Hoşgeldiniz!

dictator

Diktatörlüğün Önemi (The Dictator) 01:14
Diktatörlüğün Önemi (The Dictator) 1.803 izlenme - 4 ay önce The Dictator filminden diktatörlüğün önemini ve gerekliliğini anlatan bir sahne. Demokrasi gibi çağ dışı bir kavramın yanlışlarını yüzümüze adeta bir tokat gibi çarpıyor.
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 02:41
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 9.994 izlenme - 1 yıl önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. BİR ÖNCCEKİ VİDEO İÇİN... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Megan Fox - 9 Ayrı Filmden En Anlamlı Sahneleri 04:18
Megan Fox - 9 Ayrı Filmden En Anlamlı Sahneleri 7.540 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle bilmeyenler için Megan Fox kimdir; Hatun 5 yaşındayken tiyatro ve dans dersleri almaya başlar. On yaşındayken ailesiyle birlikte Florida’ya taşınır ve orada eğitimine devam eder. On üç yaşındayken oyunculuk ve mankenlik yapmaya başlar. 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasında çeşitli ödüller alır. Fox, Holiday in the Sun adlı filmle magazin basınında Ashley Olsen'a rakip gösterilir. Fox 1,63 m. boyundadır. Biseksüeldir (Ne bulursa) megan'a göre herkes biseksüel doğar 2007'den beri Brian Austin Green ile beraberdir.Çift 2010 yılında evlenmiştir. ilk çıktığı yıllarda Angelina jolie'ye benzerliği ile konuşulmuştur. 2010 yılında Eminem ve Rihanna'nın Love the way you lie klibinde oynamıştır. Rihanna ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. (Wiki alıntısıdır.) Amme hizmeti olarak sırasıyla derlenen filmler 1)This Is 40 2)Jennifer's body 3)Jonah hex 4)Two and a half men season 1 episode 12 5)How to Lose Friends & Alienate People 6)Transformers revenge of the fallen 7)Transformers 1 8)The Dictator 9)Passion play --------------------------------------------------------------------- Kolay Gelsin , iyi seyirler.
Aladeen Motherfucker - The Dictator Credits Soundtrack 02:43
Aladeen Motherfucker - The Dictator Credits Soundtrack 3.581 izlenme - 5 yıl önce The Dictator Credits Soundtrack - Official - Aladeen Motherfucker
The Dictator theme (ALADEEN MOTHERFUCKER) MUSIC VIDEO 02:41
The Dictator theme (ALADEEN MOTHERFUCKER) MUSIC VIDEO 2.747 izlenme - 5 yıl önce The Dictator theme (ALADEEN MOTHERFUCKER) MUSIC VIDEO
Charlie Chaplin - The Great Dictator 04:58
Charlie Chaplin - The Great Dictator 1.441 izlenme - 2 yıl önce Charlie Chaplin' in ilk sesli filmi (1940) olan 'The Great Dictator' de üstad Nazi Almanyasıyla katıksız dalga geçiyor. Chaplin filmde berberi canlandırıyor ve yanlışlık sonucu Hinkle' ın (Hitler) yerine geçiyor. Diktatörlük ve faşistlik eleştirisi üzerine kurulmuş senaryoda Charlie Chaplin neden dahi olduğunu kanıtlarcasına oynuyor. Film gelmiş geçmiş en iyi filmlerden birisi ve ölmeden önce izlenmesi gerekenler arasında. Ayrıca filmi izledikten sonra ''acaba Chaplin şu an ki sinema teknolojisine sahipken film çekebilseydi neler olurdu?'' sorusunu sormamak imkansız. Bu sahnede ise hinkle (hitler) dünyaya ayar veriyor. Filmin oyunculuğunu mu, senaryosunu mu, çekimlerini mi, neresini öveceğinizi şaşıracağınız inanılmaz film. Siz ne makina, ne koyunsunuz. Siz insansınız!
The Great Dictator Sandalye Sahnesi - Charlie Chaplin 00:25
The Great Dictator Sandalye Sahnesi - Charlie Chaplin 888 izlenme - 3 yıl önce Dönemini en cesur ve en ironik şekilde eleştiren The Great Dictator filminden nostaljik bir sahne.Ses ve renkten daha fazlası...
Charlie Chaplin - Adolf Hitler Parodisi - The Great Dictator (1940) 05:00
Charlie Chaplin - Adolf Hitler Parodisi - The Great Dictator (1940) 860 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin'in Omler isimli bir Berber, ve Tomanya diktatörü Hynkel'i canlandırdığı 1940 tarihli unutulmaz Büyük Diktatör filminin başlarında Hynkel rolünde Hitler'in söylevleri ile dalga geçtiği kısım. Özellikle şişman Herring'in hareketleri ve Hynkel'in çocuk doğuracak kadınları betimlediği sahneler dikkat çekici.
the dictator 2012 fragman 01:43
the dictator 2012 fragman 851 izlenme - 6 yıl önce
The Great Dictator - Berber sahnesi (Charlie Chaplin) 02:04
The Great Dictator - Berber sahnesi (Charlie Chaplin) 847 izlenme - 3 yıl önce Filmde berberlik yapan Charlie Chaplin, Johannes Brahms'ın bestelediği Hungarian Dance No. 5'i senkronize hareketlerle bir sakal tıraşına uyarlamıştır. Daha doğrusu, sakal tıraşını Hungarian Dance No. 5'e uyarlamıştır. Öyle de güzel yapmıştır ki bunu, ilk izlediğimde müzik bu sahne üzerine yazıldı sanmıştım. Benim nazarımda The Great Dictator filminin en güzel sahnelerinden birisidir. (Final konuşmasını daha çok severim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27447/ )
Kaddafinin Gizli Sarayı 02:15
Kaddafinin Gizli Sarayı 1.030 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
Kötü Adam Rusya'nın Dünyaya Cevabı 03:18
Kötü Adam Rusya'nın Dünyaya Cevabı 267 izlenme - 2 yıl önce Nato ile yaşanan gerilim sonrası oluşan sıcak gündeme dair etkileyici bir video ile Ruslar kendilerini açıklama gereği duymuşlar efendim. İzliyo'rus'.
The Great Dictator - Dünya Balonuyla Dans 02:34
The Great Dictator - Dünya Balonuyla Dans 267 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin' in ilk sesli filmi (1940) olan 'The Great Dictator' de üstad Nazi Almanyasıyla katıksız dalga geçiyor. Chaplin filmde berberi canlandırıyor ve yanlışlık sonucu Hinkle' ın (Hitler) yerine geçiyor. Diktatörlük ve faşistlik eleştirisi üzerine kurulmuş senaryoda Charlie Chaplin neden dahi olduğunu kanıtlarcasına oynuyor. Film gelmiş geçmiş en iyi filmlerden birisi ve ölmeden önce izlenmesi gerekenler arasında. Ayrıca filmi izledikten sonra ''acaba Chaplin şu an ki sinema teknolojisine sahipken film çekebilseydi neler olurdu?'' sorusunu sormamak imkansız. Bu videoda ise filmin en can alıcı sahnelerinden diktatör Hinkle' ın Dünya balonu ile oynadığı bölümü izleyecek ve tahminen filmi indirmeye başlayacaksınız. Doğru da yaparsınız!
Adam Dövmek İçin İlginç Bir Silah - Meme 01:56
Adam Dövmek İçin İlginç Bir Silah - Meme 219 izlenme - 3 yıl önce The Dictator filminde güldüğüm 2 sahneden biri. Ayrıca meme dikleştirme vidyolarından sıkılanlara iyi gelir umarım.
My Dictator (2014) Teaser 00:30
My Dictator (2014) Teaser 100 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Güney Kore dizisi My Dictator'ın teaser videosu. Dizinin yönetmeni Lee Hae-jun. Başlıca oyuncuları ise Lee Byung-joon, Park Hae-il ve Sol Kyung-gu.
Ülke Yöneticilerinin Spordaki Başarısı 00:59
Ülke Yöneticilerinin Spordaki Başarısı 51 izlenme - 3 yıl önce İki ülke yöneticisinin spordaki inanılmaz başarılarının yer aldığı halka örnek teşkil etmesi gereken bir yapım.
Dv2r - Dictator 03:29
Dv2r - Dictator 34 izlenme - 5 yıl önce Dv2R - Dictator
Pet Shop Boys - The Dictator Decides 04:50
Pet Shop Boys - The Dictator Decides 10 izlenme - 1 yıl önce Pet Shop Boys - 'The dictator decides' (Official Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Will someone please say the unsayable? Will someone please tell me I'm wrong? I live every day Like a sad beast of prey For I have to appear to be strong And that’s wrong I’m too weak to be strong Today I met with the generals And the head of my secret police Discussing conspiracies And prison facilities For opponents I can never release And there’ll be no peace Until they’re released Of course I'm in league with the army It's not like I've got any choice They officially adore me And my father before me But gunpoint has a firm voice The joke is I'm not even a demagogue Have you heard me giving a speech? My facts are invented I sound quite demented So deluded it beggars belief It would be such a relief Not to give another speech Can someone please say the impossible? Crowds should be out on the street I've lost any will To threaten and kill I'll be easy for you to defeat And at any resistance I meet I’ll beat a retreat I'd rather that you didn't shoot me But I'd quite understand if you did Watch out for the army The generals'll go barmy At the thought of a takeover bid Oh please will somebody put me Out of my misery? This sad old dictator Must sooner or later Flee so that you can be free If you get rid of me We can all be free