Hoşgeldiniz!

dikine

Aykut Kocaman: Dikine Futbol Diye Bir Şey Çıkarıp Futbolu Zehirlediler 01:03
Aykut Kocaman: Dikine Futbol Diye Bir Şey Çıkarıp Futbolu Zehirlediler 6.329 izlenme - 9 ay önce Vardar Teknik Direktörü Jankevski'nin maç sonrası yaptığı Fenerbahçe analizi, Aykut Kocaman'ın Atiker Konyaspor'u çalıştırdığı dönemdeki sözlerini akıllara getirdi.
Gökyüzüne Yol Yapan Japon Mühendisler 03:32
Gökyüzüne Yol Yapan Japon Mühendisler 4.917 izlenme - 2 yıl önce Gökyüzüne doğru çıkıyormuş izlenimi veren bu yol tabi ki japon yapımı, adamlar çok uzun bir köprü yapmalarının yanında buna bir de iniş yapmışlar ve karşımıza bu çıkmış. sinir bozucu japon müziği eşliğinde izliyoruz.
İzmir'de Dikine Yapılan Defile 04:28
İzmir'de Dikine Yapılan Defile 224 izlenme - 2 ay önce İzmir'in Karşıyaka ilçesinde bir alışveriş merkezi bünyesindeki spor giyim markalarının ilkbahar koleksiyonlarını "Dikey Defile" düzenleyerek tanıttı.
Köşeye Dikine Halay 00:26
Köşeye Dikine Halay 2.705 izlenme - 1 yıl önce Ortaya değil, köşeye dikine yapılan bir halay türü. Yeni çıktı, siz hala denemedinizmi?
cem yılmaz & onun dikine gidersen pişman oluyorsun hd 03:31
cem yılmaz & onun dikine gidersen pişman oluyorsun hd 2.107 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz & onun dikine gidersen pişman oluyorsun hd
Nükhet Duru - Dikine Dikine 03:51
Nükhet Duru - Dikine Dikine 1.118 izlenme - 5 yıl önce Tam Zamanında (2012) - POLL MENAJERLİK FİLM
Dikine Duran - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 59:03
Dikine Duran - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 58 izlenme - 5 ay önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, fırtına boşaltması altında yaşayan iki garip Larva, dış dünyadan yeraltı evrene düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki kıvrımlı arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir mazeret. Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısıyla dünyayı görün ve dünyanın böyle küçük arkadaşlar için tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu deneyin. ? SEZON 2 - KONUT? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli olan Kırmızı ve Sarı çöp eski bir evde, büyük şehirdeki yüksek katlı binalar arasında sıkışmış. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikiliye daha fazla gülmek demektir. Bazen kavga ederler. Bazen birlikte kendilerini belada buluyorlar. İki sevimli ve komik larva hikayesi. ? SEZON 3 - YENİ YORK? Şimdi New York City. Şehri keşfederken Red and Yellow'un inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekli yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecanlı hayat hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı, karanlık, şaşkın şaşkın sarı renkte bir larva ve bir de antenli. Sarı daima Kırmızı tarafından istismar edilir, ancak bu asla dostluğunu tehlikeye atmaz. Her ne kadar genellikle Red'e itaat ederse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı? Kırmızı, çoğunlukla ateşli ve açgözlü kırmızı renkli larvandır. Özelliği Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. Her zaman sarıyı gösteriyor ve Sarı kötüye kullanıyor, fakat sık sık kendine zarar vermeyi bırakıyor. ? Mor mu? Violet büyük boy bir hayalet sümüktür. Bazen alt yarıları yere gömülmüş olarak gösterilir. Tehdit edildiğinde, bütün vücudu ve kükrüklerini ortaya çıkarır. ? Brown mu? Brown kılık toplayan salak bir gübre böceği. Ona göre, poop yemeğidir ya da hazinesi. Diğer böceklerin kıymetli kıçına dokunduğunda nefret ediyor. Sağ yanağında uzun saç telleri var. ? Siyah ? Siyah, büyük gücü olan ve genellikle bir kozaya (ki bu da yumruk torba olarak kullandığı) atan bir boynuzlu atlas böceği. Agresif ve onunla karışık olduğunu düşündüğü kişileri döver. "Merhaba, Siyah" da böcek zırhı takan bir sümüklü olduğu ortaya çıktı. ? Gökkuşağı mu? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğunun içindeyken, hareketi yavaş ama bunun altında, kas gibi insana benzeyen bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev yapabilir. ? Pembe mi? Pembe iki anteni olan pembe bir larva. Tek tekrarlayan kadın karakter. Sarıyı sever ama Kırmızı onu sever. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç gizliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nükhet Duru - Dikine Dikine (Tam Zamanında 2012 Full Albüm) 03:51
Nükhet Duru - Dikine Dikine (Tam Zamanında 2012 Full Albüm) 205 izlenme - 6 yıl önce
Dikine Dikine - Nükhet Duru 03:51
Dikine Dikine - Nükhet Duru 90 izlenme - 5 yıl önce Dikine Dikine (2012) - POLL MENAJERLİK FİLM
Nükhet Duru - Dikine Dikine 03:51
Nükhet Duru - Dikine Dikine 86 izlenme - 5 yıl önce Dikine Dikine (2012) - POLL MENAJERLİK FİLM
Nükhet Duru - Dikine Dikine 03:51
Nükhet Duru - Dikine Dikine 83 izlenme - 5 yıl önce Dikine Dikine (2012) - POLL MENAJERLİK FİLM
Nükhet Duru - Dikine Dikine 03:50
Nükhet Duru - Dikine Dikine 15 izlenme - 3 yıl önce https://itunes.apple.com/tr/album/dik...
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 03:22
Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi 60 izlenme - 3 yıl önce Nerde olduğunu yazmayan kafadarların, siklerinin dikine gitmeleri konusunda yaşanan bir göt olma anı, ben diyim bok çuvalı, siz diyin salça.
Nükhet Duru - Dikine Dikine 03:51
Nükhet Duru - Dikine Dikine 46 izlenme - 5 yıl önce Poll Menajerlik Film
Nükhet Duru - Dikine Dikine 03:51
Nükhet Duru - Dikine Dikine 36 izlenme - 5 yıl önce Dikine Dikine (2012) - POLL MENAJERLİK FİLM