Hoşgeldiniz!

diary

Iggy Azalea - First Video Diary 02:02
Iggy Azalea - First Video Diary 12.336 izlenme - 3 yıl önce Iggy Azalea - First Video Diary
The Diary of a Teenage Girl 2015) Fragman 01:48
The Diary of a Teenage Girl 2015) Fragman 4.889 izlenme - 2 yıl önce 1970'li yıllarda San Francisco'da geçen film, 15 yaşındaki Minnie'nin hayatını ele alıyor. Minnie çizmeyi ve çizgi romanları çok seven ve bir kayıt cihazına yaşadıklarını ya da aklından geçen en çılgın düşünceleri kaydederek günlük tutan bir gençtir. Minnie'nin tek cinsel deneyimi kendisinden yaşça büyük, annesinin erkek arkadaşı Monroe ile olmuştur. Bu andan itibaren bunun cinsel bir çekim mi yoksa aşk mı olduğunu sorgulamaya başlar. Bir süre sonra ise kendini düşündüğünden çok farklı bir dünyada çıkış yolu ararken bulacaktır. Phoebe Gloeckner'in tiyatro oyunundan beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmeni ilk yönetmenlik deneyimini gerçekleştiren Marielle Heller. Başrolleri ise Bel Powley, Alexander Skarsgård ve Kristen Wiig paylaşıyor.
Iggy Azalea - Second Video Diary (İkinci Video Günlüğü) 03:48
Iggy Azalea - Second Video Diary (İkinci Video Günlüğü) 5.634 izlenme - 2 yıl önce Iggy Azalea - Second Video Diary (İkinci Video Günlüğü)
diary of a wimpy kid fragman 01:55
diary of a wimpy kid fragman 6.705 izlenme - 7 yıl önce diary of a wimpy kid filminin resmi fragmanı...
Alicia Keys - Diary 05:13
Alicia Keys - Diary 3.280 izlenme - 7 yıl önce alicia keys,diary
Saftirik İşte Şimdi Yandık fragmanı 01:46
Saftirik İşte Şimdi Yandık fragmanı 1.953 izlenme - 5 yıl önce Saftirik İşte Şimdi Yandık fragmanı
One Direction - Video Diary Pt 6 Vevo Lıft 00:48
One Direction - Video Diary Pt 6 Vevo Lıft 1.873 izlenme - 5 yıl önce one direction - video diary pt 6 vevo lıft
Breaking Benjamin - The Diary Ofa Jane 04:03
Breaking Benjamin - The Diary Ofa Jane 1.707 izlenme - 3 yıl önce Breaking Benjamin
One Direction - Video Diary Pt 5 Vevo Lıft 01:41
One Direction - Video Diary Pt 5 Vevo Lıft 1.605 izlenme - 5 yıl önce one direction - video diary pt 5 vevo lıft
diary of a wimpy kid 2 rodrick rules fragman 01:48
diary of a wimpy kid 2 rodrick rules fragman 3.222 izlenme - 6 yıl önce diary of a wimpy kid 2 rodrick rules filminin resmi fragmanı...
One Direction - Secret Video Diary (Türkçe Altyazılı) 02:49
One Direction - Secret Video Diary (Türkçe Altyazılı) 1.649 izlenme - 3 yıl önce ...One Direction - Secret Video Diary
the hobbit production diary 10:45
the hobbit production diary 1.501 izlenme - 5 yıl önce
One Direction - Video Diary Pt 4 Vevo Lıft 01:23
One Direction - Video Diary Pt 4 Vevo Lıft 1.176 izlenme - 5 yıl önce
Bakmadan Hedefleri 12'den Vuran Yetenekli Kız 00:33
Bakmadan Hedefleri 12'den Vuran Yetenekli Kız 462 izlenme - 1 yıl önce Bakmadan nesneleri bir yerlere fırlatan ve onları 12'den vuran sevimli kız.
bridget jones's diary fragmanı 1 01:44
bridget jones's diary fragmanı 1 2.068 izlenme - 5 yıl önce yeni bir yılın başlangıcında 32 yaşındaki bridget hayatına hükmetmeye başlamanın tam zamanı olduğuna karar verip bir günlük tutmaya başlar. artık masasının üzerinde duran en kışkırtıcı erotik ve histerik kitap başkaları tarafından yazılanlardan biri değil bizzat kendi yazdığıdır. bir tür macera havası veren bu günlükte bridget arkadaşlarından erkeklere yemeklerden sekse kadar bir çok konu hakkında bir şeyler yazarken aynı zamanda yepeni bir hayata başlamaktadır.bridget kendisini birbirine
Breaking Benjamin - The Diary Of Jane 03:27
Breaking Benjamin - The Diary Of Jane 1.379 izlenme - 5 yıl önce music video by breaking benjamin performing the diary of jane.
Video Diary Türkçe - One Direction 05:30
Video Diary Türkçe - One Direction 1.032 izlenme - 3 yıl önce Video Diary Türkçe - One Direction
S Diary 02:11
S Diary 803 izlenme - 3 yıl önce Jinny\'e ilk adet döneminin hatırası olarak annesi tarafından ilk günlüğü verilir ve günlüğünün yanında artık aşık olacak yaşa geldiğini, aşkı için yazması gerektiğini belirten bir de not bulunur. O günden sonra Jinny aşk arayışlarına girer. Ama tek bulduğu başarısızlıklarla dolu ilişkilerdir.
the rum diary fragman 02:27
the rum diary fragman 1.053 izlenme - 5 yıl önce
Dear Dumb Diary Fragman
Dear Dumb Diary Fragman 507 izlenme - 3 yıl önce Dear Dumb Diary Fragman
One Direction - X Factor Video Diary Week 1 (Türkçe  Altyazılı) 01:07
One Direction - X Factor Video Diary Week 1 (Türkçe Altyazılı) 831 izlenme - 3 yıl önce One Direction - X Factor Video Diary Week 1 (Türkçe Altyazılı)
diary of a wimpy kid fragmanı 3 00:31
diary of a wimpy kid fragmanı 3 1.833 izlenme - 5 yıl önce jeff kinneyin diary of a wimpy kid adını taşıyan hit grafik romanı sinema filmi oluyorjeff kinney bir web sitesi için küçük bir çocuğun günlüklerini çizdiğinde tüm dünyadan milyonlarca okuyucu kazanacağının farkında değildi.diary of a wimpy kid yoğun ilgi görünce kitap da kaçınılmaz oldu. şimdi ise bu matrak günlükler sinema filmi oluyor.pek sevimli kahranımız greg heffly orta okul sıralarında çektiği sıkıntıları bize günlüğü aracılığı ile bazen de çizimleri ile anlatıyor olacak.
One Direction - Video Diary, Pt. 2 (VEVO LiFT) 01:25
One Direction - Video Diary, Pt. 2 (VEVO LiFT) 791 izlenme - 5 yıl önce
One Direction - Video Diary Pt 1 Vevo Lıft 02:30
One Direction - Video Diary Pt 1 Vevo Lıft 686 izlenme - 5 yıl önce
saftirik gregin günlüğü diary of a wimpy kid frag 01:55
saftirik gregin günlüğü diary of a wimpy kid frag 1.337 izlenme - 6 yıl önce jeff kinneyin diary of a wimpy kid adını taşıyan hit grafik romanı sinema filmi oluyorjeff kinney bir web sitesi için küçük bir çocuğun günlüklerini çizdiğinde tüm dünyadan milyonlarca okuyucu kazanacağının farkında değildi.diary of a wimpy kid yoğun ilgi görünce kitap da kaçınılmaz oldu. şimdi ise bu matrak günlükler sinema filmi oluyor.pek sevimli kahranımız greg heffly orta okul sıralarında çektiği sıkıntıları bize günlüğü aracılığı ile bazen de çizimleri ile anlatıyor olacak.
breaking benjamin - the diary of jane 03:27
breaking benjamin - the diary of jane 753 izlenme - 6 yıl önce
Diary of a Wimpy Kid Dog Days Trailer Movie HQ 01:55
Diary of a Wimpy Kid Dog Days Trailer Movie HQ 549 izlenme - 5 yıl önce Diary of a Wimpy Kid Dog Days Full Movie,Diary of a Wimpy Kid Dog Days,Diary of a Wimpy Kid Dog Days Trailer hd,Coming Soon,Hollywood,Actor,Watch Diary of a Wimpy Kid Dog Days,Diary of a Wimpy Kid Dog Days Film, Diary of a Wimpy Kid Dog Days Online hd
Rudimental, Gorgon City - USA Tour Diary 02:40
Rudimental, Gorgon City - USA Tour Diary 9 izlenme - 2 hafta önce Rudimental, Gorgon City - USA Tour Diary (Music Video Klip 2016) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Rudimental, Gorgon City - USA Tour Diary” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Rudimental, Gorgon City - USA Tour Diary”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
one direction - video diary pt 2 vevo lıft 01:25
one direction - video diary pt 2 vevo lıft 408 izlenme - 5 yıl önce
One Direction - Video Diary, Pt. 1 (VEVO LiFT) 02:30
One Direction - Video Diary, Pt. 1 (VEVO LiFT) 407 izlenme - 5 yıl önce