Hoşgeldiniz!

devrilmek

Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 00:18
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 801.514 izlenme - 3 yıl önce Ablamız gerçekten tarihin en soğukkanlı insanlarından birisi olsa gerek. Olayı aslında yaşıyor ama ağaç düştükten sonra sanki 5 saniye öncesi yaşanmamış gibi davranıyor.
Traktörler En Kolay Devrilen Araçlardır 00:51
Traktörler En Kolay Devrilen Araçlardır 17.891 izlenme - 3 yıl önce Traktörler en kolay devrilen araçlardır ,devrilmelerde ölümleri önlemek için mutlaka koruyucu kabin takdırın
Trafikte Alınan En Kötü İntikam 01:22
Trafikte Alınan En Kötü İntikam 8.658 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet ile binek araç sahibinin arasında tam olarak ne yaşandı bilinmez ama motosikletten inen şahısın arabadakilere yaşattığı büyük olayı sizde tahmin edemezdiniz değil mi?
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 02:11
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 6.295 izlenme - 2 yıl önce Araba kullananlar bilir kasisli yollar hem arabayı hem de araba içerisindekileri zora sokar. Hele ki yolda çok kasis varsa ve arabadaki yeriniz bu adamın yeri gibiyse işiniz çok zor.
Bira Dolabının Altına Yatan Sarhoş Adam 01:11
Bira Dolabının Altına Yatan Sarhoş Adam 2.782 izlenme - 2 yıl önce Bu iki sarhoş adam bir marketin önünde bulunan buzdolabının içinden bira çalmak ister. Olay bu ya kafaları bir dünya yerinde duramayan adamlardan biri dolabın hezimetine uğrar.
Irak'ta Bir Lunapark Kazası 01:34
Irak'ta Bir Lunapark Kazası 2.817 izlenme - 2 yıl önce Bağdat'ta bulunan lunapark alanında, lunapark görevlisi olarak çalışan şahıs, hareket halindeki bir oyuncağın alanına girdi.Platformun karşısına geçmek isteyen görevliye çarpan hareket halindeki oyuncak, şahsı havaya fırlattı. Onlarca kişinin gözü önünde kendini bir anda havada bulan görevli, sert bir şekilde platformun dışına düştü.
Devrilen Kamyonu Eliyle Düzelten Adam 01:37
Devrilen Kamyonu Eliyle Düzelten Adam 2.470 izlenme - 4 yıl önce Devrilmek üzere olan kamyonu aniden gelen özgüvenle tek başına düzeltmeye çalışan adam şaşırtıcı bir şekilde başarılı oldu.
Aşırı Derecede İnandırıcı Motorlu Testere Reklamı 01:42
Aşırı Derecede İnandırıcı Motorlu Testere Reklamı 855 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de şimdiye kadar çekilmiş en başarılı reklamlardan birini izleyeceksiniz. Bu reklamı izleyip de arabasının bagajında düzenli olarak motorlu testere bulundurmayacak insan nerdeyse yok gibi.
Suya Gemi Nasıl Bırakılır 01:27
Suya Gemi Nasıl Bırakılır 643 izlenme - 3 yıl önce Tersaneden çıkan gemilerin tekrar su üzerine bırakılmasınız izliyoruz. Gerçekten harika.
Devrilmemek İçin Direnen Kamyon 00:27
Devrilmemek İçin Direnen Kamyon 162 izlenme - 3 yıl önce Yük taşıyan kasalı kamyon, işlek trafiğin ortasında sağa sola yalpalayarak işte böyle kaza yaptı. Bu ve daha fazlası için kanalıma abone olun
İce Slush Yarışmasında Beyni Donan Kadın 02:01
İce Slush Yarışmasında Beyni Donan Kadın 269 izlenme - 3 yıl önce İce slush yarışmasında daha fazla dayanamayıp beyni don tutan ablamız. Acı bi durum...
Canlı Yayın Kazası 00:30
Canlı Yayın Kazası 288 izlenme - 4 yıl önce İzlediğim En Kısa Ama Aynı Zamanda En Baba Canlı Yayın Kazası. Büyük Bir Talihsizlik Olduğu Bir Gerçek Ama.
Denizden Çıkarılamayan Kadın 01:28
Denizden Çıkarılamayan Kadın 190 izlenme - 3 yıl önce Yardımsever birkaç centilmenin kurtarma operasyonunu izliyoruz, arkadaşlar. Bazen denizden çıkabilmek tahmin ettiğmizden bile zor olabilmektedir.
Minibüs Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı - Şanlıurfa 02:22
Minibüs Devrildi: 1 Ölü, 20 Yaralı - Şanlıurfa 215 izlenme - 4 yıl önce
Bmw M3'ü Perte Çıkartan Çocuk 00:45
Bmw M3'ü Perte Çıkartan Çocuk 129 izlenme - 3 yıl önce Otomobilleri perte çıkarmak gibi bir hayat felsefesi edinmiş gencin bu sefer ki hedefi Bmw M3 olacaktır. Biz M3'ün oyuncağını bile kırmaya kıyamazken, elalem gerçeğine tüplü şahin muamelesi yapmaktadır.
Tornadoyla Boğuşan Tren 01:00
Tornadoyla Boğuşan Tren 66 izlenme - 3 yıl önce Bu videodan sonra tornadonun ne şiddetli bir doğa olayı olduğunu anlayacağız.
Ölümden Kılpayı Kurtulmak 00:14
Ölümden Kılpayı Kurtulmak 100 izlenme - 3 yıl önce Yolda arabasıyla seyahat eden bir vatandaş, rüzgarın şiddetini arttırdığı bir vakitte yanından geçen Tırın üstüne devrilmesinden son anda kurtuldu. Tır bu olaydan sonra durdurulmuş ve rüzgarın dinmesi bekletilmiş. iyi seyirler.
Gelin Aracının Üzerine Ağaç Devrildi 00:59
Gelin Aracının Üzerine Ağaç Devrildi 74 izlenme - 3 yıl önce Bağcılar'da, gelin, damat ve 3 akrabalarının bulunduğu gelin arabasının üzerine fırtınanın etkisiyle ağaç devrildi. Şans eseri olay sırasında can kaybı yaşanmazken araç kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ekipleri, motorlu testere ile ağacı keserek aracın üstünden kaldırdı. Mehmet AKTARAN / İSTANBUL/DHA
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 00:28
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 61 izlenme - 3 yıl önce Çin'de seyir halindeki kamyonun ani konrolden çıkmasıyla sağa sola savrulup devriliyor. Videoya bakınca sanki kamyon değil sürücü kontrolden çıkmış ve bir şekilde kamyonu devirmeyi başarmış.
İce Slush Yarışmasında Beyni Donan Kadın 02:01
İce Slush Yarışmasında Beyni Donan Kadın 83 izlenme - 4 yıl önce İce slush yarışmasında daha fazla dayanamayıp beyni don tutan ablamız. Acı bi durum...
Sürücü Koltuğundan Düşen Servis Şöförü 00:50
Sürücü Koltuğundan Düşen Servis Şöförü 63 izlenme - 3 yıl önce Emniyet kemerini takmadığı için bir sarsıntıda sürücü koltuğundan düşen okul servisi şöförü aracın kontrolünü kaybedip ancak bir eve çarpınca durabiliyor.
Karaman'da Kamyonet Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı 01:49
Karaman'da Kamyonet Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı 34 izlenme - 4 yıl önce Karaman'da Kamyonet Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı Var
 Tornadoyla Boğuşan Tren 01:00
Tornadoyla Boğuşan Tren 15 izlenme - 4 yıl önce Bu videodan sonra tornadonun ne şiddetli bir doğa olayı olduğunu anlayacağız.
Futbolcuları Taşıyan Otobüs Köprüden Uçtu: 20 Ölü 00:48
Futbolcuları Taşıyan Otobüs Köprüden Uçtu: 20 Ölü 6 izlenme - 2 yıl önce Meksika'nın güneyinde futbolcuları taşıyan tur otobüsünün köprüden uçmasıyla 20 kişi hayatını kaybetti. 25 kişi de yaralandı.