Hoşgeldiniz!

dikiz

Röntgenci Çocuklar 00:51
Röntgenci Çocuklar 39.332 izlenme - 17 yıl önce Röntgenci çocukların inanılmaz taktikleri.
Conan O'Brien ve Memeler 02:15
Conan O'Brien ve Memeler 25.490 izlenme - 7 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un vazgeçilmezi olan memeli, götlü videolara benden de bir katkı olsun istedim. Conan O'Brien ile Nicole Scherzinger arasında geçen göğüs muhabbetini izliyoruz.
Banu Alkan'a Niyet Cansız Mankene Kısmet 02:00
Banu Alkan'a Niyet Cansız Mankene Kısmet 31.016 izlenme - 7 yıl önce Geçen gün inşaatta mala vuruyoruz, o da ne, Banu'da umuma açık karpuz sergisi yaparken gözümüze ilişti. Hemen inşaatın tek bağyanı şişme melahat'la birer randevu ayarladık. Derken olaylar gelişti. Pompacılık zor meslek...
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam  00:50
Kendini Dikiz Yapmaktan Alıkoyamayan Adam 12.097 izlenme - 6 yıl önce Öylece ayakta dikilirken önünde oturan kadını dikizlemekten kendini alıkoyamayan adamın göz kaçırma çabaları...
Operasyon Esnasında Dikiz Aynayı İndiren Özel Harekat Polisi 00:12
Operasyon Esnasında Dikiz Aynayı İndiren Özel Harekat Polisi 14.971 izlenme - 6 yıl önce Operasyon esnasında araçların arasından geçerken farkında olmadan dikiz aynanın birini indiren özel harekat polisinin soğuk kanlılığından ödün vermediği o anlar..
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 00:28
Kız Öğrenci Yurdunu Drone İle Röntgenlemek 18.068 izlenme - 8 yıl önce Hanginiz yaptı lan bunu? Biliyorum o pırpırın sahibi bir alkışlarlayaşıyorum üyesi ve şu an burda. Ama şerefsizim güzel fikir, hakkını vermem lazım.
Don Meraklısı Gökhan Güney 01:21
Don Meraklısı Gökhan Güney 16.221 izlenme - 8 yıl önce Masanın altına numaradan eşya düşürüp frikik kovalayan Gökhan'ın bugün nasibine Bahar Öztan'ın donu düşer. Trene bakar gibi olaya odaklanan Gökhan Güney filmin ilerleyen dakikalarında Bahar ablamızla mercimeği de fırına verecektir. Demek ki bazı aşklar da frikikle başlarmış.
Dünyanın En Dekolte Muhabiri - Jenny Scordamaglia 01:46
Dünyanın En Dekolte Muhabiri - Jenny Scordamaglia 15.033 izlenme - 8 yıl önce Bu ablamızın adı Jenny Scordamaglia, kendisi miami tv de bir muhabir ama onun asıl özelliği ise dünyanın en rahat ve dekolteli muhabiri olması. Eee o bu özelliklere sahip olunca da videomuzun 30. saniyesinde göreceğiniz arka plandaki gibi olaylar olmaktadır.
Eşeğe Plaka Ve Dikiz Aynası Takıp Trafiğe Çıkmak 00:35
Eşeğe Plaka Ve Dikiz Aynası Takıp Trafiğe Çıkmak 1.085 izlenme - 5 yıl önce Kazakistan'ın Almatı şehrinde eşeğine plaka, dikiz aynası ve sinyal lambası takıp trafiğe çıkan vatandaş görenleri hayrete düşürdü.
Tövbekar Röntgenci Olmak - Tarık Akan 00:41
Tövbekar Röntgenci Olmak - Tarık Akan 1.273 izlenme - 8 yıl önce 1976 yapımı Aşk Dediğin Laf Değildir isimli filmimizden bir kesitle bir röntçünün tövbekar da olsa ara sıra dayanamayıp şeytana uyduğunu ibretle izleyeceğiz efenim.
Erol Büyükburç'un Memeyle İmtihanı 05:32
Erol Büyükburç'un Memeyle İmtihanı 1.142 izlenme - 8 yıl önce Yılların eskitemediği abimiz Erol Büyükburç, namıdeğer "saksı değilim ben" karşısında Ebru Şancı'yı görünce yelkenleri suya indiriyor. Bütün program boyunca bir yerlerine dokunmak için yapmadığı şey kalmıyor. Programın en sevindirici yanı Erol Abi'nin kalbine bi şey olmadan tamamlamış olması...
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 09:40
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 1.418 izlenme - 8 yıl önce Sadri babanın çoğunlukla mahkeme sahnelerinde hayat hikayesini acıklı bir biçimde anlatması, o tiradlar bir sadri alışık klasiğidir.Bu kez farklı bir mekan ile karşınızda.Dikiz aynası filminden.Sıkı filmdir.. Rakıya sardırır..Keşke o filmlerindeki kırık dökük, izbe meyhanede oturup iki kadeh içebilseydik, müjgan'ı anlatsaydı bize, bundan büyük bir, muhabbet, mutluluk var mı be?
Kadınlar, Erkeklerin Neresine Bakar ? 03:03
Kadınlar, Erkeklerin Neresine Bakar ? 1.049 izlenme - 8 yıl önce Anthony isimli genç, vücudunun çeşitli yerlerine gizli kameralar yerleştirdi. Gözlüğüne, göğsüne, pazısına ve kalçasına yerleştirdiği kameralar, kayıtları Anthony'nin sırtındaki çantaya sakladı. New York çevresinde turist gibi dolaşan Anthony, seçtiği kızlara bir takım sorular sordu ve konuşmayı mümkün olduğunca uzun tuttu. Konuşmaların sonunda görüntüler incelendi ve bu ilginç deneyde kızların Anthony'nin neresine baktığı anlaşıldı. Not : Bu deney, yer tarifi sorulduğunda bile 'üff snne be slk' gibi tepkiler alındığından dolayı kezbanları kapsamamaktadır. Glasses Cam. Gözlük Kamerası Bicep Cam: Kol Kamerası Crotch Cam: Apış Arası Kamerası Butt Cam: Kalça Kamerası
Otomobiliyle Volta Atan Adam - Sadri Alışık 01:31
Otomobiliyle Volta Atan Adam - Sadri Alışık 216 izlenme - 8 yıl önce En fiyakalı sevdaların adamı olan Sadri abimiz sahile otomobili çekmiş sabırla hatunla buluşmayı beklerken, bir yandan da otomobiliyle volta atar. İşi gücü bırakıp kendisiyle alay etmek için toplaşan mahallelinin kahkahaları arasında daha ilk buluşmada ekildiğini anlayacaktır.
The Explorer - Kısa Film 01:00
The Explorer - Kısa Film 93 izlenme - 8 yıl önce Yaratıcı beynini röntgencilik için kullanan bir ergenin hesaba katamadığı sorun. Morjee TV www.twitter.com/KisaFilmTv