Hoşgeldiniz!

Devam Etmek Videoları İzle

Arazi Yarışında Taklaya Gelip Yarışa Devam Etmek 00:38
Arazi Yarışında Taklaya Gelip Yarışa Devam Etmek 2.965 izlenme - 4 yıl önce
Takla Atıp Yola Devam Etmek 00:32
Takla Atıp Yola Devam Etmek 434 izlenme - 3 yıl önce Hızlı gelen araç aynı hızda viraja girince takla atıp tekerleklerin üzerine düştü...İlginç olan ise tekerleklerin üzerine düşen araç hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam etti.
Alanyalıca Aşk 02:34
Alanyalıca Aşk 96 izlenme - 2 yıl önce Sağa köylerdeki gır merkepler gibi değer verirken, sen gözümün yaşına bile bakmadın. Yüreğimi şişledin.Adı belli beni mağfettin. Gendimi geçtim. Bildiğin şöööle savaştan çıkmış boz eşşeklere döndüm. Bağa camekan ilacı yaptın sanki, gırdın geçirdin beni. Adı batasıcanın eniği...
Kızıltepe'de Tehlikeli Gerginlik Devam Ediyor 01:10
Kızıltepe'de Tehlikeli Gerginlik Devam Ediyor 71 izlenme - 3 yıl önce Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dün akşamdan beri Kızıltepe ve Suriyelilerin arsında devam eden gerginlik bu akşamda devam etti.
Gökhan Töre: Beşiktaş'ta Devam Edeceğim 02:15
Gökhan Töre: Beşiktaş'ta Devam Edeceğim 41 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre, siyah-beyazlı kulüpte bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu, kariyerine burada devam edeceğini söyledi.
Kadınlı Erkekli Devam Eden Yarışma (Bir Milyon Kimin) 01:58
Kadınlı Erkekli Devam Eden Yarışma (Bir Milyon Kimin) 85 izlenme - 4 yıl önce Pelin Çift'in sunduğu, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen'in jüri üyesi olarak görev yaptığı, Türk Televizyon tarihinin en büyük ödüllü yarışması "Bir Milyon Kimin" Kadınlı Erkekli Devam Eden Yarışma
7. Büyükelçiler Konferansı - Bakan Ömer Çelik 06:42
7. Büyükelçiler Konferansı - Bakan Ömer Çelik 33 izlenme - 2 yıl önce Ankara - Dışişleri Bakanlığı'nın ev sahipliğini yaptığı 7. Büyükelçiler Konferansı Ankara'da devam etti.
Stoch: En Büyük Problem Fenerbahçe İle Devam Eden Kontratım 00:25
Stoch: En Büyük Problem Fenerbahçe İle Devam Eden Kontratım 21 izlenme - 3 yıl önce Birlesik Arap Emirlikleri’nin Al Ain takiminda kiralik olarak forma giyen Fenerbahceli futbolcu, teklifleri kuluple devam eden sozlesmesi yuzunden degerlendiremiyor.
Bilinmeze Doğru Star Trek - Devam Et Scotty 00:50
Bilinmeze Doğru Star Trek - Devam Et Scotty 20 izlenme - 3 yıl önce Bilinmeze Doğru Star Trek - Devam Et Scotty
Davutoğlu: Avrupa Birliği Yönündeki Kararlılığımız Devam Edecektir 06:35
Davutoğlu: Avrupa Birliği Yönündeki Kararlılığımız Devam Edecektir 19 izlenme - 2 yıl önce "Yeni Türkiye Yolunda"- Başbakan Davutoğlu: (1)"Avrupa Birliği yönündeki kararlılığımız devam edecektir.
Campbell: Premier Lig'de Oynamaya Devam Etmek İstiyorum 03:15
Campbell: Premier Lig'de Oynamaya Devam Etmek İstiyorum 17 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Kosta Rikalı yıldız, futbol hayatına Arsenal'de devam etmek istediğini söyledi.
Erdoğan: 06:10
Erdoğan: " Paralel Yapının İnine Kadar Girdik Girmeye De Devam Edeceğiz" - 14 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah bir bayramı da 10 Ağustos akşamı milletle yaşayacağız. İlk kez halkın oylarıyla cumhurbaşkanını seçecek, demokrasi bayramını 10 Ağustos'ta farklı bir şekilde idrak edeceğiz" dedi.
Tolunay Kafkas Görevine Devam Ediyor 00:59
Tolunay Kafkas Görevine Devam Ediyor 3 izlenme - 2 yıl önce Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mustafa Yolbulan, teknik direktör Tolunay Kafkas'ın görevine devam edeceğini duyurdu.