Hoşgeldiniz!

dilara endican

Fahriye Evcen - Vazgeçtim & Beni Yak & Sen Yarim İdun 06:16
Fahriye Evcen - Vazgeçtim & Beni Yak & Sen Yarim İdun 3.215 izlenme - 4 yıl önce Dilara Endican'ın hazırlayıp sunduğu ve Kanaltürk'te yayınlanan Hay Hay Buyursun Gelsin'e oynadığı diziler ve sinema filmleriyle seyircilerin sevgisini kazanan Fahriye Evcen konuk oldu. Evcen, Sezen Aksu'ya ait Vazgeçtim ve Her Şeyi Yak şarkılarını yorumladı.
Fahriye Evcen - Vazgeçtim & Her Şeyi Yak 06:16
Fahriye Evcen - Vazgeçtim & Her Şeyi Yak 1.514 izlenme - 4 yıl önce Dilara Endican'ın hazırlayıp sunduğu ve Kanaltürk'te yayınlanan Hay Hay Buyursun Gelsin'e oynadığı diziler ve sinema filmleriyle seyircilerin sevgisini kazanan Fahriye Evcen konuk oldu. Evcen, Sezen Aksu'ya ait Vazgeçtim ve Her Şeyi Yak şarkılarını yorumladı.
Arda Turan İle Keyifli Bir Sohbet 01:01:17
Arda Turan İle Keyifli Bir Sohbet 480 izlenme - 4 yıl önce Dilara Endican'ın hazırlayıp sunduğu "Muhabbet Olsun" Programında Arda Turan'ın hiç bilinmeyen yönlerine tanıklık edeceksiniz.
Burak Yılmaz'ın Emre Çolak Taklidi 01:03
Burak Yılmaz'ın Emre Çolak Taklidi 484 izlenme - 3 yıl önce Habertürk'te yayınlanan, Dilara Endican'ın sunduğu Muhabbet Olsun programına katılan Burak Yılmaz'dan Emre Çolak taklidi.
Burak Yılmaz'ın İlginç Yılmaz Vural Anısı 02:26
Burak Yılmaz'ın İlginç Yılmaz Vural Anısı 470 izlenme - 4 yıl önce kanaltürk'ün sevilen haftasonu 'talk show'u dilara endican'la muhabbet olsun'un bu haftaki konuğu burak yılmaz oldu. galatasaray'ın ve milli takım'ın golcüsü burak yılmaz, galatasaray marşıyla karşılandığı dilara endican'la muhabbet olsun'a gelir gelmez 'kendisini stadyumda hissettiğini' belirtirken, dilara endican'ın programlarına katılmanın kendisi için 'totem' olduğunu söyledi. galatasaray takımının, dilara endican'ın programının uğuruna inandıklarını ve programa seve seve katıldıklarını söyleyen burak yılmaz'ın yılmaz vural ile ilgili anlattığı anısı ise gülmekten kırdı geçirdi.
Burak Yılmaz- Tan Taşçı- Dilara Endican- Gördüğün Gibi- Kanaltürk 04:50
Burak Yılmaz- Tan Taşçı- Dilara Endican- Gördüğün Gibi- Kanaltürk 123 izlenme - 4 yıl önce Burak Yılmaz Kanaltürk'te Dilara Endican'ın sunduğu Gördüğün Gibi programına konuk oldu ve kendisine Tan Taşçı sürpriz yaptı.