Hoşgeldiniz!

dilencilik

2 Saat Dilencilik Yapan Gazeteciler 159 TL Topladı 05:37
2 Saat Dilencilik Yapan Gazeteciler 159 TL Topladı 1.670 izlenme - 5 ay önce Kocaeli ve Bolu’da sosyal deney yapmak için dilenci kılığına giren basın mensupları, 2 saatte vatandaşlardan 159 TL para topladı. Bolu ve Kocaeli'de görev yapan Hızır İlyas Yıldırım ve Cemal Kaplan adlı basın mensupları, dilenci kılığına girerek vatandaşlardan para topladı. Geçtiğimiz hafta Bursa’da zabıta ekiplerince yakalanan bir dilencinin üzerinden yaklaşık 30 bin TL para çıkması üzerine iki ilde sosyal bir deney yaparak ne kadar para toplayabileceğini merak eden basın mensupları, hasta bir dilenci kılığına girerek sokaklara çıktı. Gündüz saatlerinde insanların yoğunlukta olduğu park ve cami önlerinde dilencilik yapan Yıldırım ve Kaplan, 2 saat içinde 159 TL para topladılar.
ulvi dilencilik yaparsa :) 01:20
ulvi dilencilik yaparsa :) 2.640 izlenme - 7 yıl önce
Kalp Krizi Bahanesiyle Dilencilik 04:17
Kalp Krizi Bahanesiyle Dilencilik 1 izlenme - 1 hafta önce Kalp krizi bahanesiyle dilencilik Adana'da yolda bisikletle giderken kalp krizi geçirme numarası yapıp vatandaşlara kendisini acındırarak dilenen bir kişi yakalandıADANA - Adana'da yolda bisikletle giderken kalp krizi geçirme numarası yapıp vatandaşlara kendisini acındırarak dilenen bir...
İstanbul’da Binbir Surat Dilenci Kamerada 03:40
İstanbul’da Binbir Surat Dilenci Kamerada 83 izlenme - 5 ay önce İstanbul’da kılık değiştirerek kimi zaman insanlara duygu sömürüsü yaparak dilenen, kimi zamanda takım elbise giyerek Taksim’de dolaşan “binbir surat” dilenci kameralara yakalandı. Dilencinin topladığı paralarla bir markette alkol içmesi ise yine kameralara yansıdı.
Sanalikada Dilencilik 04:03
Sanalikada Dilencilik 834 izlenme - 8 yıl önce sanalikada dilenci olmak nasıl bi duygu xdd
14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Edip Dilencilik Yaptırdılar 01:26
14 Yaşındaki Kıza Tecavüz Edip Dilencilik Yaptırdılar 311 izlenme - 3 yıl önce Adana'da, 3 ay önce Ankara'dan kaçırıldıktan sonra tecavüz edilen ve dilendirilen 14 yaşındaki kız çocuğu, ailenin şikayeti üzerine polis tarafından kurtarıldı.
Dilenci Papaz'dan Para İsterse 00:48
Dilenci Papaz'dan Para İsterse 26 izlenme - 5 ay önce Dilencilik dünyanın her yerinde var. Halk ile bütünleşmek için geziye çıkan papaz karşısına çıkan dilenciye para yerine nasihat veriyor.
Dilencilik 00:37
Dilencilik 97 izlenme - 7 yıl önce dilencilik