Hoşgeldiniz!

diablo 2

Diablo II Lord of Destruction - Jenerik (2001 - Türkçe Altyazılı) 03:57
Diablo II Lord of Destruction - Jenerik (2001 - Türkçe Altyazılı) 666 izlenme - 1 yıl önce Oyun dünyasının mihenk taşlarından olan diablonun ikinci oyununun lord of destruction adlı genişleme paketinin jeneriğini izleyeceksiniz.
Şok! Diablo 3 Cinematic! 02:12
Şok! Diablo 3 Cinematic! 1.316 izlenme - 10 yıl önce diablo 3'ün resmi olarak duyurulmasının ardından yayınlanan trailer. detaylı bilgi için www.animeso.net/forum adresinde oyunlar kısmında diablo iii başlıgını takip edin. resmi site www.blizzard.com
Diablo 2 Music Video 04:00
Diablo 2 Music Video 840 izlenme - 9 yıl önce devil driver - digging up to corpses
Diablo Tarihi 03:34
Diablo Tarihi 154 izlenme - 3 yıl önce 15 yıl önce Lord of Terror dünyayı ele geçirmek için serbest kalmıştı. 1995 yılında Condor Games adlı küçük bir oyun geliştirme firması Blizzard firmasına bizim turn base(tur tabanlı) hack and slash(vur kır parçala içinden çıkanları topla) özellikli bir rpg oyun fikrimiz var diye gittiler. Oyun ismi ise Diabloydu. Fakat turn base yerine gerçek zamanlı olması daha iyi olur diye oyunun tarzını değiştirdiler. Blizzard Condor çalışanların taslak çizimlerinden o kadar çok etkilenmiş ki bu oyunu yapmayı kabul etmiş ve Condor çalışanlarını Blizzard North adlı bir oluşum içine dahil etmiş. Oyunun multiplayer özelliği sayesinde Blizzard çok saygın bir yere gelmiş. Diablo'nun başarısından sonra Diablo 2 için 5 karakter dizayn edilmiş hepsine yeni gelişim ağaçları eklenmiştir. 2. oyun tüm zamanların en hızlı satılan oyunu unvanını sahiptir. 2001 yeni ek paketi çıkmasıyla oyun dünyasında yeniden populer oldu. Yıllarca yeni oyunu çıkarmayan Blizzard en sonunda 15 mayıs 2012 Diablo 3'ü yayınladı. Daha fazla bilgiye http://tr.wikipedia.org/wiki/Diablo http://tr.wikipedia.org/wiki/Diablo_2
İptal Edilen Diablo 3 01:46
İptal Edilen Diablo 3 189 izlenme - 3 yıl önce Blizzard North'un kapatılmadan önce geliştirdiği Diablo 3 ' den ekran görüntüleri ve yine matt uelman' ın yaptığı bir soundtrack eşliğinde ufak bir video. Concept olarak oyun, Heaven' da geçecek bir ihaneti konu alacaktı. Ekran görüntüleri her ne kadar teknolojik olarak geri olsa da aslında concept olarak D1 ve D2 ile ne kadar uyumlu ve orjinal olduğu açık. Ne tesadüftür ki, şişko Jay Wilson' ın kovulmasından sonra başa gelen yeni D3 Lead Degisner' ı da konu olarak benzer bir konu seçti expansion için. İçerik ve concept benzer umuduyla.
Diablo 2 - Rogue 02:58
Diablo 2 - Rogue 85 izlenme - 3 yıl önce Diablo 2'nin soundtrack'inden süper bir parça. Soundtrack albümünde 2. sırada bulunur ve gitar melodileri 12 telli akustik gitar ile çalınmıştır. Bir nesil bu şarkı yüzünden Diablo 2 oynarken oyunun müziklerini kapatıp winampı açma gereği duymamıştır.
Diablo Iı Tristram 07:40
Diablo Iı Tristram 113 izlenme - 7 yıl önce
Diablo 2 - Rogue Camp 04:44
Diablo 2 - Rogue Camp 42 izlenme - 3 yıl önce O zamanları yaşamış kişilere hitap edecektir bu müzik. İnternet kafenin o duman altı olmuş loş ortamında, save dosyalarını yanında getirdiği diskette saklayan abileri, unique düştüğünde parlayan gözleri, heyecandan titreyen elleri, sırf bir mephisto uğruna eve geç kalıp azar yemeyi göze alan gençleri, kulak kaptırınca asılan suratları, act geçmemize yardım edecek abilerin bize verdiği mutluluğu (act4'te forge'dan rune almak için yaptıklarını öğrendiğimiz vakit oluşan hayal kırıklığını) ve daha önemlisi 10 sene öncesini hatırlatır bizlere.