Hoşgeldiniz!

Dilenmek Videoları İzle

Dilenciler Ne Kadar Kazanıyor? - Sosyal Deney 04:06
Dilenciler Ne Kadar Kazanıyor? - Sosyal Deney 64.015 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Bu hafta sizler için Ali Muhsin Atam @araskarafil'le beraber Bakırköy'de dilenciler ne kadar kazanıyor sorusuna cvp bulmak için dilenci kılığına girdi ve dilendi e haydi hep beraber izleyelim... iyi seyirler. Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
10 Dakikada 80 Lira Para Toplamak 03:20
10 Dakikada 80 Lira Para Toplamak 4.602 izlenme - 2 ay önce Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşların dilencilere karşı hassasiyetini ölçmek amacıyla bir zabıta memurunu dilenci kılığına soktu. Dilendirilen zabıta memuru, 10 dakikada 80 lira para topladı.
Altın Dişli Son Model Telefonlu Dilenciler 01:01
Altın Dişli Son Model Telefonlu Dilenciler 215 izlenme - 2 gün önce Gaziantep şehir merkezindeki dilencileri toplayan zabıta ekipleri, gördükleri karşısında şaşkına döndü. Dilencilerin bazılarında altın diş olduğu görülürken, bazılarında son model cep telefonları bulundu. Gaziantep Büyükşehir belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri yol kenarlarında, alışveriş merkezleri, kafe gibi kalabalık ve yabancı turistlerin bulunduğu bölgelerde dilencilik yapan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Ekipler, yoğun çalışma sonucu 10’u çocuk 16 kişiyi yakaladı. ZABITANIN KOLUNU ISIRDI Zabıta ekiplerini karşısında gören dilenci çocuklardan 6 yaşındaki Suriyeli A.A. kaçmaya çalıştı. Zabıta memuru Orhan Aknacar’ın kolunu ısıran A.A. yakalandı. Dilencileri araçla zabıta karakoluna getiren ekipler, yapılan aramada şaşkına döndü. Dilenci kadınlardan 63 yaşındaki F.T. ile 24 yaşındaki S.B.’nin birer altın dişi olduğu gördü. Ekipler dilencilerin üzerinde yaptıkları aramada ise A.Ç. ile M.K.’nın son model cep telefonu olduğunu gördü. Çocukların üzerinden de pahalı telefonlar çıktı. Aralarında Suriyelilerin de bulunduğu toplam 16 dilencinin üzerinden 500 TL de para çıktı. Dilencilerden bir çoğunun daha önce de defalarca yakalanıp, cezai işlem uygulandığı öğrenildi. Cep telefonları ve paralarına el konulan dilenciler kesilen para cezasının ardından serbest bırakıldı.
Dürüst Dilenci - Dilenmek Çok Güzel Abi 00:30
Dürüst Dilenci - Dilenmek Çok Güzel Abi 3.097 izlenme - 1 yıl önce Dilenci adam boyacılık yaparak kazanamadığı parayı dilenerek kazandığını ve dilenmenin çok güzel bir şey olduğunu işte böyle gülerek ifade ediyor.
Dilenciler Ne Kadar Kazanıyor? - Sosyal Deney 04:06
Dilenciler Ne Kadar Kazanıyor? - Sosyal Deney 3.775 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta sizler için Bakırköy'de dilenciler ne kadar kazanıyor sorusuna cvp bulmak için dilenci kılığına girdi ve dilendi e haydi hep beraber izleyelim...
Level Atlayan Dilenci Pos Makinesi Çıkarırsa 01:43
Level Atlayan Dilenci Pos Makinesi Çıkarırsa 1.434 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın teknolojiyi en iyi takip eden dilencisi karşınızda, Hint fakiri deyimini alt üst eden teknolojiye ayak uydurmuş modern dilenci amca.
Ağlama Numarası Yaparak Dilenen Oscarlık Dayı 02:22
Ağlama Numarası Yaparak Dilenen Oscarlık Dayı 901 izlenme - 2 yıl önce Taksim İstiklal Caddesi'nde ağlama numarası yaparak vatandaşların duygularını istismar eden dilenci, zabıta ekipleri tarafından yakalandı.
Nişantaşı'nda İnsanlara İsyan Eden Tinerci 01:40
Nişantaşı'nda İnsanlara İsyan Eden Tinerci 918 izlenme - 2 yıl önce Tinerci kardeşimiz işi başka bir boyuta taşımış. İnsanlara zarar vermeden, bağırmadan, küfür etmeden saygılı şekilde dileniyormuş bu şekilde dilenmesine rağmen vermeyenler Allah'tan belasını bulurmuş, izliyoruz.
Dilenci Halk Otobüsüne Binerse - Kamera Şakası 09:37
Dilenci Halk Otobüsüne Binerse - Kamera Şakası 742 izlenme - 2 yıl önce Kendini dilenci diye tanıtan oyuncumuz, önce minibüsteki herkesten para topluyor. Sonrada kendisine para veren insanların yanında, hiç beklemedikleri davranışlarda bulunuyor. Yer yer ikili hoş diyalogların sergilendiği videoda, halkımızın cömertliğini de göreceksiniz.
Göğüslerini Büyüttürmek İçin Dilenmek! 00:40
Göğüslerini Büyüttürmek İçin Dilenmek! 653 izlenme - 5 yıl önce 37 yaşındaki Chrissy Lance adlı bayan, üstünde bikinisi ve elinde taşıdığı 'Evsiz değilim, büyük göğüslere ihtiyacım var' yazılı kartonla, göğüslerine silikon takılmasını sağlayacak operasyon için gerekli parayı dilenerek toplamaya çalışıyor.
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 00:38
Göğüslerini Büyütmek İçin Sokakta Dilenen Kız 593 izlenme - 2 yıl önce Göğüslerinin küçük olmasından şikayet eden Christina Andrews adındaki kadın memelerini büyütmek için gereken parayı bulamayınca kendini sokaklara attı. Eline bir pankart alan kadın yol kenarında geçen sürücülerden para istedi. Evsiz olmadığını söyleyen genç kadın memelerini büyütmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Duran bazı arabalar kadının eline para tutuşturdu. Benzer bir haber için. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81266/goguslerini-buyutturmek-icin-dilenmek
Alkolle Uyutulan Dilenci Çocuklar 02:56
Alkolle Uyutulan Dilenci Çocuklar 199 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 17.10.2014 günü İstanbul Yenibosna metrobüs durağı üstgeçidi merdivenlerinde 3 günlük izlenimim sonrası çekilmiştir. Bunun adı dilencilik değildir.Bunun adı masum çocukları perişan hale sokarak sırtından geçinen çetelerdir.Devletin,STK'ların bu olaya ciddi olarak el atması gerekmektedir.Burda gerçekleşen durum başka çocukların başınada gelebilir.Emniyete haber verilmesine karşın ciddi bir çözüm bulunulmamıştır.Videoda sinirim bozulduğundan ötürü biraz sert uslup kullanmış olabilirim. Şimdiden kusura bakmayın.Lütfen paylaşarak herkesin izlemesini sağlayalım.Ve açılan kampanyaya destek verelim.
Dilencinin Zeki Kuşu 01:30
Dilencinin Zeki Kuşu 323 izlenme - 3 yıl önce Zeki Kuş ve evsiz adamın para kazanmak için yaptıkları yöntem
Nişantaşı'nda İnsanlara İsyan Eden Tinerci 01:40
Nişantaşı'nda İnsanlara İsyan Eden Tinerci 340 izlenme - 4 yıl önce Tinerci kardeşimiz işi başka bir boyuta taşımış. İnsanlara zarar vermeden, bağırmadan, küfür etmeden saygılı şekilde dileniyormuş bu şekilde dilenmesine rağmen vermeyenler Allah'tan belasını bulurmuş, izliyoruz.
Dilenci Kadın Fıstık Gibi Kız Çıktı 02:06
Dilenci Kadın Fıstık Gibi Kız Çıktı 117 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın New York şehrinin 5. Cadde sokaklarında topallayan iki büklüm bir kadın. Yoldan geçenlere lütfen yardım edin diyerek yalvarıyor. Yüzlerce insan bu kambur ve topal kadına 3-5 kuruş verip vicdanlarını rahatlatıyor. Oysa o vicdansız dilenci ne topal nede kambur. Fıstık gibi bir kız. İşte kameralara takılan o anlar.
Yol Kenarında Dilenen Bir Evsiz Adama Piyango Vurdu 04:29
Yol Kenarında Dilenen Bir Evsiz Adama Piyango Vurdu 154 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da yol kenarında dilenen bir evsiz adama 100 dolar verilince birden ağlamaya başladı. Ardından markete koştu ve aldığı bisküvileri parktaki diğer evsizlere dağıttı.
Evsiz Adama Takım Elbise Giydirip Dilendirmek 03:28
Evsiz Adama Takım Elbise Giydirip Dilendirmek 163 izlenme - 2 yıl önce Sandy adındaki evsiz (homeless) amcamız, Joseph Costello adındaki arkadaşımız ile ortak oluyorlar ve bir sosyal deney yapıyorlar,evsiz kişiliğinen çıkıp eline iphone 5 , üstünde takım elbise ile dilnene evsizimizin kazancı dahada artıyor..izliyoruz iyi seyirler not:(Şahsi görüşüm) Zerre ders mers almadım videodan dayı elin kolun tutuyo git bi WallMartda neyim işe gir çalış, bi kahve için bilet için milletin ayağına düşüyorsun..
Bu Dilenci İnsanlara Para Dağıtıyor 01:36
Bu Dilenci İnsanlara Para Dağıtıyor 94 izlenme - 2 yıl önce İnsanlardan para istemek yerine insanlara para vermeyi teklif eden evsiz kılığına giren adam, "zengin insanlardan"  çok sert tepkiler alıyor.
dİlencİ 03:14
dİlencİ 238 izlenme - 9 yıl önce en eskİ vİdeolarimizdan bİrİsİ o zamanlar amatördük.İletişim___---
Aşırı Dürüst Dilenci 00:30
Aşırı Dürüst Dilenci 42 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan bir videoda Adanalı olduğu belirtilen dilencinin boyacılık yaparak kazanamadığı parayı dilenerek kazandığını ve dilenmenin çok güzel bir şey olduğunu gülerek söylemesi izleyenleri şaşırttı.
Kredi Kartı İle Sadaka Verme Dönemi Başlıyor 00:48
Kredi Kartı İle Sadaka Verme Dönemi Başlıyor 8 izlenme - 3 ay önce Hollanda'da bir şirket evsizlere yardım etmenin bahanesi olmasın diye kart ile ödeme yapılabilen bir sistem geliştirdi. Eğer bozuk paranız yoksa kartınızın bir dokunuşu ile hayır yapabilirsiniz.
Evsiz Adama mı, İş Adamına mı Para Verirsiniz? 02:47
Evsiz Adama mı, İş Adamına mı Para Verirsiniz? 67 izlenme - 3 yıl önce Gerçek hayatta evsiz olan bir adam, sosyal deneyler çeken bir gençle anlaşmış ve ortaya çok ilginç sonuçlar çıkmış. İlk olarak bir iş adamı kılığında, para isteyen adam insanlardan olumlu tepkiler alırken, daha paspal bir halde insanlardan aynı şeyi istediğinde hiç kale alınmıyor.
Günümüz Dilencisi 00:06
Günümüz Dilencisi 34 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde Dilencilik bu derece değişmiş olamaz..
Kucağındaki Bebek Sahte Çıkan Dilenci 04:46
Kucağındaki Bebek Sahte Çıkan Dilenci 18 izlenme - 1 yıl önce Fatih'te dilencilere operasyon düzenleyen Mobil Huzur Ekipleri, gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Bebeğiyle dilenen bir kadın hakkında işlem yapmak isteyen ekiplerin, kucağına aldıkları bebek oyuncak çıktı. Bir başka dilencinin ise sondaj torbasına çay koyarak vatandaşları duygularını sömürmeye çalıştığı görüldü.
Sürünerek Dileniyordu Tövbe Ettirilerek Yürütüldü 02:59
Sürünerek Dileniyordu Tövbe Ettirilerek Yürütüldü 16 izlenme - 1 yıl önce Bursa’nın Gemlik ilçesinde geçen hafta tekerlekli sandalyede maske ile hasta rolüne bürünen dilencinin görüntüsü unutulmadan, bu sefer kardeşi ortaya çıktı. 30 yaşındaki Hakan Y. özürlü gibi yerde sürünüp dilenirken zabıta ekiplerine yakalandı. Zabıtalar dilenciyi tövbe ettirip yürüttüler.
İstemek Ateş Almak Gibidir 09:47
İstemek Ateş Almak Gibidir 15 izlenme - 2 yıl önce WWW.HUZURADOGRU.TV
Zabıtayı Gören Dilencinin Dili Açıldı 01:44
Zabıtayı Gören Dilencinin Dili Açıldı 3 izlenme - 10 ay önce Antalya’nın Alanya ilçesinde boynuna 'sağır ve dilsiz' yazılı not asıp dilencilik yapan Ramazan K., zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Hiçbir engelinin olmadığı anlaşılan dilenci zabıta ekipleri karşısında bülbül kesildi.