Hoşgeldiniz!

devekuşu

Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 09:41
Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 178.589 izlenme - 9 yıl önce Nevra Serezli ve Zeki Alasya'dan bir zifaf gecesi komedisi.
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 01:14
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 14.864 izlenme - 1 yıl önce Kendilerine hedef olarak deve kuşunu seçen kardeş çitalar, zor da olsa imkansızı başardılar. Av ve avcı arasındaki mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği vahşi doğada, insanoğlunu şaşırtacak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türünün en büyüğü olan deve kuşlarına yaklaşmak neredeyse imkansız. Ancak sırt sırta veren 3 kardeş çita, kendilerinden kat kat büyüklükte olan deve kuşuna saldırarak imkansızı başardı.
Deliler 1 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 01:18:06
Deliler 1 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 38.684 izlenme - 5 yıl önce Devekuşu Kabare'nin oyunlarından Deliler'in 1. bölümü. Oyunda Metin Akpınar ve Zeki Alasya başrolde oynuyor.
Dini Yasaklar - Yasaklar ( Devekuşu kabare ) 07:46
Dini Yasaklar - Yasaklar ( Devekuşu kabare ) 65.032 izlenme - 9 yıl önce Zeki Alasya ve Metin Akpınar'dan enfes bir komedi. İki zıvanadan çıkmış Arap, İstanbul'da çapkınlığa çıkar...
Devekuşu Kabare - Geceler: Uzaylı 15:00
Devekuşu Kabare - Geceler: Uzaylı 10.782 izlenme - 2 yıl önce Tiyatro nedir? Sanatçı nedir? hepsinin cevabını vermeye namzet bir örnek... Maalesef ki "geceler" gösterisinin görüntü kaydı yok. Sadece ses kaydı var. Ancak sadece ses ile dahi tiyatro yapmak, derdini anlatabilmek "saf" sanatçılık olsa gerek. Metin Akpınar usta derdini gayet güzel şekilde anlatabiliyor... Görüntü olsa da, olmasa da...
Devekuşu Kabare - Galaksi Taksi 15:48
Devekuşu Kabare - Galaksi Taksi 3.155 izlenme - 7 ay önce Beni her izlediğimde gülümseten, 1980' lerde yaşanan ve günümüz Türkiyesi' nde hala bir problem olarak devam eden trafik sorununun üstatlar tarafından ince ince işlendiği ve içerisinde yer yer eleştiriler de barındıran bu güzide tiyatro eserini sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler arkadaşlar...
Metin Akpınar Misafirlik Rutinleri (Devekuşu Kabare) 03:04
Metin Akpınar Misafirlik Rutinleri (Devekuşu Kabare) 7.200 izlenme - 2 yıl önce Bir Aile, Yanlışlıkla Video Alma Amacıyla, Tam Da O Akşam Evlerine Kız İstemeye Gelecek Başka Bir Ailenin Evine Giderler. İki Ailenin De Bu Yanlışlıktan Haberi Yoktur Ve Gerçek Ortaya Çıkana Kadar Yaşanan Sahte Gülümsemeler,derin Sessizlikler,iç Geçirmeler Gibi Hepimizin Şahit Olduğu Klasikleşmiş Misafirlik Rutinleri Ortaya Çıkar.metin Akpınar'ın Nasılsınız Sorusu Üzerine Hatim İndirdiği Kesitse Şahanedir.devekuşu Kabare'nin En Beğenilen Oyunlarından Aşk Olsun'un Kız İsteme Paradosi Ve Metin Akpınar Ve Nevra Serezli'nin Muhteşem Oyunculuğuyla..
Yol Kenarında Devekuşuyla Güreşen Adam 02:17
Yol Kenarında Devekuşuyla Güreşen Adam 2.027 izlenme - 1 yıl önce Ecnebi bozkırında sıradan bir gün temalı olayda polisin toz duman arasından "Beyefendi napmaya çalışıyosunuz?" gibisinden verdiği tepki de süper.
Ritimle Birlikte Kendinden Geçen Devekuşu 00:20
Ritimle Birlikte Kendinden Geçen Devekuşu 5.205 izlenme - 3 yıl önce Dansa Gel
Geceler 2 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 45:35
Geceler 2 Zeki Alasya Metin Akpınar Devekuşu Kabare 12.586 izlenme - 5 yıl önce Zeki Alasya ile Metin Akpınar'ın oynadığı Geceler oyununun ses kaydının 2. bölümü.
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 00:22
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 2.836 izlenme - 1 yıl önce Cüsselerinin beyinlerine göre ters orantılı olmasıyla tanıdığımız devekuşları, o devasa yumurtalarını nasıl pırtlatırlar? "O yumurta o delikten nasıl çıkar arkadaş" diyenler için gelsin.
Aşk Olsun - 1 (Devekuşu Kabare) Zeki Alasya Anısına! 01:15:07
Aşk Olsun - 1 (Devekuşu Kabare) Zeki Alasya Anısına! 3.710 izlenme - 1 yıl önce Bir döneme damgasını vuran tiyatro oyunlarının ev sahipliğini yapan ve şimdinin deneyimli pek çok oyuncusu için bir okul görevi üstlenen Devekuşu Kabare'nin iki yıldızından biriydi Zeki Alasya.
vahşi yaşam - çitalar ve devekuşu 01:53
vahşi yaşam - çitalar ve devekuşu 8.845 izlenme - 6 yıl önce
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 2) 07:20
Devekuşu Kabare - Yasaklar (Alkol Kontrolü Bölüm 2) 4.404 izlenme - 2 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Yasaklar adlı oyununun alkol kontrolü kısmının 2. bölümü. Polis memuru Cihat Tamer, sarhoş Metin Akpınar
TRT'deki Yarışmacının Cevabı Yok Artık Dedirtti 02:55
TRT'deki Yarışmacının Cevabı Yok Artık Dedirtti 583 izlenme - 3 ay önce TRT'de ekranlarında yayınlanan 'Altın Petek' yarışmasında, 'kuş' anahtar kelimesini seçen Kezban isimli yarışmacı verdiği ilginç cevapla damgasını vurdu. "DEVEKUŞU UÇABİLİR Mİ BİLMİYORUM" "Uçabilme özelliğine sahip kuş hangisidir?" sorusunda 'bronz joker' hakkını kullanan yarışmacı, ilk tercihinde 'kivi' dedi. Bu yanıtın yanlış çıkması üzerine 'devekuşu' ve 'angut' seçenekleri arasında kaldığını belirten Kezban, "Şimdi yandık. Penguen seçeneğini eledim. Devekuşu uçubilir mi, bilmiyorum. Angut demek istiyorum ama yanılabilirim. Acaba devekuşu mu?" ifadelerini kullandı. Uzun süre düşündükten sonra ikinci 'bronz joker'i de kullanan yarışmacı, tercihini anguttan yana kullandı ve bir sonraki soruya geçme hakkı kazandı. 'TUZ GOLÜ' YANITI NEDENİYLE ÖDÜL KAZANAMADI Sonraki sorularda da zorlanan Kezban, "Nazar boncuğu olarak nitelendiririlen Konya'daki gölümüz hangisidir?" sorusuna, 'Meke' yerine 'Tuz Gölü' yanıtını verince ödül kazanamadan elendi.
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 00:22
Devekuşu Nasıl Yumurtlar? 2.819 izlenme - 1 yıl önce Cüsesi gibi dev yumurtaları ile bildiğimiz devekuşu nasıl yumurtlar? Bir deve kuşu sahibi, çiftliğinde çektiği görüntü ile devekuşunun nasıl yumurtladığını saniye saniye görüntüledi. İzliyoruz.
Kurban Nasıl Kesilir? - Deve Kuşu Kabare 02:17
Kurban Nasıl Kesilir? - Deve Kuşu Kabare 6.332 izlenme - 3 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Aşkolsun Oyunun En Unutulmaz Balayı Sahnesinden Bir Minik Satır Arası. Günün Anlam Ve Önemine Binayen. Balayının İlk Akşamında Çıkan Minik Tartışmada : "koyun Boğazlar Gibi Türkü Söylüyorsun" Eleştirisinden , Konu Birden Dini Akidelere Gelir. Alkışlarla Yaşıyoruz , Bayramlaşıyoruz.
Devekuşu nasıl evcilleştirilir? 00:31
Devekuşu nasıl evcilleştirilir? 4.664 izlenme - 4 yıl önce Bu devekuşunun çalan flüte verdiği tepkiyi görünce şaşırmamak mümkün değil!
devekuşu ufaklığa saldırıyor 00:42
devekuşu ufaklığa saldırıyor 7.471 izlenme - 6 yıl önce devekuşu ufaklığa saldırıyor
devekuşu kabare yasaklar 5.kısım 10:00
devekuşu kabare yasaklar 5.kısım 12.670 izlenme - 7 yıl önce komik :) Yasaklar oyununun 5. bölümü. Bu bölümde Metin Akpınar ve Cihat Tamer'i izliyoruz.
Devekuşu Kabare - Alkol Kontrolü (1984) 16:04
Devekuşu Kabare - Alkol Kontrolü (1984) 1.273 izlenme - 7 ay önce Devekuşu Kabare'nin bu oyununda çevirmeye giren alkollü vatandaşın türlü katakulliyle durumdan yırtma çabasını anlatıyor.
aŞkolsun - genelev (1.bölüm) 05:32
aŞkolsun - genelev (1.bölüm) 13.362 izlenme - 9 yıl önce zeki alasya,metin akpınar dan tam bir komedi
Aşk Olsun - Nikah (Devekuşu Kabare) 04:42
Aşk Olsun - Nikah (Devekuşu Kabare) 2.614 izlenme - 2 yıl önce Zeki Alasya nikah memuru rolünde (1985)
aŞkolsun - genelev (2.bölüm) 05:36
aŞkolsun - genelev (2.bölüm) 11.404 izlenme - 9 yıl önce zeki alasya,metin akpınar dan tam bir komedi
devekuşu kabare yasaklar 4.kısım 10:00
devekuşu kabare yasaklar 4.kısım 8.997 izlenme - 7 yıl önce komik :)
Deliler - Lanet Kiracı (Devekuşu Kabare) 06:07
Deliler - Lanet Kiracı (Devekuşu Kabare) 1.374 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan Dikmen ve Selim Naşit
metin akpınar - tereddüt 02:35
metin akpınar - tereddüt 10.986 izlenme - 7 yıl önce Devekuşu Kabare'nin Dün Bugün Yarın adlı oyununun 2. bölümünde Metin Akpınar'ın seslendirdiği, eski bir parça. Şarkı sözleri: Sarahaten, aceba söylesem darılmaz mı? Darılmak adeti, bilmem ki, çapkının naz mı? Desem ki: ben seni... yok dinlemez ki... hiddet eder. Niçin? bu sözde ne var? Sanki hiddet etse ne der? Desem ki: ben, seni pek... ya kızar konuşmazsa? Derim: bu çektiğim insaf edin, eğer azsa? Desem ki: ben, seni pek çok... hayır, kızar, bilirim; Tereddütüm, acebâ, hiddetinden az mı elim? Desem ki: ben seni pek çok... sakın gücenme emi? Sakın gücenme, eğer anladınsa sevdiğimi. Beste: Ali Rifat Çağatay Güfte: Orhan Seyfi Orhon Makam: Nihâvend Usûl: Sofyan
Çağatay Yolda Devekuşu Hadisesi (1995) 03:13
Çağatay Yolda Devekuşu Hadisesi (1995) 1.162 izlenme - 1 yıl önce Çağatay Şahin'in yıllardır konuşulan, herkesin hafızalarından silinmeyen, izleyenlerin bir kez değil defalarca seyretmekten bıkmadığı devekuşuyla yaşanan o karikatürlük dakikalar.
aşkolsun 2 10:00
aşkolsun 2 6.893 izlenme - 9 yıl önce çok komik.metin akpınar'ın performansı harika. sanatçı diye buna denir işte
figaro'nun düğünü-devekuşu kabare 02:46
figaro'nun düğünü-devekuşu kabare 3.072 izlenme - 6 yıl önce figaro'nun düğünü-devekuşu kabare