Hoşgeldiniz!

dilimlemek

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 681.149 izlenme - 3 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
Muzu Dilimlemenin En Basit Yolu 01:20
Muzu Dilimlemenin En Basit Yolu 1.278 izlenme - 2 yıl önce Muzu bıçak kullanmadan kolayca soyabileceğinizi ve soymadan önce dilimleyebileceğiniz biliyor muydunuz? İşte ilginç yöntem...
Biftek Ninjası 00:27
Biftek Ninjası 490 izlenme - 2 yıl önce adam hepi topu garson ama biftek dilimlemek üzerine uzmanlaşmış. sanırsın fruit ninja oynuyor yahu bildiğin saniyeler içersinde bifteği yaprakdönere çevirdi.
 Aşçının Salatalıkla Mükemmel Sanatı 03:00
Aşçının Salatalıkla Mükemmel Sanatı 729 izlenme - 3 yıl önce Açıklama kısmını ne yazsam bilemedim.Başlıktada belirtildiği gibi.Aşçının Salatalıkla Mükemmel Sanatı .İzliyoruz efenim.
Bir Bıçak Ne Kadar Keskin Olabilir? 00:11
Bir Bıçak Ne Kadar Keskin Olabilir? 286 izlenme - 2 yıl önce bir bıçağın bu kadar keskin olabileceği, telefon rehberini tereyağı dilimler gibi kesebileceği hiç aklıma gelmezdi. fake mi değil mi bilinmez ama etkileyici bir çakıymış, sizin yorumlarınıza bırakıyorum konuyu.
Aşçının Salatalıkla Mükemmel Sanatı 03:00
Aşçının Salatalıkla Mükemmel Sanatı 99 izlenme - 2 yıl önce Açıklama kısmını ne yazsam bilemedim.Başlıktada belirtildiği gibi.Aşçının Salatalıkla Mükemmel Sanatı .İzliyoruz efenim.