Hoşgeldiniz!

destici

Yıldırım ile Destici Arasında Bedelli Askerlik Sohbeti 01:18
Yıldırım ile Destici Arasında Bedelli Askerlik Sohbeti 26 izlenme - 4 ay önce Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya gelen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici arasında dikkat çeken bir bedelli sohbeti yaşandı.
BBP Genel Başkanı Destici 05:51
BBP Genel Başkanı Destici 152 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici: -"Dört Bakana da tavsiyemiz şu; kendiniz Yüce Divan'ı isteyin. Daha fazla haber için www.izlesene.com/sondakikacom kanalına abone olabilirsiniz...
Bu Ülke Bonzai ile Akp Döneminde Tanışmıştır - Mustafa Destici 00:59
Bu Ülke Bonzai ile Akp Döneminde Tanışmıştır - Mustafa Destici 169 izlenme - 3 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) genel başkanı Mustafa Destici gündeme ilişkin açıklamalarında iktidarı sert sözlerle eleştirdi. Son yıllarda bonzai uyuşturucu maddesine bağlı ölümlere değinen Destici bu illet ile Akp iktidarı ile tanışıldığını belirtti.
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 22:31
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 139 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 01:21
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 42 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin milletvekili adaylarıyla toplu fotoğraf çektirmesi- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Şeyh Şehabettin Sühreverdi Türbesini ziyaretleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Odunpazarı bölgesindeki esnafı ziyaret etmeleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlamaları ve gül dağıtmaları - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı.
Destici: Türkiye Pkk'ya Yardım Ediyor 03:03
Destici: Türkiye Pkk'ya Yardım Ediyor 20 izlenme - 3 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye Cumhuriyeti devletinin PKK'ya yardım eder hale geldiğini söyledi.
En Beğenilen Lider Araştırmasında Destici Sürprizi 00:23
En Beğenilen Lider Araştırmasında Destici Sürprizi 18 izlenme - 3 yıl önce ORC'nin 36 ilde yaptığı en beğenilen lider araştırmasında BBP Lideri Mustafa Destici, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi geride bırakarak ikinci sırada yer aldı.
Destici - Dört Savcının Görevden Uzaklaştırılması 01:32
Destici - Dört Savcının Görevden Uzaklaştırılması 11 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de: - "(Dört savcının görevden uzaklaştırılması) HSYK'da 5'e karşı 2 kararla alınmış olsa da, şeklen hukuki temele dayanıyor görünse de milletin vicdanında siyasi bir karar olduğu gerçektir" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, dört savcının görevden uzaklaştırılmasına ilişkin "HSYK'da 5'e karşı 2 kararla alınmış olsa da, şeklen hukuki temele dayanıyor görünse de milletin vicdanında siyasi bir karar olduğu gerçektir" dedi.
Kamalak: 03:24
Kamalak: "Yönümüzü Doğuya Çevireceğiz, Bunu Vadediyoruz" 23 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Destici konuşması- Mustafa kamalak konuşması ve detaylar.
Tarafsız Bölge  - 30 Ekim 2015 02:59:30
Tarafsız Bölge - 30 Ekim 2015 14 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım’a saatler kala, söz parti temsilcileri ve milletvekili adaylarında... Ahmet Hakan, “Tarafsız Bölge Seçim Özel” yayınında Gazeteci konukları İsmail Saymaz ve Nedim Şener ile son kez sordu, MHP’den Koray Aydın ve Ekmeleddin İhsanoğlu, HDP’den Mithat Sancar ve Seher Akçınar Bayar, Saadet Partisi’nden Genel Başkan Mustafa Kamalak ve Büyük Birlik Partisi’nden Genel Başkan Mustafa Destici gündemin başlıklarını yanıtladı
Destici: 01:30
Destici: 10 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici: - "Türkiye, hala darbeci ve cuntacıların yapmış olduğu 82 Anayasası ile yönetiliyor"BOLU (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye hala darbeci ve cuntacıların yapmış olduğu 82 anayasası ile yönetiliyor" dedi.
Bbp Genel Başkanı Destici, İzmir'de 03:03
Bbp Genel Başkanı Destici, İzmir'de 12 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici, İzmir'de- Destici: "(Çözüm sürecinde üçüncü göz) Bunun sonu, Allah korusun, Suriye ve Irak'ta neler yaşanıyorsa Türkiye'nin bir bölgesinde de bunlar yaşanabilir"- "Onun için buradan süratle dönülmesi ve PKK ile gerçek anlamda, hem güvenlik boyutuyla hem özgürlükler boyutuyla mücadele edilmesi lazım"İZMİR (AA) - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, çözüm süreciyle birlikte terör örgütünün hiç olmadığı kadar güçlü hale geldiğini ve fiili olarak demokratik özerklik hedefine ulaşmaya başladığını ileri sürerek, yapılan yanlışlardan süratle dönülmesi gerektiğini savundu.
Destici: 02:45
Destici: "Adaletin Aranması Gereken Yer Sokaklar Değil Meclistir" 1 izlenme - 3 ay önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Adaletin aranması gereken yer sokaklar değil Meclistir.
Destici: 04:16
Destici: "Terörle Topyekun Mücadele Edilmesi Gerekiyor" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Mustafa Destici'nin salona gelişi Mustafa Destici'nin partilileri selamlaması Mustafa Destici'nin konuşması BBP Genel Başkanı Destici: "Terörle topyekun mücadele edilmesi gerekiyor.
Destici: 02:37
Destici: "Büyük Birlik Partisi Olarak Tercihimizi Milletin Seçtiği Vekillerin Getirdiği Sistemden... 1 izlenme - 6 ay önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Anayasa değişikliğinin, devletimizin bekası ile milletimizin huzur ve refahına katkı sağlayacağına inanıyoruz ve onun için de milletimize diyoruz ki vakit; millete yönelme vaktidir ve vakit 'evet' deme vaktidir.