Hoşgeldiniz!

dikdörtgen

Eğitici çizgi filmler ve çocuk şarkıları burada! 00:39
Eğitici çizgi filmler ve çocuk şarkıları burada! 35.952 izlenme - 2 yıl önce Bebetürk kanalı, Türkiye nin önde gelen okul öncesi eğitici çizgi film kanallarındandır.Okul öncesi eğitim alanında şiddetten uzakta, yararlı bilgilerle liderliği hedefleyip her an çocukların hafızalarına yararlı bilgi yerleştirmeyi amaç edinmiştir. Ebeveynler çocuklarına Bebeturk kanalından kolaylıkla çalma listesi oluşturup gönül rahatlığıyla çocuklarını bebeturk kanalına emanet edebilirler. FB'ta sayfamız https://www.facebook.com/bebeturktv FB'ta grubumuz https://www.facebook.com/groups/cizgifilmokulu/ VK'de grubumuz https://vk.com/bebeturk .
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 1) 03:17
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 1) 15.655 izlenme - 2 yıl önce Animasyon okul öncesi çocuklar yada okula başlamış kavramlar kargaşasındaki çocuklar için hazırlanmıştır.Miniklerin bilinmeyenlere karşı oluşan korkularını ortadan kaldırmayı amaçlamış eğlenceli bir animasyon niteliğindedir Bebeturk kanalında farklı versiyonları mevcuttur. Eğlenceli ve yararlı animasyon videolar için http://www.youtube.com/bebeturk ü ziyaret edin. Yeni eğitici çizgi film türkçe
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 2) 02:53
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 2) 7.499 izlenme - 2 yıl önce Animasyon okul öncesi çocuklar yada okula başlamış kavramlar kargaşasındaki çocuklar için hazırlanmıştır. Hadi çocuklar akıllı arabamız ile beraber geometrik şekilleri öğrenelim, Peppee, Pocoyo çizgi filmlerini seviyorsanız akıllı arabamızı da mutlaka seversiniz! . Yeni eğitici çizgi film türkçe
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 3) 02:53
Çizgi film - Akıllı araba - Şekiller (Bölüm 3) 6.511 izlenme - 2 yıl önce Okula başlamadan önce şekilleri öğrenmiş olmak çok yerinde bir hazırlıktır. Okula başlandığında matematik öğrenmekteki genel isteksizlik sebebini okul öncesinde bu şekilleri öğreterek ortadan kaldırabiliriz.İsteksizlik sebebi zaten bir anda birden çok çocuğa yabancı kelimenin çocuğa anlatılmak istenmesidir. Peppee, Pocoyo çizgi filmleri seviyorsanız akıllı arabamızı da mutlaka seversiniz! . Yeni eğitici çizgi film türkçe
Geometrik Cisimler 04:30
Geometrik Cisimler 7.050 izlenme - 9 yıl önce 1. sınıf geometrik cisimler
Japon Yaklaşımıyla Omlet 06:02
Japon Yaklaşımıyla Omlet 1.272 izlenme - 2 yıl önce Her şeyde olduğu gibi omlet yapımında bile yüksek teknik kullanan Japonların çok lezzetli görünen ürünü. Afiyet olsun. Omlet dediğin dikdörtgenler prizması şeklinde olur.
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 02:52
Çizgi Film - Akıllı excavator Dodo figürleri öğreniyor (Koni) 2.482 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde koni yi anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 03:53
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 1.984 izlenme - 2 yıl önce Heey Dodo yu özleyen bütün çocuklara müjde.Akıllı kazı makinesi Dodo oyun parkına bloklardan şehir yaptı.Yaptığı şehirde bazı figürleri tamamlayamadı. Haydi çocuklar bu eksiklikleri dodo ile beraber tamamlayalım. Bu figürleri sizler daha önceki bölümlerden hatırlıyor olmalısınız.Eğer hatırlayamayacaksanız önce diğer bölümleri tekrar izleyin.
Bebeturk - eğitici cizgi filmleri kanalı 00:44
Bebeturk - eğitici cizgi filmleri kanalı 897 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi dönemde çocuklarınızı eğlendirmek eğitmek mi istiyorsunuz? Şekilleri, sayıları, çocuk şarkılarını ve renkleri öğreten çizgi filmleri mi arıyorsunuz? İşte Bebeturk kanalında bir sürü eğitici çizgi filmi kanalımızdan seçebilirsiniz. Yeni çizgi filmleri kaçırmamak için Bebeturk kanalımıza abone olun! Kaliteli, eğlenceli ve ücretsiz!
Ayıcıklı Süveterin Dikdörtgen Motif Yapılışı 04:46
Ayıcıklı Süveterin Dikdörtgen Motif Yapılışı 339 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi.... Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz. ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom
Förb Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 01:15
Förb Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 191 izlenme - 2 yıl önce Büyük bir dikdörtgen gibi olan Förb'ü çizmeye hazır mısınız? :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adobe Photoshop Dikdörtgen Seçim Aracı 03:05
Adobe Photoshop Dikdörtgen Seçim Aracı 232 izlenme - 3 yıl önce Adobe Photoshop Dikdörtgen Seçim Aracı
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 01:15
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! - Çizgi Film 115 izlenme - 2 yıl önce Ornitorenk Perry; büyük, dikdörtgen bir ekmek dilimi gibidir! :) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dikdörtgen 06:31
Dikdörtgen 241 izlenme - 8 yıl önce
SINAVO - Geometri - Dikdörtgen 00:45
SINAVO - Geometri - Dikdörtgen 105 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı GEOMETRİ - Dikdörtgen çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Geometri - Dikdörtgenler Prizması 01:16
SINAVO - Geometri - Dikdörtgenler Prizması 103 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı GEOMETRİ - Dikdörtgenler Prizması çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Dikdörtgen Salon Dekorasyonu 00:54
Dikdörtgen Salon Dekorasyonu 14 izlenme - 6 ay önce Dekorasyon yaparken en çok zorlanılan alanların başında Dikdörtgen Salon Dekorasyonu alanları gelir.
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 16:53
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 73 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda, Dikdörtgen ile ilgili özellikleri göreceğiz ve örnek sorular çözeceğiz. www.dersmen.com.
Açılan Dikdörtgen Kek Kalıbı  / Yemek Tarifleri 00:39
Açılan Dikdörtgen Kek Kalıbı / Yemek Tarifleri 48 izlenme - 2 yıl önce Keklerde ve pastalarda Kullandığım dikdörtgen kalıbını ( çemberi ) merak edenlere gelsin :) Sayfalarımı takibe alabilirsiniz :) Resimli Detaylı Püf Noktalarıyla Yemek Tarifleri http://www.hayalimdekiyemekler.com/ Facebook : https://www.facebook.com/pages/Hayalimdekiyemekler/284836254958186?hc_location=timeline Instagram : http://instagram.com/hayalimdekiyemekler/ Pinterest: http://tr.pinterest.com/0s0gfu6kgyq6qbj/ Youtube Kanalıma Abone olun :) https://www.youtube.com/channel/UCpwA5ZcoyBCOJDHJEzQP_Cg
Dikdörtgen Mutfak Dekorasyonu 00:58
Dikdörtgen Mutfak Dekorasyonu 4 izlenme - 6 ay önce Dekore ettiğiniz alanların ölçüleri mobilya, renk ve yerleştirme seçenekleri için çok önemlidir. Bu alanda Dikdörtgen Mutfak Dekorasyonu tasarımlarında verimli ve estetik kombinler.
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 01:43
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 19 izlenme - 2 yıl önce "Allah'ın Doğada Yarattığı Güzellik Ölçüsü: Altın Oran" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/214384/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Altin-dikdortgen-ve-sarmallardaki-tasarim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 09:34
Altın dikdörtgen ve sarmallardaki tasarım 6 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/23136/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Altin-dikdortgen-ve-sarmallardaki-tasarim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo