Hoşgeldiniz!

deve kuşu

Entarisi Dım Dım Yar - Deve Kuşu Edition 00:40
Entarisi Dım Dım Yar - Deve Kuşu Edition 134.700 izlenme - 3 yıl önce Devekuşundan düğün dernek filminin müziği entarisi dım dım yar eşliğinde dans şov
Bisikletle Yarışan Deve Kuşu 01:19
Bisikletle Yarışan Deve Kuşu 6.087 izlenme - 8 ay önce Bisikletle yarışan deve kuşu kırdı geçirdi. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Dünyanın En Büyük Sahanda Yumurtası! 04:54
Dünyanın En Büyük Sahanda Yumurtası! 5.839 izlenme - 12 ay önce Deve kuşu yumurtası ile sahanda yumurta yapmanın tarihini tekrar'dan yazan ablamız eline geçirdiği yumurtayı pişirerek dünyanın en büyük sahanda yumurtasına imzasını attığını düşünüyoruz.
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 00:22
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 2.819 izlenme - 1 yıl önce Cüsesi gibi dev yumurtaları ile bildiğimiz devekuşu nasıl yumurtlar? Bir deve kuşu sahibi, çiftliğinde çektiği görüntü ile devekuşunun nasıl yumurtladığını saniye saniye görüntüledi. İzliyoruz.
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 00:22
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 2.836 izlenme - 1 yıl önce Cüsselerinin beyinlerine göre ters orantılı olmasıyla tanıdığımız devekuşları, o devasa yumurtalarını nasıl pırtlatırlar? "O yumurta o delikten nasıl çıkar arkadaş" diyenler için gelsin.
Deve kuşunun oyuncak ile imtihanı 01:41
Deve kuşunun oyuncak ile imtihanı 3.833 izlenme - 3 yıl önce Deve kuşu ve emuların oyuncak ile imtihanı.
Deve Kuşu Adam 01:09
Deve Kuşu Adam 4.251 izlenme - 4 yıl önce Deve kuşu adam kafasını bulduğu her yere sokuyor
Gaziantep Zoo 04:36
Gaziantep Zoo 9.103 izlenme - 8 yıl önce Gaziantep Hayvanat Bayçesii
deve kuşu 00:34
deve kuşu 1.474 izlenme - 8 yıl önce deve deve kuşu
Deve Kuşuna Kahkahalar Atan Bebek 01:11
Deve Kuşuna Kahkahalar Atan Bebek 516 izlenme - 2 yıl önce Deve Kuşuna Kahkahalar Atan Bebek
Deve Kuşuna At Gibi Binmek! 01:41
Deve Kuşuna At Gibi Binmek! 461 izlenme - 2 yıl önce Hayvanlara her türlü işkenceyi yapabilen insanlar para kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Ülkelerine gelen turistleri deve kuşuna bindirip para kazanan bu inekler deve kuşuna semer bile vurmuşlar.Bu videoda deve kuşuna binen ,zevkten dört köşe olan turist kızı izlicez.Deve kuşlarını alkışlarla yaşatalım .
Deve Kuşunun Yumurtlama Anı 00:16
Deve Kuşunun Yumurtlama Anı 361 izlenme - 1 yıl önce Deve Kuşunun Yumurtlama Anı İzmir Hayvanat Bahçesinde bir deve kuşunun yumurtlama anı. Deve Kuşu_____________: Devekuşu, Afrika kökenli uçamayan kuş türlerinden birisidir. Struthio cinsinin yaşayan tek üyesidir. Bazı analizler göstermiştir ki, Somali devekuşu, bayağı devekuşlarından ayrı bir tür olarak ele alınabilmektedir fakat taksonomistlerin çoğu Somali devekuşunu bir alttür olarak göstermektedir. Devekuşları kivi, emu ve diğer ratitlerle aynı altsınıfta bulunurlar (Struthioniformes). Görünüşünden ayırt edilebilir. Uzun bir boynu ve uzun bacakları vardır. Saatte 97,5 km (60,6 mph) hızla koşabilme yeteneği ile en hızlı koşan kuştur.[1][2] Devekuşları, yaşayan kuşlar içerisinde en büyük yumurtalara sahip canlılardır (Madagaskar’da yaşamış ve soyu tükenmiş olan fil kuşları ve Yeni Zelanda’da yaşamış ve yok olmuş dev moaların yumurtaları daha büyüktü). Kendileri de yaşayan en büyük kuşlardır. Devekuşlarının diyetleri genel olarak bitkilerden oluşur. Fakat omurgasızları da yiyebilmektedirler. Beş ila elli arasında birey içeren göçebe sürüler hâlinde yaşarlar. Tehlike anında ya kendilerini toprağa uzanarak saklar ya da kaçarlar. Köşeye sıkıştıklarında güçlü bacaklarıyla tekme savurabilirler. Çiftleşme düzenleri coğrafik bölgelere göre değişiklik gösterir. Aynı bölgede yaşayan erkekler iki ila yedi dişiden gruplar için kavga ederler. Kafalarıyla rakiplerine vurduklarında kolaylıkla ölebilirler. Devekuşları dünyanın her yerinde çiftliklerde üretilmektedir. Çoğunlukla dekoratif toz alıcı olarak kullanılan tüyleri için yetiştirilirler. Derileri deri endüstrisinde kullanılır.[3] Eti ise ticari amaçlı kullanılır.[4] "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deve Kuşuyla Trafiğe Çıktı 00:24
Deve Kuşuyla Trafiğe Çıktı 26 izlenme - 2 ay önce Kazakistan’da çılgın bir adam deve kuşuna binip yola çıktı. Trafik yoğundu. Deve kuşuyla araçların arasından rahatlıkla geçen adamı görenler gözlerine inanamazken, ortaya bu görüntüler çıktı.
dans eden deve kuşu :) 01:06
dans eden deve kuşu :) 692 izlenme - 6 yıl önce
Deve kuşuyla yarışan çılgın sporcu 06:49
Deve kuşuyla yarışan çılgın sporcu 161 izlenme - 12 ay önce Amerikan futbolu oyuncusu, deve kuşuyla yarışıyor. Deve kuşuyla yarışa giren çılgın sporcunun inanılmaz görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
At Binen Ufaklığa Deve Kuşu Saldırırsa... 00:42
At Binen Ufaklığa Deve Kuşu Saldırırsa... 844 izlenme - 6 yıl önce
Deve Kuşu Yavrularının Dansı 00:49
Deve Kuşu Yavrularının Dansı 396 izlenme - 3 yıl önce Deve Kuşu Yavrularının Dansı
Müzik İle Kendinden Geçen Deve Kuşu 00:31
Müzik İle Kendinden Geçen Deve Kuşu 277 izlenme - 4 yıl önce Müzik Dinleyen Deve Kuşu Neler Yaptı?
Deve Kuşunun Hışmı 01:45
Deve Kuşunun Hışmı 115 izlenme - 2 yıl önce Deve kuşunun hışmı Büyük bir doğal parkta gezinen iki kadın, aracından geyiklere yemeleri için bir şeyler verirken o sırada 3-4 tane deve kuşu saldırgan bir şekilde aracın içerisinden kafasını sokarak kadının elindekileri yemeye başlıyor. Daha sonra oradan ayrılan kadınlar, bir devenin yanındayken birden yine aynı kuşlar kadınları adeta gasp ediyor. O ilginç anlar kameralara böyle yansıdı.
Deve Kuşu Kızın Peşinde 00:42
Deve Kuşu Kızın Peşinde 248 izlenme - 2 yıl önce Deve Kuşu Kızın Peşinde
Devekuşuna Karşı Zorbalık Yapan Fil 00:35
Devekuşuna Karşı Zorbalık Yapan Fil 128 izlenme - 2 yıl önce Oyun mu yoksa kavga mı orası müphem; ama aynı siklette olmadıkları gerçek. izliyoruz..
Deve Kuşu Sevenler Derneği Spotu 01:53
Deve Kuşu Sevenler Derneği Spotu 109 izlenme - 2 yıl önce Sadece kedi köpek sevip, hayvan severim diyenlere tepkidir amaçlıdır, üstünüze alınmayın!
Deve Kuşu Yavrularının Çölde Su Arayışı 05:05
Deve Kuşu Yavrularının Çölde Su Arayışı 118 izlenme - 2 yıl önce Bir kaç günlük deve kuşu yavruları, ilk su arayışına çıkıyor. Bu yolculuk çok tehlikeli. Zira kısa sürede su bulamazlarsa ölürler.
Deve Kuşu Sevenler Derneği Spotu 01:53
Deve Kuşu Sevenler Derneği Spotu 83 izlenme - 1 yıl önce Sadece kedi köpek sevip, hayvan severim diyenlere tepkidir amaçlıdır, üstünüze alınmayın!
Dünyanın En Obur Deve Kuşu 00:11
Dünyanın En Obur Deve Kuşu 79 izlenme - 1 yıl önce Adamın elindeki mama kabını alıp bütün mamaları yiyen deve kuşu. Deve Kuşu_____________: Devekuşu, Afrika kökenli uçamayan kuş türlerinden birisidir. Struthio cinsinin yaşayan tek üyesidir. Bazı analizler göstermiştir ki, Somali devekuşu, bayağı devekuşlarından ayrı bir tür olarak ele alınabilmektedir fakat taksonomistlerin çoğu Somali devekuşunu bir alttür olarak göstermektedir. Devekuşları kivi, emu ve diğer ratitlerle aynı altsınıfta bulunurlar (Struthioniformes). Görünüşünden ayırt edilebilir. Uzun bir boynu ve uzun bacakları vardır. Saatte 97,5 km (60,6 mph) hızla koşabilme yeteneği ile en hızlı koşan kuştur.[1][2] Devekuşları, yaşayan kuşlar içerisinde en büyük yumurtalara sahip canlılardır (Madagaskar’da yaşamış ve soyu tükenmiş olan fil kuşları ve Yeni Zelanda’da yaşamış ve yok olmuş dev moaların yumurtaları daha büyüktü). Kendileri de yaşayan en büyük kuşlardır. Devekuşlarının diyetleri genel olarak bitkilerden oluşur. Fakat omurgasızları da yiyebilmektedirler. Beş ila elli arasında birey içeren göçebe sürüler hâlinde yaşarlar. Tehlike anında ya kendilerini toprağa uzanarak saklar ya da kaçarlar. Köşeye sıkıştıklarında güçlü bacaklarıyla tekme savurabilirler. Çiftleşme düzenleri coğrafik bölgelere göre değişiklik gösterir. Aynı bölgede yaşayan erkekler iki ila yedi dişiden gruplar için kavga ederler. Kafalarıyla rakiplerine vurduklarında kolaylıkla ölebilirler. Devekuşları dünyanın her yerinde çiftliklerde üretilmektedir. Çoğunlukla dekoratif toz alıcı olarak kullanılan tüyleri için yetiştirilirler. Derileri deri endüstrisinde kullanılır.[3] Eti ise ticari amaçlı kullanılır.[4]
Bisikletçileri Kovalayan Deve Kuşu 00:38
Bisikletçileri Kovalayan Deve Kuşu 37 izlenme - 7 ay önce İnatçı deve kuşu, bisikletçilerin peşinden ayrılmıyor.
Deve Kuşu Sevenler Derneği Spotu 01:53
Deve Kuşu Sevenler Derneği Spotu 86 izlenme - 2 yıl önce Sadece kedi köpek sevip, hayvan severim diyenlere tepkidir amaçlıdır, üstünüze alınmayın! Devekuşları da diğer haybanlar gibi sevilebilir. Onların bir farkı yok.
Deve kuşunun oyuncak ile imtihanı 01:41
Deve kuşunun oyuncak ile imtihanı 84 izlenme - 3 yıl önce Deve kuşunun oyuncak ile imtihanı 09.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Deve kuşunun oyuncak ile imtihanı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Deve Kuşuyla Trafiğe Çıkan Adam 00:24
Deve Kuşuyla Trafiğe Çıkan Adam 4 izlenme - 2 ay önce Kazakistan’da çılgın bir adam deve kuşuna binip yola çıktı. Trafik yoğundu. Deve kuşuyla araçların arasından rahatlıkla geçen adamı görenler gözlerine inanamazken, ortaya bu görüntüler çıktı.
Trim 6b3c06a7 0768 4e0a A87f 7e8ff9a2c40f Mov 00:24
Trim 6b3c06a7 0768 4e0a A87f 7e8ff9a2c40f Mov 59 izlenme - 2 yıl önce Komik Videonun Kralı