Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Desem Ki - Cahit Sıtkı Tarancı 03:46
Desem Ki - Cahit Sıtkı Tarancı 1.114 izlenme - 6 yıl önce Müzik: Çok Aşığın Var Diyorlar Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
desem ki 02:51
desem ki 1.063 izlenme - 7 yıl önce https://www.facebook.com/seslisiirlerr
Desem Ki 02:12
Desem Ki 550 izlenme - 3 yıl önce Şarkı: Didou Nana Şiir: Cahit Sıtkı Tarancı Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Desemki Şiir Cahit Sitki Taranci 01:23
Desemki Şiir Cahit Sitki Taranci 1.484 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bİr Şİİr Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Desem Ki... 02:21
Desem Ki... 1.218 izlenme - 7 yıl önce şiir cahit sıtkı tarancı desem ki seslendiren burak vanlıoğlu http://burakvanlioglu.com/
Dj Gökhan - Desem Ki 02:44
Dj Gökhan - Desem Ki 1.048 izlenme - 8 yıl önce DESEM Ki Desem ki vakitlerden bir Nisan aksamidir, Ruzgarlarin en ferahlaticisi senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanlarin en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardim ciceklerin en solmazini, Topraklarin en bereketlisini sende surdum, Senden tattim yemislerin cumlesini. Desem ki sen benim icin, Hava kadar lazim, Ekmek kadar mubarek, Su gibi aziz bir seysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... Inan bana sevgilim
Mehmet Ercan 'desem Ki' 02:25
Mehmet Ercan 'desem Ki' 1.027 izlenme - 7 yıl önce mehmet ercan 'desem ki'
Cahit Sıtkı Tarancı Desem Ki Harun Gençer 03:05
Cahit Sıtkı Tarancı Desem Ki Harun Gençer 241 izlenme - 3 yıl önce Desem Ki Vakitlerden Bir Nisan Akşamıdır, rüzgârların En Ferahlatıcısı Senden Esiyor, sende Seyrediyorum Denizlerin En Mavisini, ormanların En Kuytusunu Sende Gezmekteyim, senden Kopardım Çiçeklerin En Solmazını, toprakların En Bereketlisini Sende Sürdüm, sende Tattım Yemişlerin Cümlesini. desem Ki Sen Benim İçin, hava Kadar Lazım, ekmek Kadar Mübarek, su Gibi Aziz Bir Şeysin; nimettensin, Nimettensin! desem Ki... inan Bana Sevgilim İnan, evimde Şenliksin, Bahçemde Bahar; ve Soframda En Eski Şarap. ben Sende Yaşıyorum, sen Bende Hüküm Sürmektesin. bırak Ben Söyleyeyim Güzelliğini, rüzgârlarla, Nehirlerle, Kuşlarla Beraber. günlerden Sonra Bir Gün, şayet Sesimi Farkedemezsen, rüzgârların, Nehirlerin, Kuşların Sesinden, bil Ki Ölmüşüm. fakat Yine Üzülme, Müsterih Ol; kabirde Böceklere Ezberletirim Güzelliğini, ve Neden Sonra tekrar Duyduğun Gün Sesimi Gökkubbede, hatırla Ki Mahşer Günüdür ortalığa Düşmüşüm Seni Arıyorum. cahit Sıtkı Tarancı
Sercan Taşkıran - Desem Ki Cahit Sıtkı Tarancı 02:36
Sercan Taşkıran - Desem Ki Cahit Sıtkı Tarancı 535 izlenme - 6 yıl önce Cahit Sıtkı Tarancı'nın kaleminden: Desem Ki Seslendiren: Sercan Taşkıran Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Desem Ki 02:45
Desem Ki 306 izlenme - 5 yıl önce Yorum bektaş kalender
Desem Ki 02:45
Desem Ki 273 izlenme - 5 yıl önce Şiir: cahit sıtkı tarancı Yorum: Bektaş Kalender Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Enver Seyitoğlu - Desem Ki 01:59
Enver Seyitoğlu - Desem Ki 100 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Şiirimsin Şarkımsın-29-11-2014-Hazırlayan:Erhan Duzturk
Ali İhsan Konuklu - Desem Ki 02:09
Ali İhsan Konuklu - Desem Ki 169 izlenme - 3 yıl önce Bir Cahit Sıtkı Tarancı Şiiri Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem ki sen benim için, Hava kadar lazım, Ekmek kadar mübarek, Su gibi aziz bir şeysin; Nimettensin, nimettensin! Desem ki... İnan bana sevgilim inan, Evimde şenliksin, bahçemde bahar; Ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, Sen bende hüküm sürmektesin. Bırak ben söyleyeyim güzelliğini, Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber. Günlerden sonra bir gün, Şayet sesimi farkedemezsen, Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden, Bil ki ölmüşüm. Fakat yine üzülme, müsterih ol; Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini, Ve neden sonra Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede, Hatırla ki mahşer günüdür Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
Desem Ki 02:02
Desem Ki 96 izlenme - 7 yıl önce
Desem Ki Şiir ( Kajmeriçe Elaa) 03:41
Desem Ki Şiir ( Kajmeriçe Elaa) 33 izlenme - 3 yıl önce Kendi Sesimden Fonlu Şiir...
Alaeddin Şensoy - Desem ki Aşk Yalandır  (Taş Plak Arşivi) 02:59
Alaeddin Şensoy - Desem ki Aşk Yalandır (Taş Plak Arşivi) 2 izlenme - 2 ay önce
Cem Okan - Desem ki 04:48
Cem Okan - Desem ki 22 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkta Biter Çıkış Tarihi: 30.01.2006 Türkçe Pop