Hoşgeldiniz!

Dikiz Aynası Videoları İzle

Dikiz Aynası Kazaya Sebep Oldu! 00:51
Dikiz Aynası Kazaya Sebep Oldu! 2.570 izlenme - 2 yıl önce Dikiz aynasından yansıyan kırmızı ışık sürücünün dikkatini bozdu. Araç içerisinde bulunan kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 09:40
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 732 izlenme - 2 yıl önce Sadri babanın çoğunlukla mahkeme sahnelerinde hayat hikayesini acıklı bir biçimde anlatması, o tiradlar bir sadri alışık klasiğidir.Bu kez farklı bir mekan ile karşınızda.Dikiz aynası filminden.Sıkı filmdir.. Rakıya sardırır..Keşke o filmlerindeki kırık dökük, izbe meyhanede oturup iki kadeh içebilseydik, müjgan'ı anlatsaydı bize, bundan büyük bir, muhabbet, mutluluk var mı be?
Dikiz Aynası - Sadri Alışık (1973 - 62 dk) 01:02:44
Dikiz Aynası - Sadri Alışık (1973 - 62 dk) 334 izlenme - 2 yıl önce Sadri Alışık'ın o birbirinden değerli filmlerinden biri daha. Ben Turist Ömer serisinden sonra en çok bu filmi severim. Yine o babacan tavrıyla, o samimiyetiyle, sivri zekasıyla bir başka hikayedeki karaktere can veriyor. İyi seyirler
Dikiz Aynasıyla Tıraş Olan Arap 00:36
Dikiz Aynasıyla Tıraş Olan Arap 314 izlenme - 3 yıl önce Arabanın siyah cam filminden dolayı dolu olduğunu farketmeyip, dikiz aynasına bakarak tıraş olan adamın düştüğü komik durumu izliyoruz.
Dikiz Aynasına Kafayı Takan Kuş 00:29
Dikiz Aynasına Kafayı Takan Kuş 162 izlenme - 3 yıl önce Dikiz Aynasına Kafayı Takan Kuş
Otomobiliyle Volta Atan Adam - Sadri Alışık 01:31
Otomobiliyle Volta Atan Adam - Sadri Alışık 155 izlenme - 2 yıl önce En fiyakalı sevdaların adamı olan Sadri abimiz sahile otomobili çekmiş sabırla hatunla buluşmayı beklerken, bir yandan da otomobiliyle volta atar. İşi gücü bırakıp kendisiyle alay etmek için toplaşan mahallelinin kahkahaları arasında daha ilk buluşmada ekildiğini anlayacaktır.
Dikiz Aynası Kimin İcadıdır? - Sunay Akın 00:58
Dikiz Aynası Kimin İcadıdır? - Sunay Akın 13 izlenme - 6 ay önce Trafikte kadınların kötü araba kullandığından şikayet edilir. Peki, otomobillerde olmazsa olmaz olan "dikiz aynası"nın bir kadın tarafından icat edildiğini kaçımız bilmektedir?