Hoşgeldiniz!

devasa

Devasa makineler 01:18
Devasa makineler 19.476 izlenme - 5 yıl önce
Rusya'nın Devasa Askeri Hava Taşıma Uçağı 03:14
Rusya'nın Devasa Askeri Hava Taşıma Uçağı 7.447 izlenme - 1 yıl önce Rusya gelecekte 7 bin kilometre menzile sahip ve saatte 2 bin kilometreden fazla hızda uçabilecek kargo uçakları üzerinde çalışıyor. PAK-TA adı verilen proje hayata geçtiğinde, Rus ordusu tankları ve ağır silahları 7 saat içinde dünyanın her tarafına ulaşabilecek.
Aurelian Sol - Devasa Q Yeteneği! (Base kadar var) 01:00
Aurelian Sol - Devasa Q Yeteneği! (Base kadar var) 7.735 izlenme - 9 ay önce Aurelian Sol PBE'ye düştüğünden beri çılgınca şeyler yapılmaya başlandı. Bu da onlardan bir tanesi. League of Legends'ın yeni şampiyonu Aurelian Sol'ün Q yeteneği haddinden fazla mı güçlü? Videoyu izleyip siz karar verin!
Atarlı Youtube Yorumları ! 05:34
Atarlı Youtube Yorumları ! 2.240 izlenme - 6 ay önce
Makinenin Ne Kadar Havucu Bir Kerede Topladığını İzleyin 02:11
Makinenin Ne Kadar Havucu Bir Kerede Topladığını İzleyin 2.272 izlenme - 12 ay önce Marketten direkt son halini görmektense sebze, meyve ya da herhangi bir gıda maddesinin toplanmasını görmek her zaman büyüleyici. Ayrıca makineler tarım konseptini eskisine göre çok fazla değiştirdi. Bu devasa canavarların etkisini görmek bile aydınlatıcı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nasıl Bir Rüzgar Türbinlerinin Devasa Kanatları Taşınıyor? 06:45
Nasıl Bir Rüzgar Türbinlerinin Devasa Kanatları Taşınıyor? 532 izlenme - 3 ay önce Her biri 52.4 metre uzunluğunda olan devasa kanatlar 12 tonluk ağırlığa sahip. 7 metrelik kamyonlar ile taşınan kanatları bu videoda Çinli bir üstleniyor. Devasa boyutları ile yenilenebilir enerjinin vazgeçilmezi rüzgar türbinlerinin kanatları böyle taşınıyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Shaiya Turkish En İyi Fantastik Devasa Online Rpg 04:06
Shaiya Turkish En İyi Fantastik Devasa Online Rpg 16.734 izlenme - 7 yıl önce shaiya turkish en İyi fantastik devasa online rpg oyunu !
Devasa Siyah Nokta Ameliyatı 01:16
Devasa Siyah Nokta Ameliyatı 2.764 izlenme - 1 yıl önce Siyah nokta artık siyah noktalıktan çıkmış, e ameliyatta kaçınılmaz olmuş bu durumda. Oha yani. +18 sayılmaz pek ama rahatsız olacaklar izlemesin. Tıbbi bir operasyon sonuçta, bilgilendirmek amaçlı.
Devasa Yeraltı Metan Baloncuklarından Oluşan Yarımada 00:31
Devasa Yeraltı Metan Baloncuklarından Oluşan Yarımada 640 izlenme - 4 ay önce Siberian Times'ın haberine göre Sibiryalı bilim insanları Yamal yarımadasına yakın Belyy Island'da yeraltında metan kabarcıkları keşfettiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Epic Meal Time - Devasa Büyüklükte Lazanya Yapımı 05:37
Epic Meal Time - Devasa Büyüklükte Lazanya Yapımı 3.674 izlenme - 2 yıl önce Epic Meal Time - Devasa Büyüklükte Lazanya Yapımı - Oha Nasıl Lazanya Bu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Denizde Devasa Hortum 01:10
Denizde Devasa Hortum 6.727 izlenme - 8 yıl önce doğanın cilvesi
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 07:55
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 2.268 izlenme - 1 yıl önce Çin'in Tianjin şehrinde yaşanan patlama. Gaz istasyonu patlaması olduğu iddia ediliyordu. Daha sonra diğer yerlere de sıçramış sanırım ve kimyasallar patlamış. her halükarda devasa bir patlama olduğu gerçek, 50'ye yakın insan hayatını kaybetmiş. Patlamanın ne kadar büyük olduğunu hissettirecek bir fotoğraf paylaşıyım http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim_3/CH1.jpg Fabrikaya epey mesafede bulunan otoparkta ki arabalar bile paramparça olmuş.
Göğüsleri Onu Öldürebilir 01:29
Göğüsleri Onu Öldürebilir 3.894 izlenme - 3 yıl önce Yıllar içerisinde geçirdiği ameliyatlarla devasa göğüs ölçüsüne sahip olan Amerikalı seks filmleri oyuncusu Elizabeth Starr'ın hayatı göğüsleri yüzünden tehlikede. Doktorların mastektomi yani göğüslerin tamamıyla alınması operasyonundan korktuğu için teklife yanaşmayan Starr, hayatını kaybetme tehlikesiyle burun buruna...
100 Yıllık Antika Devasa Su Pompası 00:28
100 Yıllık Antika Devasa Su Pompası 3.465 izlenme - 4 yıl önce 100 yıllık antika devasa su pompası çalışır durumda
Devasa KitKat Çikolata Yapma 10:01
Devasa KitKat Çikolata Yapma 111 izlenme - 3 ay önce Çikolata ve atıştırmakların hayvani boylarda benzerlerini evde yapma işine gönül veren 2 İngiliz kafadarın Kit Kat çikolata çalışmaları.
Devasa Demir Yolu Makinesi Kara Yoluyla Taşımak - Sakarya 02:52
Devasa Demir Yolu Makinesi Kara Yoluyla Taşımak - Sakarya 1.165 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'da hızlı tren inşaatında kullanılan 48 metre uzunluğunda, 170 ton ağırlığındaki devasa balast eleme makinesi, demir yolunun kapalı olması nedeniyle özel taşıyıcıya yüklenerek kara yoluyla götürüldü. Dev iş makinesinin karayolunda taşınması ilginç görüntüler oluşturdu. Pamukova Medya
Testisleri Büyüyen Adam 04:25
Testisleri Büyüyen Adam 788 izlenme - 2 yıl önce Bu zenci abimiz testislerinin yeteri kadar büyük olmadığı yetmezmiş gibi 2008 de bir kaza geçirmiş ve testisleri büyümeye başlamış. Geçmiş olsun diyoruz
Dünyanın En Büyük Hamam Böceği 03:38
Dünyanın En Büyük Hamam Böceği 1.636 izlenme - 2 yıl önce Enzo dünyanın en büyük hamam böceği türlerinden birini bahsediyor. Hazır Yaz Gelmişken Böyle Bir Paylaşım Şart Oldu. İnsanların Korkulu Rüyası Hamam Böcekleri...
Hormonlu Kareteci 02:25
Hormonlu Kareteci 629 izlenme - 1 yıl önce kadında öyle göğüs var ki herşeyi kırıyor. ama önemli olan bu değil önemli olan o program nuri alçonun niye orda olduğu ve onun surat ifadeleri
Airrivals Devasa Tanrı 01:50
Airrivals Devasa Tanrı 1.759 izlenme - 6 yıl önce airrivals devasa tanrı
Dünyanın En Büyük RC Uçağı 2 02:39
Dünyanın En Büyük RC Uçağı 2 650 izlenme - 2 yıl önce Lan bildiğin uçak lan! Adamlar yapıyor yea tarzında ağzınızdan salyalarınız akarken istediğinizi söyleyebilirsiniz!
Fatih Sultan Mehmet'in Devasa Topları - National Geographic 02:10
Fatih Sultan Mehmet'in Devasa Topları - National Geographic 843 izlenme - 2 yıl önce Şahi Osmanlı İmparatorluğu döneminde yapılıp kullanılmış özel bir savaş topudur. İstanbul'un fethinde kullanılmıştır. Yapımı üç ay süren, çizimlerini Fatih Sultan Mehmet'in önderliğinde Türk mühendislerinin yaptığı topun dökümünü Bizanslıların daha önce sınır dışı ettiği Macar Urban adlı bir dökümcü yapmıştır. Bunun yanında döküm ustası olarak Cenevizli Donar Usta diye birisinden de bahsedilir. Ayrıca bir rivayete göre de Macar Urban sınır dışı edilmemiş, Bizans zindanlarından lağımcılar tarafından kaçırılmıştır Urbain’in döktüğü top ve diğer toplar 1452 senesi Ocak ayının sonlarında Edirne’den yola çıkarılmış ve ancak iki ay sonra İstanbul önlerine getirilebilmiştir.
Karla Kaplanan Yolları Temizleyen Devasa Makineler 01:47
Karla Kaplanan Yolları Temizleyen Devasa Makineler 177 izlenme - 7 ay önce Tabiat Ana, Norveç'te kışı bitirmeyi unutmuş olmalı. Metrelerce yükseklikteki kar yığıntılarının altında kalan yollarla bir yere ulaşmak pek mümkün görünmüyor. İşte tam da bu noktada dev kar makineleri devreye girip, o pamuksu görünümü ortadan kaldırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
shaiya turkish 01:45
shaiya turkish 2.263 izlenme - 7 yıl önce shaiya turkish en İyi fantastik devasa online rpg oyunu !
Asyalı Asker Burnundan Devasa Sivilce Çıkarıyor 02:49
Asyalı Asker Burnundan Devasa Sivilce Çıkarıyor 316 izlenme - 1 yıl önce Asyalı asker burundaki sivilceyi patlatıyor.Asyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyor
Amerikan Robotunun Robot Savaşında Japon Rakibi 02:01
Amerikan Robotunun Robot Savaşında Japon Rakibi 180 izlenme - 11 ay önce CES 2016’da görülen araçların en büyüklerinden olan MegaBot Mk, Kickstarter’da 500.000 dolar destek alan MegaBots tarafından geliştirildi. Bu dev robotun Suidobashi Heavy Industries’in Kuratas’ı ile Amerika vs Japonya düellosunda rekabet etmesi umuluyor. Devasa robotu görkemli ve etkileyici biçimde dimdik dururken gördük. Yapılan küçük gösteride ayakkabı kutularına toplarıyla çorap ateşlediğini görebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
devasa japon balığı 00:31
devasa japon balığı 776 izlenme - 6 yıl önce
En İyi Devasa Canavar Filmleri Top 10 09:16
En İyi Devasa Canavar Filmleri Top 10 375 izlenme - 1 yıl önce Tremors Yeraltı Canavarları Attack Of The 50 Foot Woman Filmi Devasa Kadın Nancy Star Wars Rancor Canavarı Cloverfield Canavarı King Ghidorah Canavarı Marshmalow Adam(Hayalet Avcıları) Dev Ahtapot(Deniz Altında 20.000 Fersah) Kraken Canavarı(Titanların Savaşı) Kingkong Godzilla
Mavi Balina Hakkında İlginç Bilgiler | Liste7tr 01:46
Mavi Balina Hakkında İlginç Bilgiler | Liste7tr 116 izlenme - 9 ay önce Bu videomuzda canlıların en büyüğü olarak bilinen devasa Mavi Balinaları tanıttık. Videomuzun yorum bölümünden düşüncelerinizi sunmayı unutmayın. İzlediğiniz için teşekkür ederim.
mekan-x - son kez elini tutmalıyım & devasa 01:57
mekan-x - son kez elini tutmalıyım & devasa 689 izlenme - 6 yıl önce mekan-x - son kez elini tutmalıyım & devasa