Hoşgeldiniz!

diane keaton

Davetsiz Aşk (Hampstead) Türkçe Altyazılı Fragman 01:58
Davetsiz Aşk (Hampstead) Türkçe Altyazılı Fragman 2.608 izlenme - 9 ay önce Hampstead / Davetsiz Aşk Trailer/Fragman Yönetmen: Joel Hopkins Oyuncular: Diane Keaton, Brendan Gleeson
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.949 izlenme - 2 yıl önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
5 Flights Up - Ruth & Alex (2014) Fragman 02:20
5 Flights Up - Ruth & Alex (2014) Fragman 2.334 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı 5 Flights Up (Ruth & Alex) filminin fragmanı. Filmde Morgan Freeman ve Diane Keaton gibi iki efsane isim rol alıyor. Richard Loncraine'in yönettiği filmde Carrie Preston ve Cynthia Nixon gibi isimler de yer alıyor.
Play It Again, Sam (1972) Fragman 03:12
Play It Again, Sam (1972) Fragman 608 izlenme - 3 yıl önce 1972 yapımı Yeniden Çal Sam (Play It Again, Sam) filminin fragmanı. Yönetmen: Herbert Ross Oyuncular: Diane Keaton, Jennifer Salt, Jerry Lacy, Susan Anspach, Tony Roberts, Woody Allen
Love and Death (1975) Fragman 02:31
Love and Death (1975) Fragman 212 izlenme - 1 yıl önce 1975 yapımı Love and Death filminin fragmanı. Filmin başrolünde Woody Allen ve Diane Keaton'ı izliyoruz, yönetmen yine Woody Allen.
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 02:50
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 686 izlenme - 4 yıl önce The Godfather serisinin 3. filminden Mary Carleone'nin vurulma sahnesi. Don Michael Corleone artık genç değildir. Ailesini bu suç zincirinin dışına taşımak ve gençleri şiddet içeren bu yeraltına dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. Corleone ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmeli ve çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasındaki duygusal yakınlaşmanın da önüne geçmelidir.
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 01:11
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 302 izlenme - 3 yıl önce 1972 yapımı "Play It Again Sam" filminden bir sahne. Kahramanımız kız düşürme amacıyla girdiği sanat galerisinde arkadaşının da cesaretlendirmesiyle seçtiği avına doğru yaklaşır...
Shoot The Moon (1982) Fragman 01:29
Shoot The Moon (1982) Fragman 52 izlenme - 2 yıl önce 1982 yapımı Shoot The Moon filminin fragmanı. Filmde Albert Finney ve Diane Keaton başrolü paylaşıyorlar.