Hoşgeldiniz!

devrilmeyen

Kapalı ve Devrilmeyen Motorsiklet 01:09
Kapalı ve Devrilmeyen Motorsiklet 3.804 izlenme - 3 yıl önce Amerikada üretilen bu motor 20.000 Dolar,Türk parasına göre hesaplarsak 39 milyar kadar ediyor. Tek şarj ile 320 km giden bu motorsiklet en fazla 160 kmh ile gidiyor.
Ne Yaparsan Yap Devrilmeyen Termos 01:36
Ne Yaparsan Yap Devrilmeyen Termos 3.792 izlenme - 3 yıl önce Mighty Mug diye çarptığında devrilmeyen termos üretilmiş! Ne yaparsan yap devrilmeyen bardak ile klavyleriniz artık daha temiz ve bozulma riski sıfır olacak! :)
Devrilmeyen Bardak 01:36
Devrilmeyen Bardak 1.918 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ki teknoloji ihtiyaçtan doğuyor. Adamlar da bardaklarının devrilip dökülen kahvenin, suyun veya sıvı şeylerin projelerini, bilgisayarlarını mahvetmesinden bıkmış. Bu sebeple devrilmeyen bardak yapmışlar. Hiç mi devrilmez, tabi ki ayı gücü kullanıp devirmek isterseniz devirirsiniz. Hele bizim gibi meraklı bir millet için bu hiç zor olmaz. Her şeye rağmen güzel bir şey yapmış adamlar. Kendilerini tebrik ederim.
Devrilmeyen Bardak 01:36
Devrilmeyen Bardak 388 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ki teknoloji ihtiyaçtan doğuyor. Adamlar da bardaklarının devrilip dökülen kahvenin, suyun veya sıvı şeylerin projelerini, bilgisayarlarını mahvetmesinden bıkmış. Bu sebeple devrilmeyen bardak yapmışlar. Hiç mi devrilmez, tabi ki ayı gücü kullanıp devirmek isterseniz devirirsiniz. Hele bizim gibi meraklı bir millet için bu hiç zor olmaz. Her şeye rağmen güzel bir şey yapmış adamlar. Kendilerini tebrik ederim.
devrilmeyen bardak 00:37
devrilmeyen bardak 447 izlenme - 8 yıl önce
Devrilmeyen Bardak 00:53
Devrilmeyen Bardak 30 izlenme - 1 yıl önce Devrilmeyen Bardak videosunu izleyebilirsinz
Devrilmeyen Bardak Üretildi 01:36
Devrilmeyen Bardak Üretildi 60 izlenme - 3 yıl önce Özellikle, elektronik cihazlar üzerine içecek dökülmesi konusunda önlem olacak olan devrilmeyen bardak üretildi.