Hoşgeldiniz!

Desti Videoları İzle

Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 00:40
Dest-i İzdivac'ın Yayınlanan İlk Bölümü 4.305 izlenme - 2 ay önce İçimizi ısıtan masum gülüşüyle gönüllerimize taht kuran Evlilik programlarının samimiyeti bizi tüm içtenliği ekranlarda izleme fırsatı oluşturan Esra Erol'un, Flash Tv de yayınlandığı ilk görüntüleri izleyelim efem. İyi seyirler...
Mide Bulandıran Diyalog 01:53
Mide Bulandıran Diyalog 125.187 izlenme - 6 yıl önce atv'de ekrana gelen esra erol'da evlen benimle'de gelin ve damat adaylarının 'bacak kılı' diyalogları mide bulandırdı.
Latifeci Troll Damadın Flash TV Şakası 01:47
Latifeci Troll Damadın Flash TV Şakası 10.846 izlenme - 1 yıl önce Latifeci damadımız program program gezdiğini söylemiştim. Kendi facebook adresinde paylaştığı bu video ile troll olduğu kanıtlandı. Videonun açıklamasına; "Flash Tv'de canlı olarak yayınlanan ve sabaha karşı tekrarı olan evlendirme programı Dest-i İzdivaç'ı telefonla arayıp, yayına bağlanıp ardından maytap geçmek bu olsa gerek. Telefondaki konuşmacı benim. Ama ne adım Birol ne de 48 yaşındayım" yazmıştır Tansu Taşkın abimiz.
Dest-i Taciz 00:04
Dest-i Taciz 4.233 izlenme - 2 yıl önce Desti İzdivaç'a katılan bir amcamız Esra Erol'la fazlaca yakınlaşınca dayanamıyor ve olanlar oluyor.
desti İzdivaç komik anlar 01:18
desti İzdivaç komik anlar 6.764 izlenme - 8 yıl önce desti İzdivaç programın'da yaşanan komik olaylar..
Damat Adayı Fikret ve Fantezileri - İzdivaç 03:29
Damat Adayı Fikret ve Fantezileri - İzdivaç 4.120 izlenme - 2 yıl önce 46 yaşına kadar eline kadın eli değmemiş fikret sarışın gelin adayımıza evlendiğinde onu nasıl üzeceğini bir bir anlatır. Sadece yatak odasıyla sınırlı kalmayıp salon ve mutfak fantezilerini ve gördüğü yerde affetmeyeceğini önceden bildirir.
50 veya 60 yaşında olsun bakire olsun 00:52
50 veya 60 yaşında olsun bakire olsun 8.056 izlenme - 7 yıl önce vay dedem vay
dest-i izdivaç-1 04:15
dest-i izdivaç-1 3.884 izlenme - 8 yıl önce hasköy çok programlı lisesi skeç grubu sunar
Dest-İ İzdivaç'ta Damat Adayının Çılgın Dansı 02:37
Dest-İ İzdivaç'ta Damat Adayının Çılgın Dansı 3.238 izlenme - 6 yıl önce dest-i izdivaç'ta damat adayının çılgın dansı
Toy Olsun - Azeri Evlilik Programı 00:23
Toy Olsun - Azeri Evlilik Programı 1.823 izlenme - 2 yıl önce Azerbeycan televizyon kanalları dekorları, kostümleri ve azeri lehçesiyle bana hep çekici gelmiştir ta ki toy olsunla karşılaşana kadar.Türk televizyonlarının yeni kabusu dest-i izdivaç programları azeri kanallarını da etkisi altına almış. Wikileaks belgeleriyle Türkiye ile ilgili enerji politikası gün yüzüne çıkan Azerbeycan'a bir ceza mıdır bilinmez ama biz ettik siz etmeyin balalar.
Desti İzdivaç - Vücut Dili 00:17
Desti İzdivaç - Vücut Dili 2.122 izlenme - 2 yıl önce Aslında videonun sesini kısarak yükleyecektim ancak arkadaşlar ne konuştuğunu merak eder düşüncesiyle ellemedim. Alkışlarlayaşıyorum vücut dilinde tüy bitiren site.
Desti Kebabı Nasıl Yapılır 06:21
Desti Kebabı Nasıl Yapılır 2.952 izlenme - 6 yıl önce desti kebabı nasıl yapılır yozgatın yöresel yemegi ata66kan
Desti İzdivaç - Sen De Şeyini Buldun Kıllısını Arıyorsun 00:23
Desti İzdivaç - Sen De Şeyini Buldun Kıllısını Arıyorsun 1.454 izlenme - 2 yıl önce Evlendirme programları her geçen gün akıl almaz bir şekilde daha çok artıyor. Yapmacık bir evlilik; kadın çıkıyor erkeğini seçiyor felan. İnsanlarımız seviyor izlemeyi napsınlar. Bunların en ünlüsü: Dest-i İzdivaç. Eskiden evi olan, arabası olan koca hemen kapılır, evlenilirdi. Ama artık programdaki kadınlar hiçbirşeyi beğenmez oldu; Erkek: "Arabam var, evim var" Kadın: "Araba kaç motor" Erkek: "1500" Kadın: "Ben 1600 motordan aşağısı ile evlenmem." Sıradaki...
Gay Naim ve Arkadaşı Murat 03:57
Gay Naim ve Arkadaşı Murat 1.495 izlenme - 2 yıl önce Gay barda çalışan ve Flash Tv'nin Kadrolu elemanı olan Murat, Yalçın Çakır'ın yalan testi programında makinaya bağlı arkadaşı gay Naim'i yerden yere vuruyor daha sonrada Semra kaynana'nın programına çıkıp kendine eş arıyor.
kuşumla ilgilenir misin:d 00:40
kuşumla ilgilenir misin:d 4.507 izlenme - 8 yıl önce izdivaç programında adam adayına kuşumla ilgilenir misin derse ne olur?çok komik süper komedi.mutlaka izle
Ruh Hastası Teyze - Bas Gaza 01:00
Ruh Hastası Teyze - Bas Gaza 1.083 izlenme - 2 yıl önce Efendim, meşhur ruh hastası aileye ait "bas gaza" klibi, pek çok alkışçıda olduğu gibi izdivaç sevdalısı teyzelerde de derin beyin hasarlarına, cırcırlara, sıçalaklara neden oldu. Bu elim durumla birlikte türeyen insan profilini incelerken, ruh hastası bas gaza danslarının atasını da izleyerek saygı duruşunda bulunabilirsiniz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20234/
çorum - desti izdivaç 06:56
çorum - desti izdivaç 2.253 izlenme - 8 yıl önce Hattusas Sanat Atölyesi Tiyatro19 oyuncuları olarak, Çorum Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) için hazırladığımız ramazan özel proğramından doğaçlama şov bölümünden görüntüler.... www.hattusassanat.com
Desti  İzdivac Atilla Nuran'a Nanik 04:25
Desti İzdivac Atilla Nuran'a Nanik 1.653 izlenme - 6 yıl önce
turgay basyayla desti icinde bekmez 2009 02:47
turgay basyayla desti icinde bekmez 2009 3.613 izlenme - 8 yıl önce turgay basyayla desti icinde bekmez 2009
Dest-i İzdivaç - Cırtlak Sesli Kadın 01:32
Dest-i İzdivaç - Cırtlak Sesli Kadın 1.433 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol' un programına katılan bir kadınlar hep birden 'Kıskananlar Çatlasın' diye tempo tutmaktayken, birden ortaya çıkan gudubet bir ses stüdyodakileri bile güldürüyor.
70 yaşında 5. göndermiş 01:48
70 yaşında 5. göndermiş 2.707 izlenme - 9 yıl önce kahka yaff
İzdivaç - Kung-fu Ustası Songül Hanım 01:32
İzdivaç - Kung-fu Ustası Songül Hanım 691 izlenme - 2 yıl önce İzdivaç programında ata sporumuz olan güreş müsabakasında iki ezeli rakip karşı karşıya geldi. Güreş konusunda oldukça başarılı olan Songül hanıma güreş hayatında başarılar diliyoruz.
Müzeyyen Senar - Alamam Doğrusu Desti Emele 02:51
Müzeyyen Senar - Alamam Doğrusu Desti Emele 918 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Güfte: Hakkı Sühâ Gezgin Beste: Şerif İçli Usûl: Aksak Makam: Mâhur **** Alamam doğrusu dest-i emele Bir kadeh ki dolaşır elden ele İstemem çare de olsa ecele Bir kadeh ki dolaşır elden ele.
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 03:07
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 724 izlenme - 2 yıl önce Programa ön saflarda oturan bir bayana talip olduğunu söylemek için bağlanan şahıs sert kayaya toslamıştır. Talip olduğu bayanın arkadaşı gözlüğünü takarak ve Flaş tv sütüdyolarının verdiği güven ile hareket hışımla bertaraf edilmiştir.
Desti İzdivac Damat Adayi Sasirtti 06:07
Desti İzdivac Damat Adayi Sasirtti 1.050 izlenme - 5 yıl önce desti izdivac damat adayi sasirtti
Uruş Kapama - Ankara Kapama 06:39
Uruş Kapama - Ankara Kapama 280 izlenme - 1 yıl önce Uruş, Ankara'nın Beypazarı ilçesine bağlı bir kasabadır. (Son büyükşehir kanunu ile belediyesi kapandı) Bu küçük kasabanın kendine özgü kapama kebabı-pilavının tarifini izliyoruz. Yozgat, desti kebabına benzetilse de, malzemesi daha fazla, yapılması daha karışık, tadı da muhtemelen (çünkü Uruş kapamayı tatmış olsam da, desti kebabına henüz kısmet olmadı) daha farklıdır. İzleyip, öğreniyoruz. Beypazarı'na giderseniz, Beypazarı güvecinden daha evvel isteyiniz.
dest-i izdivaç-2 14:11
dest-i izdivaç-2 1.268 izlenme - 8 yıl önce hasköy çok programlı lisesi tyatro grubu sunar
Desti izdivaç teperim geri kaç 04:36
Desti izdivaç teperim geri kaç 1.539 izlenme - 8 yıl önce izlenme rekorları kıran programın en komik anları...
Köprünün Altı Testi Fatmam Ben Rakıya Su Katmam Senfonik Türkü Desti Aman Fatma Canım Gülüm Fatma 04:53
Köprünün Altı Testi Fatmam Ben Rakıya Su Katmam Senfonik Türkü Desti Aman Fatma Canım Gülüm Fatma 1.182 izlenme - 2 yıl önce Güzel Muğla Bodrum Türkülerini Piyano ile Hiç Dinlediniz mi? Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Fatmam, Köprünün Altı Testi " Eserini Kuyruklu Piyano İcra etti ve Söyledi. Solist; ECE YILDIRIM Sesi ile Ona Eşlik Etti. Çok Sevilen Muğla Bodrum Türküleri Piyano ile Sevdiniz mi? Lütfen Yazarak ve Beğenerek Genç Piyaniste Destek Verin. Sevgi ve Saygılar... Değerli Eleştirileri ve Yorumlarınızı lütfen Yazın. Köprünün altı testi İpekli şalvar esti Şalvarlının yanında Beni bir uyku bastı Aman aman şalvarlım Orta da boylu ilvanlım Kaşları gözleri sürmeli Önü de çapraz düğmeli Aman Fatmam Canım gülüm Fatmam Ben rakıya su katmam Sen katarsan ben içmem Ben Fatmamdan vazgeçmem Köprünün altı diken Yaktın beni gül iken Allah da seni yaksın Üç günlük gelin iken Köprüden indim düze Atı saldım nergise Acep ben neler etsem Şu kıvrak belli kıza Köprünün altı çarşı Evi çarşıya karşı Ahdettim yemin ettim Uğruna koydum başı Köprünün Altı Tepsi (Fatmam) Sözleri, Kaynak Fatmam fatma Köprünün Altı Testi Tolga Çandar Grup Topluluk Eğitimi Okulu lise Egzersiz Etüd Eser Festival Fon Filmi Gam Hoca Öğretmen Jazz jenerik Keman Kaç Marka Metodu testi hikayesi köprünün altı testi nota yöre: muğla bodrum Köprünün Altı Testi Fatmam Ben rakı kat katkı Rakıya Su Katmam TOLGA HAYAL KAHVESI Taraf fatma Fatmadan Pikolo Flüt Yan Köprü Alt Testi Tolga Çandar Sarı Zeybek YouTube Vitrin Sahaf Pan Yayıncılık Şiir Dergi CD DVD Çocuk Kitapları Halk Güncel Müzik Tarihi Fatmam Köprü Altı Testisi Tolga Çandar Grup Topluluk Eğitimi Okulu lise Egzersiz Etüd Eser Festival Fon Filmi Gam Hoca Öğretmen Jazz jenerik Keman Kaç Marka Metod KÖPRÜNÜN ALTI DESTİ Repertuar No: 216 Ezgi Adı: KÖPRÜNÜN ALTI DESTİ Yöresi: MUĞLA/Bodrum Kaynak Kişisi: Şerif Günay Derleyen: Muzaffer Sarısözen Notaya Alan: Muzaffer Sarısözen NOTA: Bölüm 1 Kaleler Bodrum Kalesi (Saint Petrum): M.S. 15. yy.da Rodos Şövalyeleri tarafından St. Peter adına 99 yılda inşa edilmiştir. Halikarnassos'un ilk kurulduğu noktada Zephyrion adası üzerine kurulmuştur. Kale'nin yapımı sırasında Mausolos Anıt Mezarının taşları ve rölyefleri kale duvarlarında kullanılmıştır. Osmanlılar zamanında Kale içindeki kiliseye bir minare ilave edilerek bir cami haline getirilmiştir. Ayrıca bir de küçük Türk Hamamı inşa edilmiştir. 1595'te hapishane olarak kullanılan Kale bugün müze olarak düzenlenmiştir. Yaklaşık 30.000 m²'lik alana sahip olan kalede 5 kule vardır. Bunlar Fransız, İngiliz, İtalyan, Alman kuleleri ile Yılanlı Kule'dir. Camiler, Türbeler Mustafa Paşa Cami: Kızılhisar'lı Mustafa Paşa, Bodrum'a tersane yaptırmak için geldiğinde bu camiyi yaptırmıştır (1723). Tepecik Cami: Mustafa Paşanın kahyası Hamam Ağa tarafından yaptırılmıştır. Adliye Cami: II. Abdulhamit'in gönderdiği ve halktan toplanan paralarla 1901 yılında yapılmıştır. Şaldırşah Horasani Türbesi, Kubbeli Türbesi, Mustafa Paşa ve Kaptan-ı Derya Cafer Paşanın mezarlarının bulunduğunu Mustafa Paşa Türbesi, Koyunbaba Türbesi görülmeye değer yerlerdir. Eğlence Yerleri Bodrum Ege kıyıları içinde yaşamının renkliliği ile tanınmış en önemli ilçe başı rastlanan meyhaneler diskotekler, tavernalar ve barlar her yaştan insanın eğlenmesine olanak tanır. Bodrum gecelerinin gizemli koyuluğu içinde, eski çağlardan kalmış bir tılsım gibi parıldayan kalenin manzarası, Bodrum akşamlarına ayrı bir güzellik katar. Cumhuriyet Caddesindeki barların yanı sıra Banka Sokak ve iç limanda da pek çok eğlence yeri bulunmaktadır. Taverna müziğinden caz müziğine kadar her türlü müziğin dinlenebileceği barlarda, Bodrum geceleri olanca çekiciliği ile yaşanır. Yat Turizmi Yapım, bakım, onarım ve işletmeciliği kapsayan yat turizminin merkezi Bodrum'dur. İçmeler Tersanesinde ismi artık neredeyse Bodrum'la özdeşleşmiş gulet tipi tekne yapımı geleneği sürdürülmektedir. Tersane büyüklüğündeki tesiste de modern teknoloji ile 30 metre uzunluğundaki lüks yelkenli yatlar inşa edilebilmektedir. Köprünün Altı Testi FATMAM Piyano Müzik Piano Music Pikolo Yan Flüt Senfonik Türküler Bodrum Senfoni Desti testisi su destisi destiler pinar çeşme Köprünün Altı Testi FATMAM BEN RAKIYA SU KATMAM Senfonik türkü Desti Aman Fatma Canım Gülüm Fatma Tolga Çandar Türküler Bodrum Efe Ege Yöresi Senfoni Muğla ege zeybek denizi kıyı sahil mavi Grup Topluluk Eğitimi Okulu Lise Egzersiz Etüd Eser Festival Fon Filmi Gam Hoca Öğretmen Jazz Jenerik Köprünün Altı,FATMAM, BEN RAKIYA SU KATMAM, Senfonik türkü,senfoni müzik,Desti Aman Fatmam Canım Gülüm Fatma Tolga Çandar Türküler Bodrum Efe Ege Yöresi Senfoni Muğla ege zeybek denizi kıyı sahil mavi Grup Topluluk Eğitimi Aman Şalvarlım Orta Da Boylu İlvanlı Kaşları Gözleri Sürmeli Önü Çapraz Düğmeli Testi Okulu Lise Egzersiz Etüd Eser Festival Fon Filmi Gam Hoca Öğretmen Jazz Jenerik
Rapçi Sabiha Teyze 02:48
Rapçi Sabiha Teyze 670 izlenme - 2 yıl önce Sabah kadın programlarında gelinen son nokta. Bir flash tv klasiği semiha yankıyla desti izdivaç programında ceza eşliğinde rap yapan teyze. Durum içler acısı falan değil aslında çünkü lerzan mutlu onlar mutlu o zaman midyat seyfo gülün.