Hoşgeldiniz!

dev köpek

En Büyük Kangal Köpeği 00:55
En Büyük Kangal Köpeği 96.791 izlenme - 5 yıl önce Adı Paşa Cinsi Kangal O Kadar Heybetli Ki Ayağa Kalkınca Normal Bir İnsan Yanında Küçücük Kalıyor
Fazla Besiye Çekilen Pitbull 00:55
Fazla Besiye Çekilen Pitbull 37.540 izlenme - 3 yıl önce Bu ne lan? Bu nasıl bir köpek ya? Benim böyle köpeğim olsa gider hayvanat bahçesine bağışlarım, bildiğin dünyaları yedirmişler buna. İçtiği su bile et suyu olmalı.
Fazla Besiye Çekilmiş Pitbull 00:55
Fazla Besiye Çekilmiş Pitbull 2.938 izlenme - 3 yıl önce Bu ne lan? Bu nasıl bir köpek ya? Benim böyle köpeğim olsa gider hayvanat bahçesine bağışlarım, bildiğin dünyaları yedirmişler buna. İçtiği su bile et suyu olmalı.
Dev Anakonda Yılanının İçinden Pitbull Köpeği Çıktı 01:57
Dev Anakonda Yılanının İçinden Pitbull Köpeği Çıktı 1.262 izlenme - 3 yıl önce Ölü olarak bulunan dev anakonda yılanının içerisinden pitbull köğeği çıkardılar.Anakonda kocaman pitbull köpeğini nasıl yutmuş hayretler içerisinde bıraktı.
2 metrelik dev kangal 00:55
2 metrelik dev kangal 1.336 izlenme - 5 yıl önce 4 ayak üstündeyken bile 1 metre olan dev kangal köpeği
işte size devvvv köpek 01:41
işte size devvvv köpek 918 izlenme - 7 yıl önce
Eve Girmek İsteyen Hırsızın Aklını Alan Dev Köpek 00:25
Eve Girmek İsteyen Hırsızın Aklını Alan Dev Köpek 54 izlenme - 1 yıl önce Eve Girmek İsteyen Hırsızın Aklını Alan Dev Köpek
Limon ile Zeytin - Robot Rollie ve Dev Köpek Pogo 13:15
Limon ile Zeytin - Robot Rollie ve Dev Köpek Pogo 22 izlenme - 5 ay önce Limon ile Zeytin'in Disney Channel ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen 4 bölümü bir arada! Yaz tatilinize eğlence katacak bölümlerimiz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz! Youtube kanalımıza hemen abone olabilirsin: https://goo.gl/9RFbBy Eğlenceli çocuk şarkıları için; https://goo.gl/piYzfv En eğlenceli çizgi film sahneleri için; https://goo.gl/WUNFYp Sizinkiler ailesinin eğlenceli boyama videoları; https://goo.gl/cCUUpy Facebook.com sayfamız: https://facebook.com/Sizinkiler Instagram sayfamız: https://instagram.com/LimonileZeytin Twitter profilimiz: https://twitter.com/LimonileZeytin Websitemiz: https://sizinkiler.com Robot Rollie: Zeytin kendine bir robot alır ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlar. Robot oldukça, Zeytin'in odasını toplamak gibi sıkıcı işleri yapmasına gerek kalmaz. Robot Rollie kısa zamanda günlük hayatta Zeytin'in yerini almaya başlar ve Zeytin kendi hayatının anlamsızlaştığını ve yalnızlaştığını görür. Zeytin kendi hayatını geri almaya karar verir; ama Robot Rollie'den kurtulmak düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Dev Köpek Pogo: Limon ve Zeytin kayıp bir köpek bulurlar. Limon sahibine yardım etmek ister ve köpeği geri vermeye çalışır. Pırto, kötü adam, köpeği çalar ve onu satmak ister. Limon ve Zeytin, Pırto'ya oyun oynar ve köpeği sahibine geri verir.
Eğitmenleri Dev Köpeği Durduramıyor 04:27
Eğitmenleri Dev Köpeği Durduramıyor 57 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de özel olarak yetiştirilen pitbull, kızınca tasmasını tutan sahibini sürükledi.