Hoşgeldiniz!

dikdörtgen

Lewis Carroll'un Düşündüren Sorusu 00:59
Lewis Carroll'un Düşündüren Sorusu 4.169 izlenme - 4 ay önce Charles Lutwidge Dodgson ya da daha çok tanındığı takma adıyla Lewis Carroll, ünlü İngiliz yazar, matematikçi, mantıkçı, Anglikan papazı ve fotoğrafçı olan bu bilgili adamın düşündürücü dikdörtgen sorusunu izlicez
Eğitici çizgi filmler ve çocuk şarkıları burada! 00:39
Eğitici çizgi filmler ve çocuk şarkıları burada! 37.117 izlenme - 3 yıl önce Bebetürk kanalı, Türkiye nin önde gelen okul öncesi eğitici çizgi film kanallarındandır.Okul öncesi eğitim alanında şiddetten uzakta, yararlı bilgilerle liderliği hedefleyip her an çocukların hafızalarına yararlı bilgi yerleştirmeyi amaç edinmiştir. Ebeveynler çocuklarına Bebeturk kanalından kolaylıkla çalma listesi oluşturup gönül rahatlığıyla çocuklarını bebeturk kanalına emanet edebilirler. FB'ta sayfamız https://www.facebook.com/bebeturktv FB'ta grubumuz https://www.facebook.com/groups/cizgifilmokulu/ VK'de grubumuz https://vk.com/bebeturk .
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 1) 03:17
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 1) 18.314 izlenme - 3 yıl önce Animasyon okul öncesi çocuklar yada okula başlamış kavramlar kargaşasındaki çocuklar için hazırlanmıştır.Miniklerin bilinmeyenlere karşı oluşan korkularını ortadan kaldırmayı amaçlamış eğlenceli bir animasyon niteliğindedir Bebeturk kanalında farklı versiyonları mevcuttur. Eğlenceli ve yararlı animasyon videolar için http://www.youtube.com/bebeturk ü ziyaret edin. Yeni eğitici çizgi film türkçe
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 2) 02:53
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 2) 9.627 izlenme - 3 yıl önce Animasyon okul öncesi çocuklar yada okula başlamış kavramlar kargaşasındaki çocuklar için hazırlanmıştır. Hadi çocuklar akıllı arabamız ile beraber geometrik şekilleri öğrenelim, Peppee, Pocoyo çizgi filmlerini seviyorsanız akıllı arabamızı da mutlaka seversiniz! . Yeni eğitici çizgi film türkçe
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 3) 02:53
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 3) 8.974 izlenme - 3 yıl önce Okula başlamadan önce şekilleri öğrenmiş olmak çok yerinde bir hazırlıktır. Okula başlandığında matematik öğrenmekteki genel isteksizlik sebebini okul öncesinde bu şekilleri öğreterek ortadan kaldırabiliriz.İsteksizlik sebebi zaten bir anda birden çok çocuğa yabancı kelimenin çocuğa anlatılmak istenmesidir. Peppee, Pocoyo çizgi filmleri seviyorsanız akıllı arabamızı da mutlaka seversiniz! . Yeni eğitici çizgi film türkçe
Geometrik Cisimler 04:30
Geometrik Cisimler 7.086 izlenme - 10 yıl önce 1. sınıf geometrik cisimler
Japon Yaklaşımıyla Omlet 06:02
Japon Yaklaşımıyla Omlet 1.372 izlenme - 3 yıl önce Her şeyde olduğu gibi omlet yapımında bile yüksek teknik kullanan Japonların çok lezzetli görünen ürünü. Afiyet olsun. Omlet dediğin dikdörtgenler prizması şeklinde olur.
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 02:52
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 2.649 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde koni yi anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 03:53
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 2.277 izlenme - 3 yıl önce Heey Dodo yu özleyen bütün çocuklara müjde.Akıllı kazı makinesi Dodo oyun parkına bloklardan şehir yaptı.Yaptığı şehirde bazı figürleri tamamlayamadı. Haydi çocuklar bu eksiklikleri dodo ile beraber tamamlayalım. Bu figürleri sizler daha önceki bölümlerden hatırlıyor olmalısınız.Eğer hatırlayamayacaksanız önce diğer bölümleri tekrar izleyin.
Bebeturk - eğitici cizgi filmleri kanalı 00:44
Bebeturk - eğitici cizgi filmleri kanalı 1.530 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi dönemde çocuklarınızı eğlendirmek eğitmek mi istiyorsunuz? Şekilleri, sayıları, çocuk şarkılarını ve renkleri öğreten çizgi filmleri mi arıyorsunuz? İşte Bebeturk kanalında bir sürü eğitici çizgi filmi kanalımızdan seçebilirsiniz. Yeni çizgi filmleri kaçırmamak için Bebeturk kanalımıza abone olun! Kaliteli, eğlenceli ve ücretsiz!
Förb Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 01:15
Förb Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 215 izlenme - 2 yıl önce Büyük bir dikdörtgen gibi olan Förb'ü çizmeye hazır mısınız? :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adobe Photoshop Dikdörtgen Seçim Aracı 03:05
Adobe Photoshop Dikdörtgen Seçim Aracı 274 izlenme - 4 yıl önce Adobe Photoshop Dikdörtgen Seçim Aracı
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 01:15
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 130 izlenme - 2 yıl önce Ornitorenk Perry; büyük, dikdörtgen bir ekmek dilimi gibidir! :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dikdörtgen 06:31
Dikdörtgen 242 izlenme - 8 yıl önce
Dikdörtgen Salon Dekorasyonu 00:54
Dikdörtgen Salon Dekorasyonu 41 izlenme - 1 yıl önce Dekorasyon yaparken en çok zorlanılan alanların başında Dikdörtgen Salon Dekorasyonu alanları gelir.
SINAVO - Geometri - Dikdörtgen 00:45
SINAVO - Geometri - Dikdörtgen 105 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı GEOMETRİ - Dikdörtgen çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Geometri - Dikdörtgenler Prizması 01:16
SINAVO - Geometri - Dikdörtgenler Prizması 108 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı GEOMETRİ - Dikdörtgenler Prizması çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 16:53
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 74 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda, Dikdörtgen ile ilgili özellikleri göreceğiz ve örnek sorular çözeceğiz. www.dersmen.com.
Dikdörtgen Mutfak Dekorasyonu 00:58
Dikdörtgen Mutfak Dekorasyonu 27 izlenme - 1 yıl önce Dekore ettiğiniz alanların ölçüleri mobilya, renk ve yerleştirme seçenekleri için çok önemlidir. Bu alanda Dikdörtgen Mutfak Dekorasyonu tasarımlarında verimli ve estetik kombinler.
Açılan Dikdörtgen Kek Kalıbı  / Yemek Tarifleri 00:39
Açılan Dikdörtgen Kek Kalıbı / Yemek Tarifleri 54 izlenme - 2 yıl önce Keklerde ve pastalarda Kullandığım dikdörtgen kalıbını ( çemberi ) merak edenlere gelsin :) Sayfalarımı takibe alabilirsiniz :) Resimli Detaylı Püf Noktalarıyla Yemek Tarifleri http://www.hayalimdekiyemekler.com/ Facebook : https://www.facebook.com/pages/Hayalimdekiyemekler/284836254958186?hc_location=timeline Instagram : http://instagram.com/hayalimdekiyemekler/ Pinterest: http://tr.pinterest.com/0s0gfu6kgyq6qbj/ Youtube Kanalıma Abone olun :) https://www.youtube.com/channel/UCpwA5ZcoyBCOJDHJEzQP_Cg
Spy005 Mavi Perde Perde Ağırlık Dikdörtgen Prizma 00:15
Spy005 Mavi Perde Perde Ağırlık Dikdörtgen Prizma 5 izlenme - 4 ay önce Spy005 Krem Stor perde ağırlık veya elçek olarak adlandırılır. Zebra perde,stor perde,dikey perde gibi perdelerin iplerinin ve zincirlerinin dik durmasını sağlayan bir aparattır.
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 01:43
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 21 izlenme - 2 yıl önce "Allah'ın Doğada Yarattığı Güzellik Ölçüsü: Altın Oran" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/214384/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Altin-dikdortgen-ve-sarmallardaki-tasarim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Spy014 Mavi Perde 32 Lik Boru Tıpası Dikdörtgen Uçlu Mavi Perde 00:21
Spy014 Mavi Perde 32 Lik Boru Tıpası Dikdörtgen Uçlu Mavi Perde 1 izlenme - 2 ay önce SPY014 32'lik Boru Sonu Tıpası Krem renkte olup erkek uçlu dediğimiz sonla biter.Buna mandallı ayaktan alarak rahat bir şekilde üst raya monta edebilirsiniz.
Spy013 Mavi Perde 38 Lik Boru Tıpası Dikdörtgen Uçlu Mavi Perde 00:19
Spy013 Mavi Perde 38 Lik Boru Tıpası Dikdörtgen Uçlu Mavi Perde 1 izlenme - 2 ay önce SPY013 38'lik Jumbo Mekanizma Boru Sonu Tıpası Kare uçludur,bunu takmak için mandallı stor perde ayağından takarak üst raya rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz.
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 09:34
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 6 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/23136/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Altin-dikdortgen-ve-sarmallardaki-tasarim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Dikdörtgen | Şenol Hoca 21:53
Dikdörtgen | Şenol Hoca 0 izlenme - 1 ay önce KİTAP SATIN ALMAK - İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN: https://senolhocamagaza.com/
Benzerlik 1 | Şenol Hoca 22:24
Benzerlik 1 | Şenol Hoca 0 izlenme - 1 ay önce KİTAPLARI İNCELEMEK - SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN: https://senolhocamagaza.com/