Hoşgeldiniz!

dikiz

Yıldız Olmak İçin Soyunmalısın - Arzu Okay (Küfür İçerir) 03:04
Yıldız Olmak İçin Soyunmalısın - Arzu Okay (Küfür İçerir) 383.980 izlenme - 3 yıl önce Hikmet Taşdemir kadar ciğerden hakaret etmeyi başaran başka bir yeşilçam aktörü bugüne kadar görmemişsinizdir. Yıldız şarkıcı olabilmek için bazı fedakarlıklarda bulunmak hayatın cilvesidir. Bu kadar kısa sürede parmak kopartan, kadın soyan bir sinema şaheseri izlemek ancak yeşilçam sinemasında mümkündür. Film künyesi: Çırılçıplak(1977)
Operasyon Esnasında Dikiz Aynayı İndiren Özel Harekat Polisi 00:12
Operasyon Esnasında Dikiz Aynayı İndiren Özel Harekat Polisi 14.576 izlenme - 5 ay önce Operasyon esnasında araçların arasından geçerken farkında olmadan dikiz aynanın birini indiren özel harekat polisinin soğuk kanlılığından ödün vermediği o anlar..
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam  00:50
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam 11.792 izlenme - 10 ay önce Öylece ayakta dikilirken önünde oturan kadını dikizlemekten kendini alıkoyamayan adamın göz kaçırma çabaları...
Mahmut Tuncer'in Güzel Bacaklarla İmtihanı 00:49
Mahmut Tuncer'in Güzel Bacaklarla İmtihanı 33.443 izlenme - 4 yıl önce Mahmut abimizin filmlerinde yer yer geçen cinsel unsurlar bulmak mümkün. Erotizmin türk sinemasına iyice girdiği dönemler tabi.kapı arasından iğrenç sesiyle şarkı söyleyen güzel bacaklı hatunu izleyip iç geçiriyor, izliyoruz.
Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 23.831 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
Banu Alkan'a Niyet Cansız Mankene Kısmet 02:00
Banu Alkan'a Niyet Cansız Mankene Kısmet 24.977 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün inşaatta mala vuruyoruz, o da ne, Banu'da umuma açık karpuz sergisi yaparken gözümüze ilişti. Hemen inşaatın tek bağyanı şişme melahat'la birer randevu ayarladık. Derken olaylar gelişti. Pompacılık zor meslek...
Şener Şen Dikizi - Şalvar Davası (Aşırı Derecede Müjde Ar İçerir) 01:18
Şener Şen Dikizi - Şalvar Davası (Aşırı Derecede Müjde Ar İçerir) 24.804 izlenme - 3 yıl önce Şalvar Davası filminde ki röntgen sahnesidir. Köylülerin ve Şener Şen'in, çatı aktaran Müjde Ar'ı seyretmelerini izliyoruz karşim.
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 03:14
Sekreter Dikizleme Sanatı - Hülya Avşar 31.059 izlenme - 3 yıl önce Cebi delik ergen gençlikle, duvarı delik iş adamının ortak noktası bir zamanlar Hülya Avşar'dı. Patronun delikten dikizleyecem diye harcadığı çabayı takdir etmeliyiz, ne de olsa dürüst ve namuslu bir işveren olmak kolay değildir, gerektiğinde duvar da delmek gerekir. Aynı film daha önce yayınlanan kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17232/mezhebi-genis-sekreter http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2694/hulya-avsar-sekreter Film Künyesi; Sekreter, 1985
Herkese Açık Kapı Bize Keser Sapı (+18) 00:45
Herkese Açık Kapı Bize Keser Sapı (+18) 32.062 izlenme - 3 yıl önce Sanal alemde dolanan sonucu genç dimağlar ve pompacı adayları için hüsrana dönüşen bazı fotoğraflar ve videolar vardır. Bir dönem hepimizin başına benzer olaylar gelmiştir. Önemli olan yanlış anlaşılmalarda yılmadan aynı azimle pompacılığa devam edebilmektir.
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 00:28
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 17.497 izlenme - 2 yıl önce Hanginiz yaptı lan bunu? Biliyorum o pırpırın sahibi bir alkışlarlayaşıyorum üyesi ve şu an burda. Ama şerefsizim güzel fikir, hakkını vermem lazım.
Arzu Okay - Mahalle Baskısı 03:01
Arzu Okay - Mahalle Baskısı 27.868 izlenme - 3 yıl önce Arzu Okay'ın rol aldığı bu filmin daha önce siyah beyaz ve erotik görüntü içermeyen versiyonunu Fatma Girik'in performansıyla izlemiştik.(Fakat filmin ismini hatırlayamadım) Mahalle baskısı uygulamak için çılgın atan teyzelerimiz kesitmizin en önemli parçalarındandır. Güzele bakmak sevapken, taş atmak günahtır. Güzel bacakları olan tüm kadınların mini etek giyebildiği bir dünya bırakalım biz çocuklara... Film Künyesi: İkimiz de Sevdik, 1977
Röntgenci Çocuklar 00:51
Röntgenci Çocuklar 39.052 izlenme - 12 yıl önce Röntgenci çocukların inanılmaz taktikleri.
Don Meraklısı Gökhan Güney 01:21
Don Meraklısı Gökhan Güney 8.401 izlenme - 3 yıl önce Masanın altına numaradan eşya düşürüp frikik kovalayan Gökhan'ın bugün nasibine Bahar Öztan'ın donu düşer. Trene bakar gibi olaya odaklanan Gökhan Güney filmin ilerleyen dakikalarında Bahar ablamızla mercimeği de fırına verecektir. Demek ki bazı aşklar da frikikle başlarmış.
Dünyanın En Dekolte Muhabiri - Jenny Scordamaglia 01:46
Dünyanın En Dekolte Muhabiri - Jenny Scordamaglia 7.924 izlenme - 3 yıl önce Bu ablamızın adı Jenny Scordamaglia, kendisi miami tv de bir muhabir ama onun asıl özelliği ise dünyanın en rahat ve dekolteli muhabiri olması. Eee o bu özelliklere sahip olunca da videomuzun 30. saniyesinde göreceğiniz arka plandaki gibi olaylar olmaktadır.
Dikiz Aynası Kazaya Sebep Oldu! 00:51
Dikiz Aynası Kazaya Sebep Oldu! 2.590 izlenme - 3 yıl önce Dikiz aynasından yansıyan kırmızı ışık sürücünün dikkatini bozdu. Araç içerisinde bulunan kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Bızır Hastası Kameraman Teknikleri 00:31
Bızır Hastası Kameraman Teknikleri 1.958 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu izlediğimde ortaokula ve liseye giderken, ayakkabı üzerine yapıştırıp dikiz yaptığım aynalar aklıma geldi. Bu aynalar bir ara cinsel hayatımıza yön vermişti. Aynayı doğru şekilde ve sağlam şekilde yapıştırmak çok önemlidir. Dikiz silahı doğru şekilde yerleştirildikten sonra ki adım ise, avınıza farkettirmeden gerekli görüşü sağlamaktır. İşte sitedaşlarım ben böyle zor koşullar altında ergenliğimi aşmıştım.
Seks Kaseti Çekmek İçin Yardım İstemek 01:33
Seks Kaseti Çekmek İçin Yardım İstemek 2.385 izlenme - 3 yıl önce Güzel blonde ablamızın paraya ihtiyacı var. Bunun için de para kazanması gerekiyor ve ablanın sermayesi bedeni.Bunu ortaya koymak içinde değişik bir pazarlama stratejisi izliyor. Daha öncelerinden pek görülmemiş bişey. Sanki unicef için yardım ister gibi bir hali var.Vidyo bittikten sonra eminin burası youtube mu, hürrüyet.com mu diyeceksiniz. Ama bu sitenin amacı vidyoları derlemektir hatırlatırım.
Mahmut Tuncer'in Güzel Bacaklarla İmtihanı 00:49
Mahmut Tuncer'in Güzel Bacaklarla İmtihanı 1.027 izlenme - 3 yıl önce Mahmut abimizin filmlerinde yer yer geçen cinsel unsurlar bulmak mümkün. Erotizmin türk sinemasına iyice girdiği dönemler tabi.kapı arasından iğrenç sesiyle şarkı söyleyen güzel bacaklı hatunu izleyip iç geçiriyor, izliyoruz.
Dekh Le - Gözle Tacizin Bokunu Çıkarmak 01:36
Dekh Le - Gözle Tacizin Bokunu Çıkarmak 1.485 izlenme - 3 yıl önce Hindistanda çekilen bu reklam filmi, sokaklarda kadınlara gözleriyle tacizde bulunan erkeklerin nasıl göründüklerine dikkat çekiyormuş.
Ozan Orhon'un X-Ray Gözleri 00:27
Ozan Orhon'un X-Ray Gözleri 1.427 izlenme - 3 yıl önce Sütaş'da çalışan abla ile 31 yöntemi ile zayıflayan Ozan Orhon'un X-Ray maceraları. Sessiz bir başyapıt. The New York Times
Masaya Dikiz 01:04
Masaya Dikiz 1.153 izlenme - 6 yıl önce Masaya dikiz
Çaktırmadan Bakma Sanatı - Ozan Orhon 00:29
Çaktırmadan Bakma Sanatı - Ozan Orhon 1.110 izlenme - 3 yıl önce Fi tarihinde milli yengemiz Ebru Şallı ile birlikte olan şarkıcımız Ozan Orhon'un ifa ettiği sanat türüdür.. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19469/
Dikizci Emrah 03:45
Dikizci Emrah 978 izlenme - 3 yıl önce Emrah'ın azmış yönünü gördüğümüz bu sahnelerde "erkeklerde göte kilitlenme" kavramını uygulamalı olarak görüyoruz.
banyo yapan atmaca 07:33
banyo yapan atmaca 2.419 izlenme - 10 yıl önce böle tatlı bır yıkanma izledınızmı
Tövbekar Röntgenci Olmak - Tarık Akan 00:41
Tövbekar Röntgenci Olmak - Tarık Akan 953 izlenme - 3 yıl önce 1976 yapımı Aşk Dediğin Laf Değildir isimli filmimizden bir kesitle bir röntçünün tövbekar da olsa ara sıra dayanamayıp şeytana uyduğunu ibretle izleyeceğiz efenim.
Kadınlar, Erkeklerin Neresine Bakar ? 03:03
Kadınlar, Erkeklerin Neresine Bakar ? 1.443 izlenme - 5 yıl önce nthony isimli genç, vücudunun çeşitli yerlerine gizli kameralar yerleştirdi. Gözlüğüne, göğsüne, pazısına ve kalçasına yerleştirdiği kameralar, kayıtları Anthony'nin sırtındaki çantaya sakladı. New York çevresinde turist gibi dolaşan Anthony, seçtiği kızlara bir takım sorular sordu ve konuşmayı mümkün olduğunca uzun tuttu. Konuşmaların sonunda görüntüler incelendi ve bu ilginç deneyde kızların Anthony'nin neresine baktığı anlaşıldı. Not : Bu deney, yer tarifi sorulduğunda bile 'üff snne be slk' gibi tepkiler alındığından dolayı kezbanları kapsamamaktadır. Glasses Cam. Gözlük Kamerası Bicep Cam: Kol Kamerası Crotch Cam: Apış Arası Kamerası Butt Cam: Kalça Kamerası
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 09:40
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 1.031 izlenme - 3 yıl önce Sadri babanın çoğunlukla mahkeme sahnelerinde hayat hikayesini acıklı bir biçimde anlatması, o tiradlar bir sadri alışık klasiğidir.Bu kez farklı bir mekan ile karşınızda.Dikiz aynası filminden.Sıkı filmdir.. Rakıya sardırır..Keşke o filmlerindeki kırık dökük, izbe meyhanede oturup iki kadeh içebilseydik, müjgan'ı anlatsaydı bize, bundan büyük bir, muhabbet, mutluluk var mı be?
Mvı 0004 00:27
Mvı 0004 814 izlenme - 6 yıl önce dikiz ayna kumandası
Kadınlar, Erkeklerin Neresine Bakar ? 03:03
Kadınlar, Erkeklerin Neresine Bakar ? 764 izlenme - 3 yıl önce Anthony isimli genç, vücudunun çeşitli yerlerine gizli kameralar yerleştirdi. Gözlüğüne, göğsüne, pazısına ve kalçasına yerleştirdiği kameralar, kayıtları Anthony'nin sırtındaki çantaya sakladı. New York çevresinde turist gibi dolaşan Anthony, seçtiği kızlara bir takım sorular sordu ve konuşmayı mümkün olduğunca uzun tuttu. Konuşmaların sonunda görüntüler incelendi ve bu ilginç deneyde kızların Anthony'nin neresine baktığı anlaşıldı. Not : Bu deney, yer tarifi sorulduğunda bile 'üff snne be slk' gibi tepkiler alındığından dolayı kezbanları kapsamamaktadır. Glasses Cam. Gözlük Kamerası Bicep Cam: Kol Kamerası Crotch Cam: Apış Arası Kamerası Butt Cam: Kalça Kamerası
Erol Büyükburç'un Memeyle İmtihanı 05:32
Erol Büyükburç'un Memeyle İmtihanı 683 izlenme - 3 yıl önce Yılların eskitemediği abimiz Erol Büyükburç, namıdeğer "saksı değilim ben" karşısında Ebru Şancı'yı görünce yelkenleri suya indiriyor. Bütün program boyunca bir yerlerine dokunmak için yapmadığı şey kalmıyor. Programın en sevindirici yanı Erol Abi'nin kalbine bi şey olmadan tamamlamış olması...