Hoşgeldiniz!

Devasa Videoları

Devasa makineler 01:18
Devasa makineler 20.471 izlenme - 5 yıl önce
Devasa Demir Dövmek İçin Kullanılan Makineler Nasıl Çalışır? 10:28
Devasa Demir Dövmek İçin Kullanılan Makineler Nasıl Çalışır? 1.292 izlenme - 3 ay önce Videoda, demircilerin devasa makineleri demir dövme işleminde nasıl kullandığını görüyoruz, ayrıca basınçlı hava ile çalışan büyük bir çekicin nasıl çalıştığı da görülüyor. Video, İsveç’te bulunan Kihlberg Steel AB şirketinin fabrikasında kayda alınmış. Kihlber Steel AB, çok çeşitli metal parçalarını dövmede uzmanlaşmış bir şirket. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rusya'nın Devasa Askeri Hava Taşıma Uçağı 03:14
Rusya'nın Devasa Askeri Hava Taşıma Uçağı 7.727 izlenme - 1 yıl önce Rusya gelecekte 7 bin kilometre menzile sahip ve saatte 2 bin kilometreden fazla hızda uçabilecek kargo uçakları üzerinde çalışıyor. PAK-TA adı verilen proje hayata geçtiğinde, Rus ordusu tankları ve ağır silahları 7 saat içinde dünyanın her tarafına ulaşabilecek.
Aurelian Sol - Devasa Q Yeteneği! (Base kadar var) 01:00
Aurelian Sol - Devasa Q Yeteneği! (Base kadar var) 8.044 izlenme - 1 yıl önce Aurelian Sol PBE'ye düştüğünden beri çılgınca şeyler yapılmaya başlandı. Bu da onlardan bir tanesi. League of Legends'ın yeni şampiyonu Aurelian Sol'ün Q yeteneği haddinden fazla mı güçlü? Videoyu izleyip siz karar verin!
Makinenin Ne Kadar Havucu Bir Kerede Topladığını İzleyin 02:11
Makinenin Ne Kadar Havucu Bir Kerede Topladığını İzleyin 2.307 izlenme - 1 yıl önce Marketten direkt son halini görmektense sebze, meyve ya da herhangi bir gıda maddesinin toplanmasını görmek her zaman büyüleyici. Ayrıca makineler tarım konseptini eskisine göre çok fazla değiştirdi. Bu devasa canavarların etkisini görmek bile aydınlatıcı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Devasa Siyah Nokta Ameliyatı 01:16
Devasa Siyah Nokta Ameliyatı 3.395 izlenme - 2 yıl önce Siyah nokta artık siyah noktalıktan çıkmış, e ameliyatta kaçınılmaz olmuş bu durumda. Oha yani. +18 sayılmaz pek ama rahatsız olacaklar izlemesin. Tıbbi bir operasyon sonuçta, bilgilendirmek amaçlı.
Shaiya Turkish En İyi Fantastik Devasa Online Rpg 04:06
Shaiya Turkish En İyi Fantastik Devasa Online Rpg 16.742 izlenme - 8 yıl önce shaiya turkish en İyi fantastik devasa online rpg oyunu !
Atarlı Youtube Yorumları ! 05:34
Atarlı Youtube Yorumları ! 2.264 izlenme - 9 ay önce
Epic Meal Time - Devasa Büyüklükte Lazanya Yapımı 05:37
Epic Meal Time - Devasa Büyüklükte Lazanya Yapımı 3.674 izlenme - 3 yıl önce Epic Meal Time - Devasa Büyüklükte Lazanya Yapımı - Oha Nasıl Lazanya Bu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Denizde Devasa Hortum 01:10
Denizde Devasa Hortum 6.940 izlenme - 8 yıl önce doğanın cilvesi
Göğüsleri Onu Öldürebilir 01:29
Göğüsleri Onu Öldürebilir 3.904 izlenme - 3 yıl önce Yıllar içerisinde geçirdiği ameliyatlarla devasa göğüs ölçüsüne sahip olan Amerikalı seks filmleri oyuncusu Elizabeth Starr'ın hayatı göğüsleri yüzünden tehlikede. Doktorların mastektomi yani göğüslerin tamamıyla alınması operasyonundan korktuğu için teklife yanaşmayan Starr, hayatını kaybetme tehlikesiyle burun buruna...
100 Yıllık Antika Devasa Su Pompası 00:28
100 Yıllık Antika Devasa Su Pompası 3.809 izlenme - 4 yıl önce 100 yıllık antika devasa su pompası çalışır durumda
Devasa Yeraltı Metan Baloncuklarından Oluşan Yarımada 00:31
Devasa Yeraltı Metan Baloncuklarından Oluşan Yarımada 657 izlenme - 8 ay önce Siberian Times'ın haberine göre Sibiryalı bilim insanları Yamal yarımadasına yakın Belyy Island'da yeraltında metan kabarcıkları keşfettiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nasıl Bir Rüzgar Türbinlerinin Devasa Kanatları Taşınıyor? 06:45
Nasıl Bir Rüzgar Türbinlerinin Devasa Kanatları Taşınıyor? 546 izlenme - 7 ay önce Her biri 52.4 metre uzunluğunda olan devasa kanatlar 12 tonluk ağırlığa sahip. 7 metrelik kamyonlar ile taşınan kanatları bu videoda Çinli bir üstleniyor. Devasa boyutları ile yenilenebilir enerjinin vazgeçilmezi rüzgar türbinlerinin kanatları böyle taşınıyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 07:55
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 2.292 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Tianjin şehrinde yaşanan patlama. Gaz istasyonu patlaması olduğu iddia ediliyordu. Daha sonra diğer yerlere de sıçramış sanırım ve kimyasallar patlamış. her halükarda devasa bir patlama olduğu gerçek, 50'ye yakın insan hayatını kaybetmiş. Patlamanın ne kadar büyük olduğunu hissettirecek bir fotoğraf paylaşıyım http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim_3/CH1.jpg Fabrikaya epey mesafede bulunan otoparkta ki arabalar bile paramparça olmuş.
Titanic'in Batmadan Önceki Görüntüleri (1912) 03:20
Titanic'in Batmadan Önceki Görüntüleri (1912) 1.500 izlenme - 2 yıl önce 269 metre uzunluğuna, 28.2 metre genişliğe, 66,000 gros ton ağırlığa sahip olan ve ''Batmaz Gemi'' olarak adlandırılan Titanic'in Southampton-New York arası yaptığı ilk sefer'de videoda gördüğünüz beyaz kıyafetli Kaptan Edward John Smith'in planlanandan daha erken New York'a ulaşma hevesi yüzünden malumunuz üzere battı,1.514 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazada bu dev transatlantik gemisi gerisinde taşıdığı milyonlarca dolarlık mücevher,büyük bir şöhret bıraktı.İyi seyirler.
Devasa Demir Yolu Makinesi Kara Yoluyla Taşımak - Sakarya 02:52
Devasa Demir Yolu Makinesi Kara Yoluyla Taşımak - Sakarya 1.286 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'da hızlı tren inşaatında kullanılan 48 metre uzunluğunda, 170 ton ağırlığındaki devasa balast eleme makinesi, demir yolunun kapalı olması nedeniyle özel taşıyıcıya yüklenerek kara yoluyla götürüldü. Dev iş makinesinin karayolunda taşınması ilginç görüntüler oluşturdu. Pamukova Medya
Testisleri Büyüyen Adam 04:25
Testisleri Büyüyen Adam 930 izlenme - 2 yıl önce Bu zenci abimiz testislerinin yeteri kadar büyük olmadığı yetmezmiş gibi 2008 de bir kaza geçirmiş ve testisleri büyümeye başlamış. Geçmiş olsun diyoruz
Dünyanın En Büyük Hamam Böceği 03:38
Dünyanın En Büyük Hamam Böceği 1.709 izlenme - 2 yıl önce Enzo dünyanın en büyük hamam böceği türlerinden birini bahsediyor. Hazır Yaz Gelmişken Böyle Bir Paylaşım Şart Oldu. İnsanların Korkulu Rüyası Hamam Böcekleri...
Hormonlu Kareteci 02:25
Hormonlu Kareteci 709 izlenme - 2 yıl önce kadında öyle göğüs var ki herşeyi kırıyor. ama önemli olan bu değil önemli olan o program nuri alçonun niye orda olduğu ve onun surat ifadeleri
Dünyanın En Büyük RC Uçağı 2 02:39
Dünyanın En Büyük RC Uçağı 2 737 izlenme - 2 yıl önce Lan bildiğin uçak lan! Adamlar yapıyor yea tarzında ağzınızdan salyalarınız akarken istediğinizi söyleyebilirsiniz!
Airrivals Devasa Tanrı 01:50
Airrivals Devasa Tanrı 1.762 izlenme - 7 yıl önce airrivals devasa tanrı
Fatih Sultan Mehmet'in Devasa Topları - National Geographic 02:10
Fatih Sultan Mehmet'in Devasa Topları - National Geographic 964 izlenme - 2 yıl önce Şahi Osmanlı İmparatorluğu döneminde yapılıp kullanılmış özel bir savaş topudur. İstanbul'un fethinde kullanılmıştır. Yapımı üç ay süren, çizimlerini Fatih Sultan Mehmet'in önderliğinde Türk mühendislerinin yaptığı topun dökümünü Bizanslıların daha önce sınır dışı ettiği Macar Urban adlı bir dökümcü yapmıştır. Bunun yanında döküm ustası olarak Cenevizli Donar Usta diye birisinden de bahsedilir. Ayrıca bir rivayete göre de Macar Urban sınır dışı edilmemiş, Bizans zindanlarından lağımcılar tarafından kaçırılmıştır Urbain’in döktüğü top ve diğer toplar 1452 senesi Ocak ayının sonlarında Edirne’den yola çıkarılmış ve ancak iki ay sonra İstanbul önlerine getirilebilmiştir.
Devasa Kitkat Çikolata Yapma 10:01
Devasa Kitkat Çikolata Yapma 129 izlenme - 7 ay önce Çikolata ve atıştırmakların hayvani boylarda benzerlerini evde yapma işine gönül veren 2 İngiliz kafadarın Kit Kat çikolata çalışmaları.
shaiya turkish 01:45
shaiya turkish 2.264 izlenme - 8 yıl önce shaiya turkish en İyi fantastik devasa online rpg oyunu !
Karla Kaplanan Yolları Temizleyen Devasa Makineler 01:47
Karla Kaplanan Yolları Temizleyen Devasa Makineler 201 izlenme - 11 ay önce Tabiat Ana, Norveç'te kışı bitirmeyi unutmuş olmalı. Metrelerce yükseklikteki kar yığıntılarının altında kalan yollarla bir yere ulaşmak pek mümkün görünmüyor. İşte tam da bu noktada dev kar makineleri devreye girip, o pamuksu görünümü ortadan kaldırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asyalı Asker Burnundan Devasa Sivilce Çıkarıyor 02:49
Asyalı Asker Burnundan Devasa Sivilce Çıkarıyor 345 izlenme - 2 yıl önce Asyalı asker burundaki sivilceyi patlatıyor.Asyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyorAsyalı asker burnundan devasa sivilce çıkarıyor
devasa japon balığı 00:31
devasa japon balığı 779 izlenme - 6 yıl önce
En İyi Devasa Canavar Filmleri Top 10 09:16
En İyi Devasa Canavar Filmleri Top 10 462 izlenme - 2 yıl önce Tremors Yeraltı Canavarları Attack Of The 50 Foot Woman Filmi Devasa Kadın Nancy Star Wars Rancor Canavarı Cloverfield Canavarı King Ghidorah Canavarı Marshmalow Adam(Hayalet Avcıları) Dev Ahtapot(Deniz Altında 20.000 Fersah) Kraken Canavarı(Titanların Savaşı) Kingkong Godzilla
Amerikan Robotunun Robot Savaşında Japon Rakibi 02:01
Amerikan Robotunun Robot Savaşında Japon Rakibi 197 izlenme - 1 yıl önce CES 2016’da görülen araçların en büyüklerinden olan MegaBot Mk, Kickstarter’da 500.000 dolar destek alan MegaBots tarafından geliştirildi. Bu dev robotun Suidobashi Heavy Industries’in Kuratas’ı ile Amerika vs Japonya düellosunda rekabet etmesi umuluyor. Devasa robotu görkemli ve etkileyici biçimde dimdik dururken gördük. Yapılan küçük gösteride ayakkabı kutularına toplarıyla çorap ateşlediğini görebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."