Hoşgeldiniz!

Devlet Nişanı Videoları İzle

Cumhurbaşkanı Gül’e, Kktc’nin En Yüksek Nişanı Olan “devlet Nişanı” Tevcih Edildi 04:36
Cumhurbaşkanı Gül’e, Kktc’nin En Yüksek Nişanı Olan “devlet Nişanı” Tevcih Edildi 290 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül’e, KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu tarafından KKTC’nin en yüksek nişanı olan “Devlet Nişanı” tevcih edildi. “Siyasi hayatım boyunca yakından takip ettiğim millî davamız ve KKTC’nin geldiği noktayı simgeleyen bu nişanı taşımak benim için emsalsiz kıvanç kaynağı olacaktır” diyen Cumhurbaşkanı Gül, uluslararası toplumun verilen tüm sözlere karşın haksız şekilde uyguladığı kısıtlamalara rağmen KKTC’nin kısa sürede ulaştığı gelişmişlik seviyesinin gurur verici olduğunu belirtti.
Başbakan Erdoğan Neden Atatürk Demiyor? 02:47
Başbakan Erdoğan Neden Atatürk Demiyor? 153 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta Nazlı Ilıcak, Devlet Nişanı'ndan Atatürk'ün fotoğraflarının ve TC’nin çıkarılmasına tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan'ın Atatürk'ten bahsederken sürekli 'Mustafa Kemal' dediğini belirten Ilıcak, "Mesela Tayyip Erdoğan sürekli Mustafa Kemal diyor, Atatürk demiyor. Yani sanki ben onun Milli Mücadele’deki başarılarını onaylıyorum ama ondan sonraki Atatürk'ü tasvip etmiyorum der gibi bir hal olabilir, böyle bir düşünce olabilir ama acaba bunların sonucu mu Atatürk'ün fotoğraflarının bu nişanlardan çıkarılması?" dedi.
Fatih Portakal'dan Atatürk Nişanı Tepkisi 01:54
Fatih Portakal'dan Atatürk Nişanı Tepkisi 81 izlenme - 4 yıl önce Devlet nişanından Atatürk resmi ve TC yazısının kaldırılmasına FOX Ana Haber'de Fatih Portakal tepki gösterdi