Hoşgeldiniz!

Dev Hortum Videoları İzle

Dev Hortum Kamerada 00:42
Dev Hortum Kamerada 70 izlenme - 11 ay önce ABD’nin Oklahoma eyaletinde çıkan dev hortum, böyle görüntülendi. Bir grup fırtına avcısının uzun süre yakından takip ettiği hortum, önüne çıkan her şeyi yıkıp geçti. Bu doğa olayının her anını anbean izleyen grup, zaman zaman hortuma çok yaklaşınca tehlikeli anlar da yaşadı.
Dev hortum Amatör Kamerada 02:39
Dev hortum Amatör Kamerada 216 izlenme - 4 yıl önce Dev hortum Amatör Kamerada
Dev hortum dehşeti kamerada 02:39
Dev hortum dehşeti kamerada 141 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Georgia eyaletinde en az 2 kişinin ölümüne sebep olan dev hortumlar kameralara yansıdı. Çok sayıda ev ve işyerinin ağır hasar aldığı, araçların ters döndüğü bildirildi.
ABD'deki dev hortum kamerada! 04:46
ABD'deki dev hortum kamerada! 74 izlenme - 4 yıl önce Olumsuz hava koşullarının etkili olduğu ABD'nin Mississippi eyaletinde dev bir hortum en az 3 kişinin yaralanmasına ve büyük çapta maddi hasara yol açtı.
İstanbul'da korkutan iki dev hortum! 01:07
İstanbul'da korkutan iki dev hortum! 27 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!İstanbul'da korkutan iki dev hortum!