Hoşgeldiniz!

Dikmek Videoları İzle

Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 02:44
Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 113.311 izlenme - 3 yıl önce Reuters, Kobani'nin doğusunda Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) bayrağının dalgalandığını duyurdu. Ajans, bölgeden geçilen televizyon görüntüleri ve Türk bir askeri yetkiliye dayandırarak verdiği haberinde, son günlerde en şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgedeki dört katlı bir binanın tepesinde, IŞİD'e ait olduğu anlaşılan siyah renkli bayrağın görüldüğünü söyledi. Ajans, ismini vermek istemeyen bir Türk yetkilinin de bayrağın IŞİD'e ait olduğunu söylediğini bildirdi. Söz konusu gelişme, Kobani'nin tam olarak düşmesi anlamına gelmese de çatışmaların iyice kızıştığını gösteriyor.
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 01:17
Iraklı Doktorun Hastaya Müdahalesi 32.219 izlenme - 1 yıl önce Bacağından yaralanmış bir hastanın Iraklı bir doktor tarafından yapılan müdahalesini izliyoruz.
Kopan Penis Nasıl Dikilir 01:26
Kopan Penis Nasıl Dikilir 9.937 izlenme - 2 yıl önce Bir kaza nedeniyle yada eşinizin tarafından kesilen penis nasıl geri dikilir? Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevaplıyor.
Eğlenceli Çocuk Filmi - Peppa Pig Bahçesine Ağaçlar Dikiyor - Ona Yardım Edelim  / Mutlu Cocuk 03:15
Eğlenceli Çocuk Filmi - Peppa Pig Bahçesine Ağaçlar Dikiyor - Ona Yardım Edelim / Mutlu Cocuk 2.891 izlenme - 1 yıl önce Peppa Pig bahçesine bir kaç ağaç dikmek istiyor. ağaç dikmek tek başına yapılabilecek bir iş değildir. kazmak için sulamak için ona yardım etmeliyiz. ona da iş makinaları yardımcı olacaklar. mesela onlar ne olabilir kepçe,sulama aracı hepsi orada bahçede . haydi hep beraber ağaçları dikelim ve bizde belki öğrenip kendi bahçemize dikebiliriz ne dersiniz? mutlu çocuk kanalımız hedefi okul öncesi çocuklara eğitimleri hakkında biraz daha katkıda bulunmak. videolarımızda sayıları,renkleri,şekilleri,araçları,taşıtları ve daha bir çok şeyi hem eğlenceli hemde eğitici bir şekilde öğretmek amacımız. daha fazla videolarımızı izleyelebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz. çok kolay tek yapmanız gereken www.izlesene.com/mutlucocuk abone ol butonuna tıklamak...
Örümcek Adam İle Düğme Dikmeyi Öğreniyoruz | Düğme Nasıl Dikilir? 02:37
Örümcek Adam İle Düğme Dikmeyi Öğreniyoruz | Düğme Nasıl Dikilir? 2.405 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar bu bölümde örümcek adam bize nasıl düğme dikilir gösteriyor. Diğer videolarımada göz atın! Oyun Hamurundan Dev Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamurundan-dev-surpriz-yumurta-orumcek-adam-mickey-mouse-karlar-ulkesi-elsa-masa-ve-ayi/8987458 Timsah Croc Dişçide Oyuncağı Örümcek Adamı Yemek Üzere http://www.izlesene.com/video/timsah-croc-discide-oyuncagi-orumcek-adami-yemek-uzere-spiderman-ve-kinder-surpriz-yumurtalari/8987489 Play Doh Oyun Hamurundan Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır? http://www.izlesene.com/video/disney-arabalar-simsek-mekkuin-play-doh-oyun-hamurundan-simsek-mcqueen-nasil-yapilir/8987591 Oyun Hamuru ile Dev Pepee Sürpriz Yumurta http://www.izlesene.com/video/oyun-hamuru-ile-dev-pepee-surpriz-yumurta-mlp-ters-yuz-disney-arabalar-sevimli-otobus-tayo/9017917 Play-Doh Oyun Hamurundan Sürpriz Oyuncaklı Misketler http://www.izlesene.com/video/play-doh-oyun-hamurundan-surpriz-oyuncakli-misketler-minyonlar-ninja-kaplumbagalar-sunger-bob/8987568 Maşa ve Ayı Çizgi Filminden Maşanın Play-Doh Oyun Haumur İle Yapılışı http://www.izlesene.com/video/masa-ve-ayi-cizgi-filminden-masanin-play-doh-oyun-haumur-ile-yapilisi/9029914 Best Kid Games kanalı sizlere eğlenmeyi, öğrenmeyi ve hayattan zevk almayı vaadediyor. En sevdiğiniz çizgi film kahramanları bu kanalda. Bazen onları bir sürpriz yumurtanın içinde bazen de bir oyun hamurunun üzerinde göreceksiniz. Bu kanalda ne mi var? Ne yokki. Pepee, niloya, tom ve jerry, ters yüz, disney prensesleri, cicibiciler, minişler, arabalar ve daha bir sürü sevilen karakterlerin oyuncakları, oyun hamurundan çizgi film karakter yapımları, sürpriz yumurtalar ve daha fazlası. Videoları ilk sen izlemek için Abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutma!
Roka Nasıl Ekilir ? Roka nasıl yetiştirilir? Roka Tohumu Nasıl Ekilir ? 01:45
Roka Nasıl Ekilir ? Roka nasıl yetiştirilir? Roka Tohumu Nasıl Ekilir ? 1.457 izlenme - 2 yıl önce Sevgili www.canimanne.com Takipçileri önceki videomuzda Bahçeye inmiştik, soğan dikimini öğrendik şimdi de roka nasıl ekilir onu anlatmaya çalışacağız. Beğenilerinize göre yeni videolar da eklenecektir. Hepinize Kolay Gelsin. OHUMLARIN EKİLMESİ Roka ekeceğiniz toprağı önce çapalayın. Tırmıkla düzleştirin. Suyla hafif nemlendirin. Ardından tohumları toprağa serperek atın. Üzerine ince bir tabaka toprak koyun. Hemen can suyu verin. Tohumlar 5-7 gün sonra çimlenmeye başlar. Hava sıcaklığı düşerse tohumların çimlenmesi ve bitkinin gelişimi yavaşlar. DÜZENLİ SULAYIN Roka bitkisi günlük, düzenli bir şekilde sulanmalı. Sabah erken saatlerde ya da akşam serinliğinde sulanması iyi olur. Yeterli sıcaklık ve rutubet varsa tohum ekiminden 30-40 gün sonra hasat olgunluğuna erişir. Soğuğu sevmediği gibi çok sıcağı da sevmez. Yazın yüksek sıcaklıklarda yaprak kalitesi bozulur. Yeterli rutubet olmazsa yaprakları küçülür. Lifleşme ve selülozlaşma başlar. Tadı acılaşır. 1 HAFTA İÇİNDE TÜKETİN Roka yapraklarını toplarken (hasat ederken) köklerini zedelememeye dikkat edin. Makas veya bıçak ile günlük ihtiyacınız kadarını kırpın. Roka toplandıktan sonra uzun süre muhafaza edilemez. Buzdolabında en fazla bir hafta taze kalır. Sonra sararıp bozulmaya, kokmaya başlar. Rokayı bahçenizde çilek ve sırık fasulyesinin yanına ekmekten kaçının. Dereotu, nane, havuç, salatalık, patates, marul ve ıspanak ise yanına ekebileceğiniz sebzelerdir. Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­---------------------- roka, roka nedir, saksıda roka tohumu ekimi, roka dikimi, saksıda roka ekimi nasıl yapılır, balkonda roka yetiştirme, roka dikme, roka ekimi nasıl yapılır, roka ekme, saksıda roka yetiştirmek, saksıda roka nasıl ekilir, saksıda roka yetiştiriciliği, saksıda roka ekimi, saksı roka, saksıda roka yetiştirme, roka gübreleme, evde roka yetiştirme, saksıda roka, roka ekme mevsimi, roka nasıl ekilir, roka yetiştiriciliği, roka saksı, balkonda roka, roka saksıda yetiştirme, balkon roka, roka dikmek, roka ekim zamanı, roka yetiştirme
Uluorta Çadır Kurup Adres Sormak 04:03
Uluorta Çadır Kurup Adres Sormak 773 izlenme - 2 yıl önce Elemanın uluorta çadır kurmuş vaziyette adres sorarak yaptığı şakaya diyecek yok. Kimisinin neredeyse gözüne sokacaktı. Zencinin gözüne sokacakmış az daha iyi ki bi sakatlık çıkmamış.
20 Saniyede Bir Şişe Votka 01:52
20 Saniyede Bir Şişe Votka 966 izlenme - 3 yıl önce 20 saniyede bir şişe votka nasıl içilir?Sonra da nasıl maymun olunur.Normal şartlarda fake lan bu denir fakat eleman jelatini açıp bi güzel dikiyor kafaya.Hayır o diil ben bir şişe suyu içemem boyle.
Mendilden Sütyen Yapmak (1921) 01:43
Mendilden Sütyen Yapmak (1921) 381 izlenme - 2 yıl önce İki adet mendilden sütyen yapımını anlatan 1921 tarihli British Pathe videosu...
Zeytin Gübresi, Zeytin Fidanı Dikimi 03:40
Zeytin Gübresi, Zeytin Fidanı Dikimi 255 izlenme - 3 yıl önce Zeytin Fidanı, Ramazan Aydeniz, Denizli Küçükdere Köyü, Zeytin Gübresi, Zeytin Fidanı Dikimi
10marifet Tv - 4. Bölüm: Dikiş Makinesine İplik Nasıl Takılır? 05:14
10marifet Tv - 4. Bölüm: Dikiş Makinesine İplik Nasıl Takılır? 385 izlenme - 2 yıl önce Dikiş makinesine iplik takmak bilmeyen kişi için kabus olabilir! O zaman bakalım bu iş nasıl yapılıyormuş. Dikiş ile ilgili bir sürü model ve faydalı bilgi için bekleriz: http://10marifet.org/dikis/
Fidan Dikerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 02:01
Fidan Dikerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 186 izlenme - 4 yıl önce Aşılı sertifikalı bodur yarı bodur klasik anaçlı meyve fidanları sebze fideleri, çiçek tohumları,sebze tohumları, organik tohumlar,şifalı bitkiler, profesyonel hibrit tohumlar ve bahçe malzemeleri Ahududu Fidanı Çeşitleri Ruby Ahududu,Willamette Ahududu, Hollanda Bodur Ahududu,Yediveren Ahududu Aksu Pembesi Ahududu, Heritage Ahududu
21. Doğum Günü İçin 21 Farklı Shot Karışımı İçmek 02:05
21. Doğum Günü İçin 21 Farklı Shot Karışımı İçmek 151 izlenme - 2 yıl önce Efendim 21 yaşına giren bu elamana, arkadaşları doğum günü sürprizi olarak 21 farklı shot hazırlıyorlar. Bunun şaşkınlığında olan genç ise bu isteği geri çevirmeyerek shotları bir bir dikmeye başlıyor kafaya. Sonunda ne oluyor dersiniz? İzleyelim..
Başbakan Davutoğlu'nun Asker Ailesini Arayarak Jest Yapması 01:59
Başbakan Davutoğlu'nun Asker Ailesini Arayarak Jest Yapması 97 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs’taki temasları kapsamında Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı’nı (KTBK) ziyareti sırasında kendisine kolonya tutan Ali Arslan isimli askere jest yaparak, askerin İstanbul’daki ailesini telefonla aradı. Daha sonra askerin babası ile görüşen Davutoğlu, "Ali yanımda beraber fidan diktik. Ali ile konuşurken bir şey öğrendik. Ali'nin daha yavuklusu yok, nişanlısı yok, evli değil. Bir an önce inşallah hayırlı bir kısmet bakalım beraber" dedi. Askerin kendisinden büyük bekar ağabeyi olduğunu öğrenen Davutoğlu, bunun üzerine, "Olsun. Bu işte sıra olmaz. Bana söylemedi ama sanki gözlerinden aslında birisi var da söyleyemiyor gibi geldi bana" şeklinde konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan - Biz Çevreciyiz Be 03:02
Recep Tayyip Erdoğan - Biz Çevreciyiz Be 118 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, 5 milyon fidan dikim töreninde yaptığı konuşmada "En çok ağacı biz diktik. Biz çevreciyiz be" dedi.