Hoşgeldiniz!

dieter

You Can Win İf You Want 03:46
You Can Win İf You Want 6.880 izlenme - 8 yıl önce 80ler modern talking
Modern Talking 02:54
Modern Talking 4.390 izlenme - 9 yıl önce 80 li yılların 1 numaralı pop grubu.
Kobra Takibi (Jenerik) 00:35
Kobra Takibi (Jenerik) 508 izlenme - 3 yıl önce "Cobra 11" kod adıyla Almanya'nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını anlatan dizi, yayınlanmaya başladığı 1996 yılından bu yana, Almanya'nın en çok seyredilen yapımları arasında yer alıyor. 15. sezonu geride bırakan dizi, araba hırsızları, katiller, şantajcılar ile gece-gündüz mücadele eden "Cobra 11" ikilisini televizyon ekranlarına taşıyor. Semir Gerkhan ( Erdogan Atalay) ve Dieter Bonrath (Gottfried Vollmer) görevi motorsiklet çetelerinden, yol üzerindeki mekanlara kadar otobanda üzerindeki bütün vatandaşların güvenliğini sağlamak. Aksiyon uzmanı Hermann Joha'nın uzun süre idari yapımcılığını üstendiği dizide, bugüne kadar birçok yönetmen ve senarist yapım ekibinde görev aldı.
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul 02:56
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul 250 izlenme - 3 yıl önce 80'li yılların hit parçalarından biridir. Modern Talking tarafından seslendirilen parça ile, Alman müzik grubu büyük bir çıkış yakalamıştır. Dieter Bohlen ve Thomas Anders tarafından kurulan grup, bizlere zamanının en iyi ve popüler şarkılarından biri olan You Are My Heart You Are My Soul parçasını hediye etmiştir.Efsane müzikler arasından bu güzel parça sizlerle...
Mark Medlock  Dieter Bohlen - Unbelievable 03:55
Mark Medlock Dieter Bohlen - Unbelievable 323 izlenme - 6 yıl önce
Modern Talking - Hits Mega Mix 12:02
Modern Talking - Hits Mega Mix 147 izlenme - 3 yıl önce Bana 80'leri tek birşey ile anlat deseler 'Modern Talking' derim. İnsanın içindeki Nuri Alço'nun açığa çıkmasına sebebiyet veren, açıkta duran her içkiye ilaç koyma gazını alabileceğiniz, kıpır kıpır, zıpır zıpır şarkıları ile karşınızdalar. A Yüzü: You're My Heart, You're My Soul, 100 Years, Telegram To Your Heart, (Avenue To) Jet Airliner B Yüzü: Brother Louie, Geronimo's Cadillac, You Can Win If You Want, Lucky Guy, Atlantis Is Calling
C.C. Catch - Nothing But A Heartache (1988) 03:05
C.C. Catch - Nothing But A Heartache (1988) 156 izlenme - 3 yıl önce Asıl adı Caroline Catharina Muller olan şarkıcı, Modern Talking'in söz yazarı Dieter Bohlen ile birlikte çalışmıştır. Birlikte bir süre çalıştıktan sonra 80'lerin sonuna doğru ayrılıp solo kariyerine başlamıştır bildiğim kadarıyla. Rusya'da çok sevilir ve sık sık konser düzenler. Kırklı yaşlarda olmasına rağmen hala genç ve güzel görünüyor. Bu 80'ler şarkıcıları hiç yaşlanmaz nedense.
Mantar Maketlerle Tarihi Canlandırıyor 04:48
Mantar Maketlerle Tarihi Canlandırıyor 122 izlenme - 3 yıl önce Alman sanatçı Dieter Cöllen, tarihi anıt ve kalıntıları şişe mantarından yaptığı maketlerle günümüze taşıyor. Cöllen'in eserleri tüm dünyada ilgi görüyor.
C. C. Catch - Strangers By Night 03:15
C. C. Catch - Strangers By Night 104 izlenme - 3 yıl önce Dieter Bohlen'in müzik piyasasına kazandırdığı , seksenlerin unutulmaz kedi gözlü starının, belkide en güzel en gaz veren şarkısıdır. Keyifli dinlemeler..
Catch Megamix '98 Long Version Produccion Dieter Bohlen 08:00
Catch Megamix '98 Long Version Produccion Dieter Bohlen 130 izlenme - 6 yıl önce Catch Megamix '98 Long Version (Produccion Dieter Bohlen)
Blue System - Sorry Little Sarah (New York Dance Mix) 05:59
Blue System - Sorry Little Sarah (New York Dance Mix) 50 izlenme - 3 yıl önce Modern Talking'in dağılma kararı sonrası, grubun söz, müzik, düzenleme, geri vokal ve prodüktörü yani ana vokal harici neredeyse her şeyi olan Dieter Bohlen'in solo projesidir. Bohlen'in besteci ve prodüktör kimliğine vokalistliği de ilave edip Thomas Anders olmadan da var olabileceğini ele güne ispatlamaya çalıştığı dönem olarak da özetlenebilir bu dönem. Müzik dünyasında faaliyet gösterdiği 1987-1997 yılları arasında on üç adet albüme imza atmıştır. Modern Talking'in 1998 de tekrar bir araya gelmesi üzerine Dieter Bohlen bu projeyi sonlandırmıştır.
Dieter Bohlern 03:36
Dieter Bohlern 90 izlenme - 9 yıl önce dieter bohlern
Blue System & Dieter Bohlen - Love Me On The Rocks 03:26
Blue System & Dieter Bohlen - Love Me On The Rocks 1 izlenme - 2 ay önce BLUE SYSTEM Dieter Bohlen Love me on the rocks
GoPro: Backyard Wakeskate with Dieter Humpsch 01:21
GoPro: Backyard Wakeskate with Dieter Humpsch 4 izlenme - 3 yıl önce GoPro: Backyard Wakeskate with Dieter Humpsch
Mülteciler Büyük Firmalarda İş Bulamıyor 01:44
Mülteciler Büyük Firmalarda İş Bulamıyor 1 izlenme - 2 yıl önce Daimler Yönetim Kurulu Başkanı Dieter Zetsche, bir yıl önce "mültecilerin Alman ekonomi mucizesinin temeli olabileceğini, Alman ekonomisinin iş gücüne htiyacı olduğunu" söylemişti. Ancak beklendiği gibi olmadı. Almanya'da özellikle de büyük firmalar mültecilere iş verme konusunda çekimser davranıyor.