Hoşgeldiniz!

dikkatsizlik

Yan Aynaları Kullanmazsan N'olur? 04:14
Yan Aynaları Kullanmazsan N'olur? 6.519 izlenme - 1 yıl önce Trafikte bizden başka insanlarında olduğunu kabul ettiğimiz zaman, trafikteki ölümlerin azalacağına inanıyorum.
Tribüne Giriş Yapan Hatun Kişisinin Dikkatsizliği 01:37
Tribüne Giriş Yapan Hatun Kişisinin Dikkatsizliği 7.407 izlenme - 2 yıl önce Maçı izlemeye gelen hatunun tribüne sevgilisinin yanına oturmaya geliyor,fakat tam oturcağı yere bakıyor sonra oturuyor ama boşa oturdu,Feci oturdu ben buna dalgınlık demem salaklık derim direk oturmuyo oturcağı yere bakıyo.
Mobese Trafik Kazaları (Burdur) 01:05
Mobese Trafik Kazaları (Burdur) 7.352 izlenme - 5 yıl önce Burdur'da meydana gelen ilginç trafik kazaları Burdur'da meydana gelen trafik kazaları, mobese kameralarınca saniye saniye kaydedildi.Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, mobese kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları görüntülerini basın mensuplarına dağıttı.
Annenin büyük dikkatsizliği 00:53
Annenin büyük dikkatsizliği 6.002 izlenme - 5 yıl önce sokakta arabayı fark edemeyen anne çocuklarını neredeyse hastanelik ediyordu.
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Dikkatsizlik ve Hapşırık   13:22
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Dikkatsizlik ve Hapşırık 1.008 izlenme - 8 ay önce Mutlu Oyuncak Dükkanı - Dikkatsizlik ve Hapşırık Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
MOBESE kameralarına yansıyan kazalar 02:38
MOBESE kameralarına yansıyan kazalar 5.626 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'un farklı noktalarında aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu yaşanan trafik kazaları MOBESE kameralarına saniye saniye yansıdı.
avrupayı sarsan video 03:59
avrupayı sarsan video 5.786 izlenme - 9 yıl önce avrupada trafik kazaları ile ilgili yapılmış olan bir reklam slaytı
kaza,trafik,dikkatsizlik,cep telefonu 04:15
kaza,trafik,dikkatsizlik,cep telefonu 6.022 izlenme - 8 yıl önce avrupada yayınlanan kısa bir film
bir anlık zevkler nelere maal oluyor 04:04
bir anlık zevkler nelere maal oluyor 4.631 izlenme - 8 yıl önce kazalar,ölüm,ölümler,duygusal video,www.form-anti.tr.gg
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 07:30
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 5.604 izlenme - 3 yıl önce Türkiye genelinde pek yaygın olmasa da tek tük kullanılan araç içi kameralardan elde edilen görüntüler. Kimi zaman kaza, kimi zaman dikkatsiz şoförler, yayalar. En enteresanı da milletimizin birbiriyle konuşup anlaşmak yerine anında argoya veya kaba kuvvete baş vurması.. 01.06'da ve 06.25'de ki görüntüler bunu gayet net açıklıyor. Araç içi kameralar yaygınlaşsa kim bilir daha neler neler göreceğiz...
tır kazası - kaza 00:08
tır kazası - kaza 4.868 izlenme - 9 yıl önce güzel bi kaza gerçekten :) :)
bir anlık dikkatsizlik 04:04
bir anlık dikkatsizlik 3.236 izlenme - 8 yıl önce araba kullanırken yapılan bir anlık dikkatsizlik nelere yol açıyor
Anneler Babalar İzleyin 03:27
Anneler Babalar İzleyin 876 izlenme - 4 yıl önce Annelerin Ve Babaların Mutlaka İzlemesi Gereken Bir Video. Dalgınlıkla Yapılan Hareketlerin Ne Kadar Kötü Sonuçlanabileceğinin Göstergesi
Ölüme Giden Yol 00:08
Ölüme Giden Yol 1.223 izlenme - 7 yıl önce Adam kırmızıda durmayınca bakın ne oldu.
İnanılması Güç Helikopter Kazaları 15:25
İnanılması Güç Helikopter Kazaları 379 izlenme - 2 yıl önce Helikopter kazaları malesef sık sık yaşanmakta ve izleyenleride derinden sarsmakta.Sorunun pilotlardamı yoksa üreticileremi olduğunu anlamış değilim.
Kazaya davetiye çıkarmak 00:30
Kazaya davetiye çıkarmak 747 izlenme - 5 yıl önce
Dikkatsizliği Pahalıya Mal Oldu 00:25
Dikkatsizliği Pahalıya Mal Oldu 472 izlenme - 2 yıl önce Trenin üzerine çıkarak yolculuk yapan insanlar kazaya davetiye çıkardı. Üst geçidi fark etmeyen adam feci şekilde yaralandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
clio3 ile şansızlık 00:22
clio3 ile şansızlık 953 izlenme - 9 yıl önce
Caillou'nun Dikkatsizliği ve Piknik Macerası (Caillou Türkçe | Çizgi Film) 29:07
Caillou'nun Dikkatsizliği ve Piknik Macerası (Caillou Türkçe | Çizgi Film) 53 izlenme - 4 ay önce Baba'nın yanan tostları yangın alarmını tetikleyince, bunun bir yangın tatbikatı yapmak için mükemmel fırsat olduğuna karar verir. Caillou, aileyi bir araya toplar ve basit bir tahliye planı üzerinden geçtikten sonra Baba alarmı bir kez daha çalıştrır ve herkes dışarıdaki bir buluşma noktasına doğru koşar. Caillou öğleden sonrayı mutlu bir şekilde, dışarıda, itfaiyeci gibi davranarak geçirir. Muhteşem bir hayal gücüne sahip 4 yaşındaki sevimli Caillou ile tanışın! Caillou, tüm dünyadaki izleyicilerin bağ kurabileceği, çocuk olmanın tüm güzelliklerini deneyimlemektedir; okulun ilk günü, evcil hayvan bakımı, yeni bir spor dalı öğrenme veya aile ile birlikte geçirilen vakit. Okul öncesi çocuklar, güvenilir dostları Caillou, kızkardeşi Rosie, tüm aileleri ve arkadaşları ile çocukluğun günlük maceralarını deneyimlerken, kendilerini yuvalarında hissedecekler. Caillou, annesine tavan arasını temizlemede yardım ediyor. Eski bir sandığa rastlayıp açtıklarında, görürler ki içi pek para etmese de yine de hazine sayılabilecek beklenmedik şeylerle dolu. Aile, haftasonunda ormanda kamp yapmaya gider. Caillou, göldeki balık O'nu gıdıkladığında şaşırır. Babası ile birlikte dağa tırmanır ve eve dönme vakti gelmeden bir geyik görmek tek isteğidir. Caillou, Sarah'ların evinde akşam yemeğine gider ve yeni yemekler ve yeni bir yemek yeme usûlü öğrenir. Yemek çubukları ile yemeyi öğrenirken o kadar eğlenir ki, tatlıyı bile onlarla yemek ister! Caillou ve Annesi, parkta etkileyici bir kadınla tanışır. Caillou, kadına çarçabuk yaklaşır çünkü kadının dost canlısı bir köpeği vardır. Köpeğin tasma yerine özel bir koşum taktığını farkeder. Birkaç sorudan sonra, kadın, görme engelli olduğunu ve köpeğinin O'na birçok konuda yardımcı olduğunu anlatır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gözlerinizi İnanamıyacaksınız 00:20
Gözlerinizi İnanamıyacaksınız 329 izlenme - 5 yıl önce
bianlık dikkatsizlik feci ölümü getirdi 00:19
bianlık dikkatsizlik feci ölümü getirdi 476 izlenme - 7 yıl önce
Ağacın Önemi 00:08
Ağacın Önemi 388 izlenme - 7 yıl önce Hızla gelen araba kontrolünü kaybedip adama az kalsın eziyordu.
Çocuklarda Dikkat Eksikliği 02:38
Çocuklarda Dikkat Eksikliği 110 izlenme - 5 yıl önce Çocuklarda Dikkat Eksikliği Konusunda Dikkat Uzmanı A. Hakan BAŞARAN'ın Televizyon Programı.
Damıran Orman Yangını 05:43
Damıran Orman Yangını 328 izlenme - 8 yıl önce dikkatsizliğimiz geleceğimize maloluyor!
Bir Anlık Dikkatsizlik Canından Ediyordu 01:14
Bir Anlık Dikkatsizlik Canından Ediyordu 164 izlenme - 4 yıl önce TOKAT'ın Reşadiye İlçesi'nde el frenini çekmeden park ettiği kamyonun altına giren sürücü, aracın birden hareket etmesi sonrası şans eseri kurtuldu. Olay, güvenlik kamaralarına işte böyle yansıdı. Olay, Reşadiye İlçesin'de 2 Mayıs tarihinde meydana geldi. İlçede oturan emekli öğretmen 50 yaşındaki İsmail Taşdelen, masa ve sandalye yüklü 60 RB 798 plakalı kamyon ile fabrika önüne geldi. El frenini çekmeden kamyon içerisinden inen Taşdelen, buradaki kişiler ile görüştükten sonra tekrar kamyon içerisine geçti. Kamyonu çalıştıramayınca tekrar inen Taşdelen, aracın altına bakarak arızayı gidermek istedi. Fakat bu sırada kamyon bir anda hareket etti. Kamyon tekerlerinin ortasında kalan Taşdelen, aracın ilerlemesi sonrası arka taraftan çıktı. Büyük şok yaşayan Taşdelen, daha sonra ilerleyen kamyonun peşinden koştu. Kamyon, yanında bulunan traktörün römorküne çarparak durabildi. Yaşanan olay ise fabrikanın güvenlik kamerasına yansıdı.
DİKKATSİZLİK BİR KAZAYIDAHA BERABERİNDE GETİRDİ 01:34
DİKKATSİZLİK BİR KAZAYIDAHA BERABERİNDE GETİRDİ 109 izlenme - 4 yıl önce DİKKATSİZLİK BİR KAZAYIDAHA BERABERİNDE GETİRDİ
Dikkatsizligin Sonu İzleyinde Görün 00:27
Dikkatsizligin Sonu İzleyinde Görün 223 izlenme - 8 yıl önce videoda dikkatsiz bir çoçugun kafasızlıgının sonuçları
dikkatsiz beyzbolcu 00:06
dikkatsiz beyzbolcu 238 izlenme - 9 yıl önce beğenmeniz dileğiyle küçük beyzbolcuya dikkat
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 109 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
kazaya bak... 00:02
kazaya bak... 156 izlenme - 8 yıl önce