Hoşgeldiniz!

dilsiz

Zabıtayı Görünce Dile Gelen Dilsiz Dilenci 02:27
Zabıtayı Görünce Dile Gelen Dilsiz Dilenci 3.793 izlenme - 4 ay önce Fatih’te sağır ve dilsiz taklidi yaparak boynuna astığı yazıyla vatandaşların duygularını sömüren bir dilenci zabıta ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Zabıtaları karşısında gören şahıs, boynuna asılı sağır ve dilsiz yazını yırtarken, dilencinin zabıtanın söyledikleri duyarak cevap vermesi pes dedirtti. Fatih’te günün belirli saatlerinde caddelerde dolaşarak boynuna astığı sağır ve dilsiz yazısıyla taklit yapıp, dilenen şahıs zabıta ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler insanların duygularını sömüren şahsın yerini belirledikten sonra bir süre izledi. Dilencinin bir işyerine girdiğini ve vatandaşlardan para aldığını gören ekipleri, şahsı kıskıvrak yakaladı. Telsiz sesini duyan dilenci, boynunda asılı bulunan sağır ve dilsiz yazısını yırtmaya çalıştı. Bir süre ekiplere sağır ve dilsiz olduğuna ikna etmeye çalışan dilenci, daha sonra ise zabıtaların konuşmasına cevap verdi. Ekipler tarafından yakalanan dilenci, işlem yapılmak üzere Edirnekapı’da bulunan İBB Zabıta Müdürlüğü’ne götürüldü. Duygu istismarı yaparak vatandaşlardan para toplayan dilenciye cezai işlem uygulandı.
Ana Dilsiz Kalırsam Ront 05:28
Ana Dilsiz Kalırsam Ront 22.848 izlenme - 5 yıl önce Ana Dilsiz Kalırsam Ront
Sapık Cengiz Karslı Dilsiz Nergis'e Karşı 23:28
Sapık Cengiz Karslı Dilsiz Nergis'e Karşı 7.578 izlenme - 2 yıl önce Anne takıntılı sapık Cengiz kaldığı otelde kadınları öldürmektir. Bu arada otele dilsiz Nergis çalışmak için gelir ve arkasında büyük bir sır saklamaktadır. Bonus olarak ta ilginç bir dans şov seyredeceksiniz
Kemal'i Ararken Memeye Tutunmak 02:45
Kemal'i Ararken Memeye Tutunmak 15.171 izlenme - 3 yıl önce Kemal nerede? Yerini biliyorsan söyle! Eğer söylemezsen önce memelerini avuçlar, daha sonra da saçlarını keseriz. Yeşilçam'da şiddetin doruk noktalara ulaştığı vahşet dolu dakikalar... Az sonra... Film Künyesi: Hayat Dönüş (1977)
Dilsiz Adamın Çocuğunun Olacağını Öğrendiği An 01:48
Dilsiz Adamın Çocuğunun Olacağını Öğrendiği An 7.861 izlenme - 2 yıl önce Birazdan videoda izleyeceğiniz dilsiz adamın tam 12 yıldır hiçbir tıbbi sorunu olmamasına karşın bir türlü bebekleri olmuyordu. Belli bir zaman sonra bebek isteği David’de arzunun ötesine geçmiş adeta bir takıntı haline gelmişti. İşte tam 12 yıl sonra eşi gebelik belirtileri yaşıyor ve eşine haber vermeden eczaneden test yaptırıyor, test bebeğinin olacağını söylüyor… Kadın sevinç krizlerine giriyor, emin olmak için doktora gidiyor doktor da bebeğinin olacağını yani hamile olduğunu doğruluyor. Artık David’e bu muhteşem gebelik haberini vermenin zamanı gelmiştir. Tabi bu haberin de çok özel verilmesi gerekiyor ve bu anın da ölümsüzleştirilmesi için kameraya çekilmesi gerekiyordu. Her şey böyle de oluyor. Haydi bu yüreğimizi ısıtan videoyu izleyelim.
Sağır Ve Dilsiz Manken Kız 04:18
Sağır Ve Dilsiz Manken Kız 5.068 izlenme - 1 yıl önce Bu videoya ilk baktığımda ben de gerçekten duygulanmıştım. İşaret diliyle ne dediğini anlamıyordum, ancak yine de duygulandığım için buraya yüklemek istedim. Belki birisi meramını anlar diye...
Dilsiz Bir İnsan Aşkını Nasıl Anlatır 04:29
Dilsiz Bir İnsan Aşkını Nasıl Anlatır 19.935 izlenme - 8 yıl önce dilsiz bir insan aşkını nasıl anlatır
Sağır Dilsiz Dilenci Yakalanınca Bülbül Kesildi 00:38
Sağır Dilsiz Dilenci Yakalanınca Bülbül Kesildi 3.022 izlenme - 2 yıl önce Silivri'de, boynuna "sağır ve dilsiz" yazılı not asan ancak hiçbir engelinin olmadığı anlaşılan dilenci zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Silivri Uğur Mumcu Meydanı'nda zabıta ekipleri şüphelendikleri bir dilencinin yanına giderek inceleme yaptı. İncelemeler sırasında boyuna astığı ''sağır ve dilsiz'' yazısı zabıta ekiplerinin dikkatini çekti. Silivri Zabıta Müdürlüğüne götürülen şahsın sağır ve dilsiz yazısına rağmen konuşmaya başlaması şaşkınlığa yol açtı. Dilencinin şaşkınlık yaratan konuşma anı zabıta tarafından cep telefonuyla kameraya kaydedildi. Dilenci bir daha dilencilik yapmaması konusunda uyarıldı.
Muşlu Bela & Musa Dilsiz - Arar Bulurmuydun Beni 04:10
Muşlu Bela & Musa Dilsiz - Arar Bulurmuydun Beni 8.452 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri(lyrics): Şu dağlarda kar olsaydım olsaydım Bir asi rüzgâr olsaydım olsaydım Arar bulur muydun beni beni Sahipsiz mezar olsaydım olsaydım Şu yangında har olsaydım olsaydım Ağlayıp bizâr olsaydım olsaydım Belki yaslanırdın bana bana Mahpusta duvar olsaydım olsaydım Şu bozkırda han olsaydım olsaydım Yıkık perişan olsaydım olsaydım Yine sever miydin beni beni Simsiyah duman olsaydım olsaydım Şu yarada kan olsaydım olsaydım Dökülüp ziyan olsaydım olsaydım Bu dünyada yerim yokmuş yokmuş Keşke bir yalan olsaydım olsaydım..
Kadıoğlu Zeybeği 02:19
Kadıoğlu Zeybeği 22.935 izlenme - 11 yıl önce Mükemmel bir yorum : Bağlama:Özlem Özdil Dilsiz kaval:Sinan ÇELİK
Musa Dilsiz Muşlu Sahipsiz Mc Eridim Bittim Ben 2012 Video Klip 03:06
Musa Dilsiz Muşlu Sahipsiz Mc Eridim Bittim Ben 2012 Video Klip 3.851 izlenme - 6 yıl önce
Ömer Hayalcash & Musa Dilsiz - Uçurumun Kenarında 01:47
Ömer Hayalcash & Musa Dilsiz - Uçurumun Kenarında 4.353 izlenme - 4 yıl önce Ömer Hayalcash & Musa Dilsiz - Uçurumun Kenarında - 2014 Şarkı sÖZLERİ: Baktığım herkesi sen görüyordum, Kapılıp gider olmuşum hayaline, Böyle yaşamak zoruma gidiyor, Eller...
Sagopa Kajmer - Dilsiz Şair 04:14
Sagopa Kajmer - Dilsiz Şair 4.993 izlenme - 4 yıl önce Sagopa Kajmer - Dilsiz Şair ( 2013 )
Sağır Dilsiz Dilenci Zabıta Karşısında Bülbül Kesildi 02:44
Sağır Dilsiz Dilenci Zabıta Karşısında Bülbül Kesildi 1.273 izlenme - 2 yıl önce Antalya’nın Alanya İlçesi’nde, boynuna "sağır ve dilsiz" yazılı not asıp dilencilik yapan Ramazan Karaduman zabıta ekipleri tarafından yakalandı. Hiçbir engelinin olmadığı anlaşılan dilenci zabıta ekipleri karşısında bülbül kesildi. Alanya'nın en işlek caddelerinden birinde denetleme yapan zabıta ekipleri şüphelendikleri bir dilencinin yanına gitti. Ramazan Karaduman isimli dilencinin boyuna astığı ''sağır ve dilsiz'' yazısı zabıta ekiplerinin dikkatini çekti. Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne götürülen Karaduman'ın sağır ve dilsiz yazısına rağmen konuşmaya başlaması şaşırttı. Toplumun duygularını istismar eden dilencinin konuşma anları, zabıta tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Zabıtanın sorularını da cevaplayan Karaduman, " Köyümüz yapıyor bu mesleği, mesleğimiz olmuş. Ne yapalım ekmek parasını çıkarıyoruz. Site görevlisi olarak çalıştım. Çeşitli işler yaptım ama bazı nedenlerle o işleri bırakmak zorunda kaldım. Dilenmek için insanların kalabalık olduğu yerleri seçiyoruz. Günlük 100-200 kişiye gidip gidiyoruz" dedi. "Dilenmediği için evlenemiyor" Her dilencinin bölgesine ayrı ayrı arabalarla geldiğini söyleyen Karaduman, " Sağır ve dilsiz değilim ama köyümüzün hepsi bu işi yapıyor. Köyde dilencilik yapmadığım için bana kız vermiyorlar. Keyfimden yapmıyorum" ifadelerini kullandı. Üzerindeki paralara el konulan ve yasal işlem yapılan Karaduman, daha sonra serbest bırakıldı.
Dilsiz Kaval Dersi 02:45
Dilsiz Kaval Dersi 3.295 izlenme - 4 yıl önce Dilsiz Kaval Dersi
Serdar Deli Dilsiz Kaval 01:18
Serdar Deli Dilsiz Kaval 8.998 izlenme - 10 yıl önce hicaz
Mehmet Bedel-- Kaval   Hicaz Açışı 02:53
Mehmet Bedel-- Kaval Hicaz Açışı 9.842 izlenme - 11 yıl önce Burdurlu sipsi ve kaval icracısı ,yapımcısı Mehmet Bedel.
Cep Telefonlu Sağır Dilsiz Dilenci 03:51
Cep Telefonlu Sağır Dilsiz Dilenci 1.932 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şunu belirteyim sağır ve dilsiz bir insan cep telefonu kullanabilir mesajlala iletişim kurabiliyor okuma yazma bilirse tanıdığım brisi olduğu için belirtmek istedim ama bu olay farklı, bildiğiniz sahtekarlık. Şimdi haberi olduğu gibi kopyala yapıştır yapıyorum. Antalya'nın Alanya'nın ilçesinde Zabıta ekipleri tarafından yapılan çalışmada dilenirken yakalanan ve belediyeye getirilen kimliği belirsiz iki kişi, üzerlerinden cep telefonu çıkınca zabıta görevlilerinin dikkatini çekiyor. Durumlarından şüphelenen ve dilencileri sorgulamaya çalışan zabıta görevlisi sonunda amacına ulaşıyor. Boynunda sağır ve dilsiz yazan dilenci, zabıtanın ısrarlarına dayanamıyor ve tabiri yerindeyse bülbül gibi şakımaya başlıyor. Zabıta müdürü dilencilere nasihatler yaparken, onlar bu işin inceliklerini anlatıp, "Sen ceza makbuzu yazsan kaç yazar. Çıkınca yırtar yeniden bu işe devam ederiz" diye karşılık verdi. İki sahtekarın üzerinden çıkan bozuk paralara el konulup haklarında yasal işlem yapıldı.
dilsiz adamın platonik aşki 04:21
dilsiz adamın platonik aşki 2.707 izlenme - 9 yıl önce www.livefrm.com dilsiz adamın platinoik aşki
Cübbeli Ahmet Hoca - Haktan Susan Dilsiz Şeytandır 01:33:38
Cübbeli Ahmet Hoca - Haktan Susan Dilsiz Şeytandır 1.607 izlenme - 3 yıl önce 100 Milyon Salavata Denk Salavat "Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummiyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy külli vaktin vahiyn." 3 Dakikada 40 Milyon Sevap 10 ekere "Eshedü en la ilahe illallahu vahdehu la serikeleh ilahen vahiden sameden lem yettehiz sahibeten ve la veleda ve lem yeküllehu kufuven ehad" Bu Istigfari 10 Kere ya da 100 Kere Okunabilir La ilahe illallahü vallahu ekber , Ve sübhanallahi ve bihamdihi ve Estagfurullah ve la havle vela guvvete illa billahil-evveli vel-ahiri vez-zahiri vel-batini, Biyedihil hayr, Yuhyi ve yümit ve hüve Ala külli sey'in kadir. Ayetel kursiden önce okunursa 70 milyar sevap kazandiran dua Allâhümme innî ügaddimü ileyke, beyne yedey külli nefesiv, ve lemhativ, ve lahzativ, ve darfetiy, yadrifü bihâ, ehlüs-semâvâti ve ehlül ardi, ve külli sey'in hüve fî i'lmike kâ'inün ev gad kâne ügaddimü ileyke beyne yedey zâlike küllih Dualarinizi eksik etmeyin, ALLAH IN selami, rahmeti, mahfiret ve hidayeti hepimizin üzerine olsun. Bu videoyu PAYLASARAK birçok insanin imanini kurtarmasina vesile olun Takip Edin https://twitter.com/c_ahmethoca1453 Cubbeli Ahmet hoca Sohbetleri Dini sohbetler Cübbei Ahmet hoca Reddiyeleri Cübbeli Ahmet hoca Mescid Sohbetler...
dilsiz bir insan aşkını nasıl anlatır 04:29
dilsiz bir insan aşkını nasıl anlatır 1.097 izlenme - 8 yıl önce dilsiz bir insan aşkını nasıl anlatır
2o12 !new Track Musa Dilsiz Muşlu (Eni Hak'etmedin) Damarr!! 03:11
2o12 !new Track Musa Dilsiz Muşlu (Eni Hak'etmedin) Damarr!! 2.137 izlenme - 6 yıl önce 2o12 !New tRack Musa diLsiz MuşLu (eni Hak'etmedin) DamaRR!!
@dilsiz Yüreğim İntizar@altaycimbomaslan Kanalı@ 04:54
@dilsiz Yüreğim İntizar@altaycimbomaslan Kanalı@ 1.657 izlenme - 6 yıl önce @dilsiz yüreğim intizar@altaycimbomaslan kanalı@
Dilsiz Kaval - Bedir 02:07
Dilsiz Kaval - Bedir 1.570 izlenme - 5 yıl önce Oktay Yörük
Ümmü Kız - Kaval Giriş - Oktay Yörük 00:51
Ümmü Kız - Kaval Giriş - Oktay Yörük 1.890 izlenme - 7 yıl önce ümmü kız - kaval giriş - oktay yörük
M C Dilsiz  Hakkari  Bağlar Crew 03:23
M C Dilsiz Hakkari Bağlar Crew 676 izlenme - 7 yıl önce m c dilsiz hakkari bağlar crew
Uğurlama 04:42
Uğurlama 2.655 izlenme - 7 yıl önce bu kente yalnızlık çöktüğü zaman uykusunda bir kuş olur ecelsiz alıp da başını gitmek istersin karanlık sokaklar kör sağır dilsiz ey sevda kuşanıp yollara düşen bilesin bu yollar dağlar dolanır yare ulaşmadan düşersen eğer yarına sesinin yankısı kalır. gecenin ucunda gün aralanır yar sevdasıyla ile yürek bilenir sızılı bir ırmak uğurlar seni su olup akarsın kır çiçeklenir
Film Müzik Devlerin Aşkı Aşk Büyük Olur Yeşilçam Yerli Film Müziği Enstrümantal Fon Piyano Ney 02:22
Film Müzik Devlerin Aşkı Aşk Büyük Olur Yeşilçam Yerli Film Müziği Enstrümantal Fon Piyano Ney 1.467 izlenme - 2 yıl önce DEVLERİN AŞKI Yerli Türk Film Müziği - JENERİK FİLM MÜZİK Yerli Yeşilçam Ünlü Sinema Klasikleri DEVLERİN AŞKI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe ile Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " DEVLERİN AŞKI " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı. Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstrüman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti. En Güzel ve beğenilen Dizi Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz. Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. En Güzel ve Beğenilen Ünlü Klasik Yeşilçam Film Tema Müziği. Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler. DEVLERİN AŞKI Sinema Film Müziği Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi Filmin müziklerini yine bir Türkân Şoray ve Kadir İnanır filmi olan Selvi Boylum Al Yazmalım'ın müziklerini yapan Cahit Berkay yapmıştır. Filmde kullanılan ve Türkân Şoray dans ederek söylerken çalan müzik parçası "Kusura Bakma" Sezen Aksu'nun Allahaısmarladık albümünde yer alan kırk beşliğidir. Cahit Berkay Devlerin Aşkı'nıda kapsayan film müzikleriyle Altın Koza Film Festivali'nde "Onur Ödülü"ne layık görülmüştür Director: Osman F. Seden Writer: Bülent Oran Stars: Türkan Soray, Kadir Inanir, Savas Basar "Devlerin Aşkı" , Türkân Şoray ve Kadir İnanır'ın birlikte oynadığı 11 sinema filmden biri olmuştur. Şoray ve İnanır, ilk kez 1970'te 'Karagözlüm'de oynadıktan sonra 2002'ye kadar aralarında 'Selvi Boylum Al Yazmalım', 'Dila Hanım', 'Bodrum Hâkimi' ve 'Devlerin Aşkı' gibi kült filmlerin bulunduğu 11 yapımda birlikte başrolü paylaştılar. Filmin yönetmenliğini yapmış olan Osman Fahir Seden aynı zamanda filmin "63 yaşındaki zengin iş adamı" olarak oyuncu kadrosunda yer almıştır. Set Amiri: Erdil Demirbağ Kamera Asistanı: Sedat Ülker Işık Düzeni: İlham Aslım Prodüksiyon Amiri: İsmet Demirkol Yönetmen Yardımcısı: Şahin Gök Prodüktör: Hasan Gürkan Çekim Yeri: Yeni Stüdyo Rrenkli Laboratuvarı Renk Uzmanı: Türker Vatan Sesleri Alan: Necip Sarıcıoğlu Montaj-Senkron: İsmail Kalkan Negatif Montaj: Mahmut Eskici, Kazım Çakırman Laboratuvar: Hasan Örnek, Selahattin Kaynak, Abdullah Akdeniz, İsmet Tomaçgil Senaryo: Bülent Oran Müzik: Cahit Berkay Foto Direktörü: Erdoğan Engin Yapımcı: İrfan Ünal Yönetmen: Osman Fahir Seden 12 DEVLERİN AŞKI Aşk Büyük Piyano Ve Ney Düeti Neyzen Dilsiz Kaval Nefesli Saz Enstrumantal Devlerin Aşkı Yeşilçam Yerli Film Müziği Sinema Piyano Soundu Müzik Üflemeli Yeşilçam Filmleri Yerli Türk Sineması Devlerin Aşkı Yeşilçam Yerli Film Müziği Sinema Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Şarkı Türkü Eser Devleri Aşkı, Yeşilçam Sinema , Yerli Film Müziği, türk sineması, Piyano Solo, Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Şarkı Türkü Eser Aramalar: devlerin aski buyuk mp3, barış bilge, aydin devlerin aski buyuk olur dinle, devlerin aşkı büyük olur şarkısını dinle, devlerin aski buyuk olur demo, baris bilge devlerin aski buyuk olur Film Müzik DEVLERİN AŞKI Aşk Büyük olur Yeşilçam Yerli Film Müziği Enstrümantal Fon Piyano Ney Film Müzik, DEVLERİN AŞKI, Film Müziği, Piyano ve Ney,Fon Müzikleri, Enstrümantal Aşk Büyük olur Yeşilçam Yerli Neyzen Dilsiz Kaval Nefesli Saz Enstrumantal Yeşilçam Yerli Film Müziği Sinema Piyano Soundu Müzik Üflemeli Yeşilçam Filmleri Yerli Türk Sineması Moğollar Devi Aşkı Melodisi Çalar Hızlı Çapkın Performansı Erişen Adam Yönetici Konser Albüm CD DVD Türkü Beni Akor Turk Türkiye Filmi İzle Kurgu türü Biyografi Dram romantik Duygulu Yaş Hafif Muzik Klasik
askılık dilsiz uşak 00:45
askılık dilsiz uşak 1.111 izlenme - 7 yıl önce daha fazla askılık dilsiz uşak çeşidi ve fiyatları için numaralı 7/24 destek hattımızdan bilgi edinebilirsiniz.
dilsiz adamın aşkı 04:29
dilsiz adamın aşkı 1.400 izlenme - 8 yıl önce dilsiz adamın kelimelere sığmayan aşkı