Hoşgeldiniz!

dilencilik

ulvi dilencilik yaparsa :) 01:20
ulvi dilencilik yaparsa :) 2.616 izlenme - 6 yıl önce
14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Edip Dilencilik Yaptırdılar 01:26
14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Edip Dilencilik Yaptırdılar 301 izlenme - 2 yıl önce Adana'da, 3 ay önce Ankara'dan kaçırıldıktan sonra tecavüz edilen ve dilendirilen 14 yaşındaki kız çocuğu, ailenin şikayeti üzerine polis tarafından kurtarıldı.
Sanalikada Dilencilik 04:03
Sanalikada Dilencilik 834 izlenme - 7 yıl önce sanalikada dilenci olmak nasıl bi duygu xdd
Dilencilik 00:37
Dilencilik 97 izlenme - 6 yıl önce dilencilik
İnsanlık Tarihinde Bir İlk. Akıllı Para Terörü Rüşveti Kara Parayı Dilenciliği Tarihe Gömecek 04:29
İnsanlık Tarihinde Bir İlk. Akıllı Para Terörü Rüşveti Kara Parayı Dilenciliği Tarihe Gömecek 32 izlenme - 1 yıl önce ŞU AN Bir MUCİZE İle KARŞI KARŞIYAYIZ Nakit parayı kaldırırsak (Nakit Geçmez ise) 1- Mecburen;Terörist ya Hesabını Kullanır tutuklanır ya ülkeyi terk eder.! Ülkemizde terör diye bir şey olmaz. 2- Vatandaşın hesabı Açlık sınırının altına düştüğünde bilgisayar alarm verir, ona yardım fonundan para aktarılır, Hem yardım kurumlarına giden para asalaklar tarafından hortumlanmaz - hem bir elin verdiğini öteki el bilmez - hem de dilenci görerek insanlığımızdan utanmayız. 3- Bugün şifreyi kırarak NAKİT (salak parayı ) çekip bir yerlere gizleyip dilediği gibi harcayan hacker da başka asalaklar da, sırtımızdan geçinemezler. Çünkü; bize ait olan AKILLI PARAYI kainatın hiç bir yerine gizleyemez, dilediği gibi harcayamazlar. 4 – Kullandığımız para akıllı olacağından; dünyada ne kara para – ne rüşvet - ne yoksulluk - ne yolsuzluk kalır! Not : Bankalara mahkum değiliz herkeste cep telefonu sms var ********************* Maalesef böyle bir imkandan kimsenin haberi yoktur. Benimde imkanım elvermediğinden gerekeni yapamadım . Bu imkana rağmen; Ülke olarak çok basit önlenebilecek felaketleri yaşamak zorunda kaldık.! Onun için size geldim ; Bunu 3-5 arkadaşımıza duyursak onlarda da üçer arkadaşına 3 x3x 3x3.En geç 3 saat içerisinde bunu bütün ülke duyar; O zaman; Hükümet bunu yapmamak için direnemez. Direnmeye çalışsa bile, ülkede bir terör eylemi olduğunda AKILLI Parayı niye uygulamadın Der; Dünyayı hükümetin başına yıkarlar.?) Öyleyse ne duruyoruz.!? Yetişti imdada Akıllı para Buyur et ders versin düzenbazlara Benimde bir katkım olsun diyorsan Duyurmaya çalış duymayanlara.
Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :)  ( Mustafa AK ) 01:02
Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK ) 32 izlenme - 1 yıl önce Suriyeli kılığında Amerika sigarası içip dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :)Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )Suriyeli kılığında dilencilik yapan Türk - Dukkanın önünü kapatma :) ( Mustafa AK )
HabboVine Dilencilik - Almanya vs Turkiye 00:14
HabboVine Dilencilik - Almanya vs Turkiye 20 izlenme - 2 yıl önce Dilenci Olalım Dedik