Hoşgeldiniz!

deutschland

Türk Gencinden Alman'a İbretlik Ayar 00:48
Türk Gencinden Alman'a İbretlik Ayar 4.535 izlenme - 2 ay önce Türk genciyle bira içme yarışına giren Alman'ın ağzı açık kalmış.
40 Metrekare Almanya (1986) - Canım Çekti Kız 01:30
40 Metrekare Almanya (1986) - Canım Çekti Kız 15.862 izlenme - 2 yıl önce Tevfik Başer'in yönettiği rahmetli Yaman Okay ve Özay Fecht in başrollerini paylaştığı Almanya'da çekilen 40 Metrekare Almanya nın meşhur sahnesi. Video süresi akıllara bir takım sorular getiriyor.
İmad Selim Germany  5.dakikadan Sonra Süper ) 09:57
İmad Selim Germany 5.dakikadan Sonra Süper ) 10.937 izlenme - 5 yıl önce imad selim germany 5.dakikadan sonra süper )
Rudolf Hess - Sieg Heil 00:56
Rudolf Hess - Sieg Heil 1.995 izlenme - 8 ay önce Rudolf Hess Sieg Heil çektiriyor. Walter Richard Rudolf Hess, Nazi Almanyası'nın önde gelen isimlerindendi. Aralık 1933'ten itibaren SS-Ehrenführer olarak Obergruppenführer formasını giyme hakkına sahipti. Adolf Hitler'in Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi'ndeki vekiliydi.
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! 23:44
Bir Türk Almanya da Karnavala Giderse ! 3.187 izlenme - 2 yıl önce youtube fenomeni tırcı ali abimizin yakın arkadaşı serdarın almanya duısburg da katıldığı karnavalda yaptığı değişik yorumlar ve karnaval ortamını izliyoruz...
Almanya Milli Marşı - Deutschlandlied 03:37
Almanya Milli Marşı - Deutschlandlied 4.943 izlenme - 3 yıl önce Almanya Federal Cumhuriyeti'nin resmi ulusal marsi. 1990'da Dogu ve Bati Almanya'nin birlesmesinden sonra marsin sadece 3. kitasi soylenmektedir. Alman Milli Marsi'nin sozleri (Lyrics): Deutschland, Deutschland uber alles, U;ber alles in der Welt, Wenn es stets zu Schutz und Trutze Bruderlich zusammenhält. Von der Maas bis an die Memel, Von der Etsch bis an den Belt, |: Deutschland, Deutschland uber alles, U;ber alles in der Welt! :| Deutsche Frauen, deutsche Treue, Deutscher Wein und deutscher Sang Sollen in der Welt behalten Ihren alten schonen Klang, Uns zu edler Tat begeistern Unser ganzes Leben lang. |: Deutsche Frauen, deutsche Treue, Deutscher Wein und deutscher Sang! :| Einigkeit und Recht und Freiheit Fur das deutsche Vaterland! Danach lasst uns alle streben Bruderlich mit Herz und Hand! Einigkeit und Recht und Freiheit Sind des Gluckes Unterpfand; |: Bluh' im Glanze dieses Gluckes, Bluhe, deutsches Vaterland! :|
Erci E - Deutschland Sensin 03:05
Erci E - Deutschland Sensin 1.493 izlenme - 3 yıl önce Erci E - Deutschland Sensin (Klip)
Waffen SS - Renkli Görüntüler 02:56
Waffen SS - Renkli Görüntüler 1.227 izlenme - 2 yıl önce Waffen-SS Nazi Almanyası'nda SS'in sonradan kurulma iki askeri kolundan biridir. Diğeri Allgemeine SS'dir. Sadece Alman ordusunun ağır silahlara sahip olmasının herşeye sahip olma hırsıyla çeliştiğini fark eden Heinrich Himmler'in İkinci Dünya Savaşı başlamadan önce NSDAP'ni koruma görevi olan 3 birliğin birleştirmesiyle oluşmuştur. Waffen-SS'e bağlı olan Tümenlerin hemen hemen hepsinin savaş suçlarına işledikleri ve iştirak ettikleri yönünde iddialar mevcuttur ve bunların bir kısmı Nürnberg Mahkemelerinde kanıtlanmıştır.
Doğu Cephesi - Korsun - Şevçenkovski Taarruzu Renkli Görüntüler 02:01
Doğu Cephesi - Korsun - Şevçenkovski Taarruzu Renkli Görüntüler 1.479 izlenme - 2 yıl önce Korsun - Şevçenkovski taarruzu, 24 Ocak - 16 Şubat 1944 tarihleri arasında yer alan ve Korsun - Çerkassi Kuşatması'na yol açan bir muharebedir. Taarruz, Dinyeper-Karpatlar Taarruzu'nun bir parçasıdır. Bu harekât sırasında Nikolay Vatutin'in komutasındaki 1. Ukrayna Cephesi ve Ivan Konev komutasındaki 2. Ukrayna Cephesi kuvvetleri, Alman Güney Ordular Grubu'na bağlı bazı birlikleri Dinyeper Nehri kıyılarında tuzağa düşürüp kuşattılar. Haftalar boyunca süren çatışmalarda Kızıl Ordu kuvvetleri kuşatma altındaki Alman kuvvetlerini imha etmeye çalıştılar. Kuşatma altındaki Alman birlikleri dışardan yardıma gelen başka Alman birlikleriyle işbirliği halinde kuşatmayı yarıp kaçmayı başardı. Bu kuvvetlerin yaklaşık üçte ikisi kurtulmayı başarmıştır. Bölge, derin vadilerin ve akarsuların böldüğü, tepelik, büyük ölçüde bataklık ve ormaklık bir arazidir. Arazinin yapısı ve bitki örtüsü dolayısıyla görüş mesafesi çoğu kez 5 - 10 km.yi geçmemektedir. Harekât boyunca ince ince kar yağışı, aralıklarla da olsa hemen hemen her gün oldu. Isı, geceleri eksi değerlere düşmekle birlikte gündüzleri çoğunlukla -4 derece dolayındadır. Alman kuvvetleri için harekâtın en kritik günlerinden biri olan 5 Şubat'ta, ısı birden bire - 8 dereceye kadar düşmüştür. Ocak ayının son günlerine kadar bölge, genellikle karla kaplıdır. Şubat ayı başında karlar erimeye başladı. Bu durum, paletli araçlar için pek sorun olmasa da, her iki tarafın tekerlekli araçları için ciddi sorun yarattı. Ayrıca 24 - 28 Ocak ve 5 - 9 Şubat günlerinde, sabahları ve öğleden sonraları yoğun bir sis tabakası bölgeyi kaplamış, görüş mesafesini yer yer 200 metreye kadar düşürmüştür Sonuç : Sovyet Zaferi
2 Dakikada Almanları Tanımak 02:25
2 Dakikada Almanları Tanımak 789 izlenme - 2 yıl önce Seri devam ediyor efendim. Sırada tombikto memintoları ve birasıyla ünlü Almanya var. Hep beraber izliyoruz. Türkiye: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89739/2-dakikada-turkleri-tanimak Japonya: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85154/2-dakikada-japonlari-tanimak Rusya: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85247/2-dakikada-ruslari-tanimak İtalyan: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85443/iki-dakikada-italyanlari-tanimak Amerikan: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85452/2-dakikada-amerikalilari-tanimak Şili: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85470/2-dakikada-sililileri-tanimak Brezilya: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85309/2-dakikada-brezilyalilari-tanimak Hindistan: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85371/2-dakikada-hindistanlilari-tanimak Meksika: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85517/2-dakikada-meksikalilari-tanimak
Deutschland Über Alles - Alman Marşı 03:35
Deutschland Über Alles - Alman Marşı 560 izlenme - 3 yıl önce deutschland, deutschland über alles, über alles in der welt, wenn es stets zu schutz und trutze brüderlich zusammenhält, von der maas bis an die memel, von der etsch bis an den belt - deutschland, deutschland über alles, über alles in der welt. deutsche frauen, deutsche treue, deutscher wein und deutscher sang sollen in der welt behalten ihren alten schönen klang, uns zu edler tat begeistern unser ganzes leben lang. deutsche frauen, deutsche treue, deutscher wein und deutscher sang. einigkeit und recht und freiheit für das deutsche vaterland! danach laßt uns alle streben brüderlich mit herz und hand! einigkeit und recht und freiheit sind des glückes unterpfand. |blüh' im glanze dieses glückes, blühe, deutsches vaterland.
taze taze wrc rally germany 2011 hd 07:05
taze taze wrc rally germany 2011 hd 950 izlenme - 6 yıl önce
bmw e36 power deutschland fuball gewinner ! 00:23
bmw e36 power deutschland fuball gewinner ! 702 izlenme - 6 yıl önce
Is mir egal - Bana Ne 01:31
Is mir egal - Bana Ne 273 izlenme - 2 yıl önce Gurbetin soğuk ve derin sularından gelen arkadaşımız Kazım Akboğa Almanya "Yeteneksizsiniz!" yarışmasında bu şarkıyla ortalığı kasıp kavurdu.
Wrc Ralli Almanya (2014) 04:39
Wrc Ralli Almanya (2014) 326 izlenme - 3 yıl önce Wrc Ralli Almanya (2014) Özet Görüntüler
Traktöre Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ralli Pilotu 00:32
Traktöre Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ralli Pilotu 520 izlenme - 2 yıl önce Hyundai otomobili ile Almanya Rallisi öncesi test sürüşü yapan Thierry Neuville isimli pilot bir anda yola çıkan traktör ile burun buruna geldi.
Deutschland 09 - 13 Kurze Filme Zur Lage Der Nation Fragman 01:41
Deutschland 09 - 13 Kurze Filme Zur Lage Der Nation Fragman 379 izlenme - 3 yıl önce Deutschland 09 - 13 Kurze Filme Zur Lage Der Nation13 Alman yönetmen, kendi ülkelerini inceleyen kısa filmler çekti ve ortaya Deutschland 09 çıktı.
SS Marchiert in Feinsland 02:42
SS Marchiert in Feinsland 290 izlenme - 2 yıl önce Alman ordularına ek olarak savaşın ortasından itibaren cepheye sürülen SS ordularına ait marştır. Marşın içeriğinden de anlayabildiğiniz üzere doğu cephesine giden askerler için bestelenmiştir. Türkçesi; "ss düşman ülkesinde yürüyor ve şeytanın şarkısını söylüyor volga kıyısında dikilen bir asker o da katılıyor mırıldanarak aldırmıyoruz orda burda yürümüşüz ve dünyanın geri kalanı lanetliyormuş ya da selamlıyormuş bizi keyfince yapsın ne yapmak istiyorsa her neredeysek, daima ilerideyiz ve şeytan da bizimle söylüyor şarkısını ha, ha, ha, ha, ha! almanya için savaşıyoruz bizler, hitler için savaşıyoruz ve bir an rahat vermeyeceğiz kızıllara zaten vuruştuk bir çok savaşta kuzeyde, güneyde, doğuda, batıda ve şimdi de hazırız döğüşe kızıl salgına karşı ss bir an dinlenmeyecek, yok edeceğiz kökünden bir daha kimse almanya'nın talihini tehdit edemeyecek ve saflar seyreldiğinde bile bizim için geri çekilme olmayacak her neredeysek, daima ilerideyiz ve şeytan da bizimle söylüyor şarkısını ha, ha, ha, ha, ha! almanya için savaşıyoruz bizler, hitler için savaşıyoruz ve bir an rahat vermeyeceğiz kızıllara!
DSDS Oruc aus Heilbronn 02:46
DSDS Oruc aus Heilbronn 146 izlenme - 2 yıl önce Deutschland sucht den Superstar Oruc Cicek aus Heilbronn
Almanya Willkommen in Deutschland (Trailer deutsch HD) 01:38
Almanya Willkommen in Deutschland (Trailer deutsch HD) 278 izlenme - 5 yıl önce
Eko Fresh - König von Deutschland 03:55
Eko Fresh - König von Deutschland 122 izlenme - 2 yıl önce Eko Fresh'in popüler olmasını sağlayan 98 yılında yaptığı bu klip, old skool'u özleyenler için gelsin.
Mc Donslds Şebermesi - Oğuzhan Uğur 04:09
Mc Donslds Şebermesi - Oğuzhan Uğur 223 izlenme - 3 yıl önce Oğuzhan Uğur'un şebermeler adını verdiği çalışmalardan benim yer yer hoşuma giden tebessüm ettiğim yerleri vardı umarım sizinde hoşunuza gider sayın seyirci arkadaşlarım
Eurovision Oslo Final - Germany - Lena: Satellite 03:03
Eurovision Oslo Final - Germany - Lena: Satellite 251 izlenme - 4 yıl önce 29.05.2010 Eurovision 2010 Oslo-final - Germany-deutschland-almanya - Lena: "satellite"
Deutschland 09 - 13 Kurze Filme Zur Lage Der Nation Fragman 01:41
Deutschland 09 - 13 Kurze Filme Zur Lage Der Nation Fragman 113 izlenme - 3 yıl önce Deutschland 09 - 13 Kurze Filme Zur Lage Der Nation13 Alman yönetmen, kendi ülkelerini inceleyen kısa filmler çekti ve ortaya Deutschland 09 çıktı.
Türkisches Hamam Düsseldorf Wellness Spa NRW - Turkish Bath 03:26
Türkisches Hamam Düsseldorf Wellness Spa NRW - Turkish Bath 107 izlenme - 3 yıl önce
Eren  Ali Mc Donalds 02:53
Eren Ali Mc Donalds 128 izlenme - 5 yıl önce Eren Ali Mc Donalds
BATININ TASMALI KÖPEĞİ CAN DÜNDAR 03:40
BATININ TASMALI KÖPEĞİ CAN DÜNDAR 21 izlenme - 9 ay önce
Germany Jingle 00:13
Germany Jingle 297 izlenme - 9 yıl önce deutschland vor, noch ein tor. come on germany, score one more goal
Eren İst Bauchtanz Schule Wakka Wakka 27/07/2012 Deutschland 03:14
Eren İst Bauchtanz Schule Wakka Wakka 27/07/2012 Deutschland 89 izlenme - 5 yıl önce Eren ist bauchtanz schule wakka wakka 27/07/2012 Deutschland
İsmail'in YK Kısmı (A Star is Born) 01:57
İsmail'in YK Kısmı (A Star is Born) 50 izlenme - 2 yıl önce Seneler önce boynunda keytar ile sempatik bir afacan olarak Yurtseven Kardeşler isimli gurbetçi grubunda müziğe başlayan İsmail, gruptaki abilerinin türküleri batı enstrumanları ile harmanlayarak yapmaya çalıştığı melez müzik anlayışını geliştire geliştire bugün bulunduğu noktaya getirdi.Hani arabesk melodilerden hip hop'a, hip hop'tan rock n roll'a, rock n roll'dan uzun havaya geçişlerin yaşandığı garip şarkılar var ya, işte o şarkıların kaynağını bulup çıkardım sizin için.Başlangıçta hem sentez çabası hem de İsmail çok masummuş ama işte o aradaki 10-15 yılda neler olduysa onu araştırıyorum hala.Bulunca paylaşacağım sizlerle. Günümüzde bu ekolün başarılı uygulayıcıları arasında Cankan,Tomakinler,Boys Anılar sayılabilir. (Bu arada İsmail YK nın çıkış klibi üfle isimli parçasına çekilmiştir.O parçanın klibinde ağır bir Micheal Jackson şarkıcısına özenme öykünme durumları mevcuttur. Micheal Jackson'da tıpkı İsmail YK gibi şöhreti ilk olarak Jackson Five isimli bir grupla,çocuk yaşta tatmıştır.Micheal Jackson şarkıcısı ile İsmail YK arasındaki tek fark Micheal Jackson şarkıcısının şarkı söyleyebilmesi ve dans edebilmesidir.)