Hoşgeldiniz!

devekuşu

Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 09:41
Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 179.279 izlenme - 9 yıl önce Nevra Serezli ve Zeki Alasya'dan bir zifaf gecesi komedisi.
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 01:14
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 15.030 izlenme - 1 yıl önce Kendilerine hedef olarak deve kuşunu seçen kardeş çitalar, zor da olsa imkansızı başardılar. Av ve avcı arasındaki mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği vahşi doğada, insanoğlunu şaşırtacak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türünün en büyüğü olan deve kuşlarına yaklaşmak neredeyse imkansız. Ancak sırt sırta veren 3 kardeş çita, kendilerinden kat kat büyüklükte olan deve kuşuna saldırarak imkansızı başardı.
Deliler 1 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 01:18:06
Deliler 1 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 39.533 izlenme - 5 yıl önce Devekuşu Kabare'nin oyunlarından Deliler'in 1. bölümü. Oyunda Metin Akpınar ve Zeki Alasya başrolde oynuyor.
Dini Yasaklar - Yasaklar ( Devekuşu kabare ) 07:46
Dini Yasaklar - Yasaklar ( Devekuşu kabare ) 65.348 izlenme - 9 yıl önce Zeki Alasya ve Metin Akpınar'dan enfes bir komedi. İki zıvanadan çıkmış Arap, İstanbul'da çapkınlığa çıkar...
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 01:16
Deve Kuşu Turistler Önünde Çiftleşiyor 309 izlenme - 4 hafta önce Çok ilginç bir an,turitsler kamerayı aldıklaı hayvanlardan bir an devekuşu kameraya takılıyor.Devekuşu kameraya aldığı devekuşu dişisine ilginç bir şekilde ilişkiye giriyor
Devekuşu Kabare - Geceler: Uzaylı 15:00
Devekuşu Kabare - Geceler: Uzaylı 11.102 izlenme - 2 yıl önce Tiyatro nedir? Sanatçı nedir? hepsinin cevabını vermeye namzet bir örnek... Maalesef ki "geceler" gösterisinin görüntü kaydı yok. Sadece ses kaydı var. Ancak sadece ses ile dahi tiyatro yapmak, derdini anlatabilmek "saf" sanatçılık olsa gerek. Metin Akpınar usta derdini gayet güzel şekilde anlatabiliyor... Görüntü olsa da, olmasa da...
Devekuşu Kabare - Galaksi Taksi 15:48
Devekuşu Kabare - Galaksi Taksi 3.245 izlenme - 9 ay önce Beni her izlediğimde gülümseten, 1980' lerde yaşanan ve günümüz Türkiyesi' nde hala bir problem olarak devam eden trafik sorununun üstatlar tarafından ince ince işlendiği ve içerisinde yer yer eleştiriler de barındıran bu güzide tiyatro eserini sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler arkadaşlar...
Metin Akpınar Misafirlik Rutinleri (Devekuşu Kabare) 03:04
Metin Akpınar Misafirlik Rutinleri (Devekuşu Kabare) 7.762 izlenme - 2 yıl önce Bir Aile, Yanlışlıkla Video Alma Amacıyla, Tam Da O Akşam Evlerine Kız İstemeye Gelecek Başka Bir Ailenin Evine Giderler. İki Ailenin De Bu Yanlışlıktan Haberi Yoktur Ve Gerçek Ortaya Çıkana Kadar Yaşanan Sahte Gülümsemeler,derin Sessizlikler,iç Geçirmeler Gibi Hepimizin Şahit Olduğu Klasikleşmiş Misafirlik Rutinleri Ortaya Çıkar.metin Akpınar'ın Nasılsınız Sorusu Üzerine Hatim İndirdiği Kesitse Şahanedir.devekuşu Kabare'nin En Beğenilen Oyunlarından Aşk Olsun'un Kız İsteme Paradosi Ve Metin Akpınar Ve Nevra Serezli'nin Muhteşem Oyunculuğuyla..
Ritimle Birlikte Kendinden Geçen Devekuşu 00:20
Ritimle Birlikte Kendinden Geçen Devekuşu 5.207 izlenme - 3 yıl önce Dansa Gel
Aşk Olsun - 1 (Devekuşu Kabare) Zeki Alasya Anısına! 01:15:07
Aşk Olsun - 1 (Devekuşu Kabare) Zeki Alasya Anısına! 4.408 izlenme - 2 yıl önce Bir döneme damgasını vuran tiyatro oyunlarının ev sahipliğini yapan ve şimdinin deneyimli pek çok oyuncusu için bir okul görevi üstlenen Devekuşu Kabare'nin iki yıldızından biriydi Zeki Alasya.
Yol Kenarında Devekuşuyla Güreşen Adam 02:17
Yol Kenarında Devekuşuyla Güreşen Adam 2.030 izlenme - 1 yıl önce Ecnebi bozkırında sıradan bir gün temalı olayda polisin toz duman arasından "Beyefendi napmaya çalışıyosunuz?" gibisinden verdiği tepki de süper.
Geceler 2 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 45:35
Geceler 2 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 12.665 izlenme - 5 yıl önce Zeki Alasya ile Metin Akpınar'ın oynadığı Geceler oyununun ses kaydının 2. bölümü.
vahşi yaşam - çitalar ve devekuşu 01:53
vahşi yaşam - çitalar ve devekuşu 8.888 izlenme - 6 yıl önce
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 00:22
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 2.863 izlenme - 1 yıl önce Cüsselerinin beyinlerine göre ters orantılı olmasıyla tanıdığımız devekuşları, o devasa yumurtalarını nasıl pırtlatırlar? "O yumurta o delikten nasıl çıkar arkadaş" diyenler için gelsin.
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 2) 07:20
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 2) 4.621 izlenme - 2 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Yasaklar adlı oyununun alkol kontrolü kısmının 2. bölümü. Polis memuru Cihat Tamer, sarhoş Metin Akpınar
Kurban Nasıl Kesilir? - Deve Kuşu Kabare 02:17
Kurban Nasıl Kesilir? - Deve Kuşu Kabare 6.818 izlenme - 3 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Aşkolsun Oyunun En Unutulmaz Balayı Sahnesinden Bir Minik Satır Arası. Günün Anlam Ve Önemine Binayen. Balayının İlk Akşamında Çıkan Minik Tartışmada : "koyun Boğazlar Gibi Türkü Söylüyorsun" Eleştirisinden , Konu Birden Dini Akidelere Gelir. Alkışlarla Yaşıyoruz , Bayramlaşıyoruz.
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 00:22
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 2.864 izlenme - 1 yıl önce Cüsesi gibi dev yumurtaları ile bildiğimiz devekuşu nasıl yumurtlar? Bir deve kuşu sahibi, çiftliğinde çektiği görüntü ile devekuşunun nasıl yumurtladığını saniye saniye görüntüledi. İzliyoruz.
Devekuşu nasıl evcilleştirilir? 00:31
Devekuşu nasıl evcilleştirilir? 4.665 izlenme - 4 yıl önce Bu devekuşunun çalan flüte verdiği tepkiyi görünce şaşırmamak mümkün değil!
devekuşu ufaklığa saldırıyor 00:42
devekuşu ufaklığa saldırıyor 7.471 izlenme - 6 yıl önce devekuşu ufaklığa saldırıyor
devekuşu kabare yasaklar 5.kısım 10:00
devekuşu kabare yasaklar 5.kısım 12.705 izlenme - 7 yıl önce komik :) Yasaklar oyununun 5. bölümü. Bu bölümde Metin Akpınar ve Cihat Tamer'i izliyoruz.
TRT'deki Yarışmacının Cevabı Yok Artık Dedirtti 02:55
TRT'deki Yarışmacının Cevabı Yok Artık Dedirtti 602 izlenme - 5 ay önce TRT'de ekranlarında yayınlanan 'Altın Petek' yarışmasında, 'kuş' anahtar kelimesini seçen Kezban isimli yarışmacı verdiği ilginç cevapla damgasını vurdu. "DEVEKUŞU UÇABİLİR Mİ BİLMİYORUM" "Uçabilme özelliğine sahip kuş hangisidir?" sorusunda 'bronz joker' hakkını kullanan yarışmacı, ilk tercihinde 'kivi' dedi. Bu yanıtın yanlış çıkması üzerine 'devekuşu' ve 'angut' seçenekleri arasında kaldığını belirten Kezban, "Şimdi yandık. Penguen seçeneğini eledim. Devekuşu uçubilir mi, bilmiyorum. Angut demek istiyorum ama yanılabilirim. Acaba devekuşu mu?" ifadelerini kullandı. Uzun süre düşündükten sonra ikinci 'bronz joker'i de kullanan yarışmacı, tercihini anguttan yana kullandı ve bir sonraki soruya geçme hakkı kazandı. 'TUZ GOLÜ' YANITI NEDENİYLE ÖDÜL KAZANAMADI Sonraki sorularda da zorlanan Kezban, "Nazar boncuğu olarak nitelendiririlen Konya'daki gölümüz hangisidir?" sorusuna, 'Meke' yerine 'Tuz Gölü' yanıtını verince ödül kazanamadan elendi.
Devekuşu Kabare - Alkol Kontrolü (1984) 16:04
Devekuşu Kabare - Alkol Kontrolü (1984) 1.369 izlenme - 8 ay önce Devekuşu Kabare'nin bu oyununda çevirmeye giren alkollü vatandaşın türlü katakulliyle durumdan yırtma çabasını anlatıyor.
aŞkolsun - genelev (1.bölüm) 05:32
aŞkolsun - genelev (1.bölüm) 13.369 izlenme - 9 yıl önce zeki alasya,metin akpınar dan tam bir komedi
Aşk Olsun - Nikah (Devekuşu Kabare) 04:42
Aşk Olsun - Nikah (Devekuşu Kabare) 2.744 izlenme - 2 yıl önce Zeki Alasya nikah memuru rolünde (1985)
aŞkolsun - genelev (2.bölüm) 05:36
aŞkolsun - genelev (2.bölüm) 11.414 izlenme - 9 yıl önce zeki alasya,metin akpınar dan tam bir komedi
devekuşu kabare yasaklar 4.kısım 10:00
devekuşu kabare yasaklar 4.kısım 8.998 izlenme - 7 yıl önce komik :)
Metin Akpınar - Tereddüt 02:35
Metin Akpınar - Tereddüt 10.999 izlenme - 8 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Dün Bugün Yarın adlı oyununun 2. bölümünde Metin Akpınar'ın seslendirdiği, eski bir parça. Şarkı sözleri: Sarahaten, aceba söylesem darılmaz mı? Darılmak adeti, bilmem ki, çapkının naz mı? Desem ki: ben seni... yok dinlemez ki... hiddet eder. Niçin? bu sözde ne var? Sanki hiddet etse ne der? Desem ki: ben, seni pek... ya kızar konuşmazsa? Derim: bu çektiğim insaf edin, eğer azsa? Desem ki: ben, seni pek çok... hayır, kızar, bilirim; Tereddütüm, acebâ, hiddetinden az mı elim? Desem ki: ben seni pek çok... sakın gücenme emi? Sakın gücenme, eğer anladınsa sevdiğimi. Beste: Ali Rifat Çağatay Güfte: Orhan Seyfi Orhon Makam: Nihâvend Usûl: Sofyan
Deliler - Lanet Kiracı (Devekuşu Kabare) 06:07
Deliler - Lanet Kiracı (Devekuşu Kabare) 1.432 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan Dikmen ve Selim Naşit
Çağatay Yolda Devekuşu Hadisesi (1995) 03:13
Çağatay Yolda Devekuşu Hadisesi (1995) 1.174 izlenme - 2 yıl önce Çağatay Şahin'in yıllardır konuşulan, herkesin hafızalarından silinmeyen, izleyenlerin bir kez değil defalarca seyretmekten bıkmadığı devekuşuyla yaşanan o karikatürlük dakikalar.
aşkolsun 2 10:00
aşkolsun 2 6.899 izlenme - 9 yıl önce çok komik.metin akpınar'ın performansı harika. sanatçı diye buna denir işte