Hoşgeldiniz!

din adamı

Camiler Haftası 2014 Kamu Spotu 00:47
Camiler Haftası 2014 Kamu Spotu 1.470 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığının hazırlamış olduğu 2014 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası (13-17 Ekim) kamu spotu .
Camiler Haftası 2014 Sinevizyon 05:48
Camiler Haftası 2014 Sinevizyon 995 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığının hazırlamış olduğu 2013 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası (1-7 Ekim) tanıtım ...
Camiler Haftası 2014 Röportaj 04:15
Camiler Haftası 2014 Röportaj 399 izlenme - 2 yıl önce Camiler Ve Din Görevlileri Haftası Nedeni İle Camilere Dikkat Çekmek, Yeni Bir Tertip Ve Düzen Vermek Maksadıyla sorulan sorular ve halk ile Yapılan Röportajlar.. -Cami Sizin İçin Ne İfade Ediyor? -Camide dikkatinizi çeken ilk şey nedir? -Cami denilince aklınıza gelen 3 kelimeyi söyler misiniz? -Caminin mimarisi, estetiği sizin için önemli mi? -En beğendiğiniz cami hangisi? -Ne sıklıkla camiye gidersiniz? -Camiye gittiğinizde ne hissedersiniz?
Şakirt Ayfonu 01:45
Şakirt Ayfonu 97 izlenme - 1 yıl önce Müslüman bir akademisyen ve din bilimcisi Dr. Zakir Naik, dünyanın ilk İslami telefonunu hazırlamış. Naik, Kur’an ile modern bilimi bir araya getireceğini öne sürdüğü telefonun büyük ilgi gördüğünü belirtmekteymiş. Vay arkadaş daha neler ne sömürüler göreceğiz bakalım...
din alimi görünen islam düşmanları ve hileleri  2 01:31
din alimi görünen islam düşmanları ve hileleri 2 178 izlenme - 5 yıl önce bu bölümde din adamı şeklinde görünen islam düşmanlarının maksatlı iftiralarına bir çok yönden cevap verilmektedir.
Rock Grubu Kuran İmam 03:00
Rock Grubu Kuran İmam 89 izlenme - 2 yıl önce Kaş ilçesinde imamlık yapan Ahmet Muhsin Tüzer rock müzik ile ilgilenmekteymiş ve iki arkadaşı ile kurduğu müzik grubu, rock ile tasavvuf müziğini birleştirerek albüm çıkarmanın hazırlıklarını yapmaktaymış.
Sahte şeyhleri, din adamı görünüp insanları sapıttıranları öven cahillere itibar etmemelidir 10:55
Sahte şeyhleri, din adamı görünüp insanları sapıttıranları öven cahillere itibar etmemelidir 142 izlenme - 4 yıl önce Bu sohbette, cahil din alimlerini, sahte şeyhleri, din alimi görünen islam düşmanlarını alim diye övenlerin cahil olduğu veya kasıtlı İslam düşmanlığı yaparak insanları sapıttırdığı açıklanarak, Peygamberlerin varisleri oldukları müjdelenen İslam alimlerinin özellikleri nakillerle anlatılmaktadır.
İnsanların iyisi iyi din adamı kötüsü de kötü din adamıdır 11:04
İnsanların iyisi iyi din adamı kötüsü de kötü din adamıdır 133 izlenme - 5 yıl önce Bu "İnsanların iyisi iyi din adamı ( islam alimleri ) , insanların kötüsü de kötü din adamıdır" hadis-i şerfinin açıklaması islam alimlerinden nakillerle ve misallerle açıklanmaktadır.
Asker Yolu Beklerim - Adnan Zeki Bıyık (Müzisyen Din Adamı) 04:38
Asker Yolu Beklerim - Adnan Zeki Bıyık (Müzisyen Din Adamı) 15 izlenme - 2 yıl önce Asker Yolu Beklerim-Adnan Zeki Bıyık (Müzisyen Din Adamı)
Eli bıçaklı İsrailli, Filistinlilere Yardım Edenlere Saldırdı 00:59
Eli bıçaklı İsrailli, Filistinlilere Yardım Edenlere Saldırdı 9 izlenme - 1 yıl önce Maskeli ve eli bıçaklı İsrailli bir yerleşimci, Batı Şeria’daki Awarta köyünde Filistinlilere ait bir tarlada zeytin hasadına katılarak yardım eden İsrailli din adamı ve aktivist Arik Ascherman’a saldırdı. Batı Şeria’da Filistinlilerin yaşadığı Awarta köyünde, İnsan Hakları İçin Hahamlar Organizasyonunun Başkanı Arik Ascherman, İsrail ve diğer uluslardan aktivistlerin katıldığı zeytin hasadında saldırıya uğradı. Edinilen bilgiye göre Ascherman ve diğer aktivistler Awarta’da yaşayan İsrailli bir yerleşimcinin zeytinleri çaldığını ve yamaçtaki bitkileri yaktığını fark etti. Ascherman yangını söndürmeye gittiği sırada ise maske takmış olan İsrailli bıçağını Ascherman’a sallamaya başladı. İsrailli maskeli yerleşimcinin kendisine sözle karşılık veren Ascherman’a yumrukla saldırdığı ve cebindeki bıçağı çıkardığı görüntüler amatör kameraya yansıdı. Taş attığı, tekme salladığı Ascherman’ın uzaklaşmaması üzerine İsrailli saldırgan elindeki bıçağı Ascherman’ın boynuna dayadı. Ascherman’ı hırpalayan maskeli kişi daha sonrasında tepenin yukarısına çıkarak uzaklaştı. Maskeli kişinin bıçak darbelerinin ise Ascherman’a denk gelmediği öğrenildi. İnsan Hakları İçin Hahamlar Organizasyonunun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise saldırının ortada bir neden yokken gerçekleştiği ifadelerine yer verildi.
İslam Büyüklerini, Din Alimlerini Hafife Alan Zamanımız Sözde Din Adamları 11:37
İslam Büyüklerini, Din Alimlerini Hafife Alan Zamanımız Sözde Din Adamları 21 izlenme - 3 yıl önce İslam büyüklerini, din alimlerini hafife alan zamanımız sözde din adamları
İnsan Aciz Ve Muhtaç Yaratılmıştır 10:44
İnsan Aciz Ve Muhtaç Yaratılmıştır 16 izlenme - 3 yıl önce İnsan Aciz Ve Muhtaç Yaratılmıştır
Haham Yehuda Glick'e yapılan saldırıya sevinilmesi İslam’a uygun değildir. Din adamlarına saldırmak 13:36
Haham Yehuda Glick'e yapılan saldırıya sevinilmesi İslam’a uygun değildir. Din adamlarına saldırmak 3 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/193067/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Haham-Yehuda-Glicke-yapilan-saldiriya-sevinilmesi-Islam’a-uygun-degildir-Din-adamlarina-saldirmak-zulumdur A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sayın Ahmet Davutoğlu Suriye’de kaçırılan 2 metropolit için temaslarda bulunursa güzel olur. 01:05
Sayın Ahmet Davutoğlu Suriye’de kaçırılan 2 metropolit için temaslarda bulunursa güzel olur. 0 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/180231/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sayin-Ahmet-Davutoglu-Suriye’de-kacirilan-2-metropolit-icin-temaslarda-bulunursa-guzel-olur A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo