Hoşgeldiniz!

Dhurata

Dhurata Dora & Dj Geek - Ayo 03:56
Dhurata Dora & Dj Geek - Ayo 7.799 izlenme - 1 yıl önce Dhurata Dora & Dj Geek - AYO (Official Video 4K) En yeni videolar, en güncel içerikler ve en yeni şarkılar yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! Daha fazla yeniler için; izlesene.com/kadirbaykal
Dhurata Dora - A Bombi 03:21
Dhurata Dora - A Bombi 21.973 izlenme - 3 yıl önce Dhurata Dora - A bombi (2014 Video Klip) (Official Video HD) Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production Music by MAX Audio Lyrics: Dhurata Dora, Young Şarkı Sözleri (Lyrics):
Dhurata Dora - Trendafil (ft. Flori) 03:37
Dhurata Dora - Trendafil (ft. Flori) 81 izlenme - 1 hafta önce Dhurata Dora - Trendafil (ft. Flori) (Official Video 4K ) (Yepyeni Video Klip) 2018 Şarkı Sözleri (Lyrics): [Dhurata REF. 2x:] Ah nuk kam me ja fal Nuk kam me ja fal Dhe pse e dua Pse po m'don ti sot? Ndoshta qe po m'shef me lot Të m'kishe dasht athere Kur gjithçka ka pas vlere çdo dite veç une T'kom dasht ma shume Gjithe jeten me the Lulja ime ti je Asnje trendafil Asnje trendafil s'ma dhe Asnje trendafil Asnja trendafil s'ma dhe Gjithe jeten Gjithe jeten thik n'zemer ka me m'nejt Gjithe jeten Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe [Dhurata REF. 2x:] Ah nuk kam me ja fal Nuk kam me ja fal Dhe pse e dua [Flori:] Ndoshta lule s'i dergova Ndoshta s'e kuptova Kom menu jeta ime osht e saj Ndoshta zemren s'ja gezova Ndoshta ja lendova Ndoshta sot jam von ti them me fal Nuk e di a me ka, a me ka Nuk e di sa me ka, sa me ka N'dashnin e saj yeee Nuk e di a me ka, a me ka Nuk e di sa me ka, sa me ka N'dashnin e saj [Dhurata:] Asnje trendafil Asnja trendafil s'ma dhe Asnje trendafil Asnja trendafil s'ma dhe Gjithe jeten Gjithe jeten thik n'zemer ka me m'nejt Gjithe jeten Gjithe jeten asnje trendafil s'ma dhe [REF. 2x Dhurata:] Ah nuk kam me ja fal Nuk kam me ja fal Dhe pse e dua [Flori:] Ndoshta lule s'i dergova Ndoshta s'e kuptova Kom menu jeta ime osht e saj Ndoshta zemren s'ja gezova Ndoshta ja lendova Ndoshta sot jam vone ti them me fal Nuk e di a me ka, a me ka Nuk e di sa me ka, sa me ka N'dashnin e saj yeee Nuk e di a me ka, a me ka Nuk e di sa me ka, sa me ka N'dashnin e saj
Dhurata Dora - Ti don 03:38
Dhurata Dora - Ti don 3.417 izlenme - 3 yıl önce Dhurata Dora - Ti don (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Vetem afrohu afrohu afrohu Nese ti don ti don ti don 2X Ej un e di cka don prej meje 2X Ti e din cka du prej teje se kshtu ma nuk shkon Ka koh qe ti vjen to my show Un e di shum mir babe ti cka po don Momenti ka ardh me kallxu ca di me bo Mos e le me ik se noshta s'shihem mo Se veq ti ke arrit me'm nejt n'men babe E faji yt tash as gjumi nuk m'nxen babe Mos e bo kaq vshtir kur esht shum leht Se nata shkoj e un sdi cka po pret Sdi cka po pret When me have di whine in da club Me a wine it Di man a go dancing so hot Me a wine it Dem gal na bend over so rough Me a wine it Yup me a wine yup me a wine 2X Vetem afrohu afrohu afrohu Nese ti don ti don ti don 2X Ej un e di cka don prej meje 2X Ti e din cka du prej teje se kshtu ma nuk shkon Pa dyshim qe me ty du me kon Venin ton kerkush s'mun me nxon E kena shancen krejt anash mi lon krejt anash mi lon, krejt! Se veq ti ke arrit me'm nejt n'men babe E faji yt tash as gjumi nuk m'nxen babe Mos e bo kaq vshtir kur esht shum leht Se nata shkoj e un sdi cka po pret Sdi cka po pret __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Dhurata Dora - Ti don (Official Video HD) Video by MAX Production Music: MAX Audio (Alandy) Lyrics: Dhurata Dora Image Director: Joni Peci Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don Dhurata Dora - Ti don
Blero - Shume O Ka Ma Don Ft. Dhurata 03:07
Blero - Shume O Ka Ma Don Ft. Dhurata 6.732 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics) Dhurata: Shum o ka ma don A po dalim sonte? A po dalim sonte? Shum o ka ma don Ka po dalim sonte? Ka po dalim sonte? Blero: Mos um vet a po don me dal,dal Qiti parelis t'kllabit kurr ska mu nal Per ty jam babadimer,ta plotsoj qdo deshire Edhe pse koht e fundit sje kon qik e mir T'marr me vet edhe n'deti Kurr nuk ndryshoj,gjith jom i njejti Dhurata & Blero: E thejna bashk se po na don E nuk naj nin hiq per kerkon E thejna bashk se po na don E thejna bashk se o ka ma doonn Dhurata: A po dalim sonte? A po dalim sonte? Shum o ka ma don Ka po dalim sonte? Ka po dalim sonte? Blero: I wanna be with you tonight na na na I wanna dance with you all night na na na Blero: Ska lidhje vere a dimer NUk ka lidhje n'cilen stin Ku do qe don shkojm per kurgjo mos ta nin T'marr me veti t'boj per veti Kurr nuk ndryshoj gjith jom i njejti Dhurata & Blero: E thejna bashk se po na don E nuk naj nin hiq per kerkon E thejna bashk se po na don E thejna bashk se o ka ma doonn Dhurata: A po dalim sonte? A po dalim sonte? Shum o ka ma don Ka po dalim sonte? Ka po dalim sonte? Blero: I wanna be with you tonight na na na I wanna dance with you all night na na na Dhurata & Blero: E thejna bashk se po na don E nuk naj nin hiq per kerkon E thejna bashk se po na don E thejna bashk se o ka ma doonn Dhurata: A po dalim sonte? A po dalim sonte? Shum o ka ma don...
Dhurata Dora Ft. Young Zerka - Roll 03:20
Dhurata Dora Ft. Young Zerka - Roll 3.724 izlenme - 4 yıl önce Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll (Official Video HD) 2014
Dhurata Dora - Bubble 03:11
Dhurata Dora - Bubble 409 izlenme - 7 ay önce Dhurata Dora - Bubble (Music Video 2017) En yeni videolar, müzikler, klipler yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! www.izlesene.com/kadirbaykal
Capital T feat Dhurata Dora - Bongo 03:54
Capital T feat Dhurata Dora - Bongo 975 izlenme - 2 yıl önce Capital T feat Dhurata Dora - Bongo (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) [REFRENI] Winin' so hot Me in love with the bad gyal Winin' so hot Me in love with the bad guy Winin' so hot Me in love with the bad gyal Ti e din qe s'ka sikur na I'm in love with the bad guy Winin', winin' Wine it, wine it Winin', winin' Wine it, wine it [CAPITAL T] Hi Po un jom qaj Qaj qaj qaj Jom djal i keq ama nu kom faj Hajde ti hajde ti hajt Syt po mi ngreh prej nt'djatht e nt'majt Vaj vaj vaj vaj vaj Vec nji nat ama vec nji nat Pak edhe pak edhe pak Bohet shum edhe bohen bashk Ajo don me m'pa per cdo nat Un du me ni per cdo dit Nuk e kena na me afat Se dashnija o pa limit Kombinimi o shum i sakt Shmake it dej n'infinit Bye bye bye bye bye Me and my chick We don't give a shit [REFRENI] Winin' so hot Me in love with the bad gal Winin' so hot Me in love with the bad guy Winin' so hot Me in love with the bad gal Ti e din qe s'ka sikur na I'm in love with the bad guy Winin', winin' Wine it, wine it Winin', winin' Wine it, wine it [DHURATA] Vec un edhe ai Besom qe se du vec hajt Ama jo nuk po kom faj Cuz' the bad guy makes me fly Thirrem per cdo nat Se jo sem bohesh bajat Nuk pe di me ty a kom pas fat Vec e di qe po du me tpas ngat Du me du met'pas boy Po doket si loj Ama besom qe nuk esht loj E di qe ti je Shum bad boy Ama nese vjen me mu une t'ndryshoj Eja Eja Ose thirrem ti e din qe kthena Hajde knena Ti pe din qe ma t'mirt na jena [CAPITAL T] The gal is physically hot Sa her qe pe shoh un pe coj edhe ni shot God damn, the gal is so bad Physically hot, pi me cu edhe ni shot Cato sen po rri rahat Sa her pom afrohet un pe coj edhe ni shot God damn, the gal is so bad Edhe cute, combined [REFRENI] Winin', winin' Wine it, wine it Winin', winin' Wine it, wine it
Dhurata Dora - Numrin e ri 03:31
Dhurata Dora - Numrin e ri 1.032 izlenme - 2 yıl önce Dhurata Dora - Numrin e ri (Official Video HD) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Numrin e ri, jo nuk ta dho Venet ku rri mos hajde ti mo Nese msheh nrrug, drejtimin ndrro Rrugen e njejt nuk e kena mo Femnen e re, e kishe bo E kishe bo ama spo vyke gjo E aromen tem ski me ni ski me ni ski me ni mo Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x) Se zemren ta kom fal Ta kom fal ta kom fal E ti e more djal More djal more djal What u want, what u want, what you wanna do now? (2x) Cka po thu tash, cka po thu tash Let it go let it go se ka kalu tash Cka po thu tash? Ski cka thu tash Let it go let it go let it go
Dhurata Dora - Shume ON 03:09
Dhurata Dora - Shume ON 843 izlenme - 2 yıl önce Dhurata Dora - Shume ON (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Dhurata Dora - Shume ON (Official Video HD) Official Music Video
Blunt & Real Ft. Dhurata Dora, Lumi B - Edhe Pak 03:56
Blunt & Real Ft. Dhurata Dora, Lumi B - Edhe Pak 2.386 izlenme - 5 yıl önce Blunt & Real ft. Dhurata Dora, Lumi B - Edhe pak (Yeni Klip 2013)
Dhurata Dora Ft. Don Arbas - Get Down 03:33
Dhurata Dora Ft. Don Arbas - Get Down 1.831 izlenme - 4 yıl önce Dhurata Dora ft Don Arbas - Get Down ( Official Video )
Dhurata Dora - Vec ty 03:39
Dhurata Dora - Vec ty 389 izlenme - 1 yıl önce Dhurata Dora - Vec ty (Official Video HD) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) So tu ma ni So tu ma ni Lej ata qka thojn Vec ty po du du du du du Vec ty pot du du du du du So tu ma ni So tu ma ni Ata skan qka thojn Vec ty po tdu du du du du Vec ty po tdu du du du du Nese e nin veten posht un tngrehi nalt Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet E ki krahun tem gjithmon ti mun mu pshtet se Me a say Goten sonte veq per ty e thej Dont run away Ama ni kiss boy ama ni kiss ej Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty Jojo skena qka me prit mo Hajde bohem bashk na dy Ref. Baby come over Na e dina ku shkojna Hajde rrina edhe pak Hajde hajde rrina edhe pak Baby come over Na e dina ku shkojna Jena bo per me kon bashk Jena bo per me kon bashk Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty Jojo skena qka me prit mo Hajde bohem bashk na dy Ref Baby come over Na e dina ku shkojna Hajde rrina edhe pak Hajde hajde rrina edhe pak Baby come over Na e dina ku shkojna Jena bo per me kon bashk Jena bo per me kon bashk
Dhurata Dora - A Bombi (Official Video) 03:21
Dhurata Dora - A Bombi (Official Video) 727 izlenme - 3 yıl önce Dhurata Dora - A bombi (Official Video)
Dhurata Dora Ft. Young Zerka - Roll (Official Video Hd) 03:20
Dhurata Dora Ft. Young Zerka - Roll (Official Video Hd) 862 izlenme - 3 yıl önce Dhurata Dora Ft. Young Zerka - Roll (official Video Hd) Dhurata Dora Ft. Young Zerka - Roll (official Video Hd) Şarkı Sözleri (lyrics): Young Zerka: Yes baby girl give it to me roll the maximal the maximum Roll my baby’s looking beter than a dooll in the dance floor she’s loosing control the way she move she adore do, dodo, dodo, dore Dhurata Dora: Yes, I roll come on baby let me give some more no one ask me what I do for you baby and I shake it f, f, f, f, for Hey get low kur je me mu krejt i harron po kaq leht nuk te shkon po du me pa qysh po, kercen.. Young Zerka: Party dance on the floor come on girl let me sure yes we are jump a little more give me the sugar sweat lip lip my baby Dhurata Dora: I mean roll une tash po ja nisi qysh asht mas miri un po levizi rasta man hey Inna the play So I'm gonna show you how I’m do it my way Young Zerka: Roll my baby’s looking beter than a doll in the dance floor she’s loosing control the way she move she adore do, dodo, dodo, dore Dhurata Dora: Yes, I roll come on baby let me give some more no one ask me what I do for you baby and I shake it f, f, f, f, for Young Zerka: Party dance on the floor come on girl let me sure yes we are jump a little more give me the sugar sweat lip lip my baby Dhurata Dora: Hey get low kur je me mu krejt i harron po kaq leht nuk te shkon po du me pa qysh po kercen I mean roll une tash po ja nisi qysh asht mas miri un po levizi rasta man hey Inna the play So im gonna show you how I’m do it my way Young Zerka: Roll my baby’s looking beter than a dooll in the dance floor she’s loosing control the way she move she adore do, dodo, dodo, dore Dhurata Dora: Yes, I roll come on baby let me give some more no one ask me what I do for you baby and I shake it f, f, f, f, for Young Zerka Yes baby girl give it to me more the maximal the maximum..
Dhurata Dora Ft Don Arbas - Get Down 03:33
Dhurata Dora Ft Don Arbas - Get Down 1.079 izlenme - 6 yıl önce Dhurata Dora ft Don Arbas - Get Down
Dhurata Dora - Shume ON 03:09
Dhurata Dora - Shume ON 362 izlenme - 2 yıl önce Dhurata Dora - Shume ON (Official Video) 2015 Dhurata Dora - Shume ON Şarkı Sözleri (Lyrics)____: 25.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Dhurata Dora - Shume ON ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Blero Ft Dhurata Ahmetaj - Me Genje (Official Video ) 04:37
Blero Ft Dhurata Ahmetaj - Me Genje (Official Video ) 434 izlenme - 4 yıl önce Blero Ft Dhurata Ahmetaj - Me Genje (Official Video )
Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll 03:20
Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll 589 izlenme - 4 yıl önce Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll
Dhurata Ahmetaj - Gabim 02:46
Dhurata Ahmetaj - Gabim 106 izlenme - 1 yıl önce Dhurata Ahmetaj - Gabim (Official Music Video 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Dhurata Dora - Shume On 03:09
Dhurata Dora - Shume On 185 izlenme - 2 yıl önce Dhurata Dora - Shume ON (Official Video HD) Music: Alandy (Max Audio) Lyrics: Dhurata Dora Image Director : Joni Peci Hair: Kaci Make up : Sellma
Dhurata Ft. Blero - Shume O Ka Ma Don 03:07
Dhurata Ft. Blero - Shume O Ka Ma Don 279 izlenme - 4 yıl önce Dhurata ft. Blero - Shume o ka ma don (Video Klip 2014)
Dhurata - If You Like It 03:02
Dhurata - If You Like It 291 izlenme - 4 yıl önce Dhurata - If You Like It (Official Video) 2014
Dhurata Dora - Shume On 00:14
Dhurata Dora - Shume On 165 izlenme - 2 yıl önce Dhurata Dora - Shume On (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/nefer26medya Dhurata Dora - Shume ON (Coming soon)
Arnavut İşkencesi 03:40
Arnavut İşkencesi 183 izlenme - 2 yıl önce Geleneksel Çin işkenceli videolardan esinlenilmiş olsa gerek, Arnavutlar da bir tane yapalım demisler. Danssız, ancak kulaklara zarar ses eşliğinde bir klip yapmışlar.
Lumi B - Simpatia (feat. Dhurata Dora) 03:42
Lumi B - Simpatia (feat. Dhurata Dora) 32 izlenme - 8 ay önce Lumi B - Simpatia (feat. Dhurata Dora) (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics Deri në flok mbuloja trupin Te beja zap mendimet e mia Lidhesha fort për zemren tende Simpatia, simpatia Simpati, simpati sje si tjerat je si ti Simpati, simpati je tu mvra si me allti po po sdi ca me menu oj dashni jo jo mu idhnu me mu kush tka shti krejt kom mi bo vec met bind Met tregu qe ti per mu ke lind Amo prap se prap ti je ma e mira Po po prap se prap je ma e mira Tregomi deshirat Ti plotsoj edhe pa i fry qirat Krejt o kon ma leht kur jom kon i ri Kur je kon e re Kur nuk ta ka ni E problemet skan vlejt Tash vec arsye me gjet Ajde kthehem nvitin 98 me kaset Deri në flok mbuloja trupin Te beja zap mendimet e mia Lidhesha fort per zemren tende Simpatia, simpatia Deri në flok mbuloja trupin Te beja zap mendimet e mia Lidhesha fort per zemren tende Simpatia, simpatia As s'u puthem as s'u prekem (baby) Kur u zhdukem ma su gjetem (baby) Shkun vjet ala vet (baby) Amo ment ala ment te ti (let's go) E ket xhelozi qe pe ni Sun e myti as me raki Dit nkalendar vec po ndrrohen Edhe me kthy kohen prap bashk bohen Ti ku je ti ku je Un hala per ty po pi Un hala per ty po pi (baby eyy) Ti ku je nuk e di Spo muj me hek ket merzi Un hala per ty po pi (baby) Deri në flok mbuloja trupin Te beja zap mendimet e mia Lidhesha fort per zemren tende Simpatia, simpatia Deri në flok mbuloja trupin Te beja zap mendimet e mia Lidhesha fort per zemren tende Simpatia, simpatia
Dhurata Ahmetaj - Bone pa mu 02:50
Dhurata Ahmetaj - Bone pa mu 118 izlenme - 3 yıl önce Dhurata Ahmetaj - Bone pa mu (Official Video) 2015 En yeniler için; www.izlesene.com/kadirbaykal
Dhurata ft. Presioni - AMA VEC PAK 03:27
Dhurata ft. Presioni - AMA VEC PAK 176 izlenme - 4 yıl önce Dhurata ft. Presioni - AMA VEC PAK
Dhurata ft. Blero - Shume o ka ma don 03:07
Dhurata ft. Blero - Shume o ka ma don 139 izlenme - 4 yıl önce Dhurata ft. Blero - Shume o ka ma don (Official Video) ArkivaShqip Music by BleroEnt, Nurteel Produced by Elephant
Dhurata - If u like it 03:02
Dhurata - If u like it 118 izlenme - 4 yıl önce Dhurata - If u like it (Video Klip 2014)