Hoşgeldiniz!

dikkat çekmek

Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Çarpıcı Kampanya 02:04
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Çarpıcı Kampanya 1.297 izlenme - 1 yıl önce İnsanları organ bağışı yapmaya teşvik etmek amacıyla taksilerin hasarlı parçaları, kullanılabilir başka parçalarla değiştirildi. JWT Buenos Aires,organ bağışının yayılması için "Donör Otomobiller" kampanyasını hayata geçirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tecavüz Vakalarına Dikkat Çekmek İçin 01:37
Tecavüz Vakalarına Dikkat Çekmek İçin 337 izlenme - 1 yıl önce Bir Latin Amerikalı video blogger, Arjantin ve Brezilya’da sarhoş kadınlara yönelik cinsel saldırıların artması üzerine konuya dikkat çekmek için ilginç bir yönteme imza attı. Daha çok komedi içerikli videolarıyla tanınan NinchiBoy, “Adam sarhoş kızla seks yaptı” başlıklı videosunda, bir kanepede uyuyan sarhoş kızın pantolonunu çıkarıyor. Akabinde eline geçirdiği beyaz bir çarşafla üstünü örtüyor.
Wesley Sneijder Does Als Ice Bucket Challenge 00:54
Wesley Sneijder Does Als Ice Bucket Challenge 820 izlenme - 3 yıl önce Wesley Sneijder'dan ALS hastalarına Destek #ALS Wesley Sneijder ALS Ice Bucket Challenge #Icebucketchallenge #ıcebucketchallenge
Hande Doğandemir De Sırılsıklam Oldu! 00:13
Hande Doğandemir De Sırılsıklam Oldu! 542 izlenme - 3 yıl önce "Güneşi Bekleken" dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile sevilen oyuncu Hande Doğandemir de ALS hastalığına dikkat çekmek için "buzlu su" kampanyasına katıldı..
Dikkat Çekmek İsteyen Bebiş... 01:02
Dikkat Çekmek İsteyen Bebiş... 434 izlenme - 7 yıl önce ilgi istiyor..
Flash Tv Haberciliği - İsteyenin Bi Yüzü Kara Vermeyen Obama 04:25
Flash Tv Haberciliği - İsteyenin Bi Yüzü Kara Vermeyen Obama 333 izlenme - 2 yıl önce Daha evvelden haberleri türban takarak sunduğuna şahit olduğumuz Gökhan Taşkın bu kez daha dadaist, daha ekspresyonist, daha sürrealist bir üslupla karşımıza çıkıyor ve habercilikte bambaşka bir boyuta giriyor. Türkiye'nin tartışmasız en iyi televizyon kanalı Flash tv, gözümde artık daha da büyümüştür, seni seviyoruz Flash tv, iyi ki varsın gadasını yidiğim.
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 02:22
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 212 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ölen Kral Abdullah'ın ölümüyle ilgili, Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'den çarpıcı bir yorum geldi.
Dikkat Çekmek İçin Yanağına Kurşun Sıkan Adam 01:13
Dikkat Çekmek İçin Yanağına Kurşun Sıkan Adam 103 izlenme - 12 ay önce Böyle bir durumu açıklamak zor gibi,adamın belki psikoloji bozuuk,ya da sosyal medya çok konuşulanlar arasına giriyim bir çılgınlık yapıyım demiştir izliyoruz
Silah Güvenliği İçin Dildolu Kamu Spotu Çekmek 00:30
Silah Güvenliği İçin Dildolu Kamu Spotu Çekmek 175 izlenme - 2 yıl önce silah güvenliğine yetişkinlerin dikkatini çekmek için yapılan spotun mottosunda "if they find it, they'll play with it" yani "eğer onu bulurlarsa onunla oynarlar" denilmiş. onunla kasıtta evde bulundurulan bir silah, ve çocukların bunu bulup oyuncak olarak oynaması...
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 02:22
Flash TV Sunucusundan Dikkat Çeken Kral Abdullah Yorumu 151 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ölen Kral Abdullah'ın ölümüyle ilgili, Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'den çarpıcı bir yorum geldi.
Başbakan Erdoğan'ın dikkatini çeken pankart 01:08
Başbakan Erdoğan'ın dikkatini çeken pankart 165 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın dikkatini çeken pankart Edirne'nin Uzunköprü ilçesindeki toplu açılış töreninde halka hitap eden Erdoğan, Sağlık Bakanı'nı yanına çağırarak kürsünün karşısındaki pankartı gösterdi. Pankartın kime ait olduğunu sordu... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Edirne'den sonra geldiği Uzunköprü İlçesi'nde Cumhuriyet Meydanı'nda yaklaşık 3 bin kişiye hitap etti. Uzunköprü'ye yapılan yatırımları anlatan Erdoğan, kısa tuttuğu konuşmasında Ergene Nehri'nin kirliliğinden söz etti ve kirlilikten CHP'li belediyeleri sorumlu tuttu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasının ardından, eşi Emine Erdoğan ve bakanlarla birlikte toplu açılışı gerçekleştirdi. Açılış törenin ardından da Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte mitinge katılanlara satranç takımı dağıttı. Önde olanlar satranç takımını uzanarak aldı. Arkada kalanlar, atılan satranç takımlarını alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Arkadakilerin, öndekileri sıkıştırması izdihama neden oldu. Arada kalan bazı çocuklar ağlarken baygınlık geçirenlere sağlık ekipleri müdahale etti. Ezilme tehlikesi geçiren çocuklar, polisler tarafından bariyerlerin dışına çıkarıldı.
Soğuk Su Dökerken Yaşanan Failler 03:52
Soğuk Su Dökerken Yaşanan Failler 99 izlenme - 3 yıl önce Efendim son günlerde Bill Gates ve Mark Zuckerberg'in başlattığı ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağıya soğuk su dökme olayının hepsi tabii ki de başarılı olmadı. CopyCat Channel ekibi faillerin tamamını aynı videoda derlemişler. İzleyelim..
Justin Bieber Obama'ya Meydan Okudu 01:07
Justin Bieber Obama'ya Meydan Okudu 78 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan akıma Kanadalı yıldız Justin Bieber da destek verdi
Jon Bon Jovi'nin ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Başının Aşağısından Soğuk Su Dökmesi 00:40
Jon Bon Jovi'nin ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Başının Aşağısından Soğuk Su Dökmesi 62 izlenme - 3 yıl önce Efendim küçükken evin içinde "itz may laayf" diye gezmemizi sağlayan Bon Jovi'nin solisti Jon Bon Jovi de Bill Gates, Mark Zuckerberg ve Robert Downey Jr. gibi ALS hastalığına dikkat çekmek için başının aşağısından bir kova su dökmüş. İzliyoruz..
Jack Black'in ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Başının Aşağısından Soğuk Su Dökmesi 00:37
Jack Black'in ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Başının Aşağısından Soğuk Su Dökmesi 55 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar üyesi olduğu Tenacious D videolarını adminler kabul etmese bile benim için bir başkadır Jack Black reisin yeri. O da Bill Gates, Mark Zuckerberg ve Robert Downey Jr. gibi başından aşağıya bir kova soğuk su dökmüş. "Kyle Gass nerede?" demeden duramıyoruz